9/10
izom 2010 febr. 04. - 19:06:11 9/10
(951/1271)
van egy jelenet mikor a pilota csajra rá cuppannak páran de közbelép márkusz kérdem ÉN.mikor nagyban gyapja a társaságot képentörli az eggyiket szerintem minimum szétfröcsenne a feje nem .??ááááá.valahogy hülyén nézett ki a filmben egy t 800 mondjuk sokkal erösebb de a végé márkusz is elég kemény gyerek lett.
bt ice dogg j 2010 jan. 28. - 18:51:01 Előzmény wukovsky
(950/1271)
Akkor a sorozat mi egy rakat ................................................................................................................................................. eggy szóval fostalicska ez ezerszer jobb
8/10
B.Evil 2010 jan. 28. - 11:46:59 8/10
(949/1271)
Nem lett szerintem olyan rossz, mint ahogy leírják, persze nehéz összehasonlítani az elõzõ részekkel (márcsak azért is mert a részek közt eltelt pár év és ez látszik is a filmeken), de attól függetlenül én azt mondom, hogy meglehetett nézni. A filmet mondjuk az én szememben teljesen lerontotta, hogy Christian Bale volt Connor (nem tartozik a kedvenc színészeim közé), de azért így is volt 1-2 dolog ami tetszett a filmben, pl a Skynet hangfrekvenciás dolga :D (nem is gondoltam volna), Kyle Reese meg a csokicsaj is aranyosak voltak, ez a Marcus is sztem egész jól ki volt találva... nah mindegy, egy Terminator fan úgyis megnézi aztán vagy tetszik neki vagy nem
offtopic
wukovsky 2010 jan. 25. - 16:30:07
(948/1271)
Kategorikusan ki lehet jelenteni, ha nincs márkusz karaktere, vagy nincs ilyen jól megformálva, akkor a film full 0-a.


A filmet negatív szemmnel nézõk között a legtöbb embernek az a paja, hogy az alkotok James Cameron arcába vizeltek de nagyon azzal, hogy terminátornak merttek hívni egy ilyen silány, és pocsék alkotást :$
offtopic
wukovsky 2010 jan. 07. - 08:22:58
(947/1271)
Igen, de egyszer volt háború a gépek és a gépek között is.

A skynet biztonsági másolatot készített önmagáról, csak az a paradoxon állt fent, mint a hatodik napon c filmben. Mindkettõ teljesen egyforma volt, ugyan azt tudta, mégis hogy mondod meg a másolatnak, hogy Te csak másodhegedûs vagy, ha egyszer csak oda lépne hozzád egy tök idegen, aki szakasztott ugyanúgy néz ki mint Te, és azt mondaná, Te csak az én klonom vagy, kussolj, ezentúl én bezsélek, én döntök, mit tennél.

Hát persze, hogy beintenél neki, hogy Te vagy az én klónom :D

Ilyen fatális hibát sem követ el többé a skynet :D

Már csak az a kérdés, hgoy a végén melyik nyert, a másolat, vagy az eredeti :D
offtopic
wukovsky 2010 jan. 06. - 17:15:04
(946/1271)
Elég nagy feladat lehetett, hogyha ilyen sokáig kellett a progit tökéletesíteni :D
offtopic
wukovsky 2010 jan. 06. - 09:45:35 Előzmény izom
(945/1271)
Na igen, a Taken tényleg elég jó volt, minden benne volt aminek benne kell lenni egy feszült hangulatú, izgalmas pörgös akció filmben. És nem nagyon estek költõi túlzásokba :)

Nem úgy mint itt, hogy John Connor Macleod halhatatlan kurafi :D
9/10
izom 2010 jan. 03. - 23:41:25 9/10
(944/1271)
csak aszt mondja meg valaki az 5.részhez hogy képesek ismételten ugyanezt a remek rendezöt szerzödtetni.akkor bukta lesz mint ház.na végül is utobbi években nagy lesülyedt a beka feneke alá a filmek szinvonala.hol vannak a jo forgatokönyvirok rendezök áááááá.az idén egy-két film volt ami bejött.vigjáték téren na meg taken-elrabolva az super mondjuk ameg francia film a többi 1-2 nézhetös max
offtopic
wukovsky 2009 dec. 15. - 14:18:56
(943/1271)
Sok mindennel van ez így :D


Köszönöm a videót :)


Hmmm, egy kicsit más itten a t-600, mint ebben a pancser filmben :$

Amúgy azon gondolkozom, hogy a Jimmy Carter-es részben is T-600 adta át miss weaver-t, nem ? :$


Itt kellett az az éles kontraszt, hogy a T-800 mennyivel okosabb.


Ami még szöget ütött a fejemben, amikor Kyle Reese vissza jön, akkor a t-800-ról úgy beszél, mint ami tegnap ütötte fel a fejét.

2029-bõl jött. Itt meg 2018-ban jártunk, ha jól emlékszem, kicsit korai volt még a t-800 megjelenése.

Olyan 2025-nél elõbb én semmiképpen sem gondolnám az elõzmények alapján.

Na mindegy, ennyi. Ahogy telnek múlnak a percek, órák, napok, hetek, egyre több hibát taálok a filmben.

Ellenben az elsõ 2 de talán még 3 rész esetében is, ahogy telik az idõ, egyre jobban szeretem,az 1-2 esetében mindenképpen.
Jankaou 2009 dec. 13. - 21:33:31 Előzmény iR T-800u
(942/1271)
"Szóval. Ismét csak folytatom azt a gondolatmenetet, hogy Skynet jelenleg nemigazán akarta likvidálni Johnt"

Hamár magyarázni fejtegetni kell egy filmet, amikor a megoldásoknak se szeri se száma, az már rég rossz. Az elsõ két rész világos és tiszta volt, félreérthetetlen. De a többi már csak mese. Alaposan elferdült a sztori, belekerült egy csomó logikai bukfenc, és trendi hülyeség, a történet innentõl kezdve a pokémon, és dragonball zed vetélytársává züllött, mind történet, mind nézõközönség tekintetében. Az eredeti részek tiszteletére, beülök a moziba megnézni a folytatásokat, de DVD polcomra az új részeket csak akkor teszem fel, ha 299Ft-os akciós DVD turkálóban meglelem. :(
offtopic
wukovsky 2009 dec. 12. - 16:58:39
(941/1271)
Tudtam, hogy bizhatok benned, habár itt éppen csak egy pillanatra látszik, de észre venni a csúnya sárgagumibõrén, hogy nem ember a kis szentem :D
offtopic
wukovsky 2009 dec. 12. - 15:00:15
(940/1271)
Ha jól emlékszem, Cameron abban a részben baletozik, amikor az oroszoknál van a komputer. Az már valóban olyan 6 rész tája lehet, és azt hiszem ugyanarra a zenére balettik, mint ami a pincében szól, de ebben már nem vagyok biztos.

Viszont én a Youtube-on akartam megkeresni, hátha fent van, de nem leltem meg, mert béna vagyok :D

Mármint azt a részt, ahol a T-600 konkrétan gumibõrrel van, messzirõl embernek tünik, de ha 10-20 méteren belül kerülsz, akkor biz azéért jól látszik, hogy valami nem stimt :D
offtopic
wukovsky 2009 dec. 12. - 09:26:55
(939/1271)
Az a baj, hogy nem találom azt a részt, amikro a TSCC-ben Derek fogságban volt, de ott is volt egy T-600-as gumibõrrel, és hát ég és föld volt az itteni T-600-okhoz képest. Az nagyon jól volt megcsinálva, ahogy az egész sorozat
pisti801227 2009 dec. 11. - 23:37:16 Előzmény wukovsky
(938/1271)
én mondjuk úgy okoskodtam, hogy mint meghibásodott modell, a t-600-as már csak egy potenciális zavaró tényezõ volt a t 800 számára, kiszámíthatalan volt, vaktában lõtt össze-vissza, meg hát igen , útban is volt.
offtopic
wukovsky 2009 dec. 08. - 11:01:03 Előzmény iR T-800u
(937/1271)
Na igen, a T-600-as likvidálását én eddig annak tudtam be, mint a gyalogság páncélosok viszonyát, támogathatsz, támogathatsz, de ha az utamba kerülsz, akkor letaposlak :$

Amúgy nagyon logikus, de félek, hogy nem biztos, hogy ennek szánták, mert ez annyira de annyira bújtatva van, hogy az már brútális :$

Aztán viccelünk, viccelünk és mégis
8/10
iR T-800u 2009 dec. 06. - 17:07:27 8/10 Előzmény iR T-800u
(936/1271)
Megnéztem a rendezõi változatot (ami nem is az, mert az az eredetileg ígért 30 perc sehol sincs) nagy felbontásban. (sõt a cicik sem értek semmit, mert takarta a kezével! grr)

Nos, tudom, hogy sokak szerint simán csak sz.r film.
De azért a részleteket figyelve nem annyira az.

Szóval. Ismét csak folytatom azt a gondolatmenetet, hogy Skynet jelenleg nemigazán akarta likvidálni Johnt, sem Kylet.

Hozzáfûzendõ a korábbi írásaimhoz
> JC-t odavezetik a T-800hoz ami elkezdi olyan humánusan terelgeti mint egy "ember" az állatokat, az ipari húsfeldogozók némelyikében. Ennél egyértelmûbb csak akkor lenne, ha bottal veri és üvölt, hogy "menjé' má' a qva anyád!" de ugye azt nem lehet.
> A Marcust alkotó gép megmutatja hol található a Skynet Control Chip(!) amit mellesleg igen könnyen hozzáférhetõre terveztek, aztán felbosszantja teremtményét miközben JC-t mutogatja a képernyõn ahogy küzd a T-800 ellen. Még fel is hívja rá a figyelmet, hogy ne harcoljon, pedig M csak áll ott tanácstalanul bámulva a képernyõt.
> Áll a bál, szöknek az emberek, de KR-t valahogy pont most kell leszkennelni.
> KR szabotálja a nyomott T-600at ami ettõl még nyomottabbá válik, és elkezd vaktában lövöldözni.
> T-600 belelõ JC vállába, T-800 likvidálja.
> JC menekülési útvonalnak (a többi emberrel ellentétben) nem a legjobb irányt választotta, ezért leesnek a 800as gyártósor* szintjére. Viszont lejött értük üresen egy lift (igen értük, mert senki sem hívta), õk haboznak, T-800 tesz róla, hogy sietõs legyen.
> Na, most már sietnek, de JC történelmet akar írni, ezért kiugrik a liftbõl, majd elhangzik megint a márkanév: John Connor.
> A T-800 ennek nem örül, lefegyverzi ÉS a töltött fegyvert eldobja! (há' mégsem vonhatta kérdõre, hogy mégis miért nem ment fel a nekik küldött liften, mert akkor oda lenne a látszat. :D) Aztán lefogja JC-t és jaj most mit csináljunk állapotban várják a csodát..
> M odaér és elkezdenek pankrátorkodni.
> Miután JC leforrázta, a T-800 radikálisabb módon szólítja fel távozásra, szíven szúrja. (átlát a testen, így pontosan tudta hova céloz)

Tudom erõltetett, de ha valóban erõltetni akarom akkor csak megemlítem, hogy Skynet nyilván a gyáron belül is nyomon követte a gépeit és utasításokat adott nekik mikor/mit/hogy.
Ezenfelül nem vettem észre azt, hogy visszakapcsolta volna a védelmet amit Marcusnak megengedett lekapcsolni.

Ettõl függetlenül nem az a film amit sokszor meg tudnék nézni, de legalább magasabb színvonal mint a T3.
Ha nem lenne benne az a sok klisé, összevisszaság* és a Transformers behatás, akkor az sokat dobna rajta.

Amiért kifejezetten haragszom: az a T-600 kritikán aluli embertelen külseje és hülyesége. Gumibõr ide vagy oda, ilyen méretek/forma mellett nincs az az ember aki fajtársnak gondolná. Meg különben is, Jason X külsõvel senki sem állna meg neki, ha stoppolna. :D

*ráesnek egy halom összeszerelt aktív fejre, aztán láthatók a készülõ 800asok amiknek vázán helyben szerelik össze a fejeket. Ááááá.

Úgy érzem, hogy ez a film szándékosan le lett butítva.
Na nem mintha ez meglepne, legfeljebb csak annyiban, hogy a filmesek is megtanulták egyes cégek módszereit.
1. Fejleszd ki, HA nincs semmi ötleted 7es pont
2. butítsd le
3. add el
4. tegyél bele még valamit az eredeti állapotból
5. add ezt is el "új" és hasló reklámszöveggel
6. HA elérted az eredeti állapotot AKKOR 1es pont, HA NEM 4es pont
7. Vegyél elõ valami elavult ÉS/VAGY népszerû cuccot, lehetõleg kombináld át, hogy ha valaki mégis felismerné, ráfoghasd, hogy mégsem ugyanaz.
8. 2es pont
offtopic
wukovsky 2009 dec. 06. - 01:26:02 Előzmény GörögNecsi
(935/1271)
Ez egy trilógia felvezetõ darabja volt, és nem tudom mit értesz azon, hogy még pörgösebb lesz, mert ez sok helyen egy halál vontatott film volt :(

A hármas simán lepipálja ezt :$ Abban legalább voltak jó karakterek, és a történetnek volt egy hangyányi értelme, miszerint az Ítélet nap mindenképpen bekövetkezik, JC feladata csak anyni, hogy túlélje, és utána gyõzelemre vezesse az emberiséget :$


Na de itt mi a feladata, hogy hisztisen kiabáljon ? :D
1/10
ghalleck 2009 dec. 05. - 23:16:56 1/10
(934/1271)
Ha ez így megy tovább, az lenne a megváltás, ha abbahagynák, és végre nem buzerálnák a sorozatot...
8/10
GörögNecsi 2009 dec. 05. - 19:38:12 8/10
(933/1271)
Egész jó lett film,de a favorit mindig is az elsõ két rész marad,ez meg javított valamit a 3 után :)
Összességében jó volt a film!
Remélem még egy folytatást kihoznak belõle és az még pörgõsebb lesz :)
4/10
indienemesh 2009 dec. 04. - 16:15:52 4/10
(932/1271)
Na gyerekek, ez egy hót gyenge film volt. Nem számítottam semmire azután hogy nem Cameron rendezte. Az ítélet napja az egyik kedvenc filmem, még a Gépek lázadása is egész jó, de ez óriási csalódás volt. Teljesen unalmas, értelmetlen, és a lávás jelenetnél még az effekt is gagyi volt. Nincs megváltás. 10/4