9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 08. - 10:27:52 9/10
(760/4500)
Épp most néztem meg a Hitetlen címû filmet, játszik benne a fiatalabb cromartie, persze csak az imdb.com -on tudtam beazonosítani, mert itt a porton más a színész neve, mint ami az amerikai eredeti nyelvezetben :D


Kicsit olyan, mint sztív mekvín aki filmet rendezett most, és díjakat nyert, holott már rég a túl világon van.

Ez magyar ország, sztív mekvín, az sztív mekvín, feltámadt, hozzá csapjuk a filmjeihet.


Mikor lesz már felírat, mikor lesz már felírat :(:(:(:(:(:(:((
10/10
Rexxar 2009 márc. 07. - 19:09:59 10/10 Előzmény wukovsky
(759/4500)
A Barátokközt Cromartie-ja... vagy inkább Skynetje? :)
10/10
IamWhoIam 2009 márc. 07. - 18:23:18 10/10
(758/4500)
Örömmel olvasom hogy talán más mûsoridõben lesz Shara Connor!!! csak minnél hamarabb legyen!!!!
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 07. - 18:09:31 9/10
(757/4500)
Ki az a Miklos ? :$
10/10
lostangels 2009 márc. 07. - 17:41:04 10/10
(756/4500)
Ez nem igaz! Most halt meg Miklós! :D
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 07. - 16:30:27 9/10
(755/4500)
Tudom, hogy spoiler volt, de akkor is elolvastam, áhhh, lehet, hogy vesztek majd az élménybõl, de nem hiszem, csak nem :D
10/10
Rexxar 2009 márc. 07. - 15:42:19 10/10
(754/4500)
Alapvetõen mindenki magának eldönti, hogy melyik a "jobb" neki. Ha engem kérdezel, én abszolút sorozat-párti vagyok. Egyrészt mert nagyon bejövõs a SCC, másrészt mert a T3 kb. csak egy nagy stunt-parádé volt, és a T2-ben jól elvarrt szálak felbontogatása.


Közben pedig megnéztem a s02e17-et, innentõl spoileres tartalom következik.

Ez most egy nagyon világos és érthetõ rész volt, ami nem is ártott a filozofálósabb, Sarah lelkivilága-részek után.

Végre kapunk több Cameront. :) És Cameron emberiesedik. Tetszett, hogy el akarta engedni a madarat... csak éppen közbejött egy kis mûködési zavar. Meg az a mozzanat, hogy ténylegesen nem tudta, mit csináljon Riley-val, aki egyrészt ugyan veszélyt jelent rájuk, nem biztonságos, hogy ott mászkál, de ugyanakkor fontos Johnnak, és õ nem örülne neki, ha Cameron beleküldene néhány lõszert... szép kis dilemma... volt.

Aztán az, hogy Johnt kérte meg, hogy javítsa meg a kezét, pedig elvileg õk össze tudják foltozni magukat... It's nice to have help. :)

Az, hogy el akarta engedni a madarat, azért is volt szerintem fontos, mert mintha lassan kezdene rájönni arra, amit neki talán a legnehezebb megérteni. És ez az önzetlenség, hogy olyan dolgot tegyünk, ami nem jó nekünk magunknak, nem a küldetés része. Annyi, hogy tekintettel vagyunk másra, és ha módunkban áll, és nekünk úgysem számít, akkor segítsünk. Pusztán jóindulatból. Ez az, ami szerintem az egyik legnehezebben érthetõ része az emberi léleknek. Legalábbis még az emberek között is sokan vannak, akikbõl ez hiányzik. Sajnos.

Mostanában az elsõ évad újranézésével tartom féken az elvonási tüneteimet, amíg megjön az újabb rész. A Demon Hand-ben, amikor Andy Goode társát kereste fel Cameron, a Törököt keresve, és megtudta tõle amit akart, utána egyszerûen otthagyta. Tisztában volt vele, hogy a két maffiózó, aki a lépcsõn szembejött vele azért voltak ott, hogy megöljék a fickót és a húgát. Segíthetett volna nekik, nem lett volna gond.
Amikor elõször néztem, nagyon zavart, hogy nem segített nekik. Valahogy kilógott a Cameron emberivé válása-történetbõl. Aztán közben rájöttem, hogy ez az egyik legnehezebben felfogható dolog számára. Az önzetlen segítség. Attól, hogy ismerkedett az érzelmekkel/érzésekkel, még nem vált egy csapásra emberré. Õ megkapta, amire szüksége volt, megtudta, hogy hol van a Török, az oroszra "nem volt már szüksége", és még meg sem fordult a fejében, hogy segíthetne, hiszen semmi haszna nem lenne belõle, és John Connor sem lenne nagyobb biztonságban.

De remélhetõleg a mostani részben mutatott vonások azt indikálják, hogy kezdi ezt a részt megérteni. Hogy ha egy mód van rá, nem öljük meg a madarat.
Meg még korábban a jelenet, amikor Sarah kivette a kerék alól, és hasra fordította a teknõst, hogy ne menjenek át rajta. Ugyanabban a részben õ is hasra fordította Ellisont a "kihallgatás" után, hogy ne fulladjon meg. Szerintem (remélem), hogy ezt a vonalat viszik tovább azzal, hogy el akarata engedni a madarat, és hogy nem ölte meg Riley-t.

De az a szemét ribi majd biztos megpróbálja a nyakába varrni a gyilkosságot. Egyébiránt ez a vonal is szépen összeállt. Elõször nem volt tiszta, hogy az a tanácsadó vagy mi a szösz nõ hogy kerül oda. De aztán kiderült, hogy Jesse ver át mindenkit, úgy keveri a kártyákat, hogy Riley látszólag fenyegetést jelentsen, így Cameron kinyírja, és ezért kezdje õt utálni John. Nem rossz terv, bár közel áll a besüléshez. Ha John meglátja a bunyó nyomait - már amennyiben bemegy a hullaházba vetni egy pillantást a kiscsajra - akkor rögtön tudni fogja, hogy nem Cameron volt. Õ nem dulakodik, csak lõ vagy nyakat tör.

Aztán érdekes volt az is, hogy Cameron konkrétan John kezébe adta a saját "életét" azzal a távirányítóval. Már vártam volna, amikor átadta, hogy közli: It's a present. It's tight. :D

Derek most nem szerepelt annyit, csak mintegy meg lett említve, hogy õ nyomozni fog a drone-os cég után. Majd meglátjuk.


Ja, az utolsó jelenetben látott újabb halott madár kicsit kevésbé volt tiszta. Ha valakinek van teóriája, az ne habozzon megosztani. :) Szerintem talán arra utalt, hogy a glitch még mindig fennáll. Hiszen Cameron keze eléggé össze-vissza mozgott akkor is, amikor Riley-val beszélt. És ez a probléma még továbbfejlõdhet.
De jó is lenne, ha egy újabb meghibásodás és program-visszaállítás esetén Cameron önmagától felülírná a Terminate John Connor-parancsot...


Röviden ennyi az új részrõl. Amit most én kihagytam volna, azt majd valaki úgyis felhozza, és akkor megkonzultáljuk. :)
tricsi01 2009 márc. 07. - 14:45:09 Előzmény Lex Icon
(753/4500)
Mert a magyaroknak Gyõzike, MÓÓÓÓnika, celebek a világ végén sz@rba másznak, és persze a barátok köze 8349-dik rész, mely pont ugyanaz, mint a 6823-dik, 4514-dik, 3983-dik..... stb.. kell. Igénytelen csatornák(mert a többi sem jobb) az igénytelen közönségnek. Senkit nem akarok megbántani, de ez a véleményem.

A második évad tényleg lényegesen gyengébb, de az elsõ szerintem nem volt rosz. De még mindig ezt nézem inkább(a második évadot), mint bármelyik magyar csatorna akármeik fõmûsoridõs "szuper" mûsorát.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 07. - 13:01:00 9/10 Előzmény lostangels
(752/4500)
ÖÖÖÖÖ, és azt kidönti el, hogy ez az alternatív folytatás, vagy a T3 az alternatív folytatás. Na mert a T3 ban john connor még az itteninél is egy kis szánalmasabb töcs volt :D

Úgyhogy ha már itt tartunk, a sorozathoz képest a T3 az alter :D
10/10
tibi936 2009 márc. 07. - 11:43:09 10/10
(751/4500)
JÓ sorozat!!!
10/10
lostangels 2009 márc. 06. - 20:56:11 10/10 Előzmény wukovsky
(750/4500)
Nekem nem durrant el az agyam. Sok mindent lehet mondani a TSCC-re, de hogy semmi köze sincs a Terminátorhoz azt nem. Hát nem a T2 alternatív folytatása??
Lex Icon 2009 márc. 06. - 16:09:26
(749/4500)
Az RTL Klub vezetõsége úgy döntött, hogy leveszi mûsoráról a tengerentúlon sikeresebbnek bizonyult sorozatot, a Terminator - Sarah Connor krónikáit.

A sorozatot február 3-án mutatták be nálunk, de a harmadik epizód után drasztikusan esett a nézettsége. Hogy miért nem jött be a közönségnek a mozis kasszasiker sorozatverziója, csak találgatni lehet.

"Elõször külföldön is sikeres volt a sorozat, de ma már a tengerentúlon sincs az élvonalban. Ez a sorozat nálunk nem mûködött fõmûsoridõben, de Sarah Connor késõbb még visszatérhet egy másik mûsorsávban" - mondta Rényi Ádám, a csatorna kommunikációs igazgatója a Blikknek.
[url]http://www.stop.hu/articles/article.php?id=462272[/url]
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 06. - 15:05:22 9/10
(748/4500)
Látom nem csak nekem durrant el az agyam, de a szülifeliben 5 nõ szerepel fõ, mert a Niki sheriden is fõszerepel már elvileg, vagy mi :D Kedvenc felnött szinésznõm neve, csak ezért tudom :D
10/10
lostangels 2009 márc. 06. - 14:51:02 10/10 Előzmény bt ice dogg j
(747/4500)
Figyi paprikás krumpli. Az a TV2 volt, négy nõvel a fõszerepben. Azt úgy hívják Született feleségek. A TSCC az RTL Klubbon volt. Abban persze hogy nincs Terminátor.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 06. - 12:26:36 9/10 Előzmény lostangels
(746/4500)
rosszul számoltam, ha még most délután is lefekszem egy kicsit, akkor kettõt kell aludni, vagyis egyet még minden képpen kell, és mivel mindig csak kb holnap reggel teszik fel, így kettõt, szóval még mindig nagyon sokat kell álmatlanul hánykolodni, hogy végre megérthessük teljes valójában az S02E016-ot
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 06. - 12:25:04 9/10 Előzmény bt ice dogg j
(745/4500)
Mibe lemerem fogadni, hogy ahhoz már csíra, hogy vissza jöjjön, és megaszondja nekünk, hogy azért nem jó, mert ....


Damien legalább egy tökös gyerek. Én tisztelem a kitartását, nap mint nap itt van, és olt minket. Már már unalmas lenne nélküle a topic. Õ egy céltudatos kitartó ember. És én ezt becsülöm benne.

De az ilyen nyikhajok, akik csak bebüfögnek egy iylen mondatot, hát ha idézhetek Cyrus-tól a vírustól akkor:

"fél után vannak a szomjuságtól a szám szélére kipálott nyál, és egy svábbogár között"

Csak ismételni tudom magamat, elég nagy terminátor rajongó lehet az, aki kb most értesült arról, hogy megy ez a sorozat, és még nagyobb rajongó lehet az, aki lassan egy héttel az után, hogy levették a mûsorról idejön, és büfög egy ilyet, hogy minek ez a ....


Az azért egy kétségtelen tény, hogy elég sok köze van a filmekhez, hiszen azokon alapszik, ebbõl következõleg konzekvenciákat vontam le annak az embernek bölcsességérõl, aki azt mondja, hogy semmi köze a filmhez.


Ha azt mondta volna, hogy nem méltó a filmekhez, az már egy helytálló megszólalás lett volna az Õ szemszögébõl, márha van neki szemszöge. Ugyan is a szem a test világossága, és ha a világosság sötétség, akkor mmilyen lehet a sötétség, na már most aki ilyen sötétségeket szól hozzá, abban milyen lehet oda bent az igazi sötétség ? :D
10/10
lostangels 2009 márc. 05. - 20:39:57 10/10
(744/4500)
"És már csak 3-at kell aludni, és felírat is lesz hozzá a náci disznóknak, mint pl én :D"

Aki meg tud angolul, annak meg csak egyet! :P :P XD
Bezzeg mikor azt mondták, hogy ha megszakadok is heti 3x angol órára kell mennem szidtam az õsõket mint a madzagos betyárt. :D De most érzem a hasznát. :D
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 05. - 20:00:18 9/10
(743/4500)
Én megértettem. Nem látjátok át a lényeget. Egészen egyszerûen akkora benne a düüüühhhhhhhhh, és oly sok a kavargó gondolat a fejében, hogy nem tudja mit irjon le, és mit ne. Nagyjából igazat is adok az egészben, kivéve azt a fõzõs részt. Az az egy mûsor mind a két kereskedelmi csatornán, ami színvonalas. Stahl Judit meg amúgy is plátói szerelmem, és aki bántani meri, annak letépem a fejét, és bele h*gyozok a nyakába :D Ne akarjátok, hogy elõtörjön belõlem az elfojtott argesszió :D

Viiiii, már csak egyet kell aludni, és itt az új rész!!!!!


És már csak 3-at kell aludni, és felírat is lesz hozzá a náci disznóknak, mint pl én :D
10/10
stop 2009 márc. 05. - 19:21:46 10/10
(742/4500)
Nézd ha megkérhetnélek ne izélges mert azt nem szeretem, csak abban értettem egyet olyanokkal, hogy jó lett volna nem befejezni ha azzal szembesülnél, hogy én mit írtam akkor jó és ha meegkérhetlek jobb ha békénhagynál mert az ilyesféle szavakkal lehet felidegesiteni.
És minek nézel le?
Na mindegy jobb ha befejeznéd mert az ilyesmiket nagyon utálom
10/10
Rexxar 2009 márc. 05. - 19:19:29 10/10
(741/4500)
Oké oké, azért ne b*szogassuk már ennyit szegényt.
Célszerû lenne mondatokra tagolni a hozzászólást, illetve átnézni, mielõtt elküldjük. És ha ezt így, udvariasan leírjuk neki, akkor lesz eredménye. Ha viszont elkezdünk röhögni rajta és még 30 hsz-szel késõbb is ezen megy a poénkodás... nos, annak is lesz eredménye, csak éppenséggel az, hogy itthagyja a 'csába ezt a fórumot, de semmiképpen sem az, hogy esetleg rendezettebben kezd fogalmazni.

Legyünk megértõek. :angel: