10/10
kazsagx 2015 nov. 29. - 19:28:59 10/10
(833/1173)
Kb.egyböl erre gondoltam en is. Nagyon nincs itt helye,csak nagyon toljak az arcunkba,csak tudnam,hogy miert?!
8/10
Semprini 2015 nov. 29. - 19:13:53 8/10
(832/1173)
Na, Bereczki jól megmondta: "Tóth Gabinál MEGSZOKTUK, hogy nem utánoz hangot." Hát ja, volt is idõnk megszokni, a baj csak az, hogy ez speciel egy utánzós mûsor, ennek a LÉNYEGE hogy utánozni K E L L. Ennyi a produkció. Ergo: aki nem utánoz, az nem ide való. Tóth Gabi nem utánoz.
10/10
kazsagx 2015 nov. 29. - 18:58:31 10/10
(831/1173)
Ez a Toth Gabi mar is borzalmas,a közös nyito produkcioban...
Eskuszom inkabb Adel nyerje,mint ez a noszemely,pedig azt sem szeretem annyira.
Hajra Peter es Laci! :)
8/10
Semprini 2015 nov. 24. - 13:47:42 8/10
(830/1173)
Csatlakozom az elõttem szólóhoz, ez a mûsor sokunk szerint a kereskedelmi televíziózás történetének egyik legremekebb mûsora, amely mellesleg több külföldi országban is nagy sikerrel fut (a spanyolból például a youtube-on is van fent sok részlet).
Mitõl lenne igénytelen és gagyi? Profi énekesek szerepelnek benne, profi tánckar, a sminkesek mindent megtesznek, hogy a szereplõket minél jobban átalakítsák - na persze ez nem sikerülhet mindig egyformán jól, oké. Na de ha összehasonlítjuk ezt a mûsort olyanokkal, mint a Gyõzike show, a Benkõ feleséget keres, az Ezek megõrültek, a Celeb vagyok ments ki innen, a Rettegés foka vagy más nézhetetlen förmedvények (az összes valóságshow-t is ideértve), azt hiszem, nem vitás, hogy melyik az igényesebb.
Természetesen ezt sem kötelezõ nézni, akinek végképp nem jön be az ilyesmi, kapcsoljon el, nézzen mást, olvasson. De megnézni az adást, majd azzal kérkedni, hogy "én bezzeg nem nézem, mert igényesebb vagyok mint mások" - egyszerûen ostobaság.
Ivy66 2015 nov. 24. - 11:21:14
(829/1173)
Tudod, ez egy szórakoztató mûsor, ami bizony a "bohóckodásról" szól. Nem muszáj nézni ám!
Nem mondom, hogy a legszínvonalasabb tévéprogram, de még mindig nézhetõbb, mint némelyik valóságshow, vagy most divatos ál-reality. Azokat én nem szeretem, így nem is nézem.
Azért mégse lehet annyira gagyi, ha: "Ráadásul szerintem csomószor az ének nem is élõ, hanem stúdióban elõre felvették, mert a szereplõk annyira erõlködés nélkül "énekelnek" természetellenesen tisztán és egyenletesen nem is olyan könnyû dalokat, amik mellé még ugrabugrálnak is, hogy ez nem lehet élõ."
Biztos a bakikat is felvették elõre, mert azokból is akadt jócskán. ;)
Szerintem nem igényesebb lettél, csak sznob. :)
2/10
trudy 2015 nov. 24. - 00:32:22 2/10
(828/1173)
Véletlenül láttam ezt a mûsort tegnap. Nem tudom, hogy régen is ennyire gáz volt a kereskedelmi tv-k színvonala és csak én lettem érettebb és igényesebb, vagy tényleg már a gagyi sem olyan mint régen. Mert ez a mûsor nem egyszer arcpirítóan rossz és fõleg az benne a szomorú, hogy vasárnap fõmûsoridõben megy, olyan szereplõkkel, akiket egykoron kedveltek az emberek. Till Attila olyan kétségbeesetten könyörög, hogy szavazzunk és hogy maradjunk velük, mintha az életéért küzdene. Hiába vesz fel idétlen maskarákat és öltönyöket, ebben a formában már lejárt lemez õ is. A díszlet ötlettelen és nagyon erõltetett ahogy az eredeti videoklipeket próbálja utánozni, legtöbbször sikertelenül, mert aki nem ismeri az eredetit az nem érti hogy mit lát, aki ismeri az meg kínosan érzi magát hogy mennyire gagyi az utánzat. A szereplõk nagyon hakniznak. Persze ez 1-2 éve felbukkant "sztárocskáktól" oké, õk annyira nem számítanak, mert õk még nem tettek le olyan dolgokat, ami miatt a hazai popzenei élet jelentõs alakjainak számítanának. De "nagyobb nevektõl" igencsak kellemetlen látvány, hogy mennyire nincs tartásuk és ilyen ócska módon bohóckodnak. Nem lenne ez annyira rossz, ha nem lenne ennyire izzadságszagú az egész. Ráadásul szerintem csomószor az ének nem is élõ, hanem stúdióban elõre felvették, mert a szereplõk annyira erõlködés nélkül "énekelnek" természetellenesen tisztán és egyenletesen nem is olyan könnyû dalokat, amik mellé még ugrabugrálnak is, hogy ez nem lehet élõ. Valójában ez nem csak egy gagyi mûsor, de egy szegénységi bizonyítvány ezektõl az elõadóktól, hogy igazából õk csak ennyire képesek, ennyit érnek.
10/10
kazsagx 2015 nov. 23. - 21:26:20 10/10
(827/1173)
Most nagyon nyomjak,ezt a "lehet egy nö nyeri a sztarban sztart?..."kerdest...
Remelem,hogy nem Toth Gabi vagy Adelka nyeri.
olahmiki1959 2015 nov. 23. - 15:26:51
(826/1173)
Semprini nevében persze nem nyilatkozhatom, de ahhoz, hogy megsértõdjem/jünk, szerintem nálad sokkal nagyobb kaliberû intellektusnak kellene itt megnyilatkoznia, és persze sértegetnie bennünket.
Én nem oktattalak ki, legfeljebb szakmai észérveket sorakoztattam fel a számodra. (Valahogy úgy, mint amikor egy pohár vizet öntünk a sivatag homokjára. Egy pillanat alatt, nyom nélkül elnyeli, látszólag semmi hatása, de a reményt persze nem adhatjuk fel, hogy hátha, egyszer, valamikor kibújik a felszínre a megértés apró csírája...:)
Azonkívül, én senkit nem fikázom hétrõl-hétre, tehát ez (is) mellé ment.

Pál Dénes a mélyen búgó - idõnként meglehetõen hamis - hangja mellett, a kétségtelenül szép szemeinek köszönheti, hogy annak idején nyert, mert a sok nõi szavazó félig ájult állapotban rá nyomta az SMS-eket.

Más.
Ha csak Gáspár Laci fejére nem esik rá egy féltégla, valószínûleg õ fog nyerni.
Összességében ebbõl a mezõnybõl magasan kiemelkedik.
Tóth Gabi rendre nem tud megbirkózni a férfi elõadók hangjával - mondjuk, egy nõnek nem is könnyû férfi énekest utánozni, - de ott a helye döntõben.
Peter Srámek mint Lou Bega, az eddigi leggyengébb produkcióját nyújtotta, sem a külseje, sem a hangja egyáltalán nem hasonlított az eredetihez, Presserként viszont meglepõen jó volt.
Csobot Adél incifinci-édibédi mivolta eddig ahhoz volt elég, hogy idáig eljusson, remélem, a jövõ héten a tisztes 4. hely fog jutni neki.

Ezt mint "elfogult zenész" mondom... (Nem tudom, hogy érzed-érted-e a mondatban rejlõ iróniát, ha nem, azon nem csodálkozom...:)))
Jasinbure 2015 nov. 23. - 14:12:17
(825/1173)
Laci nem volt jó Demjén szerintem, de ettõl még valóban õ a legméltóbb arra, hogy nyerjen....a Kökénnyel elõadott produkció szórakoztató volt de semmi több(szerintem :) )...

"Csobot Adél Oszvald Marikaként természetesen hangban fényévekre volt az eredetitõl, de a mozgásbeli manírokat nagyon jól levette, és a maszkja is tökéletesre sikerült, úgyhogy összességében illúziókeltõ volt. Tunyogi Orsiként olyan halovány volt - mint az eredeti - épp csak karakterben poláris ellentéte." Egyetértek...:)

Schramek gyenge volt..szerintem, Presserként közepes....

Tóth Gabi Szandival gondolatokat ébresztett, de ennyi a maximum szerintem..

A sorrend alapvetõen jól mintázta az erõviszonyokat...:)

Laci fog nyerni....és hááát nagyjából ennyi... :) érdemes rá.
Jasinbure 2015 nov. 23. - 14:00:49
(824/1173)
oláhmiki1959! Ja és Pál Dénes, hogyan nyert Hevesivel Tóth Verával Kökénnyel szemben :) ???Erre még nem is válaszoltál...:) Nem is kell...:)
Jasinbure 2015 nov. 23. - 13:56:48 Előzmény ondok
(823/1173)
10 emberbõl 9-nek ez ugrik be..szerinted :) Mert gondolom reprezentatív kutatást nem végeztél és most nagyon álságos vagy....Szerinted ilyen...:) oké értem ,de hogy Adélt összehasonlítod egy világírû színésznõvel...háááát...szánalmas.

Szóval akkor mi a cuki?

Ne halandzsázz....pontos definíciót kértem, ha nincs, akkor meg ne zárj ki belõle senkit.....ha kérhetem..:)
Jasinbure 2015 nov. 23. - 13:51:11 Előzmény olahmiki1959
(822/1173)
Milyen szépen megsértõdött és kioktatott a két "NAGY AGY"...:)

A provokáció bejött )...a Mûsor, akár tetszik nektek, akár nem, a nézettségre megy...leírhatod a véleményedet sõõt....de állandóan látványosan "fikázni" egy bizonyos elõadót hétrõl hétre, elég szánalmas.
Nem ÉNEKVERSENY....elsõsorban és "remélem termékeny talajra hullik" szólva nem az a legfontosabb...ha ez lenne akkor már többeknél kiemelték volna és pl.Bereczki akkor is észrevenné, hogy valaki hamis vagy épen téveszt, ha nem Csobot Adélról enne szó....de ez nem így történik.Van akinek mindentõl függetlenül, "drukkolnak" van akit meg lehúznak...lásd Laci is volt már hamis, és szóba sem került....

Semprini!Hülyeségeket te írsz folyton folyvást :) , de ezt már észre sem veszed...és azt sem, hogy teljes elfogult vagy negatív irányba a Tóth Gabi és Csobot Adél felé is..:) Wolf Kati ha akarod hatványozhatod is :)...persze, hogy jobb énekesnõ mint Adél ez nem volt kérdés, talán soha sem a mûsor elõtt sem.... csak éppen nem ez a lényege a produkciónak, szerintem.( a szerintem azért lehet fontos ,mert hogy a hozzád hasonló kijelenti, hogy úgy van és kész...kellene némi kétej, hogy talán mégse, de te ezt nem értheted..:) )

Oláhmiki1959! Szerinted is :).... és szerintem is, de te csak hang alapján véleményeztél a többi nem nagyon érdekelt ami valahol értehtõ, mert a többit nem az elõadó adja hozzá....de mégis Wolf Kati a múlt héten gyenge volt minden szempontból...még gyengébb is mint Adél.

Az "elfogult zenész" titulust nem csodálom, hogy nem tudod értelmezni...:)
2/10
nikato 2015 nov. 23. - 08:48:48 2/10
(821/1173)
Hát Szandi kb. annyi idõsnek néz ki, mint a Gabi. :) Szerintem mondjuk eléggé kihívóak voltak... Laci megint nagyot alakított, én neki drukkolok (abszolút nem vagyok G. Laci rajongó), de tényleg mindent jól hoz.
8/10
napraforgó 2015 nov. 23. - 07:41:27 8/10
(820/1173)
Az utolsó etap is elszállt a semmibe...
Gáspár Laci és Kökény Attila volt a finálé - õk mindent taroltak. Kökény már korábban isteni volt Natalia Oreiroként, de most nem õ lett a lány. Gáspár Laci Olivia Newton-Johnként és Kökény John Travoltaként - ohogy Tilla szokta mondani: pusztító volt! Laci a mintegy 190 centijével és a 100 kilójával egy kb. 45 kilós, kicsi nõ szerepében. nem semmi. De Laci nagyon szép arcú nõt hozott (isteni volt a maszk, a smink!), nem váltak igazán nevetségessé, dacára, hogy a zsûri agyonröhögte magát.

Minent összevetve: Jó volt!
8/10
napraforgó 2015 nov. 23. - 07:10:02 8/10
(819/1173)
Folyt.
Gáspár Laci Demjén Ferencként jó volt, de nekem senmmi különös. Aztán Pál Dénes és Peter Sramek jött, LGT tagokként. ez se volt rossz.
Tóth Gabi rátóti parasztlegényként egész jól reppelt, jó volt a színpadkép, a háttér.
Hogy Tunyohi Orsi, meg Ganxsta Zolee minek kellett, arra nem tudok rájönni, olyan szar volt az egész... Félreértés ne essék, nem a produkció volt szar, hanem az eredeti.....

Jött Srámek Lou Begaként, hát egy számmal nagyobb volt neki a szerep. De tisztességesen megcsinálta. És becsületére váljon, de nagyon dobálta a csípõjét, ami pedig kevésbé megy neki. Nekem tetszett, Claudiával ellentétben, holott általában egyezik az ízlésünk. Apropó, Peternek nemcsak a zakó, a kalap is nagy volt....
8/10
napraforgó 2015 nov. 23. - 06:44:25 8/10
(818/1173)
jAJJ, MÁR KÉTSZER IS ELSZÁLLT, AMIT ÍRTAM.
Azért így hajnalban írkálni - reméltem, nem lesz gond, így még a nagy forgalomra sem lehet panaszkodni...


Csobot Adél kezdett, Oszwald Marikaként. Nagyon jó volt - talán az eredeti ruhában, némileg kitömve... Nem ez volt az elsõ kalandozás más mûfajba, gondoljunk csakFeke Pál kalaf áriájára... A kiscsajnak méltán volt nagy sikere...

Tóth Gabi és Szandi félleszbi elõadása úgy tûnik, nem nyerte meg a tetszést, hiába voltak csinosak, jó alakúak. Tóth Gabi sajnos még jó 30 évesen sem tudta megtalálni magát, szerintem egy ember nem keresheti örökké önmagát. Volt már emo, fekete, szõke, rózsaszín, rövid, meg hoszzúhajú, agyontetovált, stb. Ha megmaradt volna a helyeske vidéki lány figurájánál, egy ország rajongana érte és mindenki rá szavazna.
8/10
napraforgó 2015 nov. 23. - 04:57:02 8/10 Előzmény ondok
(817/1173)
Nem vagy pontos, Majka nem azt mondta, hogy Wolf Kati anorexiás, hanem azt hogy olyan, mint egy anorexiás Beyonce.
Késõbb szó került arra is, hogy az igazi Beyonce olyan, mintha Gisele Bünchen feje rákerült volna Serena Williams seggére. Vagyis itt arra utaltak, hogy Beyonce sokkal teltebb, cicipopo, nem olyan vékony, mint Wolf Kati. Gondolom a pici fellépõ ruha miatt nem lehetett a popót kitömni, mert a pucér combi akkor is vékony maradt volna.

Szerintem egyszerûen csak rossz számot választott Kati.
pneklara 2015 nov. 22. - 21:43:31
(816/1173)
Szerintem Gabinak sokat ártott a Szandival elõadott produkció. Akinek van esztétikai érzéke, az csapnivalónak ítélte meg, s nyilván ez meg is látszik a kapott pontjain.
8/10
Semprini 2015 nov. 22. - 21:42:38 8/10
(815/1173)
A közönségszavazatok alapján kialakult eredménnyel csak egyetérteni tudok: valóban Gáspár Laci volt a széria legjobbja - tehát nemcsak a mai teljesítménye, hanem az egész adásfolyam alapján. Peter Sramek szoros második, de csak második, aztán egy nagyon nagy ûr , majd következik Tóth Gabi - aki az esetek 85%-ában a saját hangján énekelt, de egy-két esetben azért megcsillantott némi utánzást is, ez azonban meg se közelítette Gáspár és Sramek bármelyik teljesítményét. Az utolsó helyen pedig mindenképpen Csobot Adél áll, aki nemcsak fényévekkel gyengébb énekes a másik háromnál (és a már kiesettek közül is jó néhánynál!), de õ is többnyire saját magát hozta, egy-két véletlenszerûen jól sikerült kivételtõl eltekintve.

A mai adásban túltengtek a vicces produkciók, hangulatos adás volt, de nem nyújtott senki sem igazán kiemelkedõt. A duettekben rendre a vendégpartnerek voltak a jobbak (Pásztor Annát kivéve természetesen, aki értékelhetetlen volt), a két legjobb a Presser-Somló illetve a Grease-duett volt.
Tóth Gabi viszont ma olyasmit csillantott meg, amit eddig korábban soha: kiderült hogy van humora, és Sub Bass Monsterként igazán vicces figura tudott lenni, látszott hogy ezúttal KIVÉTELESEN egy percre sem vette komolyan saját magát - szerintem a legjobb produkciója volt, de legalábbis a legrokonszenvesebb - na ja, énekelnie viszont nem kellett, ez számomra mindenképp pozitívum.
Csobot Adél Oszvald Marikaként természetesen hangban fényévekre volt az eredetitõl, de a mozgásbeli manírokat nagyon jól levette, és a maszkja is tökéletesre sikerült, úgyhogy összességében illúziókeltõ volt. Tunyogi Orsiként olyan halovány volt - mint az eredeti - épp csak karakterben poláris ellentéte.
Sramek Lou Begaként kimondottan gyenge volt, sem a maszk, sem a hang nem stimmelt igazán, de a tánckar végülis elvonta a figyelmet a gyengeségekrõl. Presser hangját viszont döbbenetesen jól elkapta.
Gáspár Laci Demjénként talán a szezon legjobb produkcióját hozta, bár neki annyi jó elõadása volt már, hogy nehéz köztük rangsort felállítani - nagy igazságtalanság lenne, ha nem õ nyerné meg. Olivia Newton John viszont igazi 'Mission Impossible' volt számára, de amit lehetett azt kihozta belõle, itt azonban Kökény Attila vitte el a show-t Travoltaként.
Márt csak egy adás van hátra, aztán vége a szériának, - de gondolom, lesz majd negyedik évad is...
malvinkicska 2015 nov. 22. - 21:23:01
(814/1173)
Nagyon örülök, hogy Gáspár Laci az elsõ ma este, ugye Tóth Gabi nem annyira jó, mikor nem nyomja a zsûri, nem is volt sosem kiemelkedõ, csak tolták a szekerét a zsûri. A Sramek gyerek is jó elég komolyan vette a feladatait, és jól oldotta is meg végig, érdemli jelenben a második helyet. Csobot ilyen neki is volt jobb és rosszabb, elõadásai, szerintem komolyan csinálta a dolgát.