sznúp 2009 márc. 12. - 22:24:40
(800/4500)
Hát nem érv azért h ne nézzük , csak nekem nem nyerõ az iyesmi , a Star Wars azért más szerintem :)
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 11. - 20:25:26 9/10
(799/4500)
Én a 24-et még sose kezdtem el, lehet ha elkezdeném, tetszene :·$
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 11. - 13:47:01 9/10
(798/4500)
Nekem 3 sorozat van, amit bírok folyamatosan darálni, a Róma, a Kaméleon, és ez :)

Habár ha még 2-3 ilyen rész következett volna, mint az elõzõ 2, akkor én is, még én is megfenekleettem volna :D

Kiváncsi leszek pénteken milyen irányban lendülünk tovább és

Spoiler mi lesz Riley-val :(

Kis töltött galambon, ahhoz képest, hogy háborúból jött, és nélkülözés, és a többi, elég szép tartalékai voltak :D
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 11. - 11:21:35 9/10
(797/4500)
Akkor ez a rész most tetszett? :)

Elég fasza volt :)
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 11. - 10:32:44 9/10
(796/4500)
A 17 nagyon komoly rész lesz az elõzõ "vackokhoz" képest :)
10/10
Rexxar 2009 márc. 11. - 10:32:20 10/10
(795/4500)
És még csak nem is unalmas. Nagyon nem. Szerintem.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 10. - 21:38:48 9/10 Előzmény Rexxar
(794/4500)
Mit csináljak én most veled, mit csináljak én most veled :D
10/10
Rexxar 2009 márc. 10. - 21:19:53 10/10
(793/4500)
That's a window, bird. :)
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 10. - 21:02:09 9/10
(792/4500)
Ebben a sorozatban immel ámmal a nagy öreg keze is benne van.

El kell ismerjem vannak nem túl izgis töltelék részek, de msot a 17-es az jó volt, elég jó.

Spoiler S02E17


J: azt hittem mindent megsemmisitettél!!!!

C: Nem nem semmisitettem meg midnent!

J: És miért nem?

C: Mert Te ezt mondtad a jövõben :) Mert Te sokkal többet tudsz már akkor, mert most még csak egy kis hülye gyerek vagy, de azért egész türhetõen állunk a felkészítéseddel :D

Ez elég komoly párbeszéd volt :)
10/10
offtopic
Rexxar 2009 márc. 10. - 20:04:13 10/10
(791/4500)
Check akart lenni, ofkorsz. E-vel.
10/10
Rexxar 2009 márc. 10. - 20:03:44 10/10
(790/4500)
Nem is hinnéd, milyen sokaknak még. :P

http://img469.imageshack.us/img469/3198/lita42cu.jpg



Más. Chack this out:

A következõt elvileg Kate Arbit from FOX Broadcasting (õ ott Vice President) írta:

"There are various reasons for people to time-shift, and the action doesn't make a program any less valuable-in fact it gives ratings a boost. TSCC is a Friday night program, the second least watched night of the week, and if the audience takes the time to playback the program than clearly there is some value to it. As far as fast forwarding goes, several studies have shown that fast forwarding does sometimes result in better recall than live viewing because viewers have to watch the ads, can't switch the channel, to know when the next segment of the show begins. All this to say time-shifted viewing is not a bad thing it allows veiwers to stay current on their favorite shows at their leisure and practically guarantees the advertiser for its message to be seen across competitive programming."

A lényeg: érthetõ, hogy sokan felveszik és késõbb nézik meg a TSCC-t, hiszen péntekenként többnyire szocializálódni mennek a népek. Az pedig, hogy ilyen megtekintéskor áttekerik a reklámokat, nem feltétlenül rossz hír, mert ugye ha tekersz, akkor figyelned kell, hogy leállítsd a fastforwardot amikor folytatódik a Terminátor. :) Ilymódon pedig végülis eljut az emberekhez a reklám, ha nem is a teljes kis reklámfilm, de a termék, mint olyan. És ez jó hír.

Nem tudom, hogy a Vice President mennyire szól bele a Season 3-ról hozott döntésbe, de a President szó jót sejtet ennek kapcsán. :) Mindenesetre úgy néz ki, a hölgy rajongó. :) És ahogy valaki az amcsi fórumon írta: semmiképpen nem jöhet rosszul, hogy ül majd a szobában a döntéshozatalkor legalább egyvalaki, aki mindenképpen mellettünk áll - pláne ha az illetõ Vice President. :D

Az érdeklõdõk számára itt van a link az amcsi fórumból:

http://terminatorwiki.fox.com/thread/2532168/Fox+Vice+President+defends+TSCC+and+%27values%27+DVR+viewings+!%3F!


Peace. ;)
5/10
offtopic
zee944 2009 márc. 10. - 19:46:12 5/10
(789/4500)
(Az ember, akinek kedvenc pankrátornõje van. :D)
10/10
Rexxar 2009 márc. 10. - 19:34:07 10/10
(788/4500)
Én csak egyetlen részt láttam a Dark Angel-bõl, méghozzá a legutolsót (2. évad 21. rész). Hogy miért pont azt? Nos mert abban (vendég)szerepel Lita, a kedvenc pankrátornõm. :) És ha engem kérdeztek nagyon jól sikerült. :)

Szerintem egészen kellemes kis sorozat, szerethetõ figurákkal - Mole, Joshua - de alapvetõen tartózkodni próbálok az újabb és újabb sorozatoktól, mivel ha valamit elkezdek nézni, akkor azt fanatikusan teszem, úgyhogy végül nem álltam neki.

Talán egy kicsit olyasmi a világ, mint a Shadowrun szerepjátékban, vagy a Johnny Mnemonic c. (Keanu Reeves) filmben. Imho. Nekem ezek jutottak eszembe róla.

off vége
sivatagiroka 2009 márc. 10. - 19:10:20
(787/4500)
Pont abban az idõben kezdte sugározni a közszolgálati TV, amikor az összes csatorna tele volt szappanoperákkal és így az emberek elég nagy része rettenetesen ki volt ábrándulva a sorozatokból. Ezen kívül természetesen az sem tett túl jót a nézettségének, hogy pont az m1 adta, amit sokan elvbõl nem néztek-néznek, mondván, hogy ott semmi értelmeset nem adnak.

A sorozat igazi ereje nem az alaptörténetében rejlik, mert azért az alapjában véve nem túl eredeti (bár egy plágiumpert így is megélt, igaz, nyertesen), hanem a kiváló történetvezetésben, a remekül kidolgozott karakterekben és az õket megformáló színészekben (az azóta mozisztárrá vált Jessica Alba, az NCIS-el nálunk is befutó Michael Weatherly, a Supernatural sztárja, Jensen Ackles és a többek közt a Hair-bõl is ismert nagy öreg John Savage).Habár több pletyka kapott szárnyra a sorozat beszüntetésének okát illetõen, de az igazi indok, az, hogy a Fox drágának találta a forgatási költségeket a nézettséghez képest. Persze az adott mûsorsávban azóta sem képesek produkálni a DA nézettségét, de ez már csak azt mutatja, hogy õk is tévedhetnek de még hányszor! Amikor forgatták még nem volt más mozifilmes technikával gyártott nagy költségvetésû sorozat. Mostanra már talán nem akadnának fönn az akkori gyártási költségeken.
Általában nem érdemes ilyesmivel dobálózni, de a színvonalat igazolandó, én most idecitálom, a Fox internetes oldalán megszavaztatták a látogatókat, hogy melyik sorozatot szeretnék, hogy újrainduljon, és magasan a Dark Angel nyert, egy másik nagy sorozatos portálon pedig abban a kérdésben aratott fölényes, már-már irreálisan nagy gyõzelmet, hogy melyik már nem sugárzott sorozat hiányzik a legjobban a TV képernyõjérõl. Ezen kívül a Jessica Alba által játszott Max-et beválasztották minden idõk 20 legjelentõsebb sci-fi karaktere közé. És ezek csak az elmúlt egy év termései, jelzem a sorozatot 2002-ben cancellálták!"
Ja, és van petíciós oldal(folytatás mellett kb.60000 aláírás, és másik,pedig ,hogy újból játssza le valamelyik magyar adó,természetesen, mind a két évadot, mert csak az elsõ volt a M1-en.)BOCCS A OFFTOPICÉRT!!
5/10
offtopic
zee944 2009 márc. 10. - 19:03:19 5/10
(786/4500)
De amúgy igen. Lesznek benne sci-fi elemek.
5/10
zee944 2009 márc. 10. - 18:54:10 5/10
(785/4500)
Csak te beszéltél sci-firõl, én nem. Misztikus kalandfilm-sorozat, de amúgy rokon mûfaj.
5/10
offtopic
zee944 2009 márc. 10. - 18:26:38 5/10
(784/4500)
A 4. évad végére eléggé le van kerekítve a történet. Van persze újabb felütés, de az csak olyan jellegû, mint a Vissza a jövõbe végén, tehát az eredeti sztorit befejezték. Addig megnézheted, bár a 3. évad elég rémes.
5/10
zee944 2009 márc. 10. - 18:14:13 5/10
(783/4500)
Ajánlom a Lost elsõ két évadát.
sivatagiroka 2009 márc. 10. - 18:12:35
(782/4500)
A sorozat ötlete James Cameron agyából pattant ki, és mint ilyen, szinte természetes, hogy a jövõben játszódik. A Terminátor filmekkel ellentétben itt a világégés elmaradt, de azért Amerika így is jól megkapta. 2009. júniusában néhány terrorista atombombát robbantott az USA felett és így minden számítógép memóriája az utolsó bitig törlõdött, hazavágva ezzel a világ önjelölt urainak a gazdaságát. 2019-re (a sorozat jelenidejére) a harmadik világ szintjére süllyedt az egész ország. (Hogy a világ többi részére milyen hatással volt a Lökés, arról nem szól a fáma, de hát van az amcsikon kívül más is a világon?)No, azért a fegyverkezés továbbra is folyik gõzerõvel: egy még bõven a 20. században elindított katonai project keretében, az õssejt-kutatásban és minden egyéb hasonlóban elért sikereken felbuzdulva, emberi és állati DNS keresztezésével (elég sok kudarc után) végre sikerül létrehozniuk a tökéletes katonákat. Azonban 12-en közülük valahogy nem igazán értékelték a katonás fegyelemmel való nevelést, meg az esetleges betegségek következményeként várható élveboncolást és így úgy döntöttek, hogy megszöknek. Ez 2009-ben, épp a Lökés évében - de még annak megtörténte elõtt - sikerült is nekik."
Az egyikük Max (Jessica Alba), aki felnõvén Seattle-ben él és dolgozik egyszerre két állásban. Nappal egy biciklisfutár szolgálatnál, éjjelenként pedig betörõként. Robin Hood módjára elvesz a gazdagoktól, hogy aztán a szegényeknek - magának, a barátainak és a 11 szökött társát keresõ magánnyomozónak - adhasson. Nyugodtan csordogál is az élete ebben a mederben, egészen addig, amíg egy betörés során össze nem ismerkedik az ország lelkiismereteként mûködõ Logan Cale-el (Michael Weatherly). Megegyezésre jutnak: Max segít Logan-nek lebuktatni a rosszfiúkat, Logan segít Max-nek megtalálni a társait.A történetet több minden is bonyolítja, többek közt az, hogy Max létrehozói nem veszik a legjobb néven, hogy az elmúlt tíz évben hiányzott az eligazításokról, továbbá, hogy nem csak õk szeretnék õt a soraikban látni.
sivatagiroka 2009 márc. 10. - 18:00:39
(781/4500)
A Titanic világsikere után James Cameron úgy döntött, hogy a tévés iparban is kipróbálja magát, s így megalkotta az azóta scifi-legendává váló Dark Angel-t.