3/10
Findzs 2015 okt. 23. - 11:00:20 3/10
(357/417)
nem csalódtam ugyanis nem vártam sokat :)
már a 3. rész is gagyi volt a 4. jobb lett mert nem erõltették az elsõ 2 rész sztoriját

ez a mostani egyenesen siralmas, sajnos :(
Pimpalini 2015 okt. 23. - 00:48:44
(356/417)
Hát ez elég ramaty lett.


SPOILER
Fõleg a vége logikátlan, legalábbis ha valaki végignézi
a vége fõcímet.
SPOILER VÉGE

Na de már megint alig kaptunk jövõbeli dolgokat, s van benne rengeteg ömlengés és melodráma. Sok felesleges szentimentális szöveg és meddõ vita.
Ez így már elég rossz. Kevés akció és sok felesleges szöveg.
Sz Peter 2015 okt. 21. - 17:52:29
(355/417)
Szerintem pedig pont akik nem látták az elõzõeket, na azoknak nem lesz érthetõ egyáltalán.
6/10
stupek2 2015 okt. 21. - 14:24:56 6/10
(354/417)
M3246 írja!
A tipikus húzzunk le a rókáról még egy bõrt... Nincs már eredeti ötlet, néhol kifejezetten gagyi a film. Igazából a legkisebb mértékben sem volt szükség rá, hogy megcsinálják ezt a filmet... hozzá nem tesz max elvesz a Terminátor franchise-ból. Valahogy a harmadik rész után nem kellett volna semmit se csinálni a sztorival... a negyedik résszel meg igazán összekuszálják egymást, a színészek terén sincs konzisztencia. Igazából a szúrjuk ki a nézõ szemét, úgyis megnézi kategória.

Ugyenez a véleményem. Ez a film talán azoknak jó, akik nem látták az elõzõ 3-at. Akik látták, azoknak kész keveredés idõben, szereplõkben, fõleg, hogy jelenetek ismétlõdnek, sztori ismétlõdik, csak átalakul.
Egy mondat a filmbõl, Schwarzenegger mondja: Öreg vagyok, de még élek! Talán ezért készült a film: Jutalomjáték!
Sajnos 6 pontnál nem tudok jobbat adni rá. A kivitelezés megérdemelné, de a sztori erõltetett.
8/10
joe80 2015 okt. 18. - 16:01:49 8/10
(353/417)
Nem tudom ,hogy ezt valaki irta e de:spoiler Mikor elõre mentek a jövõbe na azt a részt kihagyni és kiirni,33évvel késõbb és itt már L. Hamilton és M.Biehn játszhatta volna e két karaktert!Sokkal jobb lett volna a film szerintem.spoiler vége.
6/10
m3246 2015 szept. 28. - 22:24:30 6/10
(352/417)
A tipikus húzzunk le a rókáról még egy bõrt... Nincs már eredeti ötlet, néhol kifejezetten gagyi a film. Igazából a legkisebb mértékben sem volt szükség rá, hogy megcsinálják ezt a filmet... hozzá nem tesz max elvesz a Terminátor franchise-ból. Valahogy a harmadik rész után nem kellett volna semmit se csinálni a sztorival... a negyedik résszel meg igazán összekuszálják egymást, a színészek terén sincs konzisztencia. Igazából a szúrjuk ki a nézõ szemét, úgyis megnézi kategória. A CGI mûvészet és a gyenge történet a megszámlálhatatlan idõparadoxonnal egy kicsit sem nyûgözött le. Mindamellett egyszer érdemes megnézni fõleg Schwarczi miatt. De elég lesz egyszer. 6/10
Hohenstaufen 2015 szept. 27. - 08:56:19
(351/417)
Szeretnék az elõzõekhez kapcsolódva egyértelmû lenni. És ez: a Szikra hiánya. A Varázslat nemléte. A Bûbáj halála. Amikor elkapod az ajtódon belépõ szeretõd, letéped a gönceid, és iszonyúan, de iszonyúan megkeféled. Na ez az érzés hiányzik ebbõl a filmbõl. Túl mesterkélt, túl mûvi. Egyetlen szereplõ sem vonzó, Svarci se. Nem azért mert, öreg. Hanem mert elfáradt, kiégett ember, és ez átjön a filmben. A többi szereplõ - nem tehetséges, kérem értsék meg. Szerepjátszó középszerû emberek. Egy Bale - igen, õ feldobta a T4-et! Egy Worthington - igen! Ebben a részben nem karakterek, hanem gyenge utánzó-kreálmányok virítanak, és ezt a súlyos csapást még Svarci papa sem tudja ellensúlyozni. Döbbenettel vagyok kénytelen konstatálni, hogy ez a film nem fog az archivált házi gyûjteménybe kerülni. A T2 volt a legjobb. Káprázatos! Ez pedig egy nagy xar lett, ez az igazság.
Hohenstaufen 2015 szept. 27. - 08:42:26
(350/417)
Egyetlen egy figura nem tetszik a filmben. A remake nem sikerült. Az eredeti jobb volt. Mesterkélt, erõltetett xar lett, nesztek fogyasszátok!
Hohenstaufen 2015 szept. 27. - 08:40:33
(349/417)
Nálam bukás. Nem kérek megértést a született rajongóktól. A látványra, pörgésre kellett volna kihegyezni. Lelkizésre, szövegelésre nem vagyok kíváncsi.
10/10
Eddyboy 2015 aug. 31. - 13:11:49 10/10
(348/417)
Ajjaj...lehet, hogy tán nem kéne.
Vagy inkább nem nekik kéne folytatni.
Ott még a terminátorok is hamisítványok lesznek.:)
A többibe meg bele se gondoljunk.
Andrew8 2015 aug. 30. - 23:41:06
(347/417)
No úgy néz ki mégis lesz folytatása. Kína nagyon megdobja a filmes picaot! Már 409 milliónál tart a film!
Blindmouse 2015 aug. 26. - 22:07:20
(346/417)
Arra hogy valami hülyegyerek összeválogatott minden szar filmbõl egy fake trailert?

Van ebben a Surrogatestõl kezdve az Eraser-en át az Artifical Intelligence-ig minden belevágva. :D
6/10
jani-wan 2015 aug. 26. - 21:33:48 6/10
(345/417)
A linkelt (fake) változat engem inkább érdekelt volna az helyett amit kaptunk.
R4bbit 2015 aug. 26. - 18:43:35
(344/417)
Alapvetõen látványos, vizuálisan jól kivitelezett filmet láttam, viszont hiányzott belõle a James Cameron által rendezett két rész komorsága. Az újraforgatott részeket ügyesen illesztették a cselekménybe; az idõsíkokkal való játszadozás azonban kicsit zavaró volt. Emilia Clarke túlságosan nyámnyila volt nekem a szerepére, egy kis izmot nyugodtan rakhatott volna magára, mert ezzel a "szomszéd csaj" kinézettel nem volt túlságosan hiteles... Alapvetõen jól szórakoztam és az elõzõ két próbálkozásnál lényegesen jobb mozit láttam, de messze van ez az elsõ-második rész színvonalától...

Valószínû csak "fake", de azért kíváncsi lettem volna erre a változatra...
https://www.youtube.com/watch?v=-2hvYHkI8Uc
3/10
nikato 2015 aug. 25. - 08:28:03 3/10
(343/417)
Jók is voltak azok az old school cipõk!! :)
Blindmouse 2015 aug. 24. - 12:49:14
(342/417)
Annyira nem vették poénra ugyanis a jelenet kedvéért újragyártattak vagy 2 tucatnyi, 30évvel ezelõtti modell Nike Vandals cipõt.
3/10
nikato 2015 aug. 24. - 11:29:04 3/10
(341/417)
Sok már benne a történet csavarás. Arnie vicces volt benne. De nem fogott meg egyáltalán. Nem kéne már több bõtr lehúzni róla. A szereplõk sem a legjobb választások voltak. Amikor a boltban veszi fel a cipõt, az full ugyanolyan jelenet, mint az eredeti 1. részben amikor Kyle Reese (Michael Biehn) veszi fel a cipõt. De ezt a részt már tényleg poénra vették. A 3. nagyon rossz volt, a 4. nem is Terminátor, a Sarah Connor krónikákat sem kellett volna erõltetni, na és ezt a részt sem. De legalább Schwarzeneggert lehetett látni megint filmben. A 3. résznél jobb az biztos. Kyle nem volt jó, John sem, Sarah végképp nem. Azt hozzátenném, hogy Linda Hamilton is 28 volt a Terminátor alatt, Emilia Clarke is a Genesys készítése alatt. De mégis nagy a különbség. :D Persze régen a huszonévesek idõsebbnek néztek ki a koruknál. :D Meg szerintem régen a hapsik is jobban néztek ki. Ma egy kaptafa az összes. Amit az eredetiek alatt lehetett érezni, hogy úgymond félelmetesek voltak, meg csak késõ este adták a tv-ben, ezt simán délutáni idõpontban is leadhatják majd. :D :D
10/10
Eddyboy 2015 aug. 21. - 14:00:02 10/10 Előzmény ammok001
(340/417)
Értem.
Ahogy észreveszem, sokan azért haragszanak, mert az 5. részben egy "kicsit" sok volt a humor.

Jó, hát száráh néni itt valóban nem volt olyan kegyetlen, mint a 2. részben, de azért nem volt olyan rossz.

Igen, az elsõ két rész, valóban komolyabb, ez inkább egy kicsit szórakoztatóbb.

Itt azért jó dolog az, hogy vannak újítások.
6/10
nextlife 2015 aug. 20. - 12:03:26 6/10
(339/417)
csak azt tudnam miert minden este,pinceben vagy valami setet veremben jatszodik ?
lehet,hogy igy drasztikusabb de sokszor kell a szemet meresztgetni !!
AvatáR Gil Maerth 2015 aug. 18. - 22:32:21
(338/417)
Az elsõben nagyon átjött egy gótikus, hard, sötét valami,
érezni lehetett a döglegyeket Schwarzi véres szeme körül,
az aljas, szemétben úszó utcákat,
Érezted és megrezzentél ahogy Schwarzi betáraz a rendõrök ellen, és garantált volt hogy nem lesz kecmec.
Érezted a fém hidegségét!
Itt nincs ilyen.
Sajnálom a mozira kidobott pénzt, de nincs.
Ide egy rusztikus verzió kéne ami falhoz vág
Talán egy John McTiernan, vagy egy Eastwood kéne(kár hogy már öregek)