10/10
stop 2009 márc. 05. - 19:17:51 10/10
(740/4500)
De hazai vagyok XD
10/10
Rexxar 2009 márc. 05. - 19:15:11 10/10
(739/4500)
Újabb építõ jellegû hozzászólás... (facepalm)
1/10
offtopic
damienisback 2009 márc. 05. - 19:13:58 1/10
(738/4500)
azért nem árt megkérdezni, hogy van-e valamilyen orvosi oka, hogy így ír.
ettõl függetlenül tényleg ritka az ilyen "gyöngyszem" errefelé :D
1/10
bt ice dogg j 2009 márc. 05. - 18:59:11 1/10
(737/4500)
minek ez a sz*r gagyi semmi köze a terminatorhoz
10/10
Rexxar 2009 márc. 05. - 18:36:29 10/10
(736/4500)
Oh. Thank you for explaining.
10/10
Rexxar 2009 márc. 05. - 18:30:57 10/10
(735/4500)
Oké, ez most nagyon off, de muszáj megkérdeznem. :) Hogy varázsoljátok a csillagocskákat a nevetek mellé?
10/10
ZoleeL 2009 márc. 05. - 17:42:11 10/10
(734/4500)
A jó hír az hogy van PRO7-em, a kérdés, hogy ott hol tart a sorozat? valaki ott nézte?
10/10
ZoleeL 2009 márc. 05. - 17:37:08 10/10
(733/4500)
Hát ez az Ómagyar Mária siralom nyelvezetében íródott :)
10/10
stop 2009 márc. 05. - 15:17:00 10/10
(732/4500)
Sziasztok.
ahogyan látom már nagy része nem kedveli az rtlklub-ot hát nagy szívesen én sem kedvelem mert egyszer elkezdenek valamit akkor bizti, hogy félbe zakicsák és maj vagy kicsivel késõbb folytatják vagy véglegesen habba hagyják ha ténleg erre kerül a sor, hogy végleg befejezödene akkár milyen film és csak az elejét mutatják akkor else kezdjék én ezért utálom az rtl klubot mert valamit elkezdenek és besem fejezik csak a szar filmeket adnak le, ( elnézést, hogy ezt írtam, de már televan a bakancsom már az ilyesmikkel, még pláne még ott van a sok reklám és 5 perc alatt még duplán asják le azt a reklámot nem is egyszer volt és pluszba még meg is hosszabitják a reklámokat, már ahogyan elnézem egyre rosszabb lesz a magyar média sok reklámokkal meg ezuttal ha elkezdenek valamit direkt félbeszakitják más filmekkel vagy véglegesen befejezik na mindegy én valamenyire jobbnak találom a tv2 mert legalább is ott legalább mint pl: a Dr houst leadják akkár jött a Sex és New Yurk vagy milyen film akkor ugy csinálták, hogy egyik héten ez a film a másik héten a Dr Hous lesz nem mint az rtl klub.
Meg a Magyar Médiánál legyünk olyan sok fözös müsor van mint pl spetrum a Paprika tv meg van kicsit az rtl klub-on meg a tv2,de minek enyi, de mindegy ez más tészta.
10/10
Rexxar 2009 márc. 05. - 14:12:56 10/10
(731/4500)
Jawohl. :)

Szóval a lényeg: A hozzászóló szerint a season 3 igenis meglesz, még ha nem is biztos, hogy a Fox-on. A Warner Bros. valószínûleg elég okos ahhoz, hogy észrevegye a hatalmas nemzetközi rajongóbázist. Õk kaszálnak (pénzt :)) minden külföldi csatornától, amelyik adja a sorozatot - profitálnak.

És, noha a TV by the numbers-nél elég pesszimisták, a T4 film igenis nagy reklám lesz a sorozatnak. (Megjegyzés: állítólag a tvbn-nél a fazon direkt utálja a mûsort, és szerinte már rég le kellett volna lõni - ergo kicsit elfogult. Megjegyzés a megjegyzésben: Sosem fogom megérteni az ilyen embereket. Hogy lehet utálni valamit? Lehet szeretni és nézni vagy nem szeretni és nem nézni... Na mind1.)

Sok emberhez még nem is jutott el a sorozat híre. (Újabb megjegyzés: tulképpen én is csak akkor értesültem a létezésérõl, amikor az rtl reklámozni kezdte.)

És ha a sok, T4-et megnézõ ember kíváncsiságból belenéz a SCC-be, és csak egy kis részük is ott ragad, az már jó nagy szám (tekintve h T4-et sokan fogják látni), pláne ha az egész világon nézzük.

Õ (a hozzászóló) még mindig úgy véli, h Josh Friedman az ötleteit mindenképpen felvázolhatja a végszó kimondása elõtt. (Ismét megjegyzés: sokan tartják, h Josh "megdumálhat" egy harmadik évadot. Pláne ha valami igazán jó ötlettel áll elõ a harmadik évadot tekintve.)

Emellett a mûsort felvevõk és késõbb megnézõk száma is intenzíven emelkedett - tehát érdeklõdés van. Meg aztán mi a szöszért szednék össze és publikálnák a felvevõk számát, ha nem számítana? Viccbõl?


Dióhéjban ennyi. Ez nem hivatalos, távolról sem, de mégis, abban, amit mond, nagyon sok ráció van. Makes sense.

-------------------------------
Aki gondolja, az írjon a WB-nek, illetve a Fox-nak mailt. Hátha valaki nem olvasta a korábbi hsz-emet, amiben ezt említettem. Ha igen, bocsesz, h itt spammelek. Spread the word!

FOX: askfox@fox.com
WB: Scott.Rowe@WarnerBros.com
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 05. - 13:55:02 9/10 Előzmény Rexxar
(730/4500)
Okés, akkor most a mocskos nácik kedvéért transzlét plizzzzzz :D
10/10
Rexxar 2009 márc. 05. - 13:17:16 10/10
(729/4500)
Én személy szerint az utolsó pillanatig ütni, rúgni és kapálózni fogok a Terminátor-sorozatért, illetve az utolsó pillanatig maximálisan optimista leszek. Ha végre egyszer valami megfelel az én kényes ízlésemnek, akkor abba nagyon beleásom magam, és mindhalálig támogatom. :)

Az alábbi hozzászólás az amcsi fórumról:


Season 3 WILL happen! Maybe not on FOX (which might be a good thing, seeing as they keep trying to meddle with the show) but there will be a season 3.

Warner Bros are likely smart enough to know about the show's massive international fanbase; they get revenue from foreign networks who air it eg Virgin 1 (don't know any others, sorry) which makes the show still very profitable.

And despite what the morons at TVBTN say, T4 will peak an interest in all things Terminator. A lot of people still haven't heard of TSCC. Only one of my friends has heard about it (other than my incessant ramblings about it) and he doesn't watch it - not really his thing.

A lot of people who don't know about it, who watch T4, will at least check out TSCC, and if only a fraction of them come back for more every week, that's still quite a large amount of people. Even larger, when you think globally.

I still think Josh will at least be given a chance to pitch his ideas for Season 3; DVR numbers have increased dramatically, which shows people are still watching. And DVR numbers have to count for something, or else why would anyone bother poring all over all that data, analysing the statistics and publish their ratings. Not for fun!


Most nem kezdek bele az összefoglalásába, bízom bennetek, akinek mégis gondot jelentene kibogozni, az szóljon és majd leírom magyarul, h kb. mirõl van szó.

Peace.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 05. - 10:35:22 9/10
(728/4500)
Ha már lúd, legyen kövér, támadjunk a róna utcánál is, és a josi barat show-t is bontsuk le.

Múltkor, ahogy mentem fel, és érintõlegesen bele néztem a hal a tortán c mûsorba, ugyebár mindenki otthon fõz, és oda várja a vendégeket. Ez a kis köcsög indiai, egy étteremben fözött, mert büdös neki a magyar, és nem engedi be a lakásába, mert tisztátalan lesz. Na, ha nem engeded be öket, akkor ne is vállalj el egy ilyen mûsort.

szóval vesszen az aktív is, meg a két gugli fejü a tényekben :D Úgysem a tényeket közlik :D
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 05. - 10:33:07 9/10
(727/4500)
Azért mert kocog kis (fehér egysejtüek, illetve csak félsejtüek, akik egy kis ostor szerû valamivel hajtják elõre magukat, és egy nagy gömböt keresnek, amibe bele akarnak furakodni!!! ) :D::D:D:D:D
Azzecs 2009 márc. 04. - 23:46:25
(726/4500)
Sziasztok!

Tudja valaki az RTL klubbról hova tûnt el? Miért vették le?

Kellemes Estét!

A.
10/10
lostangels 2009 márc. 04. - 23:18:07 10/10
(725/4500)
Hamar rátalálnál, csak kutakodj a neten. :D
Elfoglaljuk az egész RTL bagázst. Lebontjuk a Mónika Show díszleteit, szétverjük a Fókusz asztalát, bojkottáljuk a híradót és tessék: Kész a TSCC maraton. :D
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 04. - 23:08:07 9/10
(724/4500)
A kötél elszakadt :D Én hozom a benzint, meg a rongyokat, mi is kell még a molotovba ? :$
10/10
lostangels 2009 márc. 04. - 23:06:40 10/10
(723/4500)
Ahelyett hogy veszekedtek, írjátok alá a petíciót. Aztán "küggyétek" szét minden TSCC rajongónak, õk is írják alá. Ha õk is aláírják, akkor megfûzi a rokonokat, családtagokat, házi kedvenceket, õk is írják alá.
Ha minden kötél szakad, megyünk és felgyújtjuk a Retek székházát.

Ennyire egyszerû a képlet :P
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 04. - 23:02:55 9/10
(722/4500)
én minden hozzászólásomat abban küldöm :$


Spoiler S02E16


a mostani részt már kielemeztük, hogy Cameron jó volt benne, és amikor a fözésrõl beszélt, el is mosolyodott, Sarah féltékeny, és a neki beadott drog miatt haluzott ? :$ De a pasi hasra esett, és Õ kapta meg :D

Most akkor hogy is van. a következõ részek mindenképpen magyarázni fognak, és action is lesz benne, bõségesen.

Szóval szombat vasárnapig most nem nagyon fog történni itt semmi.

Eddig jó volt, mert a fox adta pénteken, a retard meg kedden, és 2-3 napig csámcsogtunk a részenek. De most hogy az ostoba retard kiesett, így már várjuk a holnap utánt, hogy az új részt megvitathassuk. És addig pedig megy a harc a jók és a gonoszok között :D
Swa 2009 márc. 04. - 22:56:02
(721/4500)
Nos, hát ez már OFFTOPIC.
...Bár mit is tehetnénk tehetetlen dühünkben? Legalább nevessünk!