5/10
gotha szept. 18. 22:11:56 5/10
(59/59)
Ki kellene javítani az elavult ismertetőt. "A zsűriszékekben ezúttal Tóth Gabi, Bereczki Zoltán, Pápai Joci és Horváth Tomi foglalnak majd helyet,"
4/10
Robi484 szept. 17. 22:09:34 4/10
(58/59)
Felháborító Tóth Gabinak a viselkedése! Rendesen megalázó, ahogy beszél azokkal, akik nem énekelnek jól. Úgy is lehetne, hogy nem zúzza össze a lelküket szerencsétleneknek ez a neveletlen műnő. Nyilván kell a show, de sokszor már én (a néző) érzem kellemetlenül magam miatta!
bazár szept. 14. 23:58:02 Előzmény Zeynep
(57/59)
Igen. Ráadásul úgy beszél az érzékeny lelkületű, keresztény-nemzeti művésznő és ősanya egy kora esti kezdésű, délelőtt megismételt tv-műsorban, hogy közben rendszeresen b(kisípolva)+ezik!   :@ :-(
Magenta99 szept. 14. 13:05:31 Előzmény Zeynep
(56/59)
Kicsoda ő?
Hát a doktorminielnök királyunk legújabb s*ggnyaló kegyence.
1/10
offtopic
nappalitv szept. 14. 08:14:05 1/10 Előzmény Zeynep
(55/59)
Tényleg megeszed ezt a keradós kamuhisztit? Gagyi az egész kupi krauszné nélkül is.
Zeynep szept. 13. 21:02:56
(54/59)
Tóth Gabi egy igen megosztó személyiség, ezt eddig is tudtam. A polgárpukkasztó magatartásáról is. Nekem eddig nem volt gondom vele. Sőt, nem tisztem ítélkezni sem. De a mostani viselkedése engem is zavart, mert  ez már mindennek a csimborasszója!
Egyszer  úgy beszél, mint egy keresztény-nemzeti ősanya.. Aztán pedig felállva elkezd ordibálni, rázza a műmelleit, csücsöríti feltöltött száját és integet az agyontetovált karjaival. Hiteltelen. És! Hatalmas önzés részéről amit csinál. Értem én, hogy kell a nézettség, de ezt a műsort nézték évekkel ezelőtt is, Tóth Gabi nélkül is! A csatorna meg nyilván azért hívta, mert ismeri ! Amit csinál, ezt megjátszani nem lehet.  Most már én is látom, hogy egy erőszakos némber.
Amikor Majka szembesítette ( jogosan ) mindezzel, még neki állt feljebb??!! Kivonult a studióból?! A csatorna pedig hagyta! Mert ha nem hagyta volna, már rég "rászóltak volna a fülére", hogy ácsi, viselkedj!!
Tóth Gabinak rengeteg versenyzője van már, és zöme ki fog esni (bizonyára még a tehetségesebbek közül is!) Hiszen 3 embert vihet magával az élő műsorba. Az igaz, hogy "  szabad rabolni ", vagy " lehet passzolni", De a né2ő csak azt hallja állandóan, ahogy ordítja, hogy " jó vagy, kellesz nekem, az én csapatomba gyere" Tehát, egy önző,  HP és punktum!
Nem érdekli a többiek véleménye, csak fújja, fújja a magáét. Kár, hogy nem látja be, hogy hibázik, kár, hogy nem elég intelligens ehhez (sem!)
De vajon miért engedik meg ezt neki????? Kicsoda Ő? Azon kívül, hogy Krauszné??
1/10
offtopic
nappalitv szept. 13. 13:50:38 1/10 Előzmény kovimari
(53/59)
Krauszné a bigott katolikus.
offtopic
kovimari szept. 13. 13:02:56
(52/59)
Na tessék. Szegény csaj. Ő lett az üldözött keresztény.
Na látjátok mit tettetek vele. / A gond, hogy ezt még el is hiszi./
Igen is, ami jár, az jár. Vagy az van amit ő akar, vagy az van amit ő akar.
Blikk:
"Tóth Gabi arra kér mindenkit, ne bántsák azért, mert keresztény: belebetegedett a történtekbe"
Magenta99 szept. 13. 09:58:14
(51/59)
Elképesztő, milyen pofátlan ez a tótnőci.
Az összes versenyző neki kéne, erőszakos és akkor még kiejt ilyen mondatot a pofáján, hogy miért mindig (sic!!!) neki kéne lemondania a versenyzőről - miután tényleg mindenkire erőszakkal rárabol és sértődötten kivonul a nagyasszony, miután beszóltak neki (biztos elengedett egy panaszos telefont a doktorminielnökünknek).
1/10
nappalitv szept. 12. 11:25:03 1/10 Előzmény de.vi
(50/59)
Majd kimennek az erdőbe szeretkezni... ja nem, már csak ölelkezni.
de.vi szept. 11. 20:57:53
(49/59)
Gabinál már annyian lesznek, hogy sajnálom őket, mert mentoronként 3 vagy 4 vrsenyző jut tovább...
1/10
nappalitv szept. 07. 19:34:38 1/10 Előzmény Magenta99
(48/59)
Sztem Freddie lecsapta volna őket ezért, és nem olyan lájtosan mint Kovács Kati 6 évvel ezelőtt tótgagyit a játékszerezés miatt.
Magenta99 szept. 07. 18:46:02 Előzmény nappalitv
(47/59)
Uhhhh...igazad van, micsoda fertő.
1/10
nappalitv szept. 07. 15:52:44 1/10 Előzmény Magenta99
(46/59)
A Freddy mercury imitátorról se feledkezz meg.
3/10
offtopic
Brierley szept. 07. 13:32:06 3/10
(45/59)
Ilyen zsűri mellett nem csoda.
Magenta99 szept. 07. 11:02:51
(44/59)
Ezt nem nézisenki?
Márpedig volt egy érdekes rész, az ájtatos, néphhy, nemzetthy keresztyén tévékettő, főműsoridőben 12-es karikával meztelen női mellek mutogat.
Ez vajon milyen hatással van a kiskorúak szexuális orientációjára?
10/10
Zsolt-1- 2020 dec. 18. - 15:54:37 10/10
(43/59)
Én nagyon jól szórakoztam amíg ezt a műsort néztem, volt néhány egészen kiemelkedő előadás, főként Békefi Viktóriától és Misurák Tündétől. Az élő adások nyitószámai is rendesen össze voltak rakva. A fődíjat én is Vikinek adtam volna, na és szövegek amit Majka papa és Tilla lenyomtak a november 3. -i adásban azon sírtam :)
Amiel 2019 nov. 28. - 19:01:21
(42/59)
Tasnádi Bence Michael Jackson előadása (utánzásnak semmiképp se mondanám) gyalázatos volt, szinte megszégyenítette azt a dalt. Mákja volt, hogy utolsó adás... a zsűri inkább nem mondott kritikát, rossz észrevételeket, inkább szépítettek. Tény, hogy nem egyszerű utánozni M. J.-t és dalait, de az egy dolog... ez mindent alulmúlt, olyan szörnyű volt! Azt se értem, hogyan lett a srác dobogós, mert pl. Katja milliószor jobban tudott sztárban sztár lenni, mint ő.
Amiel 2019 nov. 26. - 16:37:54
(41/59)
Szerintem jó versenyző nyerte meg, akinek kellett. Habár azt se bántam volna, ha Feng Ya Ou győz, méltán kiérdemelte volna ő is! Sőt, talán ő még jobban! Hiszen mindenki, akit végül beválogattak, valóban valamilyen előadói, színpadi múlttal rendelkezik... Csak azt nem értem, akkor minek buzdítják a tényleg amatőr embereket, hogy jelentkezzenek a műsorba, hiszen ez így nem az a műsor volt, aminek szánták! A sima Sztárban sztár és e között mindössze annyi volt a különbség, hogy ott minden nap látott, nagyon ismert közszereplők versenyeztek, itt meg kevésbé vagy nem nagyon ismertek, de koránt sem "civilek" vagy amatőrök.
Azt nem értem még, hova a fenébe rohannak? Miért kell így, ilyen rövid idő alatt lezavarni az egész szériát? Régebben sokkal jobb volt, amikor sokkal hosszabb heteken át tartott a műsor.
Amiel 2019 nov. 26. - 16:31:13 Előzmény ccaty
(40/59)
Egyet értek... Szomorú!