Téma: Teresa

1/10
mariejoel 2012 szept. 27. - 16:14:39 1/10
(693/773)
Igen, csakhogy a csököttagyu tökmag nem akart elköltözni, mert van akkora gyökér, h vissza akarja kapni Arturot. Elképzelem a családi összejöveteleket, Luisa: Hello mindenki, õ az új võlegényem, esetleg rá is szemet vetsz Teresa?"
Alicante 2012 szept. 27. - 15:42:38
(692/773)
Igazad van semmi értelme nem volt csak a "felsõbb körökhöz való tartozás" diktálta neki ezt az aljas nyilatkozatot. Én úgy gondolom ha már agyafúrt, elõre kitervelt módon az idióta Fernandót kifosztotta elmegy az országból esetleg spanyolba és a rengeteg pénzzel ott kezd új életet ahol senki nem ismeri....legalábbis ez lett volna logikus!
Alicante 2012 szept. 27. - 15:37:48
(691/773)
Egyetértek mariajoel!:-)
Alicante 2012 szept. 27. - 15:36:47
(690/773)
Spoiler:
"Gondolom a végsõ jelenetnél kiírják hogy egy hónap múlva esetleg 1 év múlva és akkor mutassák Teresát aki egyedül van mint a kisujjam és az alatt az 1 hónap 1 év alatt már Arturo és felépült és ugy megy Teresa lakására !"

Azt a videot véletlenül láttam és teljesen egybefüggõ a cselekmény, a ruhája is ugyanaz ráadásul nem volt kiírva semmi! Szerintem ez egy nagy baki az író-rendezõ részérõl!

Ellen a verziónak ellentmond az is, hogy Arturo nem gazember, hogy képes a legjobb barátja vagyonából élni annak volt házában, a testvére megaláztatásáról, az anyja és keresztanyja megtagadásáról nem beszélve...
9/10
suxel 2012 szept. 27. - 15:07:20 9/10
(689/773)
Erre mi szüksége volt Teresanak, hogy letagadja, hogy Juana meg Refugio a családtagjai?? Mi lett volna, ha elmondja, hogy õ egy szegény család gyermeke és "saját maga által felemelkedett", persze minden gazságát eltitkolta volna. Akkor sem lett volna semmi, és akkor a címlapon ajnározhatták volna, hogy jött a semmibõl és "kemény munkával" maga mögött hagyta a szegénységet.
Amúgy bírtam, mikor ezzel beolvasott Aidanak, de ezek a húzásai teljesen undorítóak, és amikor a vége felé már megbocsátásért kellene esedezni még ezzel tetézi az egészet. Agyrém, ez a nõ!
wesker28 2012 szept. 27. - 14:51:28
(688/773)
Na épp ez az már kérdezni is akartam hogy én voltam vak vagy lemaradtam egy pár részrõl esetleg kihagytam egy pár részt de eddig nem volt benne Arturo autó balesete ahol ugye élet és halál között fekszik !

Gondolom a végsõ jelenetnél kiírják hogy egy hónap múlva esetleg 1 év múlva és akkor mutassák Teresát aki egyedül van mint a kisujjam és az alatt az 1 hónap 1 év alatt már Arturo és felépült és ugy megy Teresa lakására !

Mert jelen pillanatban ez egyenlõre lehetetlen mert ugye Arturo komában van hacsak nem ugranak az idõben egy kicsit !
1/10
mariejoel 2012 szept. 27. - 13:43:57 1/10
(687/773)
Buta is az tény, mert nem azért sikerülnek az ostoba tervei, mert annyira okos, hanem, mert hülyékkel és naívakkal van körbevéve.
Gondolom puszta pofátlanságból hiszi, azt, h elnézik otthon a szemétkedéseit.
Alicante 2012 szept. 27. - 13:36:49
(686/773)
Spoiler:
A 2-es verzió a valóság szerint semmiképpen nem jöhet be, mert Arturo súlyos balesete miatt eszméletlen és a kórházban fekszik élet-halál között. Mikor a tökmag elmegy az apja sírjához sírni-ríni azért, mert anyja és Juana elzavarta, beszökik a kórházba Arturohoz, de a "leendõ feleség" kizavarja, hazamegy, felmegy a lépcsõn és ott szenveleg a macijával...ez mind ugyanaz nap van, akkor mégis az eszméletlen Arturo hogy mehetne hozzá, ha csak nem viszik hordágyon...tök nevetséges! Spoiler vége!

Egyébként nagyon buta ez a Teresa, mégis mit gondolt majd az anyja, keresztanyja tárt karokkal fogja várni õt Juana szülinapján? Nem számolt azzal, hogy ez a gonosz tett el fog terjedni a környezetében?
Egyáltalán miért készített riportot a spanyol TV-nek ha nem ott akarta a vagyonát felhasználni, a házát eladni és külföldre költözni? Idióta nõ, az egész harácsolásban az volt a fõ motívum, hogy õ is odatartozzon a "felsõ tízezerhez", de ezt nem tudta volna megtenni a saját környezetében csak más országban.
Szerintem az lett a mániája amit Oriana a szájába rágott, hogy soha nem lesz elõkelõ!!!
Ezért volt képes megtagadni a családját...a hatalmas vagyon kicsalásáért szerintem börtön járt volna neki annak ellenére, hogy szabályos szerzõdései voltak!
Én egy életfogytiglani börtönt szavaznék meg neki!!!
wesker28 2012 szept. 27. - 13:05:59
(685/773)
Eredetileg az volt a terv hogy a készítõk a nézõkre bízzák hogy melyik befejezést kapja Majd Teresa a végén !

Csak késõbb mégis elvetették az ötletet ki tudja miért azzal az indokkal hogy nem karnak le lönni semmi slusszpoént !

Igen ám csak arra nem gondoltak hogy egyesek már a sorozat felénél tudták hogy milyen befejezések lesznek majd a végén !

A 3 lehetséges befejezés az hogy melyik adj le holnap az RTL majd kiderül !

!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. VÉGZET: (BOSSZÚ):

Teresa súlyos árat fizet minden gaztettéért Fernando beront dühösen Teresa lakására és a fejéhez vágja hogy sose szerette csak kihasználta és tönkretette öt ezért dühében agyon lövi ezt a tökmagot :D aki a Macijai közt hal meg végleg ! FIN Lehetõ legjobb befejezés :D

2. SZERELEM (HAPPY END):

Fernando helyett Arturo jelenik meg Teresa lakásán és Teresa térden állva könyörög Arturonak hogy bocsásson meg neki Arturo megbocsát neki és heves csókolózásba kezdenek ! FIN Lehetõ legrosszabb befejezés :D

3. ÁRMÁNYKODÁS: (CSÁBITÁS MANIPULÁCIÓ...)

Teresa semmit se változott nem tanult a hibáiból ott folytatja ahol abbahagyta, Új fõnöke bemutatja egy gazdag ügyfélnek persze öt is elcsábítja és kezdõdik minden elõröl ! FIN

Én az 1-es-re szavazok ez a tökmag nem érdemel Bocsánatot ! Mindenképp meg kell halnia ! :D
1/10
mariejoel 2012 szept. 26. - 19:49:02 1/10
(684/773)
Én is röhögtem! :D Olyan ezzel a sminkkel, mint egy transzvesztita! De ezek a smacizós jelenetek Arturoval kiakasztanak, annyira imádta a kis hugicáját, de simán megbocsátana ennek a ribancnak?

Ez a két rész nem elég arra, h Teresa megbûnhõdjön, nem hiszem, h happy end lesz, annyi krimi meg gyilkolós sorozat megy, senkinek nem tûnne fel, ha lelõnék ezt a lotyót.

Azt viszont nem hittem, h Refugio és Juana személyesen hallgatja majd végig az interjút :O azt hittem tv-ben.

Az pedig nagyon tetszett mikor Ruben leférgezte, szerintem egy nõ ha igazán gyönyörû, okos és méltóságos nem keveredik olyan ügybe, h a végén õt férgezzék le és ez az ostobaság csak úgy éri el a céljait, h megalázzák és lényegében sose tör ki a szegény patkány szerep körbõl...:D :D
Timike1980 2012 szept. 26. - 19:26:08
(683/773)
"Tejben kelesztett puskatussal kikent-kifent majom..." :D:D:DDDDDDD Hát ezen szakadtam a röhögéstõl. Köszi, jólesett így estére. :)))

Nekem van egy olyan sanda gyanúm, bár ne legyen igazam, hogy most 1-2 rész erejéig talán "kárpótlást" kapnak a Teresáért "nem rajongók" azzal, hogy tulajdonképpen teljesen egyedül marad, de félek attól, hogy ezért lesz happy end az utolsó részben... De ne legyen így, nem akarom.........
Alicante 2012 szept. 26. - 19:16:28
(682/773)
Szerintem a Happy end befejezés csak a még több érdeklõdés miatt lett bedobva, magyarul reklám a sorinak!
Azért amit ez a tökmag ma mûvelt, hogy letagadta az anyját és a keresztanyját dadájának nevezte nem volt semmi! Ha már Refulgio elhagyta a terepet Juana helyében én a megrökönyödésem után azt mondtam volna a riporternek, hogy én is szeretnék vele egy a TV társaságnak jövedelmezõ riportot készíteni és ott kitálalni errõl az agyára ment nagyravágyó
tejben kelesztett puskatussal kikent-kifent majomról!

Azért egyvalamit köszönhet neki Luisa, hogy idõben megszabadította ettõl a sz.rházi, idióta, gyáva féreg Fernandotól!:-)
wesker28 2012 szept. 26. - 11:24:51 Előzmény kazsagx
(681/773)
Ne aggódj a mai részben mega holnapi részben megkapja méltó büntetését ! xD

Mindenki elfordul tõle akit csak valaha is ismert ! Egyedül marad mint a kisujjam ! xD

Anyja kitagadja Juana kidobja a házból a többiek ellene fordulnak Arturo látni se akarja

Fernando-t faképnél hagyta !
wesker28 2012 szept. 26. - 11:22:28 Előzmény Alicante
(680/773)
Hát jah szerintem se lenne fair a happy end befejezés mert amit még mûvelni fog az már túl megy minden határon és ezt csak úgy pikk pakk nem lehet elfelejteni megbocsátani egy pillanatról a másikra !

Fernando meg egy balfasz csak saját magának köszönheti Luisa hallani sem akar róla söt még ez a tökmag kerek fejû ribanc is ott hagyja miután megszerezte a vagyonát !

Oriana csak részlegesen bénul le nem végleg Luisa fogja ápolni infarktust kap amikor Fernando közli vele hogy a vagyonát átíratta ennek a tökmag ribanc-nak a nevére !

Szóval a lehetõ legjobb befejezés az lenne ha lelövik a végén ! A Happy Ending befejezés a lehetõ legrosszabb befejezés lenne !
Alicante 2012 szept. 26. - 07:44:31
(679/773)
Nem lehet Happy and befejezés, mert akkor a sorozat miért taglalta annyi részen keresztül Teresa mocsokságát? Ezeket el lehet felejteni? Megbocsájtani? Az apját is õ küldte a sírba! Most meg Orianna lesz nagybeteg, úgy tudom lebénul!

Fernando "nõcsábászsága" ellenére annyira hülye, pár csókért odaadja a teljes vagyonát egy ígéretre, aki ilyen kõgazdag nem szórja el a vagyonát!

Valaki mondja már el mitõl olyan különleges ez a Teresa? A tökmagságával és nagy kerek fejével tünik ki a többiek közül?:-D
10/10
kazsagx 2012 szept. 25. - 23:21:27 10/10
(678/773)
Na halihóóóóóóóóóó :) Én is nagyon várom már a befejezõ részt(ami remélem nem happy end lesz, mert azt én sem tartanám igazságosnak! :D Mondjuk a mai rész befejezése (amikor Arturo és Teresa ismét összegabalyodott) már tényleg irritáló volt... Már-már hihetetlen számomra, hogy ennyi mocsokság után amit ez a nõszemély mûvelt, ez a pasi még mindig imádja... Juhana naivitása is idegesítõ már,hogy nem veszi észre, hogy a drága keresztlánya mekkora egy ringyó,holott tisztában volt anno vele, hogy Arturóhoz csak a pénzéért ment hozzá és Máriánót a szegénysége miatt hagyta el... Na de remélem megkapja méltó jutalmát Terezácska :D
wesker28 2012 szept. 25. - 19:35:34
(677/773)
Na holnapi rész lesz a legjobb vagy a holnaputáni rész amikor Teresa megkapja méltó büntetését ! xD

Egyedül marad mint a kisujjam az anyja kitagadja Juana kidobja a házból a barátai elfordulnak töle már alig várom XD

Nézni ahogy ez a ribanc pofára esik majd holnap vagy holnapután FELBECSÜLHETETLEN ! XD
1/10
Milibindi 2012 szept. 25. - 18:33:17 1/10
(676/773)
Én az ETL.Klub helyében azt csináltam volna,mint a Romantica a Rebecánál szavazást indítottam volna, hogy melyik verzió legyen a vége.
1/10
mariejoel 2012 szept. 25. - 18:31:41 1/10
(675/773)
Ma is olyan paraszt volt, elegem van már, hogy folyton úgy aláz mindenkit, mintha õ lenne a világ úrnõje (pl ma Luciát a végén) aztán lesmárolja Arturot, aki nagyon remélem lepöcköli!
Nekem max akkor tetszene a happy ending, ha pl nem kemény egy darab részen át szenvedne Tercsike, de nem még úgy sem, mert ott van Luisa. Én Arturo helyében nem bírnék együtt lenni úgy egy ribanccal, hogy közben elképzelem a testvérem elgyötört arcát...
audrey 2012 szept. 25. - 18:15:18
(674/773)
Remélem boldog vége lesz!! :)))