Téma: Tények Este

offtopic
NANU..! NANU..! 2011 febr. 12. - 00:58:15
(49/169)
40 C° az már magas, szerintem el kellett volna menned a körzetihez, mert nem biztos, hogy kijöttél belõle még. :(
Egyébként az ism. és munkatársak közt. is, sok a hasonló eset, fõleg az erõs köhögésük. :(
miénkittatér 2011 febr. 12. - 00:50:47 Előzmény NANU..! NANU..!
(48/169)
Sok haláleset???? A hagyományos influenza több embert visz el mint ez.Igazából nem kéne minden beszorult fingra gyógyszert beszedni. Én két hónapja kifogtam valami influenzát ,lehetett ez a H1N1 is. Három napig 39-40 fokos lázam volt, nem mondom, hogy vígan de kiböjtöltem majd egy hét atom köhögés.Az egyetlen "gyógyszer" amit szedtem az méz volt kis almaecettel keverve.
NANU..! NANU..! 2011 febr. 12. - 00:40:45
(47/169)
Na, ez a Bíró nagyon jól és õszintén beszélt és elfogulatlanul úgy érzem. Remélem többet kapnak 40 évnél. :(
NANU..! NANU..! 2011 febr. 11. - 00:59:24
(46/169)
Na, errõl az új Influenzáról is van némi elképzelésem... :(
Nekem nagyon gyanús ez az új H1N1-nek nevezett influenza tüneteket kiváltó és a vele járó sok haláleset... :(
Nem tudom Én, hogy nem-e mesterségesen elõállított és valami kísérleti laborból került-e a szabadba, ez az egész vírus... :(
Emlékezzünk csak vissza arra, hogy a világûrben igen sok kísérleteket végeznek és a Chalanger is meg a másik ûrhajóról is be kerülhette, és túl élhette a katasztrófát a kísérletezésbõl visszamaradt vírus és most már jó pár éve, annak isszuk most a levét... :(
De akár az öbölháborúban is megsemmisíthettek olyan objektumot, ahol titkos laboratórium volt és ez által a szabadba kerültek az ott tartott és kísérletek folytán elõállított vírusok... stb :(
NANU..! NANU..! 2011 jan. 19. - 00:51:22
(45/169)
Ezen mit kell csodálkozni, hogy emelkedik az üzemanyag ára... ?:(
Ez is a szándék, hogy aki nem bírja az tegye le az autót és már is megoldódik egy csomó dolog. :(
Mint pl.
1. Kevesebb forgalmi dugó
2. BKV és egyéb tömegközlekedésre való átszoktatás, kényszerítés
3. Kevesebb Autó, ezáltal kevesebb széndioxid kibocsátás, azaz környezetszennyezés
4. Mindennek menni fog felfelé az ára
5. Kevesebb baleset, így jól járnak a Biztosítók
6. Rendõrség, Egészségügy, Tûzoltóságnak stb... szintén kevesebb költsége lesz
7. Beindul az Alternatív és környezet barát Autók kereslete

Ennyi zömében, ami hírtelenjében eszembe jutott. ;)
ilon 2011 jan. 11. - 00:19:04
(44/169)
Elképesztõ. milyen híreket közölnek a Tényekben!
Undorító!
A Kékfényben nincs ennyire részletesen egy-egy általuk fontosnak tartott hír.
Nincs más? Csak a "megölték", "kirabolták", "elvágták a nyakát"?
Miért kell évekkel ezelõtti felvételeket is mellékelni egy friss balesethez?
NANU..! NANU..! 2010 dec. 02. - 01:24:53
(43/169)
Én azt lõném agyon, aki betiltatta a téli szegecses gumikat, persze ha nekem is haszon származott volna belõle és jó bisnis, akkor érthetõ és nem bánnám Én sem… ;)
A Gumi és a téli lánc eladásából és a sok törött autóból nagyobb haszna van ezeknek a piacot uraló úriembereknek, mint autókereskedõk, így a koporsó bisnis is jobban megéri, mindig van elég töltelék bele... :(
NANU..! NANU..! 2010 dec. 02. - 01:17:01
(42/169)
Ez most miért akkora nagy HÍR ez... ?:(
Magyarországra ez jellemzõ, hogy itt nem a megelõzés a cél, hanem minél több baleset legyen, hisz ez jó minden szerelõnek, autókereskedõnek és így az évvégén a közúti fenntartónak is, több pénz marad a zsebében. ;)
NANU..! NANU..! 2010 nov. 25. - 01:36:54
(41/169)
No és ha még tudnák az emberek, hogy miket tesznek és mernek ezenkívül is megtenni, és miket tesznek, amik nem kerülnek nyilvánosság elé, mert szinte lehetetlen rájuk bizonyítani… L
Egyes haverjaim is mondtak olyanokat, hogy a hajam égnek állt és nem akarom elhinni, hogy itt Magyarországon, mennyire korrupt és bûnözõi körrel fedett sündisznók vannak és nem csak az utcán... :(
pozsizsuzsi 2010 nov. 12. - 18:51:39
(40/169)
Juhhé.
A tények átment rendõrségi magazinba, vagy még abba se.
20 perce megy, a hazai közérdekû hírekbõl egy hang sem hangzott el Szó szerint, semmi.
Pedig lenne anyag, bõven.
NANU..! NANU..! 2010 okt. 29. - 19:55:18
(39/169)
Ebben a veres iszapban nem csak a pár éve MAL tulajdonosoké a felelõsség, mert ebben az állam is min. 50%-ban részes, ugyan is nem hívták fel az új tulajdonosok figyelmét, hogy a gát nem megfelelõ anyagokból készült és stb...stb... :(
Szóval itt min.50% kártérítésben az államnak ki kellene, hogy vegye a szerepét és nem csak az önbíráskodó és demokráciában nem jellemzõ módján lefoglalózni meg zárolni meg tudom is Én, hogy miket ki nem találnak még... ?:(
A másik 50%-át meg a MAL tulajdonosoknak kellene állniuk részarányosan megosztva, na itt nyugodtan ennél a pontnál léphet be az állam. :(
De a Medián más nem jön le, csak az, hogy nem is veszélyes az iszap, hol ott ami mar, az tudtommal ADR-es anyagnak számít. :(
Meg hogy visszaköltözhetnek, meg sokan visszaköltöznek... stb...stb
A végén az lesz, hogy azok a hibásak, akik meghaltak/nak... :(
Most megint az egészbõl az jön le nekem, hogy a károsultak kapnak,..., ...
egy nagy lóhfaszt. :(
A beérkezõ pénzadományokat meg jól benyelik, mint a hülyék adóját. :(
NANU..! NANU..! 2010 okt. 29. - 19:41:20
(38/169)
Még a bírósági jogerõs ítélethozatalt sem akarják kifizetni, ami csak 10 milla, nem hogy 1500 millát fizessenek, hisz mire is fel... ?:(
Tudtommal a veres iszap jót tesz az egészségre és a Mátraházán kezelt betegek részére is javallt, akkor meg mire is gyûjtik most a sok pénzt… ?:(
NANU..! NANU..! 2010 okt. 21. - 01:36:54
(37/169)
Vörös iszap áldozatait és az egyébb károkra 300 millió/évx5= 1500 millka. :XD)))
NANU..! NANU..! 2010 szept. 07. - 01:00:36
(36/169)
Jajj, hát mit csodálkoznak ezen a korai havazásokon... ?:(
Természetes, hogy az a sok vulkáni hamu és a sok tûz által is keletkezett, lásd. az oroszoknál is ami a légkörbe idén került, az hó formájában fog vissza kerülni a földre... :(
Elvégre minden hókristály egy porszem alkotója, várható volt és (természetes), hogy hosszú és korai telünk lesz, sok hóval sajnos, erre emberek, jobb ha számítunk... :(
NANU..! NANU..! 2010 aug. 27. - 00:50:28
(35/169)
Ja ! És még hõsnek nyilvánították ki, hagyjuk mánnn... :xD)))

Azok a hõsök, akik a szabadságért harcolnak és a közben esnek el, nem az ilyenek... L
A másik lõdözõs sendöri ügy is sántít és gyanús, szerintem az aki kinyírta, azt felbérelték, majd amikor a találka helyszínére ment vissza, szépen agyonlõtték és beállították öngyíkosságnak, így el van varrva az ügy... :(

Ott is csak az ártatlan srácot sajnálom, aki vétlenül meghalt egy sendöri disznóságai végett... :(
NANU..! NANU..! 2010 aug. 27. - 00:40:12
(34/169)
Na, Hollywood akkor már le is csap a poloska invázióra... :)))
Kinyomnak megint valami hülye story-t ebbõl a hírbõl is... :(
- :) ’Poloska Invázió NewYork-ban’
NANU..! NANU..! 2010 aug. 27. - 00:35:32
(33/169)
Na, a végén még nekem lesz megint igazam, hogy a sendõrt nem is a csávó, hanem lehet, hogy valamiért csapdába húzták és a zsarut egy másik sendisznó, ütötte el, és ez az egész hajsza, csak erre kellett... ?:(
Ejjj, gyanús ez gyanús, láttam már Én denevért is nappal vadászni... ;)
NANU..! NANU..! 2010 júl. 31. - 01:26:15
(32/169)
Na, ma sem unatkoztunk volt minden még akasztott ember is a játszótéren... :(
Nem semmi, hogy a játszó/téren felhúzza egy fiatal lány magát a hintára...
:(
Hümmm komolyan elgondolkodtatót... ?:(
Csengõ-zoli 2010 júl. 30. - 01:45:07
(31/169)
Látom eldumálgatsz magaddal,jó a társaság? :)
NANU..! NANU..! 2010 júl. 30. - 01:40:46
(30/169)
Bocsi, de csak ezt találtam... :)

http://www.rtlklub.hu/hirek/erdekes/video/96737