valamit 2009 júl. 05. - 20:19:03
(6/26)
Nagyon jó film.
10/10
Lyl 2009 júl. 05. - 19:40:05 10/10
(5/26)
Egyik kedvenc filmem, és nem csak Brendan miatt. :)
Joe Pesci már sok filmben bizonyított, de ez valami különleges és hálás szerep, amit remekül oldott meg.
Nem az az érdekes, hogy milyen érzelmeket szeretnénk megélni a nézése közben, inkább azt tartom fontosnak, hogy megérintenek-e azok a gondolatok, melyek annyira jellemzik ezt a filmet.
Nekem sokat adott, remélem másnak is.
atus 2009 júl. 05. - 18:59:12 Előzmény euTanázia
(4/26)
Behalás... minek nézel akkor tévét? Ha már láttad a filmet, írd le a véleményed, ha meg nem láttad, honnan tudom, hogy milyen?? Légy önálló, nézd meg, és döntsd el, érdemes volt vagy sem :)
euTanázia 2009 júl. 04. - 23:58:15
(3/26)
Nos, úgy vélem, hogy érdemes volt itt bogarásznom a holnapi néznivalókkal kapcsolatban, a hozzászólások ösvényén bízvást visszafarolok.
Mert ugye látható lesz egy rémálom, amiben viszont a színészek jól dolgoznak -kár, hogy pihenni nincs idejük!-, feltûnik még Derek doki is, akit, ha a dolgok így haladnak, ez életben nem lesz áhításom megismerni.
A meghatódással úgy vagyok, hogy vagy gyön magától, ha meg nem, akkor szívfájdalom nélkül tudom mellõzni. Itt azonban már az ajánlással gondom van, mert az istennek sem tudom eldönteni, hogy a film végén szeretnék-e könnybe borulni, vagy inkább menet közben?
Úgy határoztam, hogy az elgyengülést már a kezdés elõttre idõzítem, imígyen mély alvásban nem lesz alkalmam csalatkozni.
Livender 2008 szept. 24. - 22:37:40
(2/26)
2 éve a Viasat rengetegszer leadta. Nagyon-nagyon jó film.
merkur66 2008 márc. 11. - 15:41:34
(1/26)
Szerintem egy nagyon szép film, mindenkinek ajánlom, aki szeret meghatódni a végén.