Gabor84 2006 máj. 17. - 17:04:12
(39/1079)
1.)Na látod ebben nem értünk egyet. Horváth Évinek szép az alakja, szép az arca, szerintem a mozgásával sincs semmi gond, az viszont igaz hogy többet is bevállalhatott volna, de attól még 1000x jobb volt Szellõnél, Hajasnál, Mónikánál.....
2.) Én eddig ha tehettem mindig a Megasztárt részesítettem elõnyben, a Szombat esti lázt csak az RTL-en néztem meg, ott fent van minden rész, nem olyan gyökérek mint a TV2-nél, ahol még az online-videókért is fizetni kell.
Kaméleon 2006 máj. 17. - 05:52:30
(38/1079)
Szia! Ha láttad a Horváth Évit táncolni, akkor láthattad miért esett ki. És egyébként is annyira el van ájulva mindenki ettõl a Horváth Évitõl, pedig nem nagy szám. Az alakja tökéletes, de a táncos mozgása és unott pofája nem volt valami szép.
Kaméleon 2006 máj. 17. - 05:50:19
(37/1079)
Ezek szerint te is nézted, ha nem tetszett. Mindenkinek a saját ízlésére van bízva, hogy mit néz. Nekem bejön, mert én eleve szeretem a táncot és mindent ami a tánccal és a zenével kapcsolatos. A párom se nézi soha, mert utálja a táncos (szerinte nyálas) dolgokat. De hát senki sem lehet egyforma. Én is szívesen kipróbálnám és megtanulnám a táncokat, biztos nem lehet könnyû.
Egyébként a Megasztárt is szoktam nézni, azt is szeretem.:-)
imo9 2006 máj. 16. - 19:49:00
(36/1079)
Nézd, azért Hajasék egyáltalán nem rosszak, s végülis egy párnak mindig ki kell esni, bármennyire tetszik egyeseknek. És, hogy ki a jobb, ugyancsak relatív dolog, mert mi, nézõk, nem értünk annyira a tánc technikájához, így inkább szimpátia alapján ítéljük meg a dolgokat. Az bíztos, hogy én nem mertem volna bevállalni egy ilyesmit, úgyhogy minden elismerésem mindenik páré.
Gabor84 2006 máj. 16. - 17:02:30
(35/1079)
Horváth Évikének meg még bent lenne a helye nem értem miért eset ki, fõleg hogy elsõnek, ráadásul még ilyen Hajas-félék mindig bent vannak.
Gabor84 2006 máj. 16. - 09:05:22
(34/1079)
- Én inkább Megasztár párti vagyok, a múltkor csak azért nézem mert nem volt Mega...
- De amitt az a kivénhedt ocsmányság ott mûvel a zsûriben nem semmi. Általában mindig leszólja a versenyzõket, de normál kritikát még egyszer nem tudott megfogalmazni. Ja és folyton papírról olvas.
- A viaszbaba Zsókáról meg inkább ne is beszéljünk, cikibb mint Zitácska a Megasztárban...
Gabor84 2006 máj. 15. - 11:18:33
(33/1079)
"Nálam leszerepelt Medveczky nyanya. Királynõi módon Mónika viselkedett, "Ilona kedves" paraszt volt." - Igazad van!
A másik meg az, hogy nem csak Mónika nyafogott a kisfilmjében, hanem Zséda és Edit is és Cenének sem ment minden gördülékenyen. Perszek õk nem is profi táncosok mégis szeretnék kihozni magukból a maximumot ezért érthetõ ha el vannak keseredve ha nem éppen úgy sikerül a dolog ahogyan szeretnék.
Ha jobban megfigyeltétek volna azt is észreveszitek, hogy Medveczky nyanya Ábrahám Editnek is osztotta az észt. Soha ne mond azt hogy nem tudom...
Kész röhej a nagymama 72 évesen szõkére festett hajjal és azzal a mély dekoltázzsal...
Kaméleon 2006 máj. 15. - 09:26:00
(32/1079)
Sziasztok!
Ez a szombati beszólás tényleg nem kellett volna. Mónika valóban nem profi táncos, de dicséretre méltó, hogy ennyi idõ alatt ilyen profiszerûen elsajátította, ne feledjük, hogy nulláról kezdte. A legprofibb a Zséda-Dudi páros, drukk nekik.
imo9 2006 máj. 14. - 19:50:30
(31/1079)
Tiszta igazad van, a csodába, nem hiszem, hogy bármelyikünk is vágyna egy ilyen anyára, mint szegény Medveczky mama. Vitathatatlan, hogy nagy táncos volt, csak éppen azt feledi el, hogy az idõ sajnos eltelt, õ meg már kellemesebb jelenség lenne egy normális, tisztesen õsz frizurával és csukottabb, szolidabb ruhákban. Csak nem képzeli, hogy szexuálisan is vonzó? És tényleg jobb lenne, ha a produkcióról mesélne inkább, ne nyávogna folyton közhelyeket.
S ha már a véleménnyilvánítások helyén vagyok, hát Mónikáról annyit, hogy szegény feje, amilyen mackós alkatú és mozgású, ahhoz képest még csoda, hogy így megtanulta a táncokat, de most már tényleg ideje volt mennie. A mûsoráról gondoljon mindenki, amit akar, szerintem ez a szubkultúra tetõfoka, de akit így megfizetnek érte, próbáljunk belegondolni, hogy vajon nem csinálnánk-e meg azért a pénzért mi is? Vagy ki tudja?
Hermelin 2006 máj. 14. - 18:55:49
(30/1079)
Nálam leszerepelt Medveczky nyanya.
Királynõi módon Mónika viselkedett, "Ilona kedves" paraszt volt.
Egy mûsorban a nézõ számára is kellemetlen a szereplõ arroganciája, egy szórakoztató ,kellemes mûsorban,mint a szombat esti láz , nagyon durva.
Remélem az RTL elõször és utoljára hivta zsûrizni a grófnét. Aki nem tud viselkedni, kerülje a nyilvánosságot.
Nem tudom miért utáljátok többen Mónikát ? Igenis jó mûsorvezetõ, kedves, értelmes , szép, az más dolog,hogy éppen a fogatlanok mûsorát vezeti.Na jó, nem kellett volna nyafognia, de errõl meg az a véleményem,hogy ezt a részt nem kellett volna beadni.Vagy éppen hogy szándékos volt ? No errõl el lehet gondolkodni, saját csatorna,saját munkatársról negatív infókat pörget, nem hiszem,hogy pozitivat nem lehetett volna !!
Mindegy, a kulturát Mónika osztotta. Ennyit ér a grófi elõnév, mögötte egy kulturálatlan, gõgös, kivénhedt ,uninteligens perszóna , aki fiatal korában mindent learatott, most pedig sajnáltatja magát a 30 e Ft-os nyugdíjjal.
Nem szeretném,ha mégegyszer elrontaná a szombat esti szórakozásom !
patrik 2006 máj. 14. - 16:10:50
(29/1079)
Nemtudom, mitõl királynõ ez a Medveczky!....
Szerintem tök bunkó, és durva volt a Mónikás hozzászólása, ráadásul nem azért ül a zsûriben, hogy mások nyilatkozatát elemezze. Magáról a produkcióról semmit nem mondott, pedig az lett volna a dolga.
Én is mondhatnék róla bántót, ha akarnék, pl. hogy amikor elõször megláttam a múlt szombati mûsorban egy pillanatra azt hittem, hogy meghívtak egy kiöregedett transzvesztitát a zsûribe, mert pont úgy nézett ki abban a jelmezben. Gondolom senki nem merte megmondani neki, hogy ez már nem áll jó neki!!!!!!!!!!!
katerina 2006 máj. 14. - 09:36:31
(28/1079)
Az én sorrendem :

Zséda
Cene
Edit
Tibiapa 2006 máj. 13. - 20:33:31
(27/1079)
Királynõ Medveczki!

Kíváncsi lennék mit értett Mónika az alatt,hogy:
"Az én területemen én is profi vagyok!"
Egyszerûen nem tudok elképzelni olyat amiben õ profi!

Talán kanálcsörgetésben:)
gedit 2006 máj. 13. - 17:34:09
(26/1079)
Szerintem nagyon jó ötlet! Nézõkkel is megcsinálhatnák:-)
Én Zsédának és Dudinak szurkolok! Remélem õk nyerik meg:-)
Kaméleon 2006 máj. 13. - 16:49:34
(25/1079)
Sziasztok!
Én is Editéknek szurkolok, de Zsédáék is tutik.
Kár, hogy a nézõk közül nem lehet jelentkezni erre a mûsorra, beneveznék. Engem is megtaníthatnának ilyen tutin táncolni. :-)
Állatbarát 2006 máj. 12. - 00:29:38
(24/1079)
Szerintem régen megvan már a gyõztes, Czene Attila. Pozitívan csalódnék, ha nem így lenne.
Aliara 2006 máj. 09. - 20:25:24
(23/1079)
Nem a zsûrik miatt esett ki Kulka. Nem tom feltûnt-e , hogy a zsûrik által adott pontok alapján 3dik helyen álltak. Amiért mégis kiestek, az azért volt, mert Magyarországon túl sok az unintelligens, fogatlan paraszt, akik nézik a Mónika showt, a Kulka pedig nem éppen egy aktuális "sztár" a mai magyar médiában.
Állatbarát 2006 máj. 06. - 22:20:33
(22/1079)
Én is néztem volna még a Kulkáékat. Kár, hogy kiestek.
imo9 2006 máj. 04. - 22:57:37
(21/1079)
Ez nyílván így van, valahol olvastam, hogy Medveczki már 65 éves, hát nem mondom, ami az övé, az az övé. De hogy manapság miért kell minden fiatal lány a természetes szépségét viaszbabává alakítsa, azt ki tudná megmondani? Tényleg ilyen buta lenne a mai fiatalság? A legszabálytalanabb fiatal arc is szebb, mint a hullaszerûre festett haj, bõr, szem vagy a tyúksegg-formára felfújt száj. Pfúj!
Ezt a libát viszont néznünk kell az adás végéig, mert ha már valakik odatették, akkor nyilván valamilyen összeköttetés révén történt a dolog. Ilyen alapon meg nem szoktak eltávolítani senkit, a nézõnek lehet bármilyen rossz véleménye is róla. Úgyhogy, azt hiszem, inkább nem is fogom nézni az adást.
imo9 2006 ápr. 30. - 15:05:58
(20/1079)
És mit gondolsz, Medveczki-nél minden természettõl adott?