10/10
DUNAWÖLD 2022 okt. 30. - 19:13:14 10/10
(95/115)
Sosem néztem... De...
Véletlenül a főcímdal ma jól hangzott, itt maradtam.
Ez a zizé, fodros szájú konferanszjémöszjő tilla pörtilla mi a halovén kivênhedt bánatba' nem húz hàtra? Az első percek, mindegyik annyira fülig càpafogsor, a szőke műhaj (póthaj lànkorineve a paróka)... Gabi meg lenullàzta a hajàt, szemben ezzel.
Szóval, soka- sóka- móka, paróka, de tilla hangja már róka... 🤮
Eltelt sok perc, de mindig semmi.
A kevesebb több lehetne.
Balazs2 2022 okt. 24. - 00:24:36
(94/115)
Most a 9 versenyzőből 6-an fiúk. Az X faktorban már kétszer is volt arra példa, hogy csak fiúk maradtak versenyben. 2018-ban meg A dalban fordult elő, hogy csak fiúk maradtak versenyben.
Ebben a műsorban nem a nemek számítanak, hanem az, hogy ki milyen feladatot kap. Lehetséges, hogy amikor már csak hatan lesznek, akkor itt is fiúk fognak versenyben maradni, viszont olyankor mindenki két feladatot is kap. Még abban reménykedek, hogy ha csak fiúk fognak versenyben maradni, akkor is valamelyik versenyző női szerepet fog kapni.
Lilko03 2022 okt. 11. - 19:26:18 Előzmény Bonitó
(93/115)
Emilia nem Zsédának, hanem Szekeres Adriennek a lánya.
8/10
Nores 2022 okt. 10. - 08:25:57 8/10
(92/115)
Tegnap kiesett az egyik legjobb énekesnő. Így lesznek elsőkből az utolsók... A zsűrinél még első, aztán az összesítettben még 5., a második körös szavazás után pedig 12. Szégyen.
Bonitó 2022 szept. 12. - 15:32:05
(91/115)
Szerettem ezeket a tehetségkutató műsorokat, bármilyen néven és csatornán is futottak. Lassan két évtizede indulatak, és többé kevésbé
lett egy pár említésre méltó, befutott énekes is a jelentkezők közül. De a többség a feledés homályába került. Évről évre változott a zsűri is. Visszatekintve ennyi év távlatából, az első zsűriknek a mai bohóckodó, ripacskodó zsűritagok, nyomukban nem léphetnek elődöknek. Szerintem.
Amit Tóth Gabi össze hisztizik, az már kiveri a biztosítékot. Babet, hogy szakmailag mit tud a műsorhoz adni nem tudom. Mutatós nő, de annyira nem természetes, annyi túl játssza magát, hogy már zavaró. És naná, hogy feltöltött száj nélkül, nem lehet valaki zsűritag?! :(
A kironhangálás a színpadra, kikezdeni a versenyzőkkel, nem is szakmailag foglalkoznak velük, aztán ahogy össze röhögnek az mindennek a csimborasszója.
És ugyanez vonatkozik arra is, ahogy megjelennek a "sztár/celeb csemeték", és elkezdődik az ájulgatás tőlük. Említettem már, hogy kedveltem a műsort, de mégis azt mondom, hogy jobb lett volna, ha pihentetik egy pár évig! Nade annyira "szuper" a műsor, hogy kell a nézettség??!! Röhej, komolyan!
fricsi01 2022 szept. 11. - 19:31:07
(90/115)
hulladékok hulladéka. ( a "zsűri" (????????!!!!!!!!) iskolapéldája a kreténségnek!! Nem a hozzáértésnek, annál inkább a végtelenített idétlenkedésnek!!!!! ezmegmiezazegész?
1/10
blaha60 2022 szept. 11. - 13:52:37 1/10
(89/115)
Lenne egy kérésem : Ha a négy mester követendő példa,akkor viselkedjenek úgy ! Gondolok itt a trágár kijelentésekre,amit korhatár nélkül nézhetnek a fiatalok ! Persze kell némi inteligencia !!!! Köszönöm .
bsand 2022 szept. 10. - 07:11:23
(88/115)
Át kellene nevezni a műsort: Szarban szar leszek
hippieee 2022 szept. 06. - 09:56:05 Előzmény Bonitó
(87/115)
Köllő Babett engem is a halálba idegesített a rikácsolásával és a felfújt szájával, amitől kifejezetten ronda lett. Ráadásul a szögegyenes haj is borzasztóan állt neki. Ehhez képest a fél műsor arról szólt, hogy mindenki belé szerelmes. Na ne.
Bonitó 2022 szept. 05. - 21:26:27
(86/115)
Az első adásban három ember volt értékelhető. A 14 éves Engel Iván Lili. Aki fiatal kora ellenére sokat szinkronizál, és játszott már a Madách Színházban a Rocksuliban.
Azt hiszem, már most megjegyezhetjük a nevét.
Rendkívül ügyes volt Kiss Emília, aki úgy táncolt, hogy talán jobb volt a tánc, még a kiváló éneklésétől is. ( Azért az éneklés azért nem volt annyira világszám, ahogy zsűri fogadta. Szerintem.) Naná, hogy a zsűri kapkodott a lányért. De megadták neki a választás lehetőségét, és végül Babet lett a kiválasztott mentor. ( Egyébként Emília Zsédenyi Adrienn énekesnő lánya.)
Majd a végén a Kökény Dániel rendkívül érzékenységgel énekelt. Helyes, tehetséges és főleg szerény fiatal srác. (Büszke lehet rá a nagymama, aki felnevelte. Az anyát az hagyjuk. Pedig Dániel az anyjának énekelt, hogy lássa, kiről mondott le anno?!)

Az ilyen műsorokban a válogatásra jelentkezők mindig elgondolkodtatnak. Sokszor irigylésre méltó a hatalmas ego. ami mögött sajnos semmi tehetség nincs. Mint az a hölgy, aki nagyképűen, művésznévvel" felvértezve érkezett. Úgy beszélt, mint aki Németországban egy nagy sztá, és ugri-bugri itt-ott egy-egy hangot kiadó, szinte értékelhetetlen bohóckodás volt amit művelt. Szégyen nah!
Egyébként, azt végképp nem értettem, hogy a medve (?) jelmezben, arc nélkül, kesztyűvel kezén, más bolygóról érkező, kitalált nyelven "elvauvauzta" az Everybody (Backstreet Boys) számot, hogy a fészkes fenében kerülhetett tovább a műsorban??!!

A zsűri változatlan egyszerű, akár a faék! Kíváncsi lennék az összesített IQ-ra?! Mert a viselkedésük, show ide vagy show oda, kritikán aluli. Pedig eddig Majkával sem volt semmi gondom az évek alatt, csak a ló már régen elszaladt! Sőt, Köllő Babettel sem volt bajom , de részéről a kevesebb több lett volna. És ha szerényebb lenne, talán még szimpatikus is lenne továbbra is. Tóth Gabi az új stílusához híven, sokat hozta fel Isten nevét. Régen meg a bazdmegejet?! De a papucsos lábát csak feldobta az asztalra, remélem a Jóisten megbocsátja neki?! Pápai Joci régen bevállalta butaságát amire sokszor önkritikát gyakorolva próbált reagálni. Sajnos a dicsőség azóta már fejébe szállt. A festett idétlen "sztárfrizurával" a butasága is bevillant többször. Mert ugye neki "szakmunkás bizonyítványa van német nyelvből?!"
Igen értem, ha nem tetszik valami el lehet kapcsolni! És el is fogok kapcsolni! :) És nem fogom nézni a műsort, amely régen nagy kedvencem volt!
Magenta99 2021 nov. 26. - 08:32:15 Előzmény olahmiki1959
(85/115)
Tényleg nem akarok gumicsontot rágni, de azért azt lássuk be, ez a műsor nem egy műveltségi vetélkedő. Egyébként is, kötve hiszem, hogy Ágay Irén munkássága bármikor is, bármilyen tantárgy része lett volna - ellentétben Moliére, Shakespeare, Mozart, Bach, Leonardo Da Vinci bizony tananyag.
Az úgynevezett "általános műveltség" meg szép lassan kihal, az internet mindennapossá válása óta az emberek szinte egyáltalán nem olvasnak, a mozik gyakorlatilag csak horrort és akciófilmeket játszanak és az iskola sem sokat ér, az elhivatott tanárok mára lassan kihalnak (mondjuk, amilyen az elismertségük, nem is csodálom), a döntéshozók szerint egy iskolatitkár is képes tanítani....
Összegzésként, én nagyon sajnáltam Zórát, üde színfoltja volt a mezőnynek, Pápai Joci mérhetetlenül méltatlanul bánt vele.
mariposahercegno 2021 nov. 25. - 12:36:09
(84/115)
Csiszi nagyon megérdemelte a győzelmet, fantasztikus volt Freddie Mercury-ként és Jimmyként is. Szegény Márkót nagyon sajnáltam, hallatszott hogy megbetegedett :( viszont benne látom a legnagyobb potenciált, hogy befuthat énekesként ha rágyúr egy kicsit :)
1/10
olahmiki1959 2021 nov. 21. - 17:37:08 1/10 Előzmény Magenta99
(83/115)
Igazad van, valóban a születési évem az 1959.
Talán éppen emiatt ismerek "ezer"éves színésznőket, bár ismerem Moliére-t, Shakespeare-t, Mozartot, Bachot, Leonardo Da Vincit, és másokat is. (Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a születési évszám önmagában nem magyarázat arra, hogy valaki ismer-e többszáz évvel ezelőtt élt embereket, talán az általános műveltségnek is lehet ebben - némi - szerepe...:)
Egyébként, mint zenész, nagyon jól ismerem - mert érdekelnek - a mostani, fiatal zenekarokat, énekeseket, bár nem vagyok túl jó véleménnyel róluk.
A két akkordos, néhány hangból álló dallamú számokat nem tartom semmire, szomorú, hogy a zenei színvonal ennyire lement az utóbbi néhány évtizedben.
Zorát azért sajnálom, mert nem ő tehetett róla, hogy egy rossz énekszámot választottak neki.
Üdv!
Ja, még csak annyit, hogy szavazni valóban nem fogok ezekre a fiatalokra, mert sajnálnám a pénzt kidobni rájuk...:)
Magenta99 2021 nov. 21. - 17:16:09 Előzmény olahmiki1959
(82/115)
Ha a nickneved a születési évedet tartalmazza, akkor nem csodálkozom, hogy ilyen behatóan ismersz "ezer"éves színésznőket. Bocsi, de ez a műsor viszont nem kifejezetten a te korosztályodat célozta meg, és nem is te fogsz főként a tizen-, huszonéves fiatalokra szavazni.
Amúgy meg, mint láthattad, tök igazam lett - Zóra kiesett.
Yuliusz 2021 nov. 21. - 14:29:00
(81/115)
Valamikor én is kedveltem a műsort, de az egyre színvonaltalanabb úgynevezett „mesterek” nézhetetlenné tették számomra.
Ugyanez vonatkozik az X faktorra is.
Mindig Vargha Balázs kétsorosa jut eszembe:
„Ez is tanít?
Az istenit!”
9/10
dave999 2021 nov. 21. - 14:13:48 9/10
(80/115)
Szerintem egész jó szórakoztató műsor így vasárnapra. Csak ajánlani tudom
1/10
olahmiki1959 2021 nov. 14. - 16:49:30 1/10 Előzmény Magenta99
(79/115)
Bocsi, de erre szokták azt mondani, hogy "ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna"...
Az, hogy Te nem ismered Ágay Irént, az semmit nem jelent.
Én többek között a két háború közötti filmeket is gyűjtöm, és van néhány kitűnő vígjáték, amelyekben Ágay Irén is szerepel.
Ida regénye
Lila akác
Címzett ismeretlen
Nászút féláron
Maga lesz a férjem
Persze, abban igazad lehet, hogy a mai, fiatal nemzedék nem nagyon ismeri Ágay Irént, de ez inkább a tv csatornák hibája...:)
Üdv!
Magenta99 2021 nov. 08. - 15:23:45
(78/115)
A zsűri - és saját mentora a Pápai Józsi is - ki akarják ejteni Zórát.
Mindenki normális feladatokat kapott - mert hogy már az elődöntő jön - csak Zórának adtak egy Ágay Irén nevű, senki nem tudja, kicsoda szerepet.
Dr.Farelli 2021 okt. 31. - 20:56:38
(77/115)
Pontosan uram.
Dr.Farelli 2021 okt. 31. - 19:24:38
(76/115)
Maximálisan egyetértek, már nagyon undorodok Majkesz zabigyerekétől, a befehéredett fejű Havas Alftól. Okádék igazságtalan ahogy kivételeznek ezzel a tehetségtelen korccsal és ocsmány átlátszó módon csak rappelnie kell, (azt is szarul) míg a sokkal tehetségesebb előadók pont azért esnek ki, vagy kerülnek a kiesés szélére, mert ki kell lépniük a komfortzónájukból. Itt az ideje, hogy beégjen nőként, vagy azzal, hogy nem tud énekelni.