sipka 2008 nov. 10. - 23:31:59
(91/1271)
Az utolsó "port"rén "Harvester"-t tekinthetjük meg, aki King Kong-i méretével kivívta magának a "legkeményebb ellenfél" címet.
Hatalmas termetét mi sem bízonyitja jobban, mint a mellé retusált terminátor rajz :)
Ez azért elég kemény :P
sipka 2008 nov. 10. - 23:21:12
(90/1271)
Az újabb ("Skynet" gyártmányú) fémtömeget bemutató vázlaton egy repcsit érzékelhetünk, ami nem lehet újdonság a "Terminátor" fanatikusok körében...
Egyébként a "Hunter Killer" megnevezéssel illetik.
sipka 2008 nov. 10. - 23:15:08
(89/1271)
A soron következõ (grafikusok által létrehozott) ellenséget a "Hydrobot" névvel látták el, ami kísértetiesen hasonlit "Doctor Octopus" fém-csápjaira...
sipka 2008 nov. 10. - 23:08:05
(88/1271)
A harmadik rajz-fotón is a "Mototerminator"-ok képviseltetik magukat, csak most elölnézetben :)
sipka 2008 nov. 10. - 23:04:10
(87/1271)
A következõ rajz-tervezeten a "Mototerminator" elnevezésû hipergyors "bicajokat" láthatjuk, amik nem csak hihetetlen sebességgel rendelkeznek, hanem két oldalra erõsített gépfegyverrel is (ami igencsak csökkenti "John Connor" esélyeit a robotok elleni küzdelemben).

Hello Moto :)
sipka 2008 nov. 10. - 22:55:40
(86/1271)
Néhány vázlatrajz került fel a "Terminator Salvation"-nal foglalkozó honlapokra, amelyeken a bolygót benépesítõ (agresszív modorú) gépezetek szerepelnek :)

Az elsõ képen az új fizimiskájú terminátort láthatjuk, aki külsõleg sokkal testesebb lett mint eddigi elõdei. Egyébként õ a T-600-as besorolást kapta :P

UI: Reméljük hogy a filmvásznon jobban fog kinézni :I
Tenebra Mors 2008 nov. 01. - 11:04:26
(85/1271)
Szerintem is egy elég "érdekes" film lesz. Az, hogy Schwarzi kellene-e a sikeréhez, nem tudom. A 3. rész is elég szar volt szerintem már, pedig abban is ott feszített még. Igazából James Cameron kellene még ide szerintem, talán lehet, hogy õ ért is valamit a Terminator-rendezéshez.
Persze Schwarzi nélkül leforgatni egy Terminator-filmet olyan, mintha mondjuka Rocky Balboa vagy a Rambo Stallone nélkül készült volna, valami nyálgép testépítõ-modell-buzibajnokkal a fõszerepben. Sokáig úgy volt, hogy valami Markus Schenkenberger lesz a Terminator (valami olasz nyálmodell). Nos, a T-800-as szerepére igen érdekes alakot írnak az imdb-n: http://us.imdb.com/name/nm0452199/ . LOL?
Christian Bale, mint John Conor is érdekes jelenség. Bár talán benne lehet bízni.

A készítõk nagyon sok pénzt akarnak ebbõl, gondolom, s reménykednek benne, hogy a rajongóknak csak a cím számít. Én rajongónak mondom magam (fõleg az elsõ részének), és azt mondom, hogy Cameron rendezése (mert íróként fel van tüntetve a 3-ban és ebben is) és Schwarzenegger nélkül nem igazán kellene ilyen film. Azért, mer' robotos, úgymond "pont leszarom". Rég kinõttem már a robotokból, nem tud a téma önmagában izgatni, illetve a Matrix Revolutions már rég lelõtte a film poénját is, szóval újdonságként sem fog hatni. Illetve van már annyi posztapokaliptikus film is, hogy tökre felesleges ezt elkészíteni így, ebben a formában. Ha olyan szép, nosztalgikus, önreflexív módon lenne elkészítve, mint ahogy Stallone csinálta kétszer is már a Rocky és a Rambo kapcsán, akkor azt mondanám, ok. De gondolom, a tisztelt kormányzó urat már nagyon nem érdekli, hogy Stallone végülis lepipálta ezzel a filmvilágban (sõt, állítólag összejárnak hétvégenként szivarozgatni 8D). Pedig a Terminator 3 nagyon nem méltó leköszönése volt Schwarzinak, mint filmcsillagnak. Ez meg aztán így abszolút ellenszenves, hogy egy buzi politikusként létezik tovább...
10/10
idõjós1010 2008 okt. 31. - 20:59:53 10/10
(84/1271)
Valóban ígéretes.
norton15 2008 okt. 31. - 19:59:33
(83/1271)
Nem tudtam kihagyni.:P :D

Bõrnyúzásnak tûnik ez is, elvileg a 3. résznél, sõt, a másodiknál bõven be lehetett volna fejezni, jó film, képzeljük el a jövõt oszt annyi. Jó munkához idõ kell, így talán olyan rettenetes nem lesz, mint a 3. rész.
norton15 2008 okt. 31. - 19:54:08
(82/1271)
Nem inkább a tökönrúgott nézésével?:P Nem tudom, hogy ez most jó film lesz-e. Bale szerepelt már marhaságban, de remélem azért hogy ez nem lesz az. Kíváncsi vagyok az új Terminátor üres tekintetére.
10/10
idõjós1010 2008 okt. 31. - 18:42:50 10/10
(81/1271)
Avatar?
Sose hallottam a filmrõl, de az amivel beharangozták még nem feltétlenül fog túl sok újat jelenteni. A 3D-s mozira is mondtak annó mindent, a végeredmény mégsem lett olyan korszakalkotó.

A képet ezúttal is köszönöm
sipka 2008 okt. 31. - 18:27:16
(80/1271)
Ha jól tudom, akkor "Albuquerque"-ben forgatták, Új Mexikóban. Az egy jó kis sivatagos hely, ahol érzékeltetni tudták a bolygó kietlenségét. (Egy fotót is találtam a felépített díszletrõl.)
Amúgy az ilyen effektekben bövelkedõ folytatásos produktumokat, mindig sokáig csiszolgatják.

UI: Én James Cameron "Avatar"-ját várom már baromira! Hisz azt mondta ezen munkájáról, hogy minden képzeletet felülmuló alkotás lesz, amely mérföldkõnek fog számítani a filmtörténelemben..
Hát ezzel a bevezetõ szöveggel igencsak felcsigázott :P
10/10
idõjós1010 2008 okt. 31. - 17:02:53 10/10 Előzmény sipka
(79/1271)
Rendesen elhúzták ezt a filmforgatást.
Nem tudom mi a franc megy ilyen lassan.
A Rocky meg a Rambo legújabb részét együtt nem forgatták ennyi ideig.
Egyébként végül hol lett, vagy lesz forgatva? Olyanokat is mondtak, hogy Magyar földön készül. Tudsz valamit?

a képet köszönöm.
sipka 2008 okt. 31. - 14:42:37
(78/1271)
Én is olvastam róla, csak már annyian kételkednek, hogy elbizonytalanodtam....egy kicsit.
De köszi, hogy megerõsitetted az elhangzó híreket :)

Mellesleg itt egy kép a "Terminátor-A Megváltás" címû alkotásból, amelyen farkasszemet néznek egymással "Christian Bale" és "Sam Worthington".
A hazai bemutató: 2009. június 4.-én lesz. (Legalábbis ez a dátum szerepel a magyar honlapok többségén.)
Úgy látszik a következõ nyár sem telik el siker-filmek nélkül :P
10/10
idõjós1010 2008 okt. 31. - 14:00:24 10/10 Előzmény sipka
(77/1271)
Swarci fel fog tûnni a filmben, de csak másodpercek, max percek erejéig, ezt már a 4. rész tervbevétele után alig néhány nappal, héttel leközölték a nyilvánosság felé.
sipka 2008 szept. 11. - 18:17:41
(76/1271)
Most helyeztek föl egy videót, amelyen "Arnold Schwarzeneggger" látható, amint cicakaka-zöld polójában beszélget "Christian Bale"-lel... Tehát több, mint valószínû, hogy Arnold is feltünnik a "Terminátor Salvation"-ban.
Legalábbis remélem :P

www.youtube.com/watch?v=PQFLj6tdJoM
nicked 2008 aug. 25. - 16:57:07 Előzmény Hungarorum
(75/1271)
Persze ez nyilvánvaló,és logikus,viszont az élõ szövet a fémvázon cuccossal egy gép csak akkor egyszer kap szerepet a filmben mikor elkezd mészárolni. Itt viszont fõszereprõl lett volna szó.
offtopic
Hungarorum 2008 aug. 16. - 20:40:16
(74/1271)
Ha figyeltél volna pont itt ez a lényege az élõ szövet fém vázon dolognak, ugyanis az elsõ részben is volt a jövõben ilyen. Az emberek föld alatti bunkerekben élnek megerõsített kapuk mögött. Ezek beszivárgó egységek, hogy átjussanak a kapun és odabent nyugodtan végezhessék a dolgukat... A 3. részben is monjda a T800-as, hogy õ ölte meg john Connort egy ilyen trükkel.
lemezek01 2008 aug. 04. - 23:18:02
(73/1271)
Végül itt kishazánkban forgatják le a filmet? Senki nem tud semmit errõl?
lemezek01 2008 aug. 04. - 20:06:43
(72/1271)
Tutira nem lesz semmi értelme az uj terminátornak.
A háboró kellõs közepén már semmi értelme nincs egy élõ szövet a belsõ fémvázon dolognak. Max a gépeknek válast hasznára,hogy beépülhessenek az emberek közé,de akkor meg negatív szereplõ lesz ismét a T800-asunknak.
Egyébként azt olvastam,hogy ujjabb 3 rész készül majd a filmbõl várhatóan, ugyan azzal az uj terminátorral aki majd most a 4. rész kapcsán debütál. Hova fogják még ezt húzni?!
Node reméljük a legjobbakat