Téma: Teresa

1/10
mariejoel 2012 szept. 18. - 17:52:07 1/10
(633/773)
Komolyan mondom, elegem van, kikészülök ettõl a sorozattól. Figyeltétek azt a rohadt ribancot, hogy elhisztizte a házat???!!!!!!!!!!! Nem elég, h tönkretette a de la Barrera testvéreket még azt az átkozott házat is sajnálja tõlük, ami amúgyis az övék volt MINDIG???
Nem mindegy neki melyik házban kurválkodik?
Van olyan fõgonosz, aki tényleg annyira lehengerlõ és okos, h szimpátiát kelt, de ez a mocsok.... Röhejesen éri el a céljait és nem dícsérendõ és vicces és frappáns, ahogy csûri csavarja a szálakat! Nem nem nem, az õ fegyvere a hiszti, meg a becstelen kis nemiszerve , plusz a sok gyökér körülötte, akik az agyiszintjük miatt kajálják minden szavát!
1/10
Milibindi 2012 szept. 17. - 22:56:26 1/10
(632/773)
Meg elnyerte a legjobb fõhõsnõnek járó díjat is a Teresával
1/10
Milibindi 2012 szept. 17. - 22:52:20 1/10
(631/773)
Hoppá lehet két befejezést kapunk okt 5-én is lesz egy utolsó rész!
1/10
Milibindi 2012 szept. 17. - 22:50:44 1/10
(630/773)
Bojler :D:D ez jó
9/10
suxel 2012 szept. 17. - 22:38:36 9/10
(629/773)
Hát én nem tudom, de Mexikóban kajálhatják ezt a Bojlert, mert a Teresa is nagyon sikeres volt, meg a kis tökmag másik sorozata is sikeres volt.
1/10
Milibindi 2012 szept. 17. - 22:21:46 1/10 Előzmény Alicante
(628/773)
:D:D kalapácsképû ez jó hihi, erre egyszerû a magyarázat úgy, hogy Jose Alberto Castronak bejött , meg ugye volt az a nyilatkozat, hogy közös reggelijük alkalmával döntötte el õ lesz Teresa ,( belinkeltem az oldalt lentebb ahol olvastam róla) ez mindent elárul szerintem...
Ha már ennyire a szépségre mentek rá Aracelyt lett volna érdemes a szerepre választani. mondjuk ez a hajszín vsz neki sem állt volna jól, további érdekesség egyébként, hogy bár itt Rullival nem jött össze a közös munka, de utána együtt játszottak egy színdarabban azóta egypárt alkotnak:D valószínû a két színész közötti vonzalom még dobott volna is a sorozaton!
1/10
mariejoel 2012 szept. 17. - 21:45:37 1/10 Előzmény Alicante
(627/773)
Mindig hazudik, persze, h megcsalta, de nem is ez az egy bûne van. Állandóan szervezkedik, és mindenkit tönkretesz. Én azt utálom ezekben a sorozatokban, h mindenki annyira hû de szerelmes, h BÁRMIT elnéz a másiknak...most is Orrtúró hányszor elgyengült már Teri láttán. A való élet más, ha valaki ekkora szörnyûségeket csinál, akkor megöli a szerelmemet én ezt a saját bõrömön tapasztaltam. Azt meg akkor ne is mondjam, h Orrtúró nem is ebbe a nõbe szeretett bele, hanem abba akit Teresa megjátszott neki az elsõ 40 részben...Azokon a jeleneteken vagyok még kiakadva, mikor vergõdik a férjének, h minek nõzik, és ilyenkor az a mafla miért állja meg, h le ne ordibálja, h "b.meg lelépsz "szerelembõl" a legjobb barátommal és még te kérsz számon??"
Fernandora már szavam sincs, a tesztoszteron átvette az agya felett az uralmat. Mindig is csak testileg kívánta azt a ribancot, most is azért ilyen agresszív.
De azt szerettem mikor Oriana valamelyik részben leringyózta. Állandóan rinyál, h így tiszteljék, úgy tiszteljék, de a lelke mélyén tudnia kell, hogy õ ribanc, mert elvégre pénzért fekszik le gazdag pasikkal...
Megértem, h ostorozod, mint nem megfelelõ színészt erre a szerepre, mert én se utáltam még így színésznõt. Tényleg ocsmány erre a szerepre, de José A. Castronak épp ilyenre állt a ....., hiszen gondoljuk ám, mi volt az a közös reggeli... Én nem voltam még így egy sorozattal és színésszel sem, de ez a Boyer megõrjít. Plusz azt nézegetem, h nem protkója van véletlenül?
Alicante 2012 szept. 17. - 21:12:15
(626/773)
Õ azt mondja, hogy nem csalta meg Arturot.
Érdekes ezeknél a déli népeknél a csókolózás, egymáshoz simulás, simogatás megengedett, nem számít megcsalásnak, viszont a szex az eget verõ bûn!!!
Én nem így gondolom, de ti se, igaz?
Alicante 2012 szept. 17. - 21:06:51
(625/773)
Ez a kerekképû se..dugasz ott áll a két férfi között és rajta marakodnak!!! Jönnek a krokodilkönnyek, hogy Arturo miért hagytál el "egy nõért", az még a nagy okos fejében meg sem fordult, hogy ezek után még jó, hogy elhagyja Fernando lakását! Vége, válás - a kis hölgy kereken kimondta, azért Arturonak valahol csak lakni kell, vagy menjen a Hotel Mautnerbe??? (természet lágy öle)

A "szeretett barátnõ" már nem érdekli, szegény Luisa, neki is az utcán kéne laknia? Az apját is õ küldte másvilágra!...

Spoiler: ezek után jön majd az anyja, Juana és a többiek, legfeljebb megpróbál egyezkedni Orianával, de az se fog menni, mert azt is tönkreteszi!!!

Én azt mondom kalácsképû tökmag Teresa mehet Mekkába zarándokolni, amennyi emberéletet tönkretett képtelenség neki megbocsájtani! Ennél ezerszer jobb és szexepilesebb nõk is vannak, miért kellett õt Teresa szerepére szerzõdtetni?
1/10
Milibindi 2012 szept. 17. - 19:05:13 1/10
(624/773)
Ebben igazad van én sem bocsájtanék meg egy megcsalást sem!
1/10
mariejoel 2012 szept. 17. - 18:35:57 1/10
(623/773)
Na ez a rész is csodálatos volt, fel se bírom sorolni, mennyi olyat csinált vagy mondott ez a paraszt, hogy kinyílt a bicska a zsebemben. Lõjék le könyörgöm!!!
Megbocsátást pedig hagyjuk már, szerelmi kapcsolat nem bír el egytõl több megcsalást (én egyet sem) nem lesz olyan a bizalom! Ha azt nézzük amiket Teresa mûvelt...
9/10
suxel 2012 szept. 17. - 00:29:12 9/10
(622/773)
Egy ilyen filmet én is elfogadnék a sorozat után, de ami pl: a Rubi után készült az egy nagy 0 volt, amolyan szimpla visszaemlékezés. Kaphatta volna azt a címet is, hogy emlékezzünk meg Rubiról! :P
1/10
Milibindi 2012 szept. 16. - 23:58:51 1/10
(621/773)
Szoktak sikeres sorozatoknál olyat csinálni, hogy egy másfél órás úgymond befejezõ filmet csinálni a mexikóiak, itt szerintem pont jó is lenne kifeezetten mivel a boldog vég volt a film is ezt követné Tehát én úgy képzelném el eltelik mondjuk 10 év van két gyerekük Reresáéknak, és én mondjuk õ maga tanítaná gyerekeinek akár keresztfiának is, hogy a pénz nem minden és segítsenek a szegényeknek stb. Mondjuk, hogy legyen bonyodalom is megjelenne egy udvarló pl üzlettárs az ügyvédi irodából vagy Arturo egyik rokna aki a pénzével próbálná elcsábítani Teresát ,meg a gyerekekre is próbálna hatni és mondjuk az egyiket meg is szédítené, aztán éül õ rádöbbene mennyivel többet érnek szerettei..
1/10
Milibindi 2012 szept. 16. - 23:51:35 1/10
(620/773)
Itt nem cigány ruhában van.
1/10
Milibindi 2012 szept. 16. - 23:50:45 1/10
(619/773)
Szeintem itt jobban nézett ki , persze a nõi szem nyilán más,mint a férfié
9/10
suxel 2012 szept. 16. - 23:18:27 9/10
(618/773)
Pedig nekem ebben a sorozatban nagyon tetszik, ahogy kinéz Boyer, a világosabb hajszín szerintem sokkal jobban áll neki.
1/10
Milibindi 2012 szept. 16. - 23:09:28 1/10 Előzmény Alicante
(617/773)
Valószínû az a sorozat mondani valója, hogy ne legyél ilyen, mint Teresa! Attól függ mennyi idõ telik majd el a végén mennyire bánta meg a bûneit stb. nyilván az lesz, hogy elérte , amit akart milliomos nõ lett aztán mégsem tette olyan boldoggá mint ahogy õ gondolta! én is olvastam valahol legalábbis rémlik, ogy SPOILER Teresa mikor rájön nem boldog a millióktól az egészet jótékonysági célra használja fel. Én azt mondom a körítéstõl függ majd, hogy jó lesz-e a happy and vagy nem! Ha annyire nem bûnhõdött meg akkor én inkább a két szék közül a pad alá esést választanám illetve a szerettei barátai elvesztését választanám végének! Ugye Mariano már Aurorát szereti és bár õt már nem érdekli mégis piszkálja a csõrét, és mondjuk Artoro meg elvehetné Luciát. Ugye anyja keresztanyja (õt még szerette is ) elzavarja , illetve a 3 barátnõ továbbiakban pápát inthetne neki, azelõtt mindhármuknak õ volt a legjobb barátnõje, most meg hello.. , ez nyilván azzal is járna, hogy a kereszt fiát is elveszti, ...
Off
pl a Sonadoras volt nagy hatással a fiatalokra Mexikóban, másfélzer annyian mentek el drog elvonóra mint a sori elõtt! Ott is az volt, hogy az elején minden szupi volt tök jó (mint a valóságban is ), aztán jött a kopp egyikük túladagolásban meghalt másikuk szervezete súlyos maradandó károsodást szenvedett ,harmadikuk majdnem öngyilkos lett stb végén rádöbbentek mekkora kárt okoztak maguknk!
1/10
Milibindi 2012 szept. 16. - 22:53:34 1/10
(616/773)
Off
itt az új sori tralaire http://www.youtube.com/watch?v=KSC179wYq-g
Igaza van Alicanténak tényleg jóval idõsebbnek tûnik a valós koránál! Kb 28-30 legalább! Itt más színû haja, de itt se húú de szép , a Vad szívben még valahogy kinézett pedi.
1/10
mariejoel 2012 szept. 16. - 21:15:22 1/10
(615/773)
Ilyenkor engem az bosszant a legjobban, hogy hülyének írtak meg millió karaktert, de ez különösen azért fáj, mert pl Arturo és Fernando is köztük van és hogy a fenébe bírnak akkor ilyen sikeresek és gazdagok lenni, mikor egy papucsállatka is IQ-bajnok mellettük?!!
Amúgy meg elegem van ebbõl a szerelem mindenek felett sémából, fõleg ebben a sorozatban. Komolyan megbocsátana egy ilyen nõnek? Aztán egész életében retteghetne, h egy nõ aki nem kímélte a saját szeretteit, majd szépen megváltozik és minden hepi...Nem, egyszer majd megint pénzügyi gubanc lesz és eladja a gyerekei szerveit! De majd persze ezen is túljutnak és hepiend :)
Lillith Morgan 2012 szept. 16. - 20:40:21
(614/773)
Ez is igaz mondjuk. De mivel sajnos szerintem a megbocsátós véget fogják beadni, legalább valami csöppnyi realitást próbálok keresni benne. Még ha nincs is. Tényleg a se ez, se az lenne a legjobb.
Mondjuk Fernando is hagyta, hogy az a bizonyos testrésze vezesse az esze helyett. Szegény csajt képes az esküvõ elõtt ilyen kevéssel otthagyni, hogy a legjobb barátja nõjével legyen. Nem is tudom... Biztos, hogy nem gondolkodott. A forgatókönyvírók síkhülyének írták meg. És sajnos nem csak õt.