Téma: Teri Hatcher

ver_krisz 2008 szept. 22. - 12:09:34
(22/42)
megmondom õszintén, az írás közepe nekem is homályba vész :D
ingyom-bingyom 2008 szept. 22. - 12:05:04
(21/42)
Szerintem nagyon jó színésznõ!És mintha az Isten is neki szánta volna Susan szerepét!Nagyon jól játsza a katasztrófa sújtotta nõt!:DDD
ver_krisz 2008 szept. 22. - 12:00:31
(20/42)
Meg ezt érdekesnek találtam:

"Hatcherben francia, német, walesi, szír és indián vér keveredik"
ver_krisz 2008 szept. 22. - 11:59:50
(19/42)
utolsó két bekezdés a lényeg :D
ver_krisz 2008 szept. 22. - 11:59:24
(18/42)
nekem eddig nem tünt fel a hasonlóság, de mindenesetre a szemük tutira nem hasonlít :D :D
ver_krisz 2008 szept. 22. - 11:40:47
(17/42)
Ez a ruha irtó csinos, de hogy jön ide a barnás cipõ, és a fekete köröm!
Juujjjj
ver_krisz 2008 szept. 22. - 11:38:28
(16/42)
"A színésznõ nem egyszerû közegbõl származik: egyetlen gyermeke egy programozónak és egy atomfizikusnak - ezek közül az elõbbi az édesanyja. Ráadásul nemcsak a szülõk foglalkozása, de a család nemzetiségi összetétele sem mindennapi, hisz a különféle felmenõknek köszönhetõen Hatcherben francia, német, walesi, szír és indián vér keveredik.



Családjából azonban nemcsak a különcséget, bohóságot hozta magával a színésznõ, hanem egy súlyos terhet is: egészen öt éves korától kezdve molesztálta õt a nagybátyja, Richard Hayes Stone. Hatcher akkor nem mert szólni a családnak, így a férfi csak jóval késõbb, 2002-ben nyerte el jogos büntetését, amikor is egy másik lány öngyilkos lett zaklatása miatt - a színésznõ ekkor tanúskodott Stone ellen, akit így 14 év börtönbüntetésre ítélt a bíróság.

A Kaliforniában felcseperedõ Hatcher korán érdeklõdni kezdett a mûvészetek iránt: gyerekkorában balettiskolába járt, majd színészetet tanult a jó nevû American Conservatory Theaterben, ahol olyan diákok koptatták az iskolapadot, mint Annette Benning, Winona Ryder, Denzel Washington vagy Nicolas Cage. A kezdõ színésznõ, amíg nem talált végzettségéhez illõ munkát, a San Francisco 49ers nevû amerikaifoci-csapatot erõsítette pompomlányként, majd a The Love Boat (vagyis Szerelemhajó) címû sorozatban megkapta elsõ szerepét.

Ezután olyan szériákban vendégszerepelt, mint a Star Trek: Az új nemzedék, a Quantum Leap - Az idõutazó vagy a Mesék a kriptából, a McGyver-ben pedig már visszatérõ karaktert alakított. Ez utóbbi produkció a magánéletével is összefonódott, három évig járt ugyanis a címszereplõ Richard Dean Andersonnal. Hatcher egyébként sem veti meg a férfiakat: kétszer házasodott (második férje Jon Tenney színész volt, akit legújabban A fõnök címû sorozatban láthattunk), és több rövidebb-hosszabb kapcsolata volt.

Ebbõl a szempontból a filmvásznon, illetve a tévé képernyõjén folytatott élete sem volt eseménytelen: olyan hõsök barátnõje volt, mint Superman vagy James Bond. Elõbbi 1993 és 1997 között udvarolt neki, a Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai címû sorozatban. Ez volt egyébként Hatcher elsõ tévés fõszerepe, és az interneten terjedõ promóciós fotóknak köszönhetõen ez a produkció emelte õt a szexszimbólum státusba, amibe még így, negyven fölött is bõven belefér - bár a Született feleségek nem feltétlenül ezt a vonalat erõsíti.



James Bond a Holnap markában címû filmben csapta a színésznõnek a szelet: Hatcher állítólag Monica Bellucci elõl halászta el a Bond-lány szerepét - igaz, késõbb meg is bánta, mert mint mondta, a "karakter nagyon mesterkélt volt, az eljátszása nem okozott különösebb élvezetet". Ehhez képest a késõbbiekben sem alakított túl bonyolult szerepeket, feltûnt például a Kémkölykök-ben, tévés vendégszerepei számát pedig olyan habkönnyû sitcomokban gyarapította, mint a Seinfeld, a Frasier, a dumagép vagy a Két pasi meg egy kicsi.

Összetettebb játékra gyakorlatilag csak a Született feleségek-ben nyílt módja, és ezt a kritikusok, kollégák is észrevették: Susan Mayer megformálásáért megkapta a Golden Globe-ot és a Screen Actors Guild (vagyis a Színészek Céhe) díját, valamint Emmyre is jelölték. A szerep anyagi megbecsülést is hozott Hatchernek, az epizódonként kapott 285 ezer dollárral (közel 50 millió forinttal) a legjobban fizetett tévés színésznõk közé került. A színészkedés mellett egyébként írással foglalkozik: állandó rovatot vezet az FHM-ben, 2006-ban pedig elsõ könyve is megjelent, amely magyarul Az elégett pirítós - Életbölcsességek mindennapi használatra címmel olvasható."

Talán írásai miatt maradt reflektorfényben, nem akarok gonosz lenni, és azt mondani, hogy egy kétszemélyes castingon gyõzte meg a producert :P
könnycseppek 2008 szept. 22. - 11:29:51
(15/42)
Láttam egy összeállítást valamikor régebben, ahol a 'nagy visszatérõ' sztárokat szedték össze és abban persze Teri is szerepelt: a L&C után nagy csönd következett, elfelejtették, nem nagyon kapott szerepet, aztán a DH-ra felkérték és azóta ismét sikere van:-)

Az egészben persze épp azt nem mondták, amire a leginkább kíváncsi vagyok/lennék/lettem volna (;-)), hogy vajon MIÉRT kérték fel mégis erre a szerepre, ha elõtte mellõzték?! Vajon MIÉRT bíztak abban, hogy ilyen nagy szünet után jó lesz ebben a sorozatban?!:-O
ver_krisz 2008 szept. 22. - 11:20:02
(14/42)
Igen, arról nem tehet, hogy a bõre hamarabb öregszik és ráncosodik...ilyen tipus.
De igazad van, annyira rémesen lefogyott, ráférnének a gömbölyû idomok, csinosabb lenne. Fõleg a lábai irtó vékonyak, fõleg nadrágban néz ki nagyon rosszul.
könnycseppek 2008 szept. 22. - 11:16:12
(13/42)
*lol*
...pedig szegény lehet, hogy nem is tehet róla, mert ilyen típus:-)

Bár mintha õt is elkapta volna a 'nagyonlefogyokláz'... -arról pedig valamilyen szinten mégiscsak tehet.
ver_krisz 2008 szept. 22. - 11:13:39
(12/42)
Teri a pofon kategória. :D :D :D :D
offtopic
könnycseppek 2008 szept. 22. - 11:12:36
(11/42)
Sandra az egyik kedvencem:-)
könnycseppek 2008 szept. 22. - 11:11:46
(10/42)
Najó, ez tényleg egy rémes kép:-D
Amúgy pedig ízlések és pofonok...:-)
ver_krisz 2008 szept. 22. - 11:10:44
(9/42)
Sandra is 44 éves, és még mindig gyönyörû az arca, és az alakja is.
ver_krisz 2008 szept. 22. - 11:10:13
(8/42)
Szerintem irtó ronda lett, és azért mert 44 éves, még nem kéne ennyire borzasztóan kinéznie.
könnycseppek 2008 szept. 22. - 11:07:07
(7/42)
Á, szerintem nincs összefüggés;-)
Amúgy szerintem nem is néz ki rosszul, végülis mindenki öregszik... és ez csak keveseknek áll jól;-)
ver_krisz 2008 szept. 22. - 11:05:27 Előzmény könnycseppek
(6/42)
Szerintem azért nem emlékszik senki ezekre a régebbi szerepeire, mert mára annyira elcsúnyult az arca, hogy senki nem hinné, hogy valamikor viszonylag csinos nõ volt.
könnycseppek 2008 szept. 22. - 11:02:35
(5/42)
2008 Primetime Emmy Awards
Nokia Theatre, Los Angeles
September 21
könnycseppek 2008 szept. 22. - 11:02:05
(4/42)
:-)
könnycseppek 2008 márc. 23. - 17:57:04
(3/42)
Ugye, hogy ugye?! *megnyugod*
:-)