10/10
ZoleeL 2009 márc. 04. - 18:50:16 10/10
(700/4500)
Az elsõ rész nagyon ütött. A harmadik résznél már engem sem vetett szét az izgalom, de akkoris baromi nagy csalódás volt a tegnap este. Minden mûsorújságot kiolvastam hirtelen, hogy rosszul emlékszem-e. de a shock azóta is tart.
10/10
IamWhoIam 2009 márc. 04. - 18:36:24 10/10
(699/4500)
írjátok sokan alá azt a petíciót!!! bár remélem az illetékesek is meglátják majd mert különben.... nem értem hogy számlálják ezt a nézettséget? nem hiszem el? az rtlnek hosszú idõ óta ez volt a nézhetõ sorozata erre leveszi.....
10/10
Rexxar 2009 márc. 04. - 17:13:56 10/10
(698/4500)
Én maximálisan megértem azokat, akiknek rosszul esik, hogy egy másik sorozat rajongója nekiáll szidni az õ kedvencüket, pláne a mûsor saját témájában. Ahol véleményem szerint kizárólag az adott show rajongói kellene, hogy szerepeljenek.

Ilyen esetben az adott emberkével érdemes privátban lerendezni, vagy szólni adminbácsinak, hogy lépjen.

Továbbra is úgy vélem, hogy itt a fórumon egy adott téma alapvetõen azért van, hogy a rajongók áradozhassanak jelen esetben a sorozatról, Cameronról, a többi szereplõrõl, Cameronról, a cselekményrõl, Cameronról, az egyes epizódokról, Cameronról, Summer Glau-ról, Cameronról... stb. :)

Sajnos mindig akadnak olyan emberek, akik ezt nem így tartják, és más mûsorok témájában rendeznek fikapartit. Teszik ezt feszültség-levezetésbõl, egyszerû rosszindulatból, vagy egyszerûen csak mert kiélvezik, hogy név és arc nélkül garázdálkodhatnak, gyakorlatilag komoly következmények nélkül. Az ilyen emberektõl természetesen mindannyian elhatárolódunk. Sajnos mindig is lesznek ilyenek, de ezekben az esetekben csak az adott emberen verjük ezt le, ne egy egész témán.


Nekem biztosan eszembe sem jutna rosszat mondani egyetlen mûsorról sem, mert ha jó: dicsérem, ha rossz: nem nézem, nincs mirõl beszélnem, ha még nem láttam: akkor meg pláne nincs.
Biztos vagyok benne, hogy a Mentalista is egy roppant izgalmas és érdekes sorozat. Talán nézném is, de legfeljebb interneten, semmiképpen nem az rtl-en. Kedd esténként mindenképpen bojkottálni fogom õket, legyen ez bármennyire értelmetlen hülyeség is. :P
Egy halom ember vegetáriánus egy életen át, hogy tiltakozzon az állatok öldösése ellen, pedig nyilvánvaló, hogy semmi értelme sincs. De mégis.
We make a statement. Én ezzel kijelentést teszek. :)

Peace.
Honey0919 2009 márc. 04. - 16:50:39
(697/4500)
ermészetesen egy ilyen brandnek tévéformátumban is kutyakötelessége volt, hogy sikert arasson, azonban, aki az erõs marketinggel megtámogatott bombakezdés után pezsgõt bontott, az valóban nem látta az egyre dermesztõbb folytatást. Az elsõ benyomások láttán sokan gondolták úgy, hogy nekik egy életre elegük lett a tévé dobozába kényszerített terminátorokból, így a folytatásra a 15 millió fölötti nézettség elõbb a felére, majd szép lassan a harmadára zsugorodott.
Honey0919 2009 márc. 04. - 16:50:12
(696/4500)
Kezdjük rögtön a közelmúlt emlékeivel: idehaza alig pár hete mutatták be a Terminátor: Sarah Connor krónikái (Terminator: The Sarah Connor Chronicles) címû akciósorozatot, melynél talán ecsetelni sem kell, hogy mi okozta a hatalmas füstöt: természetesen James Cameron filmjei, a Halálosztó és a Terminátor 2.: Az ítélet napja. A Jonathan Mostow-féle harmadik rész említése minden bizonnyal már kisebb hisztériát váltana ki a rajongókból, talán épp ezért nem is csoda, hogy Josh Friedman, a T-sorozat készítõje a 2. és a 3. mozifilm közé helyezte történetét, s a napjainkra már halott Sarah Connort állította elõtérbe.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 04. - 14:14:41 9/10
(695/4500)
Én nem hiszek ezekben a vacak peticiókban. Oda kellene menni, és elfoglalni a székházat :D ez az egyetlen megoldás, de mivel ez nem lehetséges civilizált emberek számára, ezért egy nagyot nyelnünk kell, és beletörödni, hogy bünözövé tesznek minket. Egy lapon emlegetnek majd tolvajokkal, és gyilkosokkal, kábítószeresekkel, és a testüket árúló személyekkel, csak azért, mert szeretünk valamit, és mivel másképp nem jutunk hozzá, illegális módon letöltjük.

A RTL Klub a bûn útjára taszít minket !!!!!!
Methos82 2009 márc. 04. - 13:45:34
(694/4500)
Fogadjunk h csütörtökön, és pénteken is valami olyat adnak ami helyett jobb lenne. Showder Klub után a 21század, és a Házon kivül, de ott a péntek!
10/10
lostangels 2009 márc. 04. - 13:43:23 10/10
(693/4500)
Jobban jártok, ha ott rendezitek le azt, aki beszól. Ha többször visszamegy azt hiszem akkor már jogosan lehet hívni a moderátort, õ biztos rendet tesz.

Másfelõl pedig tényleg nem a Mentalistát kell szidni, hanem magát a csatornát.
Methos82 2009 márc. 04. - 13:38:14
(692/4500)
Persze megértem! Csak én is haragszom a retek klubra, mert így sokan oltják a M , pedig nem is tehet róla hogy a Terminátor helyett adják! Egyébként nem értem miért hagyták abba! Hétfõ: CSI
Kedd: Mentalista, és Túsztárgyalók
és a csütörtök, és a péntek. nem fér el a Terminátor??? Na neee!
Methos82 2009 márc. 04. - 13:36:09
(691/4500)
Tudom, hogy Te nem jöttél át, és ezt tiszteletben is tartom. Hasonlóan ki lennék hogy ha ugyan ezt tennék a mentalistával is!! Egyébként már elnézést kértem MINDENKITÕL! SZENT A BÉKE!?:-))
Methos82 2009 márc. 04. - 13:34:41
(690/4500)
Aha!:-)
10/10
lostangels 2009 márc. 04. - 13:34:08 10/10
(689/4500)
U.I.:

Nem tudom ki keveri ott, de pl. én csak ide írtam, azt a topicot még nem is láttam.
Én is nagy nehezen lenyelem, ha itt beszólogatnak. Sztem tedd te is ugyanezt, mert ez az átmegyek hozzájuk és beszólok dolog nem gyere be.

Az, hogy alacsony volt a kerítés, arról nem mi tehetünk. Ha elvetemült TSCC rajongó azt hiszi, hogy ha ott beszól és visszatér a világ rendje, az nem a mi sarunk.

Hogy ilyen ne legyen mi nem tudunk ellene tenni.
10/10
lostangels 2009 márc. 04. - 13:30:45 10/10
(688/4500)
Bocs, de szerintem ez nem megoldás, hogy lesüllyedsz másnak a szintjére, és a saját fegyverével akarod legyõzni, de itt tuti besülsz.

Érthetõ, hogy valaki felháborodott. Én is kicsit meghökkentem mikor itt írták, hogy leültek tévézni és helyette megkapták a Mentalistát.

Azért elég bunkóság, ha valaki szeret valamit megszûnik, odamegyek és az orra alá dörgölöm, hogy az egy sz*r volt, meg egy hányadék. Mert itt is ez megy.

Megértem, hogy nem tetszik, de akkor legalább írj annak pü-t aki ezt csinálja, mert így olyannak is beszólsz, aki téged nem bántott, meg nem is akart.

Pl. én csak ide írtam, mert megtetszett a sorozat láthatóan pörög itt a téma. De nem megyek át más topicba oltani az embereket, itt meg megkaptam párszor.


Megértem, hogy szeretsz valamit és beszólnak miatta, de a támadás biztos jó megoldás? Csak mert én se szeretem, de nem mentem át és mondani ellenben te itt megtetted.
Methos82 2009 márc. 04. - 13:29:45
(687/4500)
Nem, nem erre gondoltam, mindegy. Itt nem írom le!
Szánalmas , hogy ide járnak akkor!

JÓ, én is elnézést kérek a heves kirohanásomért, de gondoltam, ha õk is átnézek én is ide. Felhúztam magam, belátom gyerekes viselkedés volt, de nekik is átjönni és ott oltani!
Methos82 2009 márc. 04. - 13:28:01
(686/4500)
Én nem is mondtam, hogy Te tehetsz! Ha foglalkoznál a dolgokkal tudnád, hogy miért nem tudja, érzi hogy megölik a családját. Sok mindent nem lehet megakadályozni így sem. Nem tud gondolatot olvasni, csak egy bizonyos gondolatot. Szép is lenne ha mindenki gondolatát ki tudná olvasni a fejébõl. ÉN pont a show óta mióta foglalkozom a bûvészettel, mentalizmussal látom milyen összetett dolog. Ha tudná elõre ki a gyilkos h lehetne több része! De miért is kéne hogy izmos legyen, nem attól lesz vki mentalista!
A Terminátorban még fém darabok, ja bocsika robotok rohangásznak, piros szemekkel. Wow, ez aztán a sorozat!
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 04. - 13:14:24 9/10
(685/4500)
azt hogy az egész "politikai elit" benne volt nyakig, ezt amúgy is sejti az ember.

Elnézést kérek azok nevében is, akik átírkálnak oda, csak nem tudják megcsapkodni az RTL mûsorigazgatóját, ezért ott dühöngenek. Van ez így :$

Vannak Lost rajongók, akiknek nem is vették el a mûsorát, mégis ide járnak, na erre varjál gombot :d
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 04. - 13:11:58 9/10
(684/4500)
Arról már nem tehetünk, hogy valaki nem bír uralkodni magán a retek klub féregsége miatt. Egyébként meg nem hiszem, hogy sokkal összetettebb lenne a mentalista. Van egy csávóka, aki kurv* sz*r mentalista, mert ha jó lett volna, akkor érezte volna, hogy megakarják ölni a családját, és megtudta volna menteni. Meg akkor már azt is tudná ki tette. Na mindegy. Lényeg a lényeg, hogy mitõl lenne össze tettebb, vagy egy Uri Geller hasonmás (glatra úgyan úgy néznek ki. És nem is izmos a srác, csak a ruha ápol és eltakar, ha láttad volna az ördög prádát visel, nos abban mutatják bugyiban a kis szöszi "kocogot" akkora bele van, de akkora :$), aki meglátja a bünügyeket, és ennyi. Nem kell egy 6 szálon futó cselekményt követned, a plussz mellék kitérõkkel egyetemben. Egyébként amit sokan néznek, az nem lehet összetettebb, ezt is azért nézték kevesen, mert kevesen értették.
Methos82 2009 márc. 04. - 13:10:03
(683/4500)
Végre egy értelmes ember!:-) Ki lehet fejteni a véleményét az embernek csak normális stílusban és hangnemben, és a napi feszkót nem fórumokon az ismeretlenek embereknek való beszólogatással kell levezetni!
Methos82 2009 márc. 04. - 13:08:42
(682/4500)
Látom, de akkor Õk se provokáljanak. Mindenki maradjon a maga kis területén!:-)))
A lányok is érzékenyek!!!
Methos82 2009 márc. 04. - 13:07:51
(681/4500)
Prinz kapcsán meglepõdnél miket tudok, de nem a fórumra tartozik!