mamahotel 2018 nov. 12. - 16:21:53 Előzmény napraforgó
(1053/1173)
Kalandorok...
8/10
napraforgó 2018 nov. 12. - 08:23:49 8/10 Előzmény mamahotel
(1052/1173)
Rocco és fivérei - na én akkor szerettem bele.....
8/10
napraforgó 2018 nov. 12. - 08:20:54 8/10
(1051/1173)
A show most egy közös számmal kezdődki, aztán Tilla sok-sok percig szórakozik a zsűrivel.
Majka borzalmasan néz ki a kis csutakkal a fején., vajon Dundika miért tűri, a gyerekeik meg mit szólnak hozzá?
Kállay-Saunders András kezd, valami boxolósszámmal, szerintem egész jól. Jó pontokat is kap.
Sajnos az adást annyira fördarabolják a reklámok egy, vagy kettő szám után 10 perc reklám, idegesítő.
Sári Évi következik a Hair híres számával, a vízöntővel, megint nagyon jó.
A tánckar kitűnő, köszönet a koreográfusoknak. Habár nekem néha sok, mert elveszik a figyelmet az előadókról. Háttértáncosnak kéne lenniük, nem főszereplőknek.
Burai Krisztián - sajnos megint nőként, Opitz Barbi, de iszonyú sok hajjal. Szerintem sokkal jobb, mint korábban, úgy tűnik a játékosok kezdenek felszabadulni, már hajlandóak mórikálni magukat, rájöttek, hogy az a műsor a hülyéskedésről szól.
Völgyesi Gabi Desirelessként a Voilagezsal trapézon lógva, én imádom őt, bár nekem egy icipicit halványabb volt, mint korábban.
Gesztesi Károly Roger Chapmanként - nagyon odateszi magát mostanában, a gyönyörű táncoslányok neccharisnyában , lovaglóostorral, látványos.
Tovai Reni egy havannai énekesnőt személyesít meg, csinos, vonzó nő, és ahogy énekel!
Freddie Adam Lambertként -istenem tényleg elképesztően jóképű ez a fiú! A szám is jó, hozza is a figurát már amennyire én értek hozzá (semennyire), de annyira igyekszik, tetszik is mindenkinek. Majkát nem nagyon bírom, de most igaza van, amikor azt mondja, hogy lazábbnak kellene lennie. Pedig muszáj lenne egy kicsit bohóckodni, nem a feltétlen nyerés a lényeg.... Ez egy szórakoztató show műsor, hangyányit sem kéne komolyan venni.
Hien Ryannaként valami fürdőkádas jelenetben - aranyos és jó, ami már megszokott tőle, tényleg ügyes ez a kisány.. És az, hogy bevállalta ezt sa meztelen kádas jelenetet.... Na, hát...
Na és akkor még jött Pinter Tibor David Hasselhoffként egy szál piros fürdőnaciban a szépen kidolgozott mellizmaiban , talán a show legjobb száma.
Most a műsor kb. felénél kezdem az érezni, hogy a színészek, Gesztesi és Pintér piszkosul kezdtek felzárkózni, pedig nem is igazi énekesek, egyre jobban tetszenek. És ahogy Tenya "megmentette" a nőt a végén, meg pláne feje fölé emelte, énekelve, na nem semmi.
Amúgy az egész évadról az a véleményem, hogy nagyon kiegyenlített, mindenki borzasztó tehetséges.
Burai esett ki, a sok jó közül az egyik, de valahogy igazságos.
mamahotel 2018 nov. 12. - 05:48:17
(1050/1173)
leszögezem, minden tiszteletem a Freddi anyukájáé - de biztos, hogy ez a gyerek nem Alain Delon fia???
SZOTYl 2018 nov. 11. - 21:52:57
(1049/1173)
Ki a fene szavaz a ripacs pintérre? (azt sem érdemli, hogy P-vel írjam a nevét) Már az első adás után ki akart szállni a műsorból, szánalom műmajer krapek. Akkor mit keres itt? kicist sem szórakoztató
2/10
blaha60 2018 nov. 11. - 20:16:40 2/10
(1048/1173)
Meddig kell még elviselni A öööööööö dadogós zsűri tagot !!! ???
8/10
napraforgó 2018 nov. 06. - 08:02:16 8/10 Előzmény Pszichoapu
(1047/1173)
Köszi a válaszodért, szerintem erről kéne szólni a fórumnak, oda-vissza beszélgetéseknek. De ha senki nem válaszol, akkor minek a hozzászólás?
Véleménycsere, ez lenne a lényeg.
Pszichoapu 2018 nov. 05. - 15:04:55 Előzmény Zsupsz
(1046/1173)
Hehe, ezt a kérdést már én is számtalanszor fel akartam tenni, de megelőztél. :) Vajon milyen segítséget nyújthat Sütő Enikő a versenyzőknek, azon kívül, hogy semmit és amit mond, az is mindig óriási közhely?
Pszichoapu 2018 nov. 05. - 15:01:58 Előzmény napraforgó
(1045/1173)
Ezt az adást most én is egyenesben láttam, úgyhogy pici helyesbítést engedje meg: habár tényleg Torres Dani esett ki a végén, de nem az elveszett gyerekek "himnuszával", hanem a Vengaboys számával. Egyébként az mindig elég unszimpatikus nekem, hogy egyes zenei stílusokat vagy zenei korszakokat 'en bloc' lenéznek, másokat meg halálra ajnároznak, még ha a Venga szám tényleg csak ilyen diszkós tingli-tangli volt anno. Mondjuk most Majka is megkapta végre, hogy az ő alkotásaira is pár év múltán azt mondják majd, hogy mi volt ez a "sz@r".. :)
Gesztesi nekem nem jött be Mező Misiként, ez inkább egy kocsmai dajdajozásra hasonlított, ahogy utánozni próbálta, érzelem nem volt benne egy fikarcnyi sem. Az, hogy ő amúgy fagottozik, meg dalt szerez (ahogy Liptai állítja), az szerintem itt, ebben a műsorban egyáltalán nem releváns (vagy legalábbis nem kéne, hogy az legyen).
J.Lo-ként Sári Évi viszont most lenyűgözött, mert ezt a koreográfiát lenyomni mindössze 1 hét tanulás után az mindenképp óriási elismerést érdemel. Tolvai Renit szerintem is méltatlanul pontozták alá, Völgyesi Gabi pedig ismét elképesztőt produkált Pápaiként.
Pszichoapu 2018 nov. 05. - 14:43:40 Előzmény napraforgó
(1044/1173)
Tündér vagy, köszönöm! :)
De a család az első, csak miattam azért ne dolgozz vele! ;)
8/10
napraforgó 2018 nov. 05. - 13:14:13 8/10
(1043/1173)
Szerintem a mostani évad egész kiegyenlített, ti mit gondoltok.? Szerintem egész jók....
8/10
napraforgó 2018 nov. 05. - 13:12:57 8/10
(1042/1173)
Hát.... Majka egész megjelenése.... nemcsak a haja. Na de mondjuk, a haja borzalmas... Végül is Szabi bíborvörösre festett haja sem az igzai....
8/10
napraforgó 2018 nov. 05. - 12:03:02 8/10
(1041/1173)
Jajj, már alig tudom nézni a műsort más családi okok miatt...
De visszaznéztem és már csak Phszicoapu miatt is megírom a hogy voltot...
Nagyon helyes revüvel kezdődőtt a show.

Aztán Hien az első általam kicsit sem dán ismert énekesnőként, de édes volt , aranyos, kap is pontokat.
Gesztesi Károly jön, megint igen klassz, Merő Misiként, habár külsőleg talán nem annyira, de az ének szerintem jó...
Gipsy King Baila, bailája Tolval Renivel, ő is nagyon jó. Fura módon Majka merevnek ítéli és le is pontozza, de szerinetem igazságtalanul.
Én annyira, da annyira dícsérem a maszkoskat, mert annyira kitűnőek!!! Na meg a táncosok is!!!
Kéllay Sanders Bruno Marsként, igen, egész jó.
Pintér Tibior, Paff a bűvüs sárkány, no, ő is igen jó volt, én nagyon láttam benne Orbán Józsit. Maszkosok nagyszerűek!
Sári Évi Jennifer Lopez. Rengeteg energiával ropja, nekem tetszik. A zsürinek is, köszi.
Jönnek a cigány fiúk ,Burai Krisztián, ő is hozza a figurát, a maszkot is is csak dícsérni lehet!
Sokkal nehezebb feladat jön, Völgyesi Gabi Pápai Jociként, no ebből mi lesz? Hát, csodás ez a kis nő, bárkivé át tud lényegülni. Úgy lett férfi, ahogy kell. Maszk kitűnő, az ének is, ez a nő nagyszerű!!!
Utolsónak Torres Dani jön, a Csellengők főcimdalával. Előtte bejelentést tesz, hogy szeretné a z eltűnt gyerekeket, no meg a szüleiket támogatni. A fejére iszonyú sok hajat tettek, ennyi nem is nő egy embreren. Szépen énekel, de a zsűri - jogosan! -kritizálja, hogy ugyebár ez a műsor egy szórakoztató valami és nem arról kellene szólnia, hogy eltűnt gyerekeket keresgélnek, na meg az előző műsorban is!!!, hogy ehunyt szerettetek.... Nem kellett volna...
Végül is ő esett ki, talán a nézők is úgy gondolták, hogy ihaj-csuhaj, szóralkozzunk és ne szomorkodjunk...
Szerintem is egy műsorak tudni kell, mi a célja és nem variálni...
Zsupsz 2018 nov. 04. - 20:31:35
(1040/1173)
Mit keres ebben a műsorban Sütő Enikő? Ez a nő magyarázza el pl. Kállay S.Andrásnak, hogy milyen Bruno Mars??? Uramatyám.......
Pszichoapu 2018 okt. 29. - 17:48:26 Előzmény napraforgó
(1039/1173)
Szerintem ez bocsánatos bűn, tekintve, hogy az előadó jó eséllyel úgysem olvassa ezt a fórumot.
Másrészről pedig inkább köszönet illet, hogy hétről hétre ilyen klassz részletes hogyvolt-okat írsz. ;)
Pszichoapu 2018 okt. 29. - 17:45:24 Előzmény napraforgó
(1038/1173)
Völgyesi Gabi nagyon nagy kedvenc nálam, úgyhogy szurkolok neki! :)
8/10
napraforgó 2018 okt. 29. - 11:30:34 8/10 Előzmény Virág Kiss
(1037/1173)
Na, erre kíváncsi leszek, ez a karcsú . csinos nő mennyire tud majd dundi cigány fiú lenni....
8/10
napraforgó 2018 okt. 29. - 11:28:03 8/10 Előzmény napraforgó
(1036/1173)
Sehogy sem értem, hogy a rendszer miért küldte ezt el Offtopicban, esküszöm, én nem abban írtam....
8/10
napraforgó 2018 okt. 29. - 11:12:23 8/10 Előzmény Virág Kiss
(1035/1173)
Tényleg szégyenlem a tévedést, bocsánatot kérek az előadótól!...
8/10
napraforgó 2018 okt. 29. - 11:08:47 8/10 Előzmény Virág Kiss
(1034/1173)
Igazad van, bocsánat a tévedésért....