Kaméleon 2006 máj. 15. - 09:26:00
(32/1052)
Sziasztok!
Ez a szombati beszólás tényleg nem kellett volna. Mónika valóban nem profi táncos, de dicséretre méltó, hogy ennyi idõ alatt ilyen profiszerûen elsajátította, ne feledjük, hogy nulláról kezdte. A legprofibb a Zséda-Dudi páros, drukk nekik.
imo9 2006 máj. 14. - 19:50:30
(31/1052)
Tiszta igazad van, a csodába, nem hiszem, hogy bármelyikünk is vágyna egy ilyen anyára, mint szegény Medveczky mama. Vitathatatlan, hogy nagy táncos volt, csak éppen azt feledi el, hogy az idõ sajnos eltelt, õ meg már kellemesebb jelenség lenne egy normális, tisztesen õsz frizurával és csukottabb, szolidabb ruhákban. Csak nem képzeli, hogy szexuálisan is vonzó? És tényleg jobb lenne, ha a produkcióról mesélne inkább, ne nyávogna folyton közhelyeket.
S ha már a véleménnyilvánítások helyén vagyok, hát Mónikáról annyit, hogy szegény feje, amilyen mackós alkatú és mozgású, ahhoz képest még csoda, hogy így megtanulta a táncokat, de most már tényleg ideje volt mennie. A mûsoráról gondoljon mindenki, amit akar, szerintem ez a szubkultúra tetõfoka, de akit így megfizetnek érte, próbáljunk belegondolni, hogy vajon nem csinálnánk-e meg azért a pénzért mi is? Vagy ki tudja?
Hermelin 2006 máj. 14. - 18:55:49
(30/1052)
Nálam leszerepelt Medveczky nyanya.
Királynõi módon Mónika viselkedett, "Ilona kedves" paraszt volt.
Egy mûsorban a nézõ számára is kellemetlen a szereplõ arroganciája, egy szórakoztató ,kellemes mûsorban,mint a szombat esti láz , nagyon durva.
Remélem az RTL elõször és utoljára hivta zsûrizni a grófnét. Aki nem tud viselkedni, kerülje a nyilvánosságot.
Nem tudom miért utáljátok többen Mónikát ? Igenis jó mûsorvezetõ, kedves, értelmes , szép, az más dolog,hogy éppen a fogatlanok mûsorát vezeti.Na jó, nem kellett volna nyafognia, de errõl meg az a véleményem,hogy ezt a részt nem kellett volna beadni.Vagy éppen hogy szándékos volt ? No errõl el lehet gondolkodni, saját csatorna,saját munkatársról negatív infókat pörget, nem hiszem,hogy pozitivat nem lehetett volna !!
Mindegy, a kulturát Mónika osztotta. Ennyit ér a grófi elõnév, mögötte egy kulturálatlan, gõgös, kivénhedt ,uninteligens perszóna , aki fiatal korában mindent learatott, most pedig sajnáltatja magát a 30 e Ft-os nyugdíjjal.
Nem szeretném,ha mégegyszer elrontaná a szombat esti szórakozásom !
patrik 2006 máj. 14. - 16:10:50
(29/1052)
Nemtudom, mitõl királynõ ez a Medveczky!....
Szerintem tök bunkó, és durva volt a Mónikás hozzászólása, ráadásul nem azért ül a zsûriben, hogy mások nyilatkozatát elemezze. Magáról a produkcióról semmit nem mondott, pedig az lett volna a dolga.
Én is mondhatnék róla bántót, ha akarnék, pl. hogy amikor elõször megláttam a múlt szombati mûsorban egy pillanatra azt hittem, hogy meghívtak egy kiöregedett transzvesztitát a zsûribe, mert pont úgy nézett ki abban a jelmezben. Gondolom senki nem merte megmondani neki, hogy ez már nem áll jó neki!!!!!!!!!!!
katerina 2006 máj. 14. - 09:36:31
(28/1052)
Az én sorrendem :

Zséda
Cene
Edit
Tibiapa 2006 máj. 13. - 20:33:31
(27/1052)
Királynõ Medveczki!

Kíváncsi lennék mit értett Mónika az alatt,hogy:
"Az én területemen én is profi vagyok!"
Egyszerûen nem tudok elképzelni olyat amiben õ profi!

Talán kanálcsörgetésben:)
gedit 2006 máj. 13. - 17:34:09
(26/1052)
Szerintem nagyon jó ötlet! Nézõkkel is megcsinálhatnák:-)
Én Zsédának és Dudinak szurkolok! Remélem õk nyerik meg:-)
Kaméleon 2006 máj. 13. - 16:49:34
(25/1052)
Sziasztok!
Én is Editéknek szurkolok, de Zsédáék is tutik.
Kár, hogy a nézõk közül nem lehet jelentkezni erre a mûsorra, beneveznék. Engem is megtaníthatnának ilyen tutin táncolni. :-)
Állatbarát 2006 máj. 12. - 00:29:38
(24/1052)
Szerintem régen megvan már a gyõztes, Czene Attila. Pozitívan csalódnék, ha nem így lenne.
Aliara 2006 máj. 09. - 20:25:24
(23/1052)
Nem a zsûrik miatt esett ki Kulka. Nem tom feltûnt-e , hogy a zsûrik által adott pontok alapján 3dik helyen álltak. Amiért mégis kiestek, az azért volt, mert Magyarországon túl sok az unintelligens, fogatlan paraszt, akik nézik a Mónika showt, a Kulka pedig nem éppen egy aktuális "sztár" a mai magyar médiában.
Állatbarát 2006 máj. 06. - 22:20:33
(22/1052)
Én is néztem volna még a Kulkáékat. Kár, hogy kiestek.
imo9 2006 máj. 04. - 22:57:37
(21/1052)
Ez nyílván így van, valahol olvastam, hogy Medveczki már 65 éves, hát nem mondom, ami az övé, az az övé. De hogy manapság miért kell minden fiatal lány a természetes szépségét viaszbabává alakítsa, azt ki tudná megmondani? Tényleg ilyen buta lenne a mai fiatalság? A legszabálytalanabb fiatal arc is szebb, mint a hullaszerûre festett haj, bõr, szem vagy a tyúksegg-formára felfújt száj. Pfúj!
Ezt a libát viszont néznünk kell az adás végéig, mert ha már valakik odatették, akkor nyilván valamilyen összeköttetés révén történt a dolog. Ilyen alapon meg nem szoktak eltávolítani senkit, a nézõnek lehet bármilyen rossz véleménye is róla. Úgyhogy, azt hiszem, inkább nem is fogom nézni az adást.
imo9 2006 ápr. 30. - 15:05:58
(20/1052)
És mit gondolsz, Medveczki-nél minden természettõl adott?
imo9 2006 ápr. 29. - 22:03:58
(19/1052)
Meglehet, hogy igazad van, de én már nem néztem végig, mert a Megasztár jobban érdekelt
imo9 2006 ápr. 29. - 21:34:05
(18/1052)
Na jó, úgy látszik, hatott a kritika. Persze, nemcsak az enyém, mert sokaknak volt ugyanolyan véleménye a múlt héten, mint nekem. De nem akarok igazságtalan vagy rosszindulatú lenni, mert a ma esti adásban egészen átváltozott a Zsóka, kevesebb szemfesték nélkül, abban a valóban elegáns, hosszú estélyi ruhában már egészen más benyomást keltett. Egészében így már ugyancsak elfogadhatóvá vált. Gratulálok.
Ezenkívül a táncosok ruhája is gyönyörû volt, nekem különösen a Mónika romantikus, bájos "fehérsége" jött be. Élmény volt az adás. Köszönöm.
katerina 2006 ápr. 29. - 19:54:57
(17/1052)
Hát a mûbardi kifejezés tényleg illik a nõre!!!!! Mûnõ!!!Ennyi!!
Elendril 2006 ápr. 29. - 18:28:20
(16/1052)
Czene Attila nagyon is aranyos volt az elsõ részben, tökéletes mozgása volt, hölgyeim és uraim, anyummal ott vihogtunk rajta... :)
imo9 2006 ápr. 27. - 01:30:00
(15/1052)
A táncosok mindannyian azt nyújtották, amire képesek voltak, sõt, még annál is többet. De attól a tényleg "mûbarbi" mûsorvezetõtõl nem tudtam vacsorázni, mert ha csak rágondoltam, hányingerem lett. Hogy a csodába nem látják a rendezõk, hogy milyen szörnyû undorító kinézésû, ezen felül valószínûleg buta is, mert összesen kb. 10 szót ha használt, felváltva, de folyton csak ugyanazokat. Csak nem képzelik, hogy ettõl a nõtõl lesz nézettebb a mûsor? Ha lenne eszük, lecserélnék, de sürgõsen.
Aliara 2006 ápr. 24. - 20:45:29
(14/1052)
Akkor üzenem Zsédának, hogy csípõre nyújtson egy kicsit, mer a latinnál el fog vérezni :)
kriszta1 2006 ápr. 24. - 17:48:21
(13/1052)
Hello! Magától a mûsortól nem voltam elájulva,de a táncosok.....naggggyon jók! Én kifejezetten Dudás tibornak és párjának Zsédenyi Adriennek szurkolok! Engem Tibi tanít táncolni,már egy jó pár hónapja és nagyszerû táncos! Zséda meg megtanul mindent egy ilyen profi táncos mellett! Szóval nyugi! Háááát igen....a mûsorvezetés nagyon gyenge sajnos!