lacy 2006 aug. 20. - 20:37:53
(2/22)
Az a nagy kár, hogy 23 év kevés volt (de ne legyünk szigorúak, a DVD megjelenése idehaza úgy 10 éve kezdõdött) szóval azóta ez a mû nem kapott nemhogy egy ócska, de bármlyen DVD megjelenést.
Megjelent ugyan a szegedi (Csomor Berényi Csillával...) meg ez a xsíksomlyói is, de az EREDETI !!!!!! nem. Ma volt a Filmmúzeumon is, és véletlenül kapcsoltam oda, megint ott sikerült a végéig maradnom. Kétlem, hogy az EREDETIT bármilyen más elõadás felül tudná múlni.
Már csak a két év múlva eljövõ 25-ik évfordulóban bízom, egy jubilleumi kiadvány megjelenésében, ami méltó lenne az évfordulóhoz (mondjuk felújított kép, 5.1-re nívósan!! átkevert hang+ persze az eredeti sztereo, talán némi extra, és rendezõi kommentár, elvégre az alkotók mind megvannak szerencsére, egészségben)
peppe 2006 aug. 20. - 13:41:48
(1/22)
A Csíksomlyói elõadás vetekszik a Városligetivel, nagy kár, hogy nem ez jelent meg dvd kiadványban.
A Sors kegyébõl jártam 2004 nyarán a helyszínen, de sajnos semmilyen emléket nem láttam, ami az õsbemutatóra illetve az elõadásra utalt volna, pedig szerintem minimum egy kopjafát megérdemelne az ügy.