Téma: Tények

Uncharted 2010 nov. 19. - 12:36:34 Előzmény Az úriember
(179/539)
Szerintem a ma estét már hagyd ki, mert hurokba fulladt kis fiú esete már nekem is sok(k).
Az úriember 2010 nov. 18. - 18:48:30
(178/539)
Szörnyethalt kamaszok, gyerekgyilkos megerõszakoló, bilincslõ tinicigányok, milliókat beszedõ uzsorás kancigók,emberrabló magyarok...
Magyarország én így nem szeretlek !
1/10
J 2010 nov. 18. - 18:45:45 1/10
(177/539)
Állítólag megváltoztatják a mûsor címét: "Kék fény".
Az úriember 2010 nov. 16. - 18:40:12
(176/539)
Vérfertõzõ cigók,gyilkos sikkasztó,bankrabló-emberrabló magyar nyugger
Szép kínálat ma estére !
A saját lányukkal is lefekszenek a cigók !
Saját lakásán megölte majd meglopta a 19 éves közvetítõ nõt és csak 11 évet kapott érte...
Szép...
Nodddy 2010 nov. 15. - 20:37:25
(175/539)
Komolyan mondom, egyszerûen nem értem, nem akarom elfogadni, hogy lehet egy 3 napos pici babát bajban ott hagyni a kórházban. Bár ha úgy vesszük jobban járt a csöpség,h nem a "szülei" nevelik. Ilyenkor azon keseredek el,h õk lemondanak a babáról másoknak meg akármennyire is szeretnének nem lehet gyerekük, vagy az ilyenek miatt (akik nem mondanak le a gyerekrõl,ha már egyszer nem kell nekik) nem fogadhatnak örökbe. Nem indok az,hogy anyagi helyzetük miatt elhagyják.. ha már erre a tragikus lépésre szánják el magukat legalább lemondanának róla,hogy mások örökbefogadhatsság és szeretõ családba kerülhessen!!!!

De úgy általában véve tragikus a magyar örökbefogadás. Rengeteg család van,akik vállalnának babát, de különbözõ indokkal nem engedik a hatóságok.
Az én szüleim is szerettek volna még örökbefogadni egy picit - miután kiderült, hogy több gyerekük nem lehet-, de olyan indokkal, h örüljenek,h három gyerekük van nem engedték. illetve aztán már a nagy korkülönbségre hivatkoztak. (ha jól emlékszem 45év korkülönbség nem lehet az örökbefogadó szülõ és az örökbefogadott gyermek között)
Nem értem egyszerûen a hatóságokat az államot a hivatali szerveket, h miért nem tesznek már valamit. ott a rengeteg állami gondozott gyerek, a szintén rengeteg örökbefogadni akaró szülõ, és a még ennél is több nevetséges kizáró tényezõ (korkülönbség, a gyerekrõl le nem mondás, pusztán anyagi okokból!! :-S ). Értem én,hogy kell a szigorú ellenõrzés, hiszen nem kerülhetnek rossz helyre a gyerekek, de már rég elavultak a törvények!
Tudom,h ezzel a pár sorral semmi sem fog változni, de egyszerûen beszélni kell és legfõképpen tenni kell a meglévõ tragikus helyzet ellen!!
Shanks 2010 nov. 15. - 18:46:33
(174/539)
Mégis min csodálkozol ?

http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=95120

ezek után..
Az úriember 2010 nov. 15. - 18:43:53
(173/539)
A felnyírt hajú cigó gyerekrõl csak úgy sugárzott az ártatlanságtól !
Így kéne mindegyiket születés után megkínálni egy kis "segéllyel" !
Szegény egyedülálló nyugdíjasok mindjárt nyugodtan alhatnának !
csengõ_zoli 2010 nov. 15. - 18:34:24
(172/539)
2 cigó agyonveri a saját gyerekét kalapáccsal egy garázsban.
De õk nem bûnösök,õk aztán nem, a bíróság akar példát statuálni,pedig hát nekik az egészhez semmi közük...
Ezek annyit nem érnek,mint egy darab kutyaszar...
Az úriember 2010 nov. 14. - 19:00:01
(171/539)
Meggyalázott végtisztesség: elfelejtette a pap a temetést
http://tab.rajtmester.hu/?p=114
Nem kéne annyit pedofílkodni !
Az úriember 2010 nov. 14. - 18:48:03
(170/539)
A nyírmadai asszony nem tudja,hogy esett a kútba ! Röhej !
De egyáltalán mit keresett a kút közelében ?
Vicc az egész ! :D
csengõ_zoli 2010 nov. 14. - 18:32:31
(169/539)
A korrupt parkolóõrt elõléptetik,most õ tanítja be az újoncokat!
Magyarország! :)
csengõ_zoli 2010 nov. 13. - 18:51:20
(168/539)
Kende Péter Tasnádi ügyvédje? :)))
Nem csalódtam!
Szegényt pici gyermek várja haza,meg fog vakulni,jaj jaj szegény Tasnádi, a szívem szakad meg!
Nyilván Kende szerint nem is haza,hanem egybõl Bora-borára kéne szállítani hadd pihenjen szegény ember...
Netfigyelõ 2010 nov. 10. - 18:43:10
(167/539)
A kapás gyilkos visszatér
színes magyarul beszélõ magyar horror-szerû hírcsokor
médiatámogató: tv2-tények
kabala 2010 nov. 10. - 10:37:02
(166/539)
:D
Shanks 2010 nov. 09. - 21:43:09
(165/539)
Miért?

Mostanában nagyon jól öltözködik. Jó lengén.
kabala 2010 nov. 09. - 19:55:08
(164/539)
Úristen, ezt a Gaál Noémit ki öltözteti???? (És ki a fodrásza?)
Netfigyelõ 2010 nov. 07. - 18:42:39
(163/539)
Ez Magyarország ! Közlekedni még most sem tudunk... :(
CsizmásPandúr 2010 nov. 03. - 18:42:03
(162/539)
Véleményem szerint EGYIK HONLAP SEM FELELÕS azért, hogy a 15 év alatti lányok elribisedtek, és magukat mutogatják. Ezek az oldalak csak a durva valóságot mutatják meg a mai fiatalokról, ami egyeseknek nem tetszik.. A napisz.ron meg egyéb oldalon szereplõ lányok anyjának nem a honlapot kellene perelni, hanem elgondolkodni azon, hogy milyen anya az ilyen, aki hagyja, hogy a lánya idáig jusson... Nem is lenne olyan nehéz ez, csupán a közösségi oldalakon kellene megkeresni az egyszem pucér lányát, hiszen a napisz.rhoz hasonló oldalak is az IWIW/myvip/facebook-rõl táplálkoznak.
5/10
Kowaxos 2010 okt. 31. - 19:03:24 5/10
(161/539)
Ezen a szegény Lacikán gondolkodom. Már az is bicskanyitogató, hogy minden áldott este elmondták a tényekben, hogy éppen hogy van a kisfiú. Hihetetlen világban élünk. Még a szüleit sajnáltam, hogy minden híradóban ez a téma, erre másnap reggel rögtön elmennek "haknizni" a Mokkába, Aktívba, stb. Nem tudom az ilyet megérteni.
NANU..! NANU..! 2010 okt. 29. - 02:30:43
(160/539)
Ez azért nem semmi és még ki is tüntetik Õket... ;(
Úr Isten, milyen szabad kezet kaptak a Fritzek az egyház is be van szarva már, csak úgy szemet huny minden felett, mint ahogyan a II. World Wars idején... :(
HOrbánc eladta magát a Fritzeknek a Hun La Franc Sarházival meg lepaktált a színfalak mögött, így végig söpörnek az egész Európán, ez a mesterien elõkészített és felvértezett erõszak hullám, nem semmi, hogy két kis fikamester mekkora zûrzavart tud kelteni az UNION belül is, kihasználva a világvége hangulatot és a HunFi hazafiságot…:(
Sajnos mára már, akkora düh, és méreg uralkodik az emberekben ezzel a Mesterségesen keltett Globalis World Trade-el, hogy véghez vihessék az új „Világ rendjüket” bármi áron és ne feledjük, ezt maga a mi Horbáncunk mondta, aki megvezette a jó népet a jobbikosokkal szövetkezve és a cigánysággal megnyerve a 2/3-ot. :(
Még jó, hogy nem mentem el szavazni, így legalább nincs lelkifuldoklásom, mivel tudtam, hogy a szavazatom nem fogja befolyásolni a jelenlegi helyzetet sem, mert ha elmentem volna, akkor most becsapva érezném magam, hogy megvezettek engem is, de így, tiszta maradt a lelkem. :(
Aki csak teheti, az mentse ki a pénzét, míg megteheti, mert ez a nyugdíj pénzek államosítása dolog is, a háború szagának az elõszél jelei... :(
Ha arra gondolok, hogy Igaz történelembe illõ story részesei lehetünk, még örülök is neki, mert hogy mindig erre vágytunk titkon, valljuk be... ;)
Átélni és benne lenni a történelem könyvekben, már ha marad valaki, aki majd kinyomtassa és majd nézegethetik a színes fotókat... :)
Remélem még megélem azokat a napokat is. ;)

http://tv2.hu/tenyek/video/gyerekules-miatt-vertek-veresre