delamico 2008 dec. 21. - 12:49:52 Előzmény Deszpina
(952/1052)
Nem feltételezem, hogy róla szól, de köszi hogy aggódsz, hogy hátha tévedésben vagyok, meghatódtam. Most aggódjak én is? Kedves emberek, a mûsor nem is Stohl-ról szól.
Petrapetrus 2008 dec. 21. - 11:34:09
(951/1052)
Feró... Hmm. Annyira még nem is lett volna "szánalmas" az egész, ha lehet hallani, mit énekel... Ott motyogott... :-S Gondolom ez is playback volt, mint az összes többi, de akkor is halk volt.
Ha meg már playback. Iszonyú idegesítõ, hogy SENKI NEM TUD tátogni... Mindenki elrontotta a rátátogást, ami olyan szánalmas... :-S
2/10
Gabriella54 2008 dec. 21. - 11:26:56 2/10 Előzmény csancsy
(950/1052)
Nagy Ferót valóban kár volt berakni, ráadásul ami az Igazából szerelem c. filmben remekül átjött és mulatságos volt, az itt totál szánalmasnak tûnt az ál-hóeséssel és a rágógumit fújó dobos csajjal egyetemben.
Viszont Bereczki Zoli angyali volt - ilyennek kellett volna lennie végig!
Ördögh Nórit azért már lecserélhetnék, elõször azt hittem, valami szépségkirálynõ-választásról jött a vállán átvetett szalaggal.
Katusék gyõzelmének szívbõl örülök (nem tudtam választani köztük és Czene Attiláék között)
Petrapetrus 2008 dec. 21. - 11:25:27
(949/1052)
Én egészen addig, míg nem láttam az elsõ három táncot, meg voltam gyõzõdve a Csonka-Keleti gyõzelemben...
Andit a SZEL-es smink például úgy öregíti, mint annak a rendje. Smink nélkül annyira szép, de mikor megjelenik a tévében, akkor ejj... Legalább +8 év. De tegnap este nem, ott végre jól nézett ki. Szerintem. Az áll jól neki, ha nem erõs a sminkje, plusz ha ki van engedve a haja (lásd lófarok :-)).
Ördög Nóri nekem eleinte nem volt túl szimpatikus, de megkedveltem. Ha normális cuccokat adnak rá (ami ritka), akkor nagyon szép...
Nafi 2008 dec. 21. - 11:20:15
(948/1052)
Jaj, hát én nagyon örültem, hogy Katusék nyertek. :) Csodálkoztam volna, ha nem õk..a többiek tényleg kiestek a gyakorlatból. Bár Keleti Andrea fantasztikusan csinos nõ, jól táncol, és irigylem a lábait:P

Miért mondjátok, hogy Andi végre szép volt? Szerintem minden fellépéskor az volt. Különlegesen arca van. Bájosnak és ritka kedvesnek tartom. Nagyon nagyon kevés nõrõl mondható ez el. Még Ördög Nórit sem látom õszinte kedvesnek..a ruha, a smink, a haj (áhhh). Láttam az Ikeában vásárolni..alig láttam belõle valamit, olyan magasan hordja az orrát. :)))
Petrapetrus 2008 dec. 21. - 09:43:41
(947/1052)
Én ahogy láttam az elsõ három táncot, egybõl gondoltam, hogy Õk nyerik meg. A nézõknek még friss az élmény, azért választották meg õket. Plusz tény, hogy a többiek kicsit lelassultak mozgásilag. Szerintem ez a kihagyott gyakorlásoknak köszönhetõ.
Ettõl függetlenül gratula, jó volt a tegnap este. Nekem a sambájuk jött be a legjobban. És ott Andi végre szép is volt. Olyan baromi elõnytelen frizurákat meg fõleg sminkeket szokott kapni... Most még azt mondom, hogy sminkben is szép volt.
Petrapetrus 2008 dec. 21. - 09:39:33
(946/1052)
Szerintem nem volt gáz, nekem tetszett. Jól elpoénkodtak ott hárman. :-)
Petrapetrus 2008 dec. 21. - 09:38:41
(945/1052)
Nekem nem hiányzott Ilona egyáltalán. Plusz ötletes lett ez a "bûvös hármas" dolog, amit kitaláltak. Három versenyzõpáros, három zsûri, három mûsorvezetõ, három széria, stb. :-)
Deszpina 2008 dec. 21. - 08:18:51
(944/1052)
óla = róla
Deszpina 2008 dec. 21. - 08:18:27
(943/1052)
Ugyanolyan tévedésben vagy, mint maga Medveczky. Ez a mûsor NEM óla szólt. Tehát, hogy most ott ücsörgött-e vagy sem, indifferens.
Katusék megérdemelten nyertek, a másik két pár is remek volt. Csak ez számít és nem egy kivénhedt díva hablatyolása.
delamico 2008 dec. 20. - 23:26:44
(942/1052)
Én egyetértek. Furán jött ki. De Buci édes volt azokkal a kutyákkal XD
delamico 2008 dec. 20. - 23:25:23
(941/1052)
Szerinted mirõl nem vagyok meggyõzõdve? És milyen oldalról kéne még látni ezt? (ha rányomtatod egy dobókockára, szívesen megtekintem mindenhonnan)Teljesen meg vagyok gyõzõdve arról, hogy nem volt fair az, ahogy Ilonát kirúgták, annak ellenére, hogy utálom és egy vén magamutogató r*binek tartom. Egyébként még ha nem is lennék meggyõzõdve errõl, nem lenne jogom véleményt alkotni?
És megnyugtatlak, ha én egyoldalúan látom a dolgokat (az, hogy rühellem Ilonát eleve kizárja ezt, de ahogy óhajtod), akkor te is legalább annyira egyoldalúan látod. De én nem akarom és nem is fogom ezt felróni neked, mert az a véleményem, hogy ha így látod, akkor minden jogod megvan ahhoz, hogy így lásd, elvégre ki vagyok én, hogy azt mondjam, nem láthatod úgy, ahogy jónak látod...
delamico 2008 dec. 20. - 23:15:40
(940/1052)
Jobb hát. Én is utálom Ilonát, de szerintem ez akkor sem volt fair. És ha azért akarták kidobni, mert nagyon a bögyében volt az RTL-nek akkor, mért nem vártak a széria végéig? Kissé furán jött ez így ki.
sznúp 2008 dec. 20. - 23:12:50
(939/1052)
Mennyire gáz már ez a Stohl :D
Elveszti a döntõt , erre berakják 3. mûsorvezetõnek :D
Bizti mondta h má elõre szabaddá tettte a szombat estéjét , akkor már had lehessen ott :D
Buci Buci ..
fairydust 2008 dec. 20. - 23:12:35
(938/1052)
Igazából tök nem érdekel, hogy ki mit mond, én ragyogok a büszkeségtõl. Maximálisan indokoltnak tartom Andiék gyõzelmét, elképesztõen örülök Nekik! :))))))))) El se hiszem. :)))) Viiii!
micóóó 2008 dec. 20. - 22:38:36
(937/1052)
HAJRÁ CZENE ATTILA ÉS BÁNHIDI PETRA!!
csancsy 2008 dec. 20. - 22:37:21
(936/1052)
delamico, Medveczky-t több más okból rúgták ki. Mert azt hitte, õ az istennõ, ezért lépett fel majd pucéran, közben alig tudott mozogni, és nem is volt jó hangja. Meg a csatornát kritizálta (amit részben meg tudok érteni, de rtl-el és showbusiness-ben ez nem tehetõ meg, ez sajnos így mûködik).Én nagyon nem bírom Ilonát, és helyeslem a döntést. A másik, hogy Stohl-t támogatta, legalább is ez olvastam csomó újságban, nem hiszem, hogy emiatt rúgta ki az rtl.

Amúgy sztem a mûsorral semmi gond, biztos jobb, mitn a Megasztár.
delamico 2008 dec. 20. - 22:35:51
(935/1052)
Te jó ég, gondolj már bele! Azért dobták ki, mert nem úgy pontozott, ahogy le volt vajazva. Teljesen mindegy, hogy ez az egyész i, vagy csak a pont, ugyanolyan siralmas. Szerinted itt minden a helyén van? Hová tart így a világ? Holnap lehet, hogy téged dobnak ki, mert küldtél sms-t Stohl-nak, de a fõnököd meg Katus párti?
delamico 2008 dec. 20. - 22:22:23
(934/1052)
Szerintem az a felháborító, hogy kidobták Medveczkyt a zsûribõl, mert nem Stohl-t támogatta, az ahogy Böhm parodizálja (megjegyzem Õ minden szempontból elkeserítõbb élõlény, mint Ilona) és az, hogy képesek voltak Stohl-t beb*szni a gálába mûsorvezetõként.
robidusin 2008 dec. 20. - 22:15:32 Előzmény csancsy
(933/1052)
Szombaton este ezt a szart kell nézzük?!? Felháborító!!!