10/10
Timcsih 2010 okt. 09. - 20:51:58 10/10
(1011/1271)
xD és ki jácca amugy Csillagot?:D
6/10
Bsmarcona 2010 okt. 08. - 21:57:41 6/10
(1010/1271)
Nem rossz film, sõt nekem eléggé tetszett.
De egy Terminator folytatástól ennél többet vár az ember. Dehát ez van, ezt kell szeretni. A terminator 1 és 2 készítõ gárdája már nem fog így összeállni, mások pedig nem hinném hogy képesek méltó folytatást csinálni.
1/10
NADALFAN 2010 szept. 24. - 18:59:02 1/10 Előzmény horas
(1009/1271)
ez film tényleg egy borzalom -szinte semmi nem maradt emlékezetemben róla -szerencsére:DD
1/10
horas 2010 szept. 02. - 14:23:30 1/10
(1008/1271)
Van különbség a között,hogy valami klasszikus és megismételhetetlen és nem sikerül megütni a szintjét,meg a között,hogy készítenek egy bántóan gyenge filmet.

Egy Terminátor-4 objektív-e ne "egy nem rossz akció film" legyen már...Ha nem is tud idõvel klasszikussá válni,de minimum legyen az aktuális fõszenzáció ne egy "nem rossz akció film" "ha úgy nézed".

Ezért teljesen felelsleges volt folytatni.Még az erõteljesen popularitásra törekvõ Harmadik részben is sokkal alázatosabb tartották magukat a Terminátor kultusz alapvetõ kritériumaihoz és tisztában voltak vele,hogy mi van a kezükben,azon a filmen erzõdik,hogy tisztelték a Terminátor filmeket és azokat akarták folytatni,nem egy ilyen teljesen olcsó hatásvadász b kategóriás akció filmet elkészíteni.
7/10
Henci8 2010 szept. 02. - 08:03:06 7/10
(1007/1271)
Te aztán tényleg jól felhúztad magad. De azt azért ne felejtsd el, hogy ez a történet legalább 8-10 évvel a T2-ben felvázolt jövõ elõtt játszódik, mert itt Connor apja kb. 17 éves. Szóval lehetséges, hogy 10 év atomháború után jobban kivannak az emberek mint most.
Neked is azt tudom mondani, hogy ha a T2-höz viszonyítod persze messze van, ha meg egy akciófilmhez, akkor nem is olyan rossz. Sajnos nem lehet a T2-höz hasonlítani, mert ott egy olyan precíz rendezõ és olyan szereplõ gárda volt, amilyen nem sûrûn áll össze. Majd ha Cameron öreg korára esetleg úgy dönt, hogy remake-el egy T3-at, akkor majd talán... de a Schwarzi, Furlong, Hamilton tiró akkor sem lesz már elérhetõ... sajnos.
Az a nagy igazság, hogy sok dologra az életben igaz és a T2-nél pontosan tettenérhetõ, hogy ami egyszer jó volt, az egyszeri és megismételhetetlen, mint egy íz, illat, vagy hang az ember gyermekkorából. Hiába mész el ugyanarra a helyre, eszed ugyanazt, az már nem lesz ugyanolyan jó. A filmnél az a vigasztaló, hogy akárhányszor megnézheted, az mindig ugyanolyan jó lesz, de hogy ugyanolyan jót készítsenek újra, az lehetetlen...
1/10
horas 2010 szept. 01. - 23:12:11 1/10
(1006/1271)
Ez a film annak a szituációnak a tipikus esete,mikor egy értékes dolog egy arra nem méltó és azzal kapcsolatban teljesen alkalmatlan ember kezébe kerül.

Ebben a filmben minden olcsó,kezdõ hibát elkövettek,egyszerûen romba döntötték a Terminátor kultuszát.

Kezdve a limonádé történettõl a semmit mondó szereplõ gárdán keresztül,az ilyen Common szerû fõsenki mondvacsinált celebek mi a tökömet keresnek a filmtörténelem egyik legjeneltõsebb filmjében(a méreg drága napszemüvegében a koromsötétben,mert a fõ raj fekának az kihalás szélére sodrodott emberiségben,a totálisan elpusztított civilizáció kellõs közepén is jól kell kinéznie az atom háború kellõs közepén, a faarccal elmodnott három mondatjával,de neki ott kell lennie minden jelenetnél a közelben),arról nem beszélve,hogy az összes elözõ Termintátor filmekben teljesen más jövõt illusztráltak a jövõbeli történésekben,megtört,éhezõ,fáradt,nélkülözõ,elcsúfúlt,torzúlt,nincstelennek voltak megjelenítve az emberek egy romhalmazzal egyenlõvé tett világban,erre itt a a kockásra gyúrt seggû szedett szemöldökû armani zakó modell szépfíú Christain Bale rohangázik Batman-t megszégyenítõ cuccokkal pluszban legmodernebb éríntõképernyõs támaszpont,digitális még a kutyafasza is,szájjal,hanggal,gondolattal vezérelt fegyverek,motrok,autók,hogy minél több reklám gázsit tudjuk beszedni a film elött,hadd fizesen a sony,meg a panasonic meg a yamaha,hogy legújabb kütyüeit virítjúk a legújabb terminátorban,miközben megújjítjuk az egész film arculatát,zseniálisak vagyunk elõremutatóak,modernek,naprakészek és mégis csak egy kultusz téma van a kezünkben.

Ez a film a Transformers-nek egy fakított változata,de legalább a Transzformers nem akar több lenni mint ami,egy látványos bárgyú családi mese.

Hiányoznak a második részbe zseniálisan belevitt társadalom és emberiség kritikák,a fejtágító jellegû gondolatiság,az üzenet a mondanivaló.

Itt nincs semmi csak rajkodás,villantás,vetítés,ócska olcsó hatásvadász felcukrozott értékelhetetlen bóvli, az elözõ részek frázis puffogtatásai azokra való szánalmasan átlátszó és kiszámítható vissza idézgetések.

Felháborítóan vérlázító szemét pocsékolás volt ez semmi több,ennek a produkciós irodának nem lenne szabad kimozdúlni a Pókember és a Horrora Akadva színvonalú filmek közül,mert ez az a színvonal.

Tragédia.
Commodus 2010 aug. 31. - 11:15:47
(1005/1271)
Mondjuk azért a "viccest" nem véletlenül tettem idézõjelbe!

Ez a film meg annyit tényleg nem ér, hogy ebben elmerüljünk...
7/10
offtopic
Henci8 2010 aug. 31. - 11:06:20 7/10
(1004/1271)
Hát ezt az az állítólagos 10 millió kiírtott zsidó nem tartotta volna olyan viccesnek. Hozzá teszem én igen =) Mondjuk nem is vicces, inkább elgondolkodtató, hogy a negatív "hõsök", történelmi alakok érdemeit hajlamosak vagyunk elfelejteni, holott ugyanolyan erõfeszítés és kivételes tehetség kell hozzá. Bár ez már megint egy másik téma lenne. De a példa jó és ott a pont =)
Commodus 2010 aug. 31. - 10:46:32
(1003/1271)
" mondj már még egy embert a 20. században, aki ennyire lentrõl ilyen magasra jutott. Egy ócska osztrák faluban született és most kormányzó"

Mondjuk egy beugrik hirtelen, egy ócska osztrák faluban született, és bár nem kormányzó lett, de vitte valamire, úgy hívták, hogy Adolf Hitler..., mondjuk filmsztár, nem volt meg testépítõ sem... :)

Ne szívd mellre, én is kedveltem Schwarzeneggert... ;)
Csak ma, ilyen "vicces kedvemben vagyok"...
3/10
RoKKfish 2010 aug. 31. - 10:39:00 3/10
(1002/1271)
Az, hogy Arnoldnak nem kellett volna elvállalni vén fejjel ebben a T3 förmedvényben ezt a bohóckodást, nem jelenti azt, hogy fénykorában nem volt top-on, és fõleg semmi köze ahhoz, hogy honnan hová igyekezett az életútja.
8/10
erroris 2010 aug. 31. - 10:37:51 8/10
(1001/1271)
Teljes mértékben egyet értek a Schwarzeneggerrõl írtakkal.Említést érdemelnek a testépítésben elért eredményei is:)
3/10
offtopic
RoKKfish 2010 aug. 31. - 10:33:55 3/10
(1000/1271)
Hmmm... nem tagadom, errõl a nõrõl semmit sem tudok. Ha nem írod le a nevét, valszeg még azt sem "szedik ki" belõlem.
7/10
offtopic
Henci8 2010 aug. 31. - 10:30:37 7/10
(999/1271)
Akkor neked barátom a T2-ben lévõ Schwarci is bohóckodott, mert a 3-ban ugyanazt nyomta. Te is csak kötözködni tudsz.
Schwarci-ról meg csak annyit, hogy mondj már még egy embert a 20. században, aki ennyire lentrõl ilyen magasra jutott. Egy ócska osztrák faluban született és most kormányzó. Úgy hogy közben akciószínésznek sem volt utolsó. Nekem az egyetlen szó ami eszembe jut vele kapcsolatban, az a tisztelet. A "sziporkázást" nyilván nem kell szó szerint érteni, vagy Schwarci életmûvéhez képes értelmezni.
Commodus 2010 aug. 31. - 10:28:26
(998/1271)
"kedvenc színésznõdrõl"

Miért szinésznõ? LOL :)

Ez a leghíresebb filmje, azért ez árulkodó!
3/10
offtopic
RoKKfish 2010 aug. 31. - 10:19:44 3/10
(997/1271)
Nem ugrok én senkinek. Ez a véleményem, und pont. Azt meg honnan kéne kitalálnom, hogy nem a kedvenc színésznõdrõl van szó, még ha a filmet nem is szereted?
A másik: félreértések elkerülése végett, azt én sem tudom, hogy szerepelt-e Playboyban. Viszont aki szerepelhetne, azt vidáman le-pléboj-picsázom.
Commodus 2010 aug. 31. - 10:10:54
(996/1271)
Mondjuk ha ebben a mondatban nem érezted a gúnyt, akkor sajnálom, gondolom, nem gondolod, hogy én azt gondolom, hogy ez érdem? LOL :)

Ha ugyanazt mondjuk már ne ugorjunk egymásnak :)
Nem is tudtam, hogy playboy lány volt, hiába Loken kisasszonyból nem készültem, mélyebben...
3/10
RoKKfish 2010 aug. 31. - 09:57:21 3/10
(995/1271)
"Mondjuk Loken kisasszony, ezért nem rossz csajszi, ennyi érdeme volt a filmnek"

Ezek szerint minden hollywoodi/ és nem hollywoodi szarnak automatikusan "érdeme", ha szerepel benne egy pléboj-picsa?
3/10
RoKKfish 2010 aug. 31. - 09:52:54 3/10
(994/1271)
Na, erre a "Swarcit sziporkázni"-ról csak annyit, vajon mennyire alacsony ingerküszöb kell ahhoz, hogy egy kifutó szériás vén akcióhõs bohóckodására gerjedjek egy fantáziátlan, fölösleges folytatásban?
Commodus 2010 aug. 31. - 09:40:57
(993/1271)
Nem k*csög, "kocsog", úgy Pákósan, és akkor legalább, a T3-at is a megfelelõ színvonalán kezeled, olyan Pákósra sikeredett, kényszeresen nevetgéltünk rajta :)))

Mondjuk Loken kisasszony, ezért nem rossz csajszi, ennyi érdeme volt a filmnek :)))
Commodus 2010 aug. 31. - 09:34:05
(992/1271)
"Swarcit sziporkázni," :) LOL :)))


...de azért huncut vagy, mert Te is csak hét csillagocskát adtál rá...