Téma: Tények

Rahel 2010 aug. 29. - 18:58:49
(139/539)
-Hát Ja!
1/10
tiborz007 2010 aug. 29. - 18:54:31 1/10
(138/539)
ez az erõs zsolt megpróbálja megmászni a himalája egyik csúcsát, én drukkolok neki, de ha nem sikerül nem sajnálkozok, mint ahogy a lába elvesztése is csak az õ hibája volt
Miért is sajnáljak egy olyan embert, akinek csak a szenzációkeltés volt a célja.
offtopic
dióhéj 2010 aug. 14. - 20:12:28
(137/539)
Na igen. De a rendõrségi korrupció, alvilági összefonódások (sajnos) nem függnek egy minisztertõl, annál sokkal nagyobb a baj. Ott fogunk kikötni, mint az USA-ban, ahol az emberek jelentõs százaléka gondolja úgy, hogy saját magát kell megvédenie, mert egyáltalán nem bíznak a rendõrségben. Olyanokat állítani (sorozatban), hogy a hulla volt a gyilkos, sõt a gyilkosság után még meg is öngyilkolta magát......hát........
Commodus 2010 aug. 14. - 14:46:08
(136/539)
Ennyi!Elmondtad a lényeget!

Ráadásul ha az ember nagyokat mond, és "álmodik" a sors is ellene kezd játszani!

Két hét alatt rendbe hozzuk az ország közbiztonságát!

Erre két hét alatt két rendõr hal meg az utcán...

Na meg azért megkérdem ki az az ész, aki a 71 fõútra, a nyári csúcs kiemelten veszélyes idõszakában, ahol saját tapasztalatom, mert sokat járok arra, úgy furikáznak a helyi alvilág tagjai, hogy öröm nézni!,szállítják az anyagot B.Füredre és a többi kiemelten jó "piacra", valaki kivezényel egy fegyvertelen rendõrszakközépiskolást igazoltatni éjjel kettõkor, gyakorolni?Ez a gyilkosság lehet, hogy ezzel nem függ össze, de azért megvizsgálnám az illetõ képességeit, hogy a hatásköre alá tartozó állomány biztonságban van-e tõle?

Én lövedékálló, (mert nem golyóálló :)) mellényben sem szívesen kódorognék arra éjjel kettõkor!
Bigpapa 2010 aug. 14. - 14:25:27 Előzmény dióhéj
(135/539)
Hát ne csodálkozz,ha egy ország megválasztja Pintért újra belügyminiszternek,aki a legnagyobb maffiózó az országban :))Ez köztudott.
És tökre elhiszem neki, hogy nem lesz bûnözés az utcán :) mert most mindenkit bevisz magával,így a 4 fal között csinálhatják...legálisan :))
offtopic
dióhéj 2010 aug. 12. - 16:09:07 Előzmény Bigpapa
(134/539)
Szerintem teljesen igazad van. És nem az elsõ eset, amikor a rendõrség az áldozatról jelenti ki, hogy az a gyilkos. Az már úgyse beszél, nem tud tiltakozni. (Ugyebár a botrányos tényõi eset, amit elkentek, és még jópár, pl. rendõrök gyanús öngyilkosságai). Ez pedig nyilvánvalóan arra utal, hogy a rendõrség sorozatosan az alvilágnak falaz, azaz ott vannak érdekeltségei.
Mermaid. 2010 aug. 06. - 09:16:34
(133/539)
Én fõzök neked egy kávét, te meg hozol zsiros kenyeret :)))) Mikor jössz?
Bigpapa 2010 aug. 05. - 18:54:58
(132/539)
Hát nagyon ködösítenek. Mondjuk erre nem tippeltem, hogy meleg kapcsolat volt.De qrva anyját a gyilkosnak, hogy nem máshol lõtt,hanem ott.Szegény kis srác,aki ártatlanul volt szar helyen.A rendõrt is nagyon sajnálom,de a kiskölyöknek nulla köze volt az ügyhöz.
Arra még azért kíváncsi vagyok, hogy milyen lakossági bejelentés volt az,ami alapján a kocsit megtalálták,mert azt mondták, hogy olyan bokros területen állt a kocsi,ami a földútról nem látszik.
Valaki megálmodta?
Zsákos ember 2010 aug. 05. - 18:39:01
(131/539)
Svájc-a meleg ámokfutók otthona
Zsákos ember 2010 aug. 05. - 18:37:56
(130/539)
Tényleg homokos volt a rendõr ?
A svájci b*zibarát meghazajött kinyírni,mert már nem az õ gumibotját cumizta ?
kabala 2010 aug. 04. - 18:51:16 Előzmény Bigpapa
(129/539)
Nem akarok már ezen rugózni, de szerintem nagy különbség van aközött, hogy valaki hibás valamiért, v hogy megérdemli akár még a halált is, mert magának köszönheti. Én nem így gondolkodom. Soha nem mondanám senkinek, h megérdemli ha elüti egy busz, csak azért mert piroson ment át. Mint ahogy a gyerekemnek se, h ha elüt az autó, még jól meg is verlek.
Bigpapa 2010 aug. 04. - 18:44:35
(128/539)
Nem semmi ez a mai lövöldözés. Nem csodálkoznék,ha az a hulla,akit találtak a fekete autóban,nem a lövöldözõ lenne,hanem egy újabb áldozat.Az elsõ.Miatta nem akarták,hogy a rendõr ellenõrizze õket.
Tudom,összeesküvés-elmélet szaga van,de ez a tippem.
Ha valóban a lövöldözõ lenne,akkor a társaság szépen elvarrta ezt a szálat.De szerintem az elsõ eset lesz.
Bigpapa 2010 aug. 04. - 17:15:36 Előzmény kabala
(127/539)
Édesem!

Ki beszélt 5 éves gyerekrõl?
Olvass,mielõtt "húzzál" értelemmel jössz.
"Ha mondjuk piszkál egy kézigránátot és az felrobban,akkor nem a gránát a hibás,hanem aki piszkálta. :) Szerintem.
Ha felhevült testtel a tûzõ napról beugrik a hideg medencébe és infarktust kap...hát nem megérdemli?"
Ezt írtam.És vállalom is. Felnõtt emberek ezek.Gondolkodnak,tapasztalnak,hallanak hasonló esetekrõl.4 éves az elsõ emlékem,amikor anyu a lelkemre kötötte, hogy mielõtt a medencébe megyek,mossam le hideg vízzel a mellkasomat,és szép fokozatosan menjek be.És érdekes,de ezt csinálom a mai napig.Ahogy nekem anno anyu,úgy szerintem miden értelmes családban a szülõ elmondja ezt a gyerekének.Aztán rajta múlik,hogy felnõtt fejjel ebbõl mennyit tart be.
Nem arról beszélek,hogy egy 5 éves kiszalad a kocsik elé.Én is megtettem 2 évesen.Anyu úgy kapott el a busz elõl.Jól meg is vert :))))) Jól tette.Soha többé nem csináltam ilyet.
Szóval ne forgasd ki bután a dolgokat.
Ezek felnõtt (18-19 éves),de minimum 16 évesek voltak.Lehetett volna annyi eszük,hogy nem mennek be oda.
Akik meg beterelték (ezt is írtam) ,hibásak voltak.De egy ilyen esetben ritka az egy Hibás felállás.

A cigókról,meg amit korábban írtam,a mai napig vállalom.Amelyik a XXI.századnak megfelelõen,kulturáltan,emberien,a társadalomba beilleszkedve próbál (vagy él) élni, azt jobban tisztelem,mint sok "magyart".Mert 2x nehezebb helyzetben vannak.De akik (nem a megélhetési bûnözõre gondolok) még csak a legkisebb szikráját sem mutatják, hogy képesek lennének félelemkeltés,késelés,védelmi pénz szedése (uzsora) és betörések nélkül élni....hát hadd utáljam már :)
És tegyétek a kezeteket a szívetekre.Ti nem ezt érzitek,maikor ilyeneket láttok? Aki még ennek ellenére is beleköt a dologba,csak annyit kívánok,legyen ilyen szomszédod :)
Rahel 2010 aug. 02. - 22:51:12 Előzmény sk98
(126/539)
-Te figyu, rád még soha nem támadt rád a klavid???:(((
offtopic
sk98 2010 aug. 02. - 13:26:20
(125/539)
Nos, ez a hsz is egy felvetésre való VÁLASZ. Semmi joguk kitörölni.



Nos, tanuld meg az értõ olvasást. Tanulj meg szöveget értelmezni. Mi volt a cikk címe? Mire vonatkozott? A Love Parade-on történt tragédiára. Mit értelmeznek náci megnyilvánulásnak a németek? Azt, amikor valaki az áldozatokat hibáztatja a tragédiáért.
Egyébként a cikkben szereplõ nõ nem is az áldozatokat hibáztatta, tehát te és bigpapa ezerszeresen nácinak minõsültök, mivel nemcsak hibáztatjátok a fiatalokat (minek mentek oda), hanem röhögcséltek, gúnyolódtok, tiszteletlenkedtek is az áldozatokkal.


A ti megnyilvánulásaitok, hozzááállásotok tehát a németek szemében egyértelmûen nácinak minõsül. És mint írtam már: ha ez nked nem tetszik, kérd ki a németeken, miért neveznek nácinak.
Mondd nekik, hogy betegek. Biztosan megörülnek neked és átölelnek érte.
offtopic
sk98 2010 aug. 02. - 12:49:12
(124/539)
A következõkben leírom a fórumozás lényegét. **moderálva**

Tehát, mivel ez NEM MOCSKOLÓDÁS, ezért HAGYJÁK ITT.



Igen, ez egy fórum. Ahová az emberek azért járnak, hogy valamilyen TÉMÁRÓL (jelen esetben a Love Parade-on történt tömegkatasztrófáról) kicseréljék a gondolataikat. Tehát a fórumos hozzászólásoknak mindig van egy TÉMÁJA.
Akinek viszont nincs semmi érdemi, azaz a TÉMÁHOZ ILLÕ megnyilvánulása, vagyis nincs semmi MONDANIVALÓJA a témáról, csupán azért vartyog közbe, hogy egy másik fórumozóra ráakaszkodjon, tehát KIZÁRÓLAG a másik SZEMÉLYÉVEL VAN ELFOGLALVA ÉS NEM A TÉMÁVAL, és arról is kizárólag mocskolódó megjegyzéseket tesz, nos az ilyen ember

NEM FÓRUMOZÓ.

Ha csak erre vagy képes, maradj az olvasásnál.
Például olvasd el, mi történt a Love Parade-on, hátha egy icipici gondolat beleakad az elmédbe. Utána leírhatod, mi volt az.
moderator2 2010 aug. 02. - 12:44:56
(123/539)
Kedves Felhasználók!

Megkérlek titeket, hogy szokjatok le az indulatos megnyilvánulásokról. Nem jó vicc 10 percen belül kitörölni ugyanazt a hozzászólást háromszor. Nem homokozó ez.

Köszönöm
kabala 2010 aug. 01. - 16:36:29 Előzmény Bigpapa
(122/539)
Senki nem érdemli meg a halált, ha hülyeséget csinál. Az más kérdés, h hibás érte. Ha mondjuk az ötéves gyereked kiszaladna az úttestre és elütné egy autó, akkor is azt mondanád, h megérdemelte. Húzzál már!
offtopic
sk98 2010 aug. 01. - 02:50:23
(121/539)
Végül is teljesen mindegy, mi volt a pontos ok. Mekkában pl. 300 embert tapostak agyon, amikor elterjedt a rémhír, hogy öngyilkos terroristák vannak a tömegben.
És akkor röhögjünk minden mekkai zarándokon, miért nem tájékozódik elõre, lesz-e a tömegben öngyilkos terrorista vagy sem. Mert ha nem, akkor hülye, ha megijed, és hülye, ha agyontapossák. Mindenki hülye, akit eltaposnak, háhá.
(ez mondjuk nem neked szólt).
offtopic
sk98 2010 aug. 01. - 02:14:48
(120/539)
Ez igaz, de nem õket taposták agyon.
És volt még valami felállított korlát is, amin átugráltak, hogy lerövidítsék az utat; és a pánikot az okozta, hogy sokan errõl a korlátról estek le. Tehát ez valami kordon volt, amit a szervezõk állítottak fel.