Téma: Te szent ég!

10/10
cobra96 2008 dec. 14. - 12:09:02 10/10
(34/74)
Nem tudja valaki hogy mindig ebe az idõben fogják vetitteni ??
Nem lesz majd délutánis??
Ha valaki tudja írja már meg
Elõre is köszönöm
10/10
Istenasszony 2008 dec. 08. - 17:51:46 10/10 Előzmény budagyöngy
(33/74)
Nagyon szeretem ezt a sorozatot, a vörös cica csúcs, imádom! :)
9/10
napraforgó 2008 nov. 28. - 09:17:31 9/10
(32/74)
Hát igen, jól összekutyulták. Dec. 1-tõl 12-ig be van dátumozva, most azok következnek. Utána meg majd meglátjuk... Talán a többi részt is bedátumozzák.
offtopic
Margotzy 2008 nov. 23. - 20:03:15
(31/74)
Az elsõ sorozat is folyamatosan felkerül, az elõzõ "segítõ" jóvoltából. Az eddigi tíz rész már fent van, sajnos a kilencedik rész hiányosra sikerült adáskimradás miatt.
Napraforgó! Jól jönne a segítséged, látom, Te felveszed az adásokat. Keress priviben! Fontos!!!
10/10
cobra96 2008 nov. 23. - 12:07:56 10/10
(30/74)
De jó hogy újra vetítik ,csak az a baj hogy délelöt .
Jó lenne ha délutánis vetítenék remélem hogy majd fogják
10/10
budagyöngy 2008 nov. 06. - 22:24:40 10/10
(29/74)
HURRÁ! Én is nagyon örülök, hogy újból elkezdik vetíteni! Nagyon remélem, hogy most már a végéig leadják, ezt vártuk!
9/10
napraforgó 2008 nov. 06. - 10:08:52 9/10
(28/74)
Örülök, hogy megismétlik a sorozatot. Nyáron nem láttam, csak hébe-hóba, de akkor jól szórakoztam az energikus Lotte nõvéren, meg a mindíg felsülõ hataloméhes Wöller polgármesteren. Persze délelõtt dolgozom, így fel kell vegyem a sorozatot, de esténként így nem kell celebeket néznem egyik adón sem.
10/10
kavlade@index.hu 2008 szept. 25. - 09:09:56 10/10 Előzmény adorjan
(27/74)
Most szeretném megrendelni az Amazonnál valamelyik sorozatot, sajnos, elég drága (Verpackung&Versand+USt), de megéri!
EMBEREK,emberi helyzetek emberi megoldásokkal, amik néha tökéletlenek,mint mi magunk,(a filmbeliek néha túl egyszerûek is, de ez vele jár). Szerintem,ami még nagyon jó, és mi is megranulhatnánk, az a konfliktusok kezelésének civilizált módja. Lásd a szegedi jegyzõnõ esetét a bírónõvel(?), akik összeverekedtek egy aktán. Wöller és Lotte nõvér is vérre menõen küzdenek, de a cél nem a vér, hanem a konfliktus megoldása úgy, hogy lehetõleg senki se veszítsen túl sokat. Nem akarják az ellenfél fejét hazavinni, és a kandalló fölé tûzni...
10/10
budagyöngy 2008 szept. 24. - 22:25:22 10/10
(26/74)
Nagyon örvendetes, hogy ennyien nézik a sorozatot! Nagyon bosszantó lenne, ha most abbahagynák, reméljük megvették a többi részét is. A mai részben a Wöllert játszó /régebben Harryt alakító/ színész bemutatta, hogy nem felejtette el a rendõrkorszakát. Jó kis ugrása volt, amikor elvette az alkalmazottától a fegyvert. Mintha kezdene fejlõdni jó irányba, de majd meglátjuk. Sajnálom nagyon, hogy más fogja játszani Lotte szerepét, azt hittem, ki fogják írni a sorozatból, így elég furcsa lesz, ha más játsza. De legalább játszanák!!!!!!!!!!!!!
adorjan 2008 szept. 23. - 19:06:04 Előzmény kavlade@index.hu
(25/74)
Olyan kevés film, sorozat van, amiben EMBEREK szerepelnek. Ez ilyen. Sajnálom, és nem értem, miért nem láthatjuk a többi részt (remélem, majdcsak megveszik azokat is). Én jórészt láttam Németországban, de ezzel a magyar szinkronnal majdnem jobb, mint az eredeti. A sorozat egyébként 91 részes! És sajnos a hatvanvalahányadik résznél Jutta Speidel helyett másik szinésznõ játssza Lotte nõvér szerepét. Mégis jó lenne...
10/10
kavlade@index.hu 2008 szept. 23. - 10:33:02 10/10
(24/74)
Szerintem a tegnapi rész egyszerûen frenetikus volt! Végre nem egy szemkinyomós-bélkiontós sorozat, (a fiam gyerekkori "szakkifejezése") és nem is egy folyékony giccs,a szinészi játék pedig élvezetes. A derék Derrick Harryjáról nem tételeztem volna fel ennyi humorhoz való tehetséget. Nagyon élvezem. Csak a korhatár nem világos. Talán attól félnek a tisztelt szerkesztõ hölgyek és urak,hogy a gyerekek valami emberit is láthatnak a képernyõn?!
10/10
budagyöngy 2008 szept. 17. - 21:58:00 10/10
(23/74)
Elég régen szóltunk hozzá a filmhez, pedig zajlanak az események. Megismertük Wöller volt feleségét, hogy mit ki nem találnak egyesek, hogy ne kelljen fizetni. Aztán megint próbálkozott volna nála, micsoda orca kell hozzá. Jópofa, ahogy Felicitás ragaszkodik a teknõséhez, nagyon szereti.De ahogy Lotte elintéz mindent, másnak két élet is kevés volna. Szeretnék énis így intézni mindent, ilyen fáradhatatlanul, kitartóan. Nagyon tetszik, hogy ilyen megbocsátó. Na, és kitõl veszi ehhez az erõt, igen ISTEN-tõl. Egyedül Õ az aki mindenben segít, bárkinek.
10/10
budagyöngy 2008 szept. 11. - 17:11:41 10/10
(22/74)
Igen, vannak ilyen emberek, senkivel és semmivel nincsenek megelégedve, mindig háborognak és rossz a kedvük, pedig ha nézné a sorozatot, egybõl jobb kedve lenne. Talán erre nem kell több szót vesztegetnünk. Elég lehangoló volt, hogy Wöllernek csak sikerült elérnie a célját, megkaparintotta a kolostort, de a végén a csattanó, nagyon jól esett. Most már õ akar megszabadulni tõle, a kis buta. Aranyos volt Barbaráék esküvõje, jó látni, hogy a gyerekek is mennyire örülnek.
feeco 2008 szept. 10. - 23:46:37 Előzmény budagyöngy
(21/74)
..de hozzászólt:
"kit érdekel ez a hülyeség?te szent sz×ar!..."

van, akinek mindegy, melyik fórumban mihez szól hozzá, a lényeg, hogy elégedetlenségének hangot adhasson.. ha pedig a hozzászólás nélkülöz mindenfajta racionalitást, józan érvelést és logikát, hát Istenem.. csak kíváncsiságból megnéztem Sad korábbi hozzászólásait.. valahogy soha semmivel nincs megelégedve.. biztos magával is elégedetlen..
Te Szent Ég! :-)
10/10
budagyöngy 2008 szept. 06. - 18:05:32 10/10
(20/74)
Valójában nem igazán értem a hozzászólásod! Sajnos, való igaz, hogy beleszólásunk nem sok van az adók mûsorába, de ez a filmsorozat beleillik az m1 kultúrájába. A sportról szólva, szerintem nem olyan sok sportmûsor van az m1-en, hogy meglehetne únni, az esti nézhetetlen mûsoraikról viszont nekem is egyezik a véleményem veled. De nem szóltál hozzá a filmsorozathoz, pedig itt most ez a lényeg. Én szívbõl ajánlom neked, hogy nézd, egy kicsit megnyugszik a lelked tõle.
sad76 2008 szept. 04. - 17:29:35 Előzmény budagyöngy
(19/74)
kit érdekel ez a hülyeség?te szent sz×ar! nemhogy maradtak volna az olimpia utáni tényfeltáró stb dokumentum mûsoroknál.hol lehet valami értelmeset is látni? nincs mindenkinek kábeltévéje!Hogy kedvére válogathasson.Ennyit a köztévéröl! miért nem kérdezik meg a nézõket mit szeretnének látni?nem kell statisztikát vezetni ki mikor mit néz hanem nyissanak fórumot az M1 oldalán,hogy ki mire kíváncsi!Egyébként meg szerintem a nézõk könyökén jön már kifele az állandó sportmûsorok!ha valaki sportot akar nézni az nézi a sport 1-et vagy a euro sportot stb!Ezek az adók ezért vannak!Az M1 nek kultúrát,ismeretet a világról,dok filmekeket, kellene terjeszteni.Nem is beszélva az esti nézhetetlen mûsoraikrol.Miért nem a nézõt kérdik mit szeretne látni?miért kell a pofánkba nyomni azt amit õk szeretnek?Ha már köztévé?
10/10
budagyöngy 2008 szept. 03. - 21:46:52 10/10 Előzmény jacint23
(18/74)
Úgy tudom, több, mint 90 részes az egész sorozat, de nem tudom, hogy az m1 mennyit vett meg belõle. Most, ahogy vége lesz a 39 résznek, leadnak 13 új részt. Nagyon remélem, hogy utána levetítik az összeset. A Lottét játszó színésznõ úgy tudom a 60 rész környékéig játszik csak, sajnos. Utána nélküle folytatódik, de nagyon sajnálom, mert õ a lelke a sorozatnak. De majd meglátjuk, hogy végül is mi lesz belõle. Ezeket az infókat is az interneten olvastam, tehát, ne bízzunk benne 100%-osan.
offtopic
jacint23 2008 szept. 02. - 14:40:01
(17/74)
Nagyon jó sorozatnak tartom! Tudja valaki, hogy összesen hány részbõl áll a sorozat?
9/10
lele 2008 aug. 29. - 17:33:32 9/10 Előzmény WOrsi22
(16/74)
Nem kezdik újra, hanem folytatják a következõ évaddal. A "Palota ékköve" pedig most látható ismétlésben délelõtt. Elégedj meg azzal.
WOrsi22 2008 aug. 27. - 21:39:52
(15/74)
Két hét múlva újra kezdik!!!Csak tudnám, hogy minek!!!Be tehetnék helyette A palota ékkõvét fél 7-re!!!Rohadt szemét MTV!!!