Kevin4 2010 febr. 19. - 21:27:52 Előzmény wukovsky
(2660/4500)
Ja és Cameron %-ban való esélyét nagyon elértettem, szóval neki van 60% esélye a T-888 ellen! Pont fordítva értettem!

Én is úgy vettem észre, hogy Cameron gyorsabban reagál a közelharcokban mint egy tripla 8-as, és tényleg bazi erõs Coltan ötvözet lehet mert az 1.részben Cromartie, és nem tudom hanyadik részben pedig Vic is ököllel ütötte Cameront míg az padlón volt, de semmi baja nem lett se neki se a chipjének, tekitve, hogy elmondtad, hogy egy tripla 8-as milyen brutálisakat tud ütni, szerintem Cameron közelharcból nagyon jól vizsgázott!:)
Kevin4 2010 febr. 19. - 21:17:40
(2659/4500)
"Háborúzni a békéért olyan, mint kefélni a szüzességért."

Na, ezt jól megmondtad, ezzel nem ellened szólok, egyetértek veled!

Amúgy látom, hogy neked mindegy, hogy második világháború vagy Római Birodalom, te mindkettõt nagyon vágod!
Tuti, hogy a kedvenc tantárgyad a töri volt!:)

Amúgy most egyfajta epizódelemzést tartasz?
Vagy csak egyfajta nosztalgiázás?

Csak azért kérdezem, mert látom, hogy már a 4.részt elemezted, úgyhogy itt valami van!
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 19. - 21:14:50 9/10
(2658/4500)
http://hu.wikipedia.org/wiki/A_T%C3%B6r%C3%B6k


Helytelen az egyik hozzá szólás, úgyanis azt állítják, hogy


Spoiler


A törökbõl lesz a SN, de a törköbõl JH lesz, aki sajnos nem tudtuk meg, hogy mi is valójában :P :D
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 19. - 20:59:36 9/10
(2657/4500)
S01E04

Veszélyes helyzet



Láthatjuk, hogy Cromartie tökéletesen újra építi magát, és láthatunk egy kis "farkas kalandot", ahogyan Sarah-ék levadásznak egy Coltan szállítmányt.


John reakciója a kiscsaj halálára egy kicsit túlzottan eltúlzott szerintem, mármár EMO-ba átnyúló. Nem is ismerte a lányt, életében nem is beszélt vele, na meg, ahogy oda ér a lépcsõ aljához, már ugrott is a kiscsaj, fel sem ért volna, még csak beszélni sem tudott volna vele, hogy ne ugorjon, nevetséges ahogy "gyötri" magát. Na mindegy, ez csak az én szubjektív véleményem.


Amúgy már kezdjük látni, ahogyan próbálgatja a kis szárnyait, és tör ki az anyja szeretõ elnyomása alól. Abszolút igaza volt, hogy ez a Coltan szállítmány megérte a Rizikót, és amúgy


Spoiler S02E22

Ebben a részben össze omlott a mítosz, ugyanis JC nem létezett, az ellenállás viszont igen, a Reese fiúk is katonák voltak, és jól is harcoltak, szóval az hogy JC viszi az emberiséget a gyözelemre, az nekem mindig is büdös volt.


Szerintem Nikolai, Szergej, és Jurij viszi a gyözelemre, faxom tele van már vele, hogy mindig amerika a király, még jó hogy a könyvekben vannak európai események is. Megnézném a kökemény ruszkikkal mit kezdenek a gépek, azért ott nem puhány kis vajfasz@uak vannak.


Ilyen Jimmy katonák, akik ha reggel nem 40 fárenheit fokos kakaót kap, akkor nem hajlandó harcolni, ott kemény specnasok vannak :$
10/10
convar 2010 febr. 19. - 20:54:59 10/10
(2656/4500)
Na ezt nevezem én hozzáállásnak! Ismét meg kell virtuálisan hajolnom elõtted ;)
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 19. - 20:51:25 9/10
(2655/4500)
Gondolj bele a Római birodalomba, ami 2000 évvel ezelõtt létezett.

Ceasar Galliai hadjárata :


Plutarkhosz szerint az egész hadjárat 800 meghódított várost, 300 leigázott törzset, egymillió rabszolgának eladott embert és hárommillió csatában elesettet eredményezett. A korabeli történészek közismerten eltúlozták az ilyesfajta számokat, de Caesar gall hadjárata mindenképp a legnagyobb volt Nagy Sándor hadjárata óta.



És nem esik szó az anyagi javakról :$

A világ mindig is ilyen volt, csak most a média sok dolgot felfúj, ennyi. Én pedig Szállasi Ferenc elvét vallom, aki a békért háborúzik, az olyan, mint a pap, aki gyilkolja a híveket, hogy azok minél elõbb találkozhassanak a mindenhatóval.

Vagy modernre fordítva: Háborúzni a békéért olyan, mint kefélni a szüzességért.


Remélem átérezzük a béke fenntartó háborúk ironiáját :P :D

Megoldják maguknak. Elrendezödnek idõvel az erõviszonyok. Párszáz évvel ezelõtt még nálunk is mentek a hatalmi harcok, miért várjuk el a világ minden részétõl, hogy Õk is azon a szinten legyenek, ahol mi vagyunk :$
Kevin4 2010 febr. 19. - 20:29:05
(2654/4500)
Az élõszövetes dologban igazad lehet, tényleg így van!:)
Kevin4 2010 febr. 19. - 20:18:45
(2653/4500)
Elolvastam!
Döbbenet!
Ennyi embernek kell meghalni az ércekért meg az erõforrásokért!
Itt is nagy szó a Coltan, nem csak a TSCC-ben, jó volt olvasni róla, mert ezekben a Coltanos dolgokban nem voltam otthon, viszont ez a rengeteg halott ez egyenesen szörnyû!
Mai világ már csak a versengésrõl szól, az emberéletek meg semmit sem számítanak!

Köszi szépen a cikket wukovsky!
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 19. - 20:09:00 9/10
(2652/4500)
http://www.sg.hu/cikkek/65428/ver_tapad_a_pc_khez_es_a_mobilokhoz


Mintha ez újdonság lenne a világban, ez mindig is így volt, és mindig is így lesz, harc lesz az ércekért, és az erõforrásokért.
Kevin4 2010 febr. 19. - 20:03:13
(2651/4500)
Nem is vettem úgy, és én is tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de jobb híján más magyarázatot nem találtam!:)

Ez csak józan paraszti gondolkodás:
Cameron egy Terminátor, szerintem abban egyetértünk, hogy semmilyen emésztési folyamatot nem tud lebonyolítani, hiszen fémbõl van, errõl nincs is mit taglalnom, többet nem is beszélek róla!
Ebbõl vontam le azt a hogyis mondjam "furcsa" következtetést, hogy valamilyen módon üríteni kell (tudom, hogy állati nagy hülyeségnek hangzik az ürítés, de most nem találok rá jobb kifejezést), na már most ha ürítésrõl beszélünk akkor neki valamelyik testrészén (én a hasára tippelnék) ki kell, hogy nyisson egy fedelet vagy nem tudom mit!

Ha nem is pontosan így (ezt sosem mondtam), de szerintem hasonló mûvelet lehet ez Cameronnál!

Ha már a kajálásnál tartunk, Vic-nek is lehetett valami ilyesfajta dolga, hiszen volt egy felesége, és Vic-nek ennie kellett, mert hacsak nem volt bolond a felesége (nem látszott annak, hiszen azon a rendõrlámpás terven dolgozott), akkor elõbb-utóbb feltünt volna neki!
Úgyhogy szerintem Vic is kajált! (Egy férjet eljátszó Terminátornak elengedhetetlen, mert akkor ugrik az álca!)
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 19. - 19:51:53 9/10
(2650/4500)
Ha emlékszel Arnold pucérkodos jeleneteire, akkor tudjuk jól, hogy mindene a helyén van, tehát akkor Cam is rendelkezik természetes úton módon bizonyos nyílásokkal. Ugyan én nem vagyok híper inteligens világ pusztító kompjuter de igen logikus lenne a számomra is, ha már ugyis van egy nyilás, amit amúgy az emberek erre is használnak, akkor miért ne távozhatna neki is ott a felesleges dolog. Pusztán csak a logika alapján jutottam erre :) Lehet, hogy titkon Vulkáni vagyok, ez magyarázat lenne a fülemre, és a zöld véremre :P :D
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 19. - 19:49:13 9/10
(2649/4500)
Az élõ szövettõl az már nem nagy lépés, hogy milyen szövetet hozzanak létre, hiszen tulajdonképpen maga az emésztõ rendszer is egy nagy izom, stb :$
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 19. - 19:47:51 9/10
(2648/4500)
Errõl nincs információ, de pl a robotzsaru is evett, valami egészen pépes baba étellel üzemelt :$
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 19. - 19:46:48 9/10 Előzmény convar
(2647/4500)
A küzdelmek látvány világa sokszor nem reális, pl, ami a második részben is volt, ahogy Vick-el verekszik, alapvetõen egy terminátor széttép egy páncél termet, Vick ráfog Cam kabátkájára, aki alsó feszítõ ütéssel szétcsapja a kezeit, de a kabát nem szakad el :)

Sok és ehhez hasonló dologra orrolok :P :D

Nah, jó bevallom az igazságot, magam sem tudom, adatokra lenne szükségem, hogy mit tud Cam és mit tud egy t-888

Az nem kétséges, hogy erõben, és sebességben kb egálban vannak, viszont a Vick-el való küzdelemben kicsit az látszott, hogy Cam ügyesebben reagál Vick lépéseire, tehát, mintha gyorsabb lenne a gondolkozása. Amikor Croval küzdött Az elég vicces volt, hogy félkézzel fogta Cro-t, a másik kézzel meg áramot vezetett bele, és Cro eközben csak nézet mint boci az új kapura.


Akkor végig veszem:
1. Lendület, tehetetlenségi nyomaték, itt a T-888 vezet pusztán nagyobb méretébõl.


2. Erõ, gyorsaság, itt egál van, mármint a gyorsaságban, mert Cam ugyan üldözte Vick-et, de nem tudott rajta hozni, és Vick sem tudott eltávolodni, tehát egáll, de a nagyobb méret miatt, lehetséges a nagyobb erõ, de ezt nem tudjuk.


3. CPU, ez az ami a full bizonytalan.

Tehát

Cam t-888

1. 1:2
2. 1:1
3. ?:?


A t-x nél jóval fejlettebb volt a cpu, és a speciális csuklók miatt képes volt az egész teste pillanatok alatt 180 fokos fordulatot venni, de vajon ezek a speciális csuklók amúgy nem jelentenek-e kisebb szerkezeti szilárdságot ? :$



A CPU dönt, hogy egál, vagy gyöz a t-888 :$
10/10
duckshoot 2010 febr. 19. - 19:25:35 10/10
(2646/4500)
De nem az ötletet kritizálom, csak nem tudom mi van.
10/10
duckshoot 2010 febr. 19. - 19:24:03 10/10
(2645/4500)
Ez pont nem akartam írni. De nekem is átfutott az agyamon.
Mégis csak egy terminátor nem pedig egy hulladák tároló :)
10/10
duckshoot 2010 febr. 19. - 18:45:11 10/10
(2644/4500)
Vagyis minden ilyen alkalommal meg kell vágnia a ,,ruháját". A szövet nem nyílik le a fedéllel együtt - mithogy majdnem úgy vislekedik mint az emberi, vagyis gyógyul.
Kevin4 2010 febr. 19. - 18:24:01
(2643/4500)
Szerintem egy ideig ugyanúgy benne marad mint az embereknél! Úgy értem, hogy szerintem van egy tároló helye neki (amibe x mennyiségû kaja fér aztán ha megtelik valamilyen módon "üríteni" kell, gondolom ez a kajálásos dolog mégjobban segíti az elvegyülést) és egy hogyis mondjam "nyitófedele" a hasán persze a szövetek alatt! Ugyanolyan lehet mint a fején ahol a chip-et lehet kivenni, csak amirõl beszélünk az szerintem valamivel nagyobb!
Mert azt azért nem tudom elhinni róla, hogy a belsõ fémváz megemészti a kaját és ugyanúgy klozetra megy mint az emberek!
Szerintem ott még nem tart a Skynet!
De kiemelném, hogy ez csak TIPP!
(Mivel nem én terveztem Cameront, sajnos)
10/10
duckshoot 2010 febr. 19. - 17:56:27 10/10
(2642/4500)
Mondjuk kinyitják a szájukat és levegõt vesznek :)

Mi lesz az ételel amit Cameron megevett?
Tudom, hogy csak egy nyamvadt chips meg egy falat palacsinta volt.
De hova tûnnek?
10/10
convar 2010 febr. 19. - 17:45:11 10/10
(2641/4500)
Oké wukovsky, akkor még a 3517-es hsz-emre egy kommentet és meg is volnánk :);)