Téma: Tankcsapda

felhasználónév321 2017 júl. 27. - 10:21:36
(13/13)
10 évesen szét headbangeltem a fejem a zenéjükre.:D Akkor mentek tévében a Rock a nevem, Füst és lábdob stb. számaik. A \"Mindenki vár valamit\" albumuk tetszik a legjobban mai napig. (21 vagyok)
filmimádóó 2014 ápr. 03. - 23:37:48
(12/13)
Szeretem a Tankcsapdát, örök kedvenc számom tõlük a Menyország Tourist.
BOT-26 2013 febr. 14. - 15:30:26 Előzmény Aikidoka
(11/13)
A szöveget nehezebb néha értelmezni, de általában nagyon egyértelmûek, viszont nem csak ·odamondósak·, meg ·lázadók·. Jó lenne, ha nem ítélnél elsõre. A zenéjük nagyon jó (volt), már kicsit gyengébbek, egyre kevésbé változatosak a számok. Egyéniségek? Ez nézõpont és szemlélõ kérdése.
Aki azt mondta, hogy kb. két szám hallgatható, az valószínûleg nem is hallgatott többet. Nem csak azok jók, amikrõl klip készült.
Ami idegesít, hogy egyesek meglátnak egy létrát, és máris sátánista lesz mindenki. Aki látta az új klip hozzászólásait, az tudja, mirõl beszélek. A tagcsere is levehetett a rajongók számából, de ezzel is elkergettek jópárat egyes értelemszegények...
DarkGirl 2012 aug. 02. - 19:41:56
(10/13)
Nagy kedvenceim. :) 10/10
Aikidoka 2011 júl. 20. - 17:40:16
(9/13)
Full alapra vett, primitív zene. Ezzel nem lenne baj, sok olyan együttes van a világon, ami ezt tolja, pl. Motörhead, annyi különbséggel, hogy ott legalább van egyéniség. Ez az együttes arra jó, hogy belépõként szolgál a keményebb zenék világába, legyen az hard rock vagy bármilyen metal. De aki még 16 év fölött is Lukácsékat isteníti ott komoly gondok vannak. Alapból semmi gondom az együttessel, inkább van a fiatal rajongóikkal. Õk azok akik más együttest nem is ismernek (kiváltképp azokra gondolok akikbõl a TCS elég erõsen merít... és ezzel finoman fogalmaztam :D), saját magukat meg a világ legnagyobb rockereinek tartják stb...szánalmas.

Azt meg külön megmagyarázhatná nekem valaki, hogy ezek mitõl olyan jó szövegek??? Nem attól lesz jó egy szhöveg, hogy rímel... Inkább megmosolyogtató. Persze azt is értem, hogy elég kevesen tudnak olyan szinten angolul, hogy külföldi bandák szövegeit elemezgessék... a többi vivatvs bandához képest meg ezek a szövegek valóban társadalomkritikusok, odamondósak stb, de nem hinném, hogy ezekhez kéne mérni.

Az MHH-ban viszonylag sok interjút lehet olvasni az együttessel, azok alapján úgy tûnik, hogy nem veszik magukat komolyan, ez szimpatikus. De amikor meghallgatók tõlük egy számot, pont az ellenkezõje érzõdik.
PivarnyikKrisz 2010 dec. 05. - 00:16:13
(8/13)
IMÁDOM õket. Mérhetetlenül sok koncertjükön kint voltam. Imádom a zenéjüket.
hao.aszakura 2010 máj. 01. - 12:40:47
(7/13)
Imádom öket jó a zenéjük 2-évvel ezelött voltam koncerten a Kis stadionba nagyon jó volt
mulao 2010 ápr. 13. - 00:38:17
(6/13)
A mostani dalaikat már annyira nem ismerem, de még régebben volt egy daluk, amit nagyon bírok.
toshiba321 2010 márc. 18. - 13:41:23
(5/13)
szeretem a zenéjüket nálam 10/10
monnci 2010 febr. 05. - 19:56:15
(4/13)
ülj le mellém
valamit mondok
szomjas vagy látom
egy üveg bort kibontok
figyelj...

örök klasszikus. a tankcsapda a magyar rockegyüttesek közül az egyik legjobb.
zetorka 2009 okt. 27. - 12:24:34 Előzmény .murphy
(3/13)
lehet az a link csak aznap volt jó...
különben nekem nem tetszett az új lemez, de ez nem újdonság, nálam a "fiúk ölébe a lányok"-kal elvágták magukat. Csak meghallgattam az interjút is, és betettem ide a linket, gondoltam örülnének itt neki.
.murphy 2009 okt. 25. - 15:11:09 Előzmény zetorka
(2/13)
Jah egész jók lettek egyes számok.Most nem állok neki kivesézni.
De az interjú mit linkeltél,lehet én nem értek hozzá de nem találtam.Szerintem te erre gondoltál:
http://www.slager.hu/video_kulso.php?ezt=401
zetorka 2009 okt. 16. - 22:58:54
(1/13)
megjelent az új lemez!

itt egy interjú a Lukáccsal:
http://www.bumerang.hu/index2.php?almenu=1#7