B018 2006 nov. 17. - 15:42:44
(72/1052)
Szerintem az elõzö jobb volt. Izgalmasabb.
Saily 2006 nov. 14. - 16:44:21
(71/1052)
Sziasztok! azt szeretném megkérdezni, hogy mi volt annak a számnak a címe, amire a keringõt táncolták??? aki tudja, az írjon, mert nagyon fontos lenne!
Ancsa25 2006 nov. 13. - 13:35:02
(70/1052)
Kedves PszichoCica!A válasz egyszerû.Azért ezt néztük mert erre voltunk kíváncsiak.Nincs véletlenül közöd a másik TVcsatornához?Mert már ne is haragudj de eléggé ilyen szaga van a dolognak.Nekem pl eszembe sem jutna hogy a Megatáncot fikázzam csak azért mert a Szombat esti láz jobban tetszik.És a TV csatornák közti versengés sem izgat .Az nem az én dolgom.Az én dolgom az ,hogy minden Szombaton kényelmesen elhelyezkedve a fotelemben élvezzem a kedvenc mûsoromat.
Gabor84 2006 nov. 13. - 13:12:08
(69/1052)
Rajta kívül még Marsi Anikó és Horváth Éva neve merült fel. Egyébként mint mûsorvezetõ tökéletes alakítást nyújtott a Stohl viszont fertelmes volt! Össze vissza beszélt, dadogot, a neveket sosem mondta rendesen. Pl: "A másodikak holtversenyben Ungár és Faluvégi valamint Farkasházi és Angyal az elsõk pedig Csonka Pici és Keleti Andrea. :-)
pattus 2006 nov. 13. - 12:12:28
(68/1052)
sziasztok! lécci vki nem tudná megmondani a számnak a címét és elóadóját amire Angyal andrás és Farkasházi Réka táncolt? nagyon fontos lenne, aki tudja lécci írja meg a sospatti@citromail.hu címre

köszzi
rekike 2006 nov. 13. - 06:17:01
(67/1052)
mondjuk az egyik versenytánc a másik nem. meg ebben nem az az érdekes h tudnak-e táncolni hanem h hogy tanítják meg õket a profik. miért nézed ha nem érdekel. bénáskodnak, de igyekeznek, mert láttak versenytáncosokat élõben táncolni (pl most a Bp Openen is), a megatánc meg azért egy kicsit más is. az verseny és nagy tétje van. ez meg egy szórakoztató show. nem hiszem h a sztároknak az a fontos h nyerjenek. egyfajta reklám is. meg egyébként ezt többen nézték mint a megasztárt és te is erre a fórumra írtál nem?
rekike 2006 nov. 13. - 06:13:24
(66/1052)
Stohl Bucinál csaknem mindenki magasabb. Nem tehetnek az õ kedvéért egy 140 centis nõt mûsorvezetõnek :D :D Engem inkább az zavart h Nórára miért fehéret adtak... az nagy lcd tv még szét is húzza, és kicsit aránytalannak látszott, pedig nem az... Budapest Openen nem tûnt annak.
PszichoCica 2006 nov. 12. - 20:26:55
(65/1052)
Esküszöm nem értem miért ezt nézik inkább az emberek, mint a Megatáncot! Pedig tuti hogy nagyobb a nézettsége ennek szerencsétlen Bucinak meg a béna sztárocskáknak, mint azoknak akik valóban tudnak is táncolni...

Hmmm na mind1 ez a világ egyre érthetetlenebb számomra...
Fortunka 2006 nov. 12. - 12:15:41
(64/1052)
Ami a táncokat illeti tényleg elég silány volt.Sok tánc minden volt csak szamba nem.Ezt a szambát jól elrontották a táncosok(tisztelet a kivételnek,mert voltak akik nagyon jól megoldották,õk elõkelõ helyet is kaptak a zsûrik pontozásánál),de remélem,hogy a tangó és a jive jobb lesz majd.Amúgy a mûsor nagyon jó volt!!
Ancsa25 2006 nov. 12. - 09:43:50
(63/1052)
Szerintem fantasztikus volt a tegnapi Szombat esti láz.Különösen Keleti Andrea és Csonka András tetszett.Amúgy nagy rajongója vagyok Keleti Andreának . Hihetetlen temperamentummal és fiatalos lendülettel táncolt.Na nem mintha öreg lenne. Nagyon látszik hogy élvezi amit csinál.Ungár anikó is nagyon tetszett és Gönczi Gábor is.Viszont a Kovács Ágin már a keringõnél észrevettem hogy kicsit döcög a szekér...És a Szabó Gyõzõék sem tetszettek, de nem gondoltam volna hogy Õk esnek ki elsõként.Szerintem Veronika inkább bájosan legyezgetõ kislány benyomását keltette mint egy tüzes nõét amit szerintem a szamba megkíván.De ez csak az én véleményem.
ZAVI 2006 nov. 12. - 09:10:53
(62/1052)
Nekem szimpi volt ez a mûsorvezetõ, szerintem sokkal természetesebben, könnyedébben vezette, mint a Kapócs. Amúgy a Nóráról mit lehet tudni, mert én még nem hallottam róla semmit?
ZAVI 2006 nov. 12. - 09:08:41
(61/1052)
Hát én nagyon vártam már, hogy folytatódjon, nagyon szerettem az elsõt is, de most a tegnapi kicsit csalódás volt. Nem a mûsor vagy ilyesmi, hanem a táncok, nagyon gyengék voltak. Én nem értek a lépésekhez, vagy formulákhoz, de minegyik olyan lötyögõs, szenvedély nélküli volt a szmbához képest. Én úgy tudtam, hogy az egy tüzes, pattogó "riszálós" tánc, brazilosan, ehhez képest volt itt török háremtánc, spanyol macarena, egyhelyben totyogások, stb. Nem véletlen, hogy ennyire alacsony volt a pontátlag.
A Stohl se volt formában, összvissza beszélt sokszor. De a mûsor szeretem, jó, csak remélem a kövben már a táncok újra olyan szuperek, magávalragadóak lesznek, mint az elsõ szériában. Ja, és még a végén a Zoltán kosztümös, discós száma is borzasztó volt.
szisz 2006 nov. 12. - 06:56:19
(60/1052)
Gyerekek bakker! Hogy ez milyen égõ!! Ördögh Nóra mennyivel magasabb a Stohl Bucinál! Most nem azé, de egy mûsorba hogy lehet ilyet berakni??? Ez gáz!
Fortunka 2006 nov. 11. - 21:18:09
(59/1052)
Kösz a tájékoztatást!Egy kicsit elnéztem.Tiszta jó volt ma a Szombat esti láz!Hozza az elsõ széria színvonalát,sõt...!
rekike 2006 nov. 11. - 15:01:20
(58/1052)
Angyal András is táncol... (F. Rékával) és Faluvégi András is (U. Anikóval) - azok mözül a versenytáncosok közül akik most is indulnak a versenyeken. Tkp mindegyikõjük versenytáncos... nem is értem moért írtátok h a versenytáncos párok közül... Az igaz, h Iringó és A. András együtt táncol, és jók. Mondjuk én Faluvégi Andrást jobban szeretem, hugom versenyzett már egy döntõben vele párszor...
Fortunka 2006 nov. 09. - 16:50:17
(57/1052)
A tavalyi Szombat esti láz két versenytáncosa ismét táncol:Südi Iringó és Angyal András.(Az utóbbiban nem vagyok biztos,de nagyon remélem)
!!!!Dance 4ever!!!!
david12345 2006 okt. 30. - 08:59:18
(56/1052)
Nagyon király, hogy újraindul!Már alig várom!
Wega 2006 jún. 09. - 12:00:32
(55/1052)
Üdv!
Csak érdeklödnék hogy Medveczky milyen stilust táncol!?
kubai, Brazil, Latin, Polka, Csárdás,...???
Vagy pedig félmeztelenes tollasfejüs lépkedös lábemelös és ezzel kifujt Moulin Rouge revütáncot? :)
Egér 2006 jún. 07. - 19:58:52
(54/1052)
Szasztok!

Remélem hogy olvasátok még a Forumot igy is hogy vége a müsornak az RTL en. Segitségre lenne szügségem.
Nincs meg valakinek videon a müsor? Vagyis csk 1 részletre lenne szükségem. Czene páros táncolta a Ponyvaregény cimü filmnek a betétdalára, ezt a táncot szeretném koppintani.
elöre is köszönöm. (bármilyen ötlet jól jönne)
csecsi 2006 jún. 03. - 11:37:18
(53/1052)
amúgy az a tánc Medveczky Ilonától nem volt semmi!
Az csak egy sz_r tánc volt!
Amúgy figyelembe veszem, hogy 72 éves!
Mamám jobban tud táncolni!