Téma: Telesport

kevinspéci 2008 ápr. 03. - 14:13:17
(59/699)
Borbély Lacira gondolsz.

Ja-ja, Vitár mekkora volt! Általában fogalma se volt arról, pontosan kik játszanak, csak mezek alapján különítette el a csapatokat. :)

Kb.: "A jobbszélrõl jön a beívelés! Ott középen nagy a harc, a zöld mezes fiú próbál fejelni, de a magas védõ tisztázni tud, jaj, de a kapu nem szabadul fel, mer' ottan a jobb szélen is érkezik egy fiú, s jöhet az újabb beadás. Jah, nem, bocsánat, õ egy védõ, s végre elbikázza a labdát." :)
Moldávia bánata 2008 ápr. 03. - 13:55:54
(58/699)
De hol van a Faragó Ricsi és Hajdú B. generációjának többi tagja? Matyassovszky Brigitta, Rokob Péter? Mondjuk az, akinek a neve most nem jut eszembe és beszél finnül, az most valamelyik ügyészségen szóvivõ.
Moldávia bánata 2008 ápr. 03. - 13:53:23
(57/699)
Höhö. Kovács Géza Lászlón tényleg egy unikum, az Eurosportnál õt találták meg Vitár Róbert utódjának. Kábé olyan melléfogásai vannak. :) Még a snooker közvetítések alatt is el szkott sütni néhány érdekeset.
Moldávia bánata 2008 ápr. 03. - 13:51:23
(56/699)
Már elgondolkodtam, s megvan a válasz. ;)
kevinspéci 2008 ápr. 03. - 09:06:23
(55/699)
Jah, Knézyt kifelejtettem. Szerintem semmi gond vele. Belejött a melóba, kifejezetten tetszik a szókimondása. Hogy nem azt mondja egy félméteres lesnél, mint legtöbbször a többi, hogy "Hát nincs vonalban a kamera..." meg "Nehéz ezt megítélni...", hanem, hogy "Ez biza les vót, vazz." Mer' a mellépofázást nagyon nem szeretem.

Hortyt régen hallottam a Retek Klubon sokszor. Bár hozzáértése kb. annyi, mint "léderermákosnak" (aki folyton olyanokat lát a pályán, akik nincsenek is ott...) meg Világinak együttvéve, de legalább megpróbálja valahogy szórakoztatni a nézõt egy tré meccs alatt.

Mindezek ellenére nálam Kovács Gejza Laca viszi a pálmát hozzá nem értésbõl.
Gyöngyszemek tõle: Pl.:"Zsilárdinnyó", "Kvágliállerá", "Zsirondinsz Bordó", "Brett Snejder", fehérorosz-nemtomki meccsen: "Itt a Dinamó-stadionban, Moszkvában..." :))

Fociértõk ilyenkor mélabús ábrázattal, a megrázkódtatástól összetörten kitámolyognak a konyhakertbe, s zokogva végsõ nyughelyükre helyezik kihullott hajszálaikat a petrezselyem mellé.

Bár régóta élek a gyanúval, hogy akarattal csinálja, hogy ébren a tartsa a nézõ figyelmét. :)

Azt se értem, egy szakkomentátortól mér nem elvárás, hogy 500-nál több magyar szót ismerjen ill. legalább 2 szóval elõre tudjon gondolkodni az ugatás során.
Wuss 2008 ápr. 02. - 23:38:55
(54/699)
Ha nem érted, akkor kezdj el rajta gondolkodni. Itt az idõ.
Wuss 2008 ápr. 02. - 23:38:31
(53/699)
Tyhûha!
Hát most aztán jól megkaptam.
Moldávia bánata 2008 ápr. 02. - 20:31:48
(52/699)
Hú, igazad van!
Hogy erre én nem gondoltam!
Annak a hortinak már kijárna egy Pulitzer-díj! Nem is értem, miért nem kapta még meg eddig!
Ezüstliliom 2008 ápr. 02. - 20:16:44
(51/699)
Miért a többesszám? Szerintem csak Wussnak kellene moderálnia magát.
Easy 2008 ápr. 02. - 20:12:42
(50/699)
Szerintem meg moderálhatnátok magatokat. Ízlések és pofonok. Mindenkinek más tetszhet.
Azt néztem, hogy Gerrard milyen érdekes képet vág itt:D Hajrá Pool!:)
rikymeister 2008 ápr. 02. - 19:07:22
(49/699)
P*csfej?
Te vagy az imént említett nagyon kevés.
Wuss 2008 ápr. 02. - 18:53:14
(48/699)
Micsoda?! hajdú b. a legjobb ma Magyarországon? Ez ugye vicc?
Közismert tény, hogy Horti Gábor a legtutibb sportkommentátor napjainkban. Nem is értem, hogy miért nem õ kommentálja a BL-meccseket. Sokkal jobb, sokkal szellemesebb, mint az a p*csfej hajdú b.!
Moldávia bánata 2008 ápr. 02. - 18:19:31 Előzmény kevinspéci
(47/699)
Bocsánat, ehhez hozzá kell szólnom. Ui. tényleg így van. Méhes, meg Matúz a legjobban hallgathatóak közé tartozik, akiknek a hangjuk is megvan ehhez a szakmához. S valóban, Faragó (Faragu) szintén jó lehet, azonban a kappanhangú kiabálásai már tényleg kicsit túlzásszámba megy, ámbátor amerikai sporthoz talán ez kell. :)
Hajdú B. a legjobb ma Magyarországon, ezzel bizonyos, hogy senki, vagy legalábbis nagyon kevesen vitatkoznak. Az "adathalmazai" valóban fárasztóak egy idõ után, de ez legyen a legkisebb baj.

Egyes sportriporterek pedig egyenesn szánalmasak. Amit a Sport TV meg a Sportklub ezen a téren felmutat, az nem éri el a gyenge kettest sem. Persze akkor, ha Hajdú B.-hez viszonyítok, vagy esetleg Knézyhez, Vitrayhoz.

Akit pedig nagyon szerettem, az Vas István Zoltán volt. Kár, hogy már õ is visszavonult a rádióból.
kevinspéci 2008 ápr. 01. - 17:53:14 Előzmény Ezüstliliom
(46/699)
Aszittem, leborítom a tévét.

Tán Méhes meg Matúz a legelviselhetõbb kommentátorok. Hajdú B. a legfelkészültebb, de néha már zsong az agyam attól a tengernyi adattól, amit a meccs elsõ 10 percében az emberre zúdít.
Ricsi meg mióta NFL-t is közvetít, teljesen rászokott a sikoltozásra...
Ezüstliliom 2008 márc. 31. - 11:29:21
(45/699)
"Nyilván tudják már, hogy csapatunk kijutott az olimpiára, most azt is megmutatjuk, hogyan."

Ez tényleg ügyes volt.:/
kevinspéci 2008 márc. 31. - 08:31:11 Előzmény Ezüstliliom
(44/699)
Lealáztuk a mandulaszemû mosolygós muskátlikat, ahogy kell, de nyilván már te is rég tudod.

A Telesporthoz még annyit: mûsorvezetõkém az ismétlés bevezetésekor az alábbiakat mondta: "Nyilván tudják már, hogy csapatunk kijutott az olimpiára, most azt is megmutatjuk, hogyan."

Há', mondom: hogyne tudnánk. Végül is teljesen logikus, hogy csak olyanok nézik meg egy meccs ismétlését, akik már tudják az eredményt...

Mindegy. Maradjunk annyiban: méltán híres a magyar marha.

Most gyõzni fogunk az olimpián! Nem lesz ott Danmark, amely a döntõben fordítana ellenünk, a többi meg megy a lecsóba. :)
Ezüstliliom 2008 márc. 30. - 15:36:43
(43/699)
Hozzánk meg vendégek jöttek...:/ Lemaradtam a végérõl. Ugye, nyertünk?:) Mondták, hogy leadják hattól az MTV2-n is?
kevinspéci 2008 márc. 30. - 14:49:52
(42/699)
Most vettem észre. Az volt a hibám, hogy bíztam a Port.hu-ban...

Mindegy. Elsõ félidõ már lement. Kénytelen leszek a 2-esen nézni hattól.

- Irány Peking! -

Amúgy nekem szinte mindegyikük a kedvencem (fõként Szamóca, Detti, Ginnie meg Vérten), még akkor is, ha egy 16-szor megnyert meccset is képesek elveszíteni. :)

Jó, Gulyás nem ökör, de tuti szenilis, szóval nyelje nyugodtan a Cavintont, mint kacsa a nokedlit.
Ezüstliliom 2008 márc. 30. - 14:12:55
(41/699)
Azért néha mond jókat is Egri.:)
"Pedig Fuji nem túl magas, mondhatni nem lepi hó a tetejét." :D
Ezüstliliom 2008 márc. 30. - 13:09:06
(40/699)
De várj csak! Akkor van egy jó hírem Neked és a többi szurkolónak!

MÛSORVÁLTOZÁS!!!!
Tegnap mondták a Telesportban, hogy élõben fogják közvetíteni a Magyarország-Japán nõi kézilabda meccset az MTV1-en 13:50-tõl!:)))