10/10
Trombi 2013 márc. 15. - 11:35:08 10/10
(9/49)
Ez egy baromi jó film! Sajnálom, h ennyiõtöknek nem tetszett!!!!

SPOILER

Hiányzik pörgés belõle, eccerûen visszaemlékezés a szerintük régi "szép" idõkre, pont ezért jó, mer más mint "The Rock" stb ökör töltés nélküli lövöldözõs baromságai...

SPOILER vége

Annak ajánlom, ki nem Szemtõl Szemben Al Pacinóját várja s remélem negatív kommentelõk is kiheverték film élményét nekik tetszõ alkotásokkal!
Dius 2013 márc. 13. - 17:24:41 Előzmény tesz-vesz
(8/49)
Sajnos egyet kell értsek veled, én is végigszenvedtem a filmet.
Al Pacino figurája olyan szánalmas volt, hogy már fájt, nem tudom, mi lehetett benne nagyszerû. C. Walken természetesen zseniálisan játszott - mint mindig - csak miatta érte meg...
Azt viszont el kell mondjam, hogy a párom pedig odavolt a filmért, Al Pacinóért meg az egészért így együtt, tehát abszolút megoszlottak a vélemények. Talán a fiúk jobban értékelik a sztorit, nekem nagyon nem jött be...
Ro2by 2013 márc. 10. - 14:13:04
(7/49)
Én csak kíváncsi lennék, hogy hogyan lehet úgy kritikát írni, hogy tényleg minden csattanót lelõjenek.
1/10
tesz-vesz 2013 márc. 06. - 20:46:59 1/10
(6/49)
Borzalmas film, nem szoktam rossz filmeket végignézni, de ezt végignéztem, becsületbõl, mert nem akárkik játszanak benne, de a film nem lesz tõle jobb
borzalmas a történet, egyszerûen érdektelen, közönséges, unalmas, és elcsépelt, százszor, ezerszer elismételt klisék.
nem érte meg megnézni.
1/10
ChrisAdam 2013 márc. 06. - 18:21:47 1/10
(5/49)
Kegyetlen rossz film.
Amellett, hogy iszonyú érdektelen és sablonos a alapsztori, még nem is törekszik arra, hogy érdekessé tegye. A poénok borzasztóak, perverz és undorító szállóigék, tíz percig Al f@száról van szó, ami nem akar felállni, aztán egy marék erekciós tablettától meg lekonyulni... Ez vicces?
Al Pacino jól játszik, de a karakter fos. Chris Walken viszont minden szempontból tiptop, jót tesz a filmnek, Alan Arkin meg ott sincs...
Ha a sztorit nézzük, akkor már el van temetve a film... Unalmas, nem kell ezt megnézni... El kell felejteni.

10/1.
10/10
f550 2013 márc. 06. - 08:34:49 10/10 Előzmény somersby
(4/49)
Láttam a filmet és fantasztikus. Nagyon tetszett, pedig az elõzetese alapján, nem tûnt ilyen jónak.
Mindenképpen ajánlom 10/8,5
esemény dús, poénos, olyan Al Pacino-s, szeretni való!
6/10
beo71 2013 febr. 28. - 18:32:13 6/10
(3/49)
Szegény Al pacino, az ember szinte drukkol neki, hogy legyen valami.Az utóbbi idõk gyenge filmjei rendesen cibálják a színészóriás nimbuszát.
A színész-rendezõ Fisher Stevens is úgy lehetett, nem járja, hogy egy ekkora zseni 88 percnél ne kapjon többet.Fõhajtásnak tûnik a film, Pacino jutalomjátéka.Méltóságteljesen megy a film, azt nem mondanám, hogy pereg.A játszótársak sem akárkik, de nem történik eget rengetõ dolog, szerethetõ film.6/10.
10/10
Kendy 2013 febr. 20. - 16:03:50 10/10
(2/49)
Pár hete láttam a filmet!
:)
Nekem nagyon tetszett!
:)

Ez 1 igazi jutalomjáték kedvenceinknek!
:)
/Már aki szereti Christopher Walken,Al Pacino,Alan Arkin triumvirátust./

Nagyon cool benne Al Pacino és Christopher Walken.
Lényegében a játékuk viszi el a filmet és majdnem Õk uralják a vásznat az egész filmben.
Olyan kamaradarab jellegûnek tûnt számomra amikor néztem.
Alan Arkin is jó de Õ nem játszik olyan sokat a filmben.
A story nem a legeredetibb sõt néha vágtam is mi lesz majd a következõ jelenet.
De mindezek ellenére szerintem szórakoztató és a színészek frenetikusak.

Rég láttam ilyen jó filmet amiben Al Pacino játszott mert én bevallom õszintén az utóbbi 10 évben számomra elég gyengus és uncsi filmekben szerepelt sajna.
:(
Christopher Walkentõl viszont hála az égnek sok jó filmet láttam az utobbi 10 évben is.
:)