kalett 2006 nov. 22. - 16:53:21
(92/1052)
lehet hogy somló öreg, de sztem azért megpróbál beleadni apait anyait, és ahhoz képest hogy mennyi idõs, nem tartozik a legrosszabb kategóriába!
én rosszul vaok ágitól:(!és hiába uszó, ha vmit akar ellehet érni.és ha komolyan gondolja, de még arra se képes hogy felemelje a lábát normálisan!
rekike 2006 nov. 21. - 19:03:51
(91/1052)
Én azt hallottam h szegény Regina lehet bennt maradt volna, ha a nagymamái nem rontják el. Merthogy vettek egy csomó feltöltõkártyát és elküldték... az 1 esre - ami Farkasházy Réka volt. Szegééééény :P :P Egyébként tényleg nem mozgott jól, de Áginál azért jobb volt. Áginál Gyõzõ is élethûbb volt. Ági túl kötött. Azon csodálkoztam, hogy akkor Czene Attila miért volt ilyen jó, õ is úszó... és õ nagyon jó volt. Tehát nem az úszóságban van baj. Valakinek egyszerûen nem megy a tánc.
szisz 2006 nov. 21. - 18:42:57
(90/1052)
Érdekes, hogy ezek a cicababák, vagy tinikedvencek mindig kiesnek az elején, gondoljunk csak pl. Horvát Évára, és most Dukai Regina is itt van. Hiába, ezt a mûsort leginkább az érettebb korosztály nézi, és õket nem érdekli, hogy ki mekkora sztár a tinik körében. Ez van. Az viszont tényleg igaz, hogy Dukai nem táncol rosszul. Kovács Ágitól viszont hidegrázást kapok. Mint egy droid, úgy mozog, nem ártana már kiszavazni, mert iszonyatos. Rossz nézni. Somló se egy ász, de õ öreg, neki el lehet nézni. De azért szegény Igingóval eléggé kibasztak, hogy egy ilyen öreget adtak neki. Iringó egy nagyon dinamikus táncos, eléggé elütnek egymástól Somlóval.
kalett 2006 nov. 20. - 12:15:47
(89/1052)
sziasztok!nem toom ti hogy vagytok vele, de én sztem ennek a kiesésnek nem így kellett volna lennie!
nem tartozik dukai a kedvenceim közé, de meg kell hagyni hogy azért nem táncol rosszul, nekem legalábbis naon tetszett!És simán lehagyta azt az úszó verát, aki még a lábát is alig emeli fel!
ez így nagyon tréfás volt!Rajta kívûl mindenki jó volt!
hihetetlen hogy az a faláb még nem esett ki!
bellics 2006 nov. 20. - 07:44:27
(88/1052)
Teljesen egyet értek Gáborral. Táncos szemmel nézve, egyszerûen nem is értem mit keres még Ágika a színpadon. Lehet, hogy úszónak jó, de egy ekkora drabális, trampli nõ, ilyen gusztustalan grimaszokkal! Nem irígylem Lujzáékat, elég nehéz ezt véleményezni, aki még a lépcsõn sem tud nõiesen lejönni!
Regina sem kifejezetten táncos mozgású, de az õ próbálkozásai legalább eredménnyel járnak. Nagyon, aranyosan, ügyesen csinálta a jiwet.
Nem tudom, hogy ti táncosok vagytok-e vagy csak szimplán táncot szeretõ közönség, de örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel. Egyszerûen ordítani tudnék, ha ezt a nõt meglátom kínlódni, vonaglani a parketten. Majdnem olyan, mint az Editke az elõzõ szériában. Beáll, riszál kettõt, közben a pasi nemgyõzi csinálni a kunsztokat, hogy legalább látvány legyen. És ettõl egyesek el vannak ájulva. A fene se érti!
Remélem olvassa a fórumot, vagy valaki, aki ismeri és felvilágosítja, hogy nem kéne erõköldnie. Menjen vissza a vízbe.
Gabor84 2006 nov. 20. - 06:33:52
(87/1052)
Az egy dolog hogy Ágika aranyos és bájos csak az vele a baj, hogy éppenséggel a tánc és õ nem sorolhatók egy kategóriába. Úgy mozog a táncparketten, mint egy lajhár, ráadásul szegényke még ha halálra erõlteti magát sem képes egy finom mozdulatot produkálni. A legrosszabb az egészben pedig hogy egyszerûen nem veszi észre magát. Csodálkozik azon, hogy miért pontozzák folyton le és hogy még mindig esélyesnek tartja a dobogós helyezést!
(Nem Ágit utálom, elmondtam, hogy aranyosnak tartom meg minden de szerintem ez nagyon nem az õ világa, ennyi.)
Fortunka 2006 nov. 19. - 17:07:00
(86/1052)
Az én kedvencem megint csak az Angyal-Farkasházi duó volt.Az elsõ adásban is szerintem õk táncoltak a legjobban,meg most is,kiváncsi vagyok a következõ táncukra!
Fortunka 2006 nov. 19. - 17:04:52
(85/1052)
Egyetértek veled,ez már tényleg jobb volt,mint az elõzõ,de vhogy még mindig nem az igazi.Halad az elõzõ széria színvonalához,de még nem érte el teljesen,reméljük a köv. adás még ennél is jobb lesz.
caurage 2006 nov. 19. - 11:19:27
(84/1052)
Sziasztok!

Nem tudná valaki megmondani h mi annak a számnak a címe amire tegnap Gönczi Gáborék táncoltak? Elõre is köszil, ha válaszoltok!
ZAVI 2006 nov. 19. - 08:38:19
(83/1052)
Hát szerintem a tegnapi rész sokkal jobb volt mint a nyitómûsor. A táncok sokkal jobban sikerültek, színvonalasabbak voltak, mint az elég gyenge elsõ adás. A Dukait nagyon sajnáltam, sokkal inkább az Áginak kellett volna kiesni, jóval gyengébben táncolt. Meg már az sem volt szimpi ahogy veszekedtek a kisfilmben is. Amúgy kezdenek körvonalazódni az "erõviszonyok" nem véletlen, hogy a közönség, és a zsûri áltam is mindkét adásban a Csonkáék, és a Frakasházyék lettek az elsõk. Szerintem õ közölók nyer majd valaki. Nekem a kedvencem az Iringó-Somló páros, a Somlón sokat léhet nevetni, ahogy becsülettel küzd, meg pörög, az Iringó meg a 2 szériát együttvéve is a legszimpibb, legaranyosabb!
Viszont a showvégi "sztárattrakiónak" remélem jobbat fognak kitalálni, mert az eddigi 2 a Zoltán, meg tegnap a Bálint is botrányosan szar, és felesleges volt!
Satanas 2006 nov. 19. - 08:12:23
(82/1052)
hi, ha "besavaztuk"- volna Kovács Ágit, elég szadisták lennénk!
Beszavaztuk. Miért..? mert 1 kellemes jelenség.
Sokan így gondolják, lásd nézõi szavazatokat.
Az elsõ szériában Hajasék voltak ugyanígy.
Somló miért jobb? Iringó miatt? vagy mert öreg?
Tánconi ugyanúgy nem tud.
Szabó Gyõzõ kiesése is várható volt, színésznek is gyenge
és még mozogni sem tud, szerintem egy ripacs.
Dukai viszont nem fog hiányozni.
Aikidoka 2006 nov. 18. - 23:39:33
(81/1052)
Pff megin besavaztátok Kovács Ágit... de mire fel?!
kriszti1 2006 nov. 18. - 22:34:27
(80/1052)
>Végre kiesett a Dukai, már múlhéten ki kellett volna esnie a
>Szabó Gy. és a Piroska helyett. De az lett volna a leghobb >ha be sem került volna.

Szabó Gyõzõ partnerét Pap Verának hívják.
Szandy89 2006 nov. 18. - 19:59:39
(79/1052)
hát ez nem igaz... kiesett dukai regina ... pedig sztem tök jól táncoltak nem? nem nekik kellett volna kiesni... szegény srác... õt tök sajnálom tök igyekezett... azért tovább is bent maradhattak volna...
petra 2006 nov. 18. - 17:31:09 Előzmény Ancsa25
(78/1052)
És Stohl Bucitól nem kaptok még frászt?

Engem kegyetlenül idegesít a figura...
pozsoka 2006 nov. 18. - 15:46:38
(77/1052)
Én mindenesetre a hátam közepét nézem inkább,mint ezeket a müsorokat.
PszichoCica 2006 nov. 18. - 10:04:17
(76/1052)
Teljesen igazad van... egy valamiben nem... Novákon igenis sok múlik. Ha összehasonlítod a mega 1-2-õt a 3-mal láthatod (vagyis hallhatod) a különbséget. Novák százszor jobb zenéket válogat össze, mint anno Pierrot tette.

De amúgy igazad van tényleg nem lehet a mûsorokat összehasonlítani, de véleménye még lehet az embernek. Lehet hogy csak Buci meg a Barátok köztös "sztároskák" miatt rühellem annyira a mûsort, nem tudom... na mind1, bármit is néztek, jó szórakozást ma estére mindenkinek :)
rekike 2006 nov. 17. - 22:23:01 Előzmény PszichoCica
(75/1052)
Nem értem h miért nem lehet megérteni h két olyan mûsort nem lehet összahasonlítani, ami teljesen másról szól. Az egyikben profik vannak, a másikban kezdõk. Ez olyan, mintha összehasonlítanás a Szökést a Született feleségekkel mert SZ-szel kezdõdik és egy idõben van, meg még ráadásul amerikai és sorozat is. Istenem. :P
A "rohadt jó zenék" pedig nem elsõsorban Novák P. érdeme, igaz h õ keveri, de gondolom azért elõkészíti neki valaki elõtte a CDket. A táncos zenék meg táncos zenék. Ha valami közöd van a tánchoz, tudod.
Chloe1 2006 nov. 17. - 19:16:35
(74/1052)
Nekem az elsõben Zsédenyi Adrienn volt a kedvencem most pedig Farkasházi Réka.Neki nemrég volt asszem a névnapja.Néztem a naptáárt. Asszem 10-én volt.Pontosan nem is tudom.Na min1.
PszichoCica 2006 nov. 17. - 15:58:56
(73/1052)
Tudom hogy többen nézték ezt mint a megasztárt vagy a megtáncot és ezért vagyok annyira kiakadva... hidd el sokat nem láttam a szombat esti lázból de ahhoz épp eleget, hogy tudjam színvonalban ez sokkal-sokkal a megatánc/megasztár alatt van! Eszméletlenül tehetséges emberek voltak/vannak a megálban és rohadt jó zenéket válogatnak össze fõleg mióta Novák ott van...

Jahh és Gabor84 csak szeretném hogy közöm legyen a tv2höz :) Tényleg nem lenne rossz a médiában dolgozni... és tény, hogy többre tartom a tv2-t mint az rtl-t (a tv2n nincs Mónika show, és Bucit is ritkán látom :)) de kb ugyanannyit nézek rtl-t mint tv2-t... magával a mûsorral van bajom.