7/10
tyrichie 2010 nov. 04. - 20:56:06 7/10
(34/54)
Nem egy nagy durranás, párszor azért meg lehet nézni.
Commodus 2010 szept. 01. - 10:19:12 Előzmény miklike
(33/54)
"ÉS ma már nem tehetséges fehér keresztény szinészek kapják ezeket a dijakat.Talán nem venni észre 1 eseknek hol és kikrõl szól ez a filmgyár,ahol az ökörfejû tom hanks tarolhat," ?????

Hát olvastam én már itt egy-két elméncséget, de ez volt a mélypont!

"Csak egy ok van.Ezt mi magyarok tudhatjuk a legjobban."

??????????

Hát, akinek errõl a filmrõl ez jön le, lelke rajta, ha van neki olyan :(

Mellesleg Tom Hanks:

" anyja római katolikus volt, mostohaanyja mormon, a nagynénje nazarénusokhoz vitte, középiskolában zsidó srácokkal barátkozott, majd újjászületett keresztényeknél kötött ki, ahol egy ideig minden jel szerint jól érezhette magát, mivel négy éven át lelkesen vezette a bibliaolvasó társaságot"

Na erre varrjál gombot ! :)
3/10
grubesa 2010 aug. 31. - 23:53:20 3/10
(32/54)
Halle Berry miatt 3/10.
Nélküle 1/10.
10/10
movieman111 2010 aug. 05. - 22:55:02 10/10
(31/54)
Off
Kezd ebben az egész értékeléses rendszerben kicsit az agyamra menni, hogy vannak annyira egyszerû emberek, akik képesek még egy értelmes kritika után beírni az "1/10"-et egy ilyen kategoriás filmre. Hát nem tudom, hogy ezek a világot akarják-e megváltani a pontozásukkal, de én eddig a legszarabb filmekre sem adtam le 3 pontot. Azok meg egyenlõek voltak a nézhetetlen szinttel. Azért egy biztos ... Ha akad is pár ilyen tirpák, akkor is magáért beszél a 64 szavazatból a 8,2-es átlag !!! Na ennyit errõl. Nélkületek ezek a filmek bõven ütnék a 9-9,5-ös átlagot.

PS.: Javaslatom a következõ hozzátok: kérvényezzétek azt a prioritást a rendszergazdától, hogy adhassatok le minusz értékeket is, hogy a nívosabb filmeket tovább tudjátok rontani.

PPS: Gazdagok a lelki szegények ..! :((
1/10
offtopic
Metpekk 2010 márc. 24. - 22:56:37 1/10
(30/54)
Még egyszer! 10/1 ***SPOILER***
Filmtörténet: BOby büntetés végrehajtó, színesbõrü bácsit ki rossz fiú volt kivégzi. Bobyka véletlenül találkozik egy gyorséttermben ennek a kivégzett fekete bácsi fekete özvegyével. Boby teli rasszista, brutál mód fekete kis gyerekeket puskával zavar el a kertbõl, fekete anyuka úgy bánik kövér kisgyerekével, hogy ha ilyen anyám lenne leszakítanám a fejét. kis dagi sétál haza elütik meghal arra jön boby beviszi öket korházba halle-t hazakiséri egymásba szeretnek boby többé nem rasszista, fekete néni megtudja volt férjét bobyka ölte meg, de nem szól érte, azonnal megbocsát és egy szó se esik errõl kettejük közt ezután azonnal vége a filmnek.***SPOILER VÉGE***
:D Gyerekek ez nagyon sz*r film ezt frankón mondom. Ha drámázni akartok nézzétek meg a Hét életet Will smith kicsit hitelesebb figurát ad elõ, valós érzelmekkel, de ez csak egy példa bár nem nehéz ennél a filmnél jobbat találni.....
10/10
issti 2010 febr. 28. - 19:41:03 10/10
(29/54)
Sok olyan film van ami tetszett, de már pár nap múlva sem emlékszem részletekre, és vannak filmek amikre több év múlva is nagyon emlékszem, megmaradnak bennem érzések, hangulatok. Na ez a film az utóbbi. 7-8 éve éjfél után véletlenül futottam bele, és amikor vége lett, percekig letaglózva ültem a tv elõtt, és a mai napig bennem van a hangulata. Nem egy délutáni matiné az biztos, de nagyon érdemes megnézni. Aki egy átlagos drámát vár, annak nem javaslom, mert elég lassú és komoly gondolkodást kíván a nézõtõl. Engem egy nagyon rossz lelki állapotban talált meg, és rendesen kirángatott az önsajnálatból. 10/10
miklike 2010 febr. 28. - 15:33:51
(28/54)
Minden téren távol áll az oszkár szinttõl ez a film,de mégis megkapta valaki valamiért.ÉS ma már nem tehetséges fehér keresztény szinészek kapják ezeket a dijakat.Talán nem venni észre 1 eseknek hol és kikrõl szól ez a filmgyár,ahol az ökörfejû tom hanks tarolhat,de a tehetséges digókat és ireket briteket franciákat spanyolokat szépen visszafogják.Csak egy példa:ugyan De Nirónak mennyi oszkárja lehetne,amiért nem kapott,de az adott évben csont nélkül a legjobb volt,vagy monhatnám Nicholsont,Noltit stb.Csak egy ok van.Ezt mi magyarok tudhatjuk a legjobban.
1/10
Metpekk 2010 febr. 19. - 01:19:55 1/10
(27/54)
Csak a magam nevében írok senkit nem akarok megbántani. Hihetetlenül rossz film egyetlen percig se tudtam beleélni magamat egyetlen karakterbe se, ha ilyen gondolkodású emberek is vannak azt szerintem nem kéne megfilmesíteni. Bobi thornton maradhatott volna az armagedonba itt valami iszonyat volt nem tudom, hogy lehetett összehozni halle-vel. Nah mind1 aki kíváncsi nézze meg én többé nem teszem.10/1
5/10
zs9302 2009 jún. 13. - 15:26:22 5/10
(26/54)
Egyáltalán nem értem miért kapott Oscar-t ezért Halle Berry. Ezenkívül még csomó díjat kapott. Drámai történet, de sztem is nagyon hosszú.
Ja megvan Ezüst Medve díj.
9/10
Opraa 2009 jún. 03. - 12:25:22 9/10
(25/54)
Nem értem, miért nem néztem meg eddig ezt a filmet. Halle Berry nagyon is megérdemelte az Oscart érte, mert még mindig a hatása alatt vagyok, pedig azóta már legalább 4 filmet láttam. A zenét és a fényképezést is nagyon eltalálták, sajnálom, hogy azokat nem díjazták, de a lényegen nem változtat: komplex élményt nyújt. Nagyon jó és elgondolkodtató film, mindenkinek csak ajánlani tudom.
10/10
Livender 2009 márc. 15. - 23:18:04 10/10
(24/54)
Ez a film megváltoztatta az életemet. Valakinek ezt túlzásnak tûnhet, de ezek valamit nagyon megfogtak. És gyorsan, nagyon kevés pénzbõl készült el a film. Tsiztelet.

A szexjelenet pedig zseniális. Egyszerûen õrületesen jók a képek.

Na meg a zene... Soha kevesebbet, mint 10/10
7/10
modano 2009 febr. 24. - 11:06:43 7/10
(23/54)
A sexjelenet azért nem gyenge és azon belül is egy bizonyos pozitúra.Na jó,ezt nem részletezem.
Halle Berryt eddig ebben a filmben láttam a legvonzóbbnak.

Ja, amúgy a film nem rossz csak kissé vontatott:)
7/10
Robeerto 2009 jan. 10. - 15:41:52 7/10
(22/54)
Egyetértek kicsiplussz-al. Valóban nagyon jók voltak benne a színészek, a sztori se rossz, de kicsit többet vártam tõle és én sem láttam ennél élethûbb szexjelenetet

7/10
7/10
csimpyaki 2008 szept. 16. - 19:48:04 7/10
(21/54)
Nem egy csúcsfilm, de mindenképpen érdekes és tartalmas alkotás a Szörnyek keringõje. Elsõ fele egy szokványos börtöndráma, a másik fele egy egyáltalán nem szokványos szerelmes történet. Tetszik Forster stílusa, ahogyan bemutatja a kialakuló szerelmet, a kamera hosszú másodpercekig a fõszereplõk arcán pihen, látjuk minden rezdülésüket, és látjuk hosszú, vad, már-már Elemi ösztön szintû szeretkezéseiket. ***SPOILER***A zárójelenet mindent visz,csak ülnek a ház elõtt a lépcsõn, a lánynak potyognak a könnyei, a fiú csokifagyit eszik,fogják egymás kezét. majd a kamera a csillagos égboltra fókuszál, megjelenik a vége felirat, a rendezõ hirtelen lezárja a filmjét. ***SPOILER VÉGE***Mindent nézõje fantáziájára bíz. Végre egy film, ami nem rág mindent a szánkba, a fontos dolgokat elmesélik nekünk, a többit meg hozzáképzelhetjük.
Billy Bob Thornton nagyot alakít a kimért, szófukar, rasszista apa szerepében, Halle Bery is nagyon jó, de az Oscar ezért az alakításért túlzás. Szerintem....
10/10
West Beach Side 2008 júl. 03. - 23:23:29 10/10
(20/54)
Halle Berry egy istennõ!!!!
Lacquo 2008 máj. 26. - 01:59:55
(19/54)
Elsõre moziban láttam. Azóta láttam többször is, láttam, és nagyon szeretem. Sztm egy nagyon jó film.
honnley 2008 jan. 29. - 15:11:10
(18/54)
Nem igaz! Ennek a filmnek egyszer csak az elejét láttam. Most megkaptam, mivel Heath játszik benne erre kiderül, hogy ha elsõnek 10 percel tovább nézem meglátom, hogy öngyilkos lesz benne. Persze lehet, hogy ettõl jó a film, még most sem néztem végig, de esett a színvonala (számomra).
azokazesoben 2007 máj. 06. - 16:57:25 Előzmény Zolkó
(17/54)
Hát igen. Ez már egy szokás este kajálásnál megkérdezni nálunk: na mit adnak ma vacsorára?
Aztán most meg volt Az ember aki ott se volt. Billy király.
Bov 2007 máj. 02. - 18:47:46
(16/54)
Nem rossz film, de engem nem fogott meg.. lehet, h hangulat kell hozzá... és nekem hosszú volt..
Zolkó 2007 máj. 01. - 14:12:10
(15/54)
Vacsorafilm?? Nahát, új kategórtia született:)
Nagyon jó film volt, a történet is, és Thorton és Berry is nagyon jó volt. Egy pillanatra sem éreztem vontatottnak.