Téma: Tékasztorik

7/10
janderka 2019 márc. 16. - 14:28:48 7/10
(25/45)
Kedves kis low budget film. Nem igér többet, mint amit adni tud. Kicsit megkésett ugyan, de ha visszareptetjük a filmidőt a 2000-es évek elejére, simán helytállóvá válhat. Sok hasonló "magátkereső" fiatalt ismertem akkoriban én is. Nem voltak túl érdekesek, volt aki elüldögélte csak az életét, volt aki meg nem értett zseniként szenvedett, de léteztek - ahogy más boltban, más kellékek között bizonyára mai megfelelőik is léteznek. Érdekes második részt lehetne forgatni abból, hogy közülök kiből mi lett mára? Lett-e bármi is? Vagy 15-20 évvel idősebben ma is csak várják a szebb időket.
Persze mondhatják, hogy efféle átlagjózsikról minek filmet csinálni? De ha akad aki olykor mégis szívesen viszontlátná önmaga kicsiségét a vásznon, az hadd tehesse meg. Talán még erőt is nyerhet belőle - a túléléshez.
6/10
Fodor István83 2019 febr. 18. - 00:51:00 6/10
(24/45)
A elég lapos hangulatú film volt, de a nagyon jó témákat elevenítettek meg.
10/10
ligetiz51 2018 ápr. 01. - 12:31:14 10/10
(23/45)
Moziban láttam, a nézők végig nevették a filmet és végén vidáman jöttek ki a teremből. Látszik, hogy szinte semmi pénzből készült, ehhez képest jó kis magyar humoros filmet készítettek az alkotók. Egy könnyed kikapcsolódásra, mosolygásra vágyóknak ajánlom. 9/10.
1/10
Harimata 2018 márc. 25. - 18:00:15 1/10
(22/45)
Unalmas és trágár, pont mint a főszereplő.
9/10
motoreger1 2018 febr. 16. - 08:32:33 9/10
(21/45)
TIPIKUS magyar humor! Hatalmas! Nagyon tetszett! :-D
6/10
dandelion83 2018 febr. 11. - 14:51:53 6/10
(20/45)
Többet vártam. A könyv szórakoztató volt, az tetszett, de a film valahogy kevés volt. Néha kicsit közönséges volt. Magyar \"Bridget Jones\" sztori happy enddel. Nem egy emlékezetes alkotás.
1/10
kobeiro 2017 dec. 30. - 12:52:35 1/10
(19/45)
Sajnos nem voltunk képesek végig nézni az alkotást, pedig BV írásai között nem egyszer olvastam olyan magasröptû-mélyenszántót, amiben valódi humort, tartalmas üzenetet és megérintõ társadalmi értéket találtam. Ez a film viszont csak mélyenszántó. Egy jó darabig szenvedtettük magunkat vele, aztán a Jóreménység okán beletekertünk többször is, hátha kialakul a vége. Így is lett: letettünk róla, elengedtük. A szerzõ lehet csodás elme, ambíciói magasztosak, de ez a film egyetlen bitet meg nem mozgató, színültig telt szatyornyi valódi, mégis teljesen szagtalan szar marad.
Ha valami nagyszerû viszont eszembe jutott róla viszont ez: https://port.hu/adatlap/film/tv/shop-stop-clerks/movie-2202.
10/10
kazsagx 2017 dec. 19. - 23:03:02 10/10
(18/45)
Jó kis film! :)
Rotovics Kázmér 2017 dec. 16. - 10:35:54
(17/45)
Régen olvastam a blogják, amikor még ötletes és eredeti volt. A film szerintem hozza is azt a szintet.... ha tudod, mire ülsz be, jó lesz.
(Meg azért is kommenteltem ide, hogy az Urq. nevû kommenter kommentje kigördüljön az oldalról, annyira alulmúlhatatlanul ostoba. én kérek elnézést amiért szóóba hoztam.)
6/10
pihes 2017 dec. 14. - 15:30:27 6/10
(16/45)
Ez a film nem kábít ökörségekkel! A jelen tényeit igazolja.
A befejezés sem a tipikus happy end. Lehet csak egy lelki társ, akár több is... (találd ki).
Jól sikerült!

6/10
10/10
joshfeed 2017 okt. 24. - 21:48:55 10/10
(15/45)
Én nagyon jót szórakoztam ezen a filmen és szerintem jók a karakterek is :) Nem kellenek ide parasztvakító dolgok. Egyszerû de jó nagyszerû és abszolút szerethetõ film. Több százmilliós produkciók nyomába sem érnek, se vígjáték se egyéb kategóriákban. Én látok benne egy folytatást akár és tuti megnézem újra ha lesz még lehetõségem.
Urquidez 2017 ápr. 25. - 00:35:03
(14/45)
Sajnos láttam moziban ezt a foshalmot, mert a barátnõmet érdekelte. Siralmas, igénytelen, hazug, hamis, bóvli. Amikor az amerikai álmot akarja a keleteurópai felzárkózni vágyó koppintani, akkor abból valami borzasztóan ótvar szemét születik. Ilyen ez is. Eredetiség nulla. Nyomokban sem tartalmaz egyediséget. Felmerül a kérdés, miért is kéne ezt magyar állampolgárnak megnéznie. Semmiért. Megcsinálni is hiba volt. Operatõri munka nincs. Forgatókönyv nincs. Párbeszédek nincsenek. Történet nincs. Feszültség nincs. Humor nincs. Rendezés sincs. Ez egy kalap szar. Folyamatosan hazug, nem létezõ helyzeteket mutatnak, amik a valóságban nincsenek, csak amerikai romantikus szarokban, amik szintén nem a valóságot ábrázolják.

Miért nem tudnak a Magyar kibaszott nyomorult valóságról filmet forgatni? Mert túl fájdalmas lenne a szembenézés. Annyi a magyarság problémája, hogy még elkezdeni is nehéz lenne a felsorolást, de lenne mit bõven.

2.
1/10
nyugiss 2017 ápr. 25. - 00:18:11 1/10 Előzmény Hasuly János
(13/45)
De birom ezeket a felszopó kommenteket :)
Mennyit kaptál ezért a beírásért attól az ordenáré tehéntõl?

Nekem egy csupa szív "nõ" ne beszéljen úgy, mint egy kocsis.
Az okosságágról meg annyit, hogy ha tud írni-olvasni, attól még nem lesz okos.

Szánalmas az egész vergõdése, még szerencse, hogy két év múlva már azt sem fogja senki tudni, hogy a világon volt.
Lesír róla, hogy nem volt még egy normális kapcsolata sem és ezzel a mocsokkal akar érvényesülni, amit az emberek nyakába zúdít.

De mint már írtam, pár év és megy a süllyesztõbe ez a szánalom szar.
offtopic
Marcipáncica_ 2017 ápr. 25. - 00:05:10 Előzmény Hasuly János
(12/45)
Tetszik ez a komment. ... ez teljesen offtopic. :)
10/10
Hasuly János 2017 ápr. 23. - 01:48:13 10/10
(11/45)
Nem láttam a filmet,de a Vikit ismerem.Már nem tudom ki írta hogy buta,de az egy kretén.Meg miez az "igy néz ki meg úgy néz ki" duma.Nevetséges,alaptalan kommentek.
Viki egy Nõ,aki csupaszív,önzetlen,kedves,jó a humora,bárkivel eltud tölteni hosszú órákat,kellemes hangulatban,mert szinte mindenrõl lehet vele beszélni,és a legszebb a dologban hogy ezt nem udvariasságból csinálja,hanem mert érdekli szinte mindenki véleménye,bármirõl.
Megvan a saját elképzelése a világ dolgairól,és tesz is azért amiben,vagy akikben hisz.
Full becsületes,és nem azért okos mert tanult.
10/10
Bános Anna 2017 márc. 15. - 08:50:10 10/10
(10/45)
Az vajon nem mentálisan sérült, aki a saját felsõbbrendûségében tetszelegve képtelen az "egyszerûbb" többségû küszködõk problémáit megérteni? Az olyan ember nem mentálisan sérült, aki nem tudja meglátni azt a sokrétû társadalmi problémát amire úgy hívja fel a figyelmet ez a film, hogy az "egyszerûbbek" végig tudják röhögni a filmet, de még az elgondolkodók sem tudják nevetés nélkül nézni azt, hogy mennyi mindenen kellene változtatni? Vagy sokkal egyszerûbb csak leszólni valamit, mint elengedni magunkat, és közelebb engedni magunkhoz a Rendezõ látásmódját ? -Vagy az meg már meghaladja ami a felsõbbrendûségünkbõl kitelik?
10/10
CsMatyas 2017 márc. 05. - 17:07:28 10/10
(9/45)
Sírva röhögõs õrület és egyfajta társadalomkritika is egyben, Viki zseniális és egyedi szemüvegén keresztül. Köszönöm. Nálam 10/10
1/10
cellasto 2017 márc. 05. - 10:42:37 1/10 Előzmény Marcipáncica_
(8/45)
ha neked bejön ez az alpári mocskos "humor", akkor egészségedre
és igen..ez a "nõ" fõleg a kinézete miatti frusztráltsága miatt bombázza az embereket az obszcén történeteivel..

nyilván megvan a "rajongótábora" neki is, mint a többbi netes agyhalott bloggernek
1/10
puddin 2017 márc. 05. - 10:38:15 1/10 Előzmény Hegyirabló
(7/45)
ne is mondd... az ember nem tudja, hogy sírjon vagy nevessen. vagy hányjon :(
1/10
puddin 2017 márc. 05. - 10:36:57 1/10
(6/45)
Nem az a baj, hogy nem topmodel, hanem hogy mentálisan sérült, egészségetelnül néz ki, és még buta is egyben. A humora meg maximum annak tetszik aki még sas józsin is elrötyög otthon, és ezen senkinek a nick mögötti arca nem változtat. Önmagában az is elég borzalmas, hogy ilyen filmet nálunk meg lehet csinálni és a mozik leadják, de az a legalja, hogy van, aki ezért fizet is. :( Az meg, hogy elkezdik védeni... én szégyellem magam, komolyan.