Kevin4 2010 ápr. 30. - 17:40:20
(3600/4500)
Hát érdekes, az biztos!:)
Igazából nem is tudom hogy mire gondoljak mert csak tippelgetek, abból meg van bõven!
Ha egy alternatív jövõbõl küldték vissza Weawer-t akkor még talán elképzelhetõ! (bár ezezkben az idõparadoxonokban nagyon nem vagyok otthon) Persze megint csak találgatok! Mióta elindult a 2.évad állandóan ezt csinálom!:)
2.évad-10.rész
Hát nagyon várom, nem gyõzöm leírni!:)
10/10
duckshoot 2010 ápr. 30. - 17:22:13 10/10
(3599/4500)
Igen, hátulról itt a 9mm-sek vonzzák a szemet.
Viszont milyen szép arányos teste van Sumeron-nak :D.
Itt nézem a vallait, a karjait, a derekát.
Óó és a haja. Gyönyörû hosszú barna haja van.

Személyes vélemény: egy nõnek jobban áll a hosszú/hosszabb haj :)
10/10
duckshoot 2010 ápr. 30. - 17:11:34 10/10
(3598/4500)
Ez megint érdekes.
Megalkotják a Skynet-et.
A Skynet megtámadja az emberiséget.
Fejleszti a különféle terminátorokat.

Erre a jövõböl visszaküldött terminátor technológiáját tanulmányozva alkotják meg a Skynet-et.
Kevin4 2010 ápr. 30. - 15:34:23 Előzmény duckshoot
(3597/4500)
Nagyon jó kép!:)
Kifejezetten tetszik a keresztbe tett kezek! (a pisztolyokkal együtt persze)
Harciasságra utal, és nekem még az is lejön ebbõl a képbõl, hogy Cam háttal is veszélyes! (azzal, hogy mutatja a nézõnek a két pisztolyt)
Szinte fenyegeti az ellenségeit!:)
Igen, ez Cameron!:)
Kevin4 2010 ápr. 30. - 15:26:01 Előzmény convar
(3596/4500)
Na látod ez az! Amikor tök biztosak valamiben, tudják mit kellene tenni, és mégsem teszik meg! Annyiszor láttam már ezt filmekben!
Mi a fene kellene még nekik!
Tudják, hogy öten voltak ott, és mint már mondtam abból négy kilõve, így már csak Ellison lehetett!
Nem tudom, hogy mi hiányzik még nekik! Az, hogy Ellison ráírja a pólójára, hogy "Én ástam ki Cro vázát", vagy mi?
Tényleg annyira egyértelmû!
Ajánlom is, hogy Sarah-ék ne hagyják annyiban!

Különben én sem értem John-t, és nem is akarom bántani, de csak egyszer nincs ott anyuci, és máris döntés (és cselekvés) képtelen!

Igen, jól mondod Cam-nek is igaza volt, tényleg meg kellett volna bizonyosodniuk a dologról!
Már megfigyeltem (gondolom ti is), hogy John egy nagyobb döntés elõtt (mint Ellison vallatásnál Cro vázáról), egyszerûen leblokkol, nem történik nála semmi, nem, nem azért mert gondolkozik, egyszerûen döntésképtelenné teszi egy ekkora felelõsség, aztán az agya nyom egy újraindítás-t, és azzal jön elõ, hogy "Nem õ volt, engedd el"!

Jó, tényleg nagy felelõsség, az egyik oldalon ott van Cro váza, hogy meg kellene találni, a másik oldalon pedig Ellison élete, hogy mégsem kellene azért megölni!
John-nak az ilyen (még) nem való!
Én nem tudom, hogy milyen betegsége van most Sarah-nak, de azt tudom, hogy ennél rosszabbkor nem is jöhetett volna, mert tényleg ott kellett volna lennie Ellison vallatásánál, szerintem õ szóra bírta volna és nem engedtette volna el Cameron-nal!
Hát holnap estétõl majd folytatódik a történet a cool-on! Vasárnap meg jöhet a letöltés!:)
Kevin4 2010 ápr. 30. - 15:09:21 Előzmény duckshoot
(3595/4500)
Az lehet, hogy muszáj volt Weawer-hez vinnie, a megismerés és a kísérletezgetés érdekében, de egyben nagy felelõtlenség is, mert üzlet ide-oda, akkor is Ellison alig tud valamit errõl a "nõrõl"!

Bajt sejtek nagyon is, mert a T2-ben Swarzi egyik fémkeze (ami megmaradt az 1. részbõl) majdnem elindította az Itélet Napját, ezért is kellet a terv szerint Dyson-t kiiktatni.
Jó, mivel nem tudom, hogy mi lesz a következõ rész(ek)ben, ezzel nem is azt mondom, hogy ez is biztosan ahhoz kell Weawer-nek, de ha egy Skynet által küldött termihez (Weawer) kerül egy másik termi váza (Cro) akkor abból nem sok jó lehet! Legalábbis szerintem!
De mondom, ezt tök tudatlanul írom, csak az eddigi részekre tudok építeni, ez 100%-ig csak feltevés, fogalmam sincs mi lesz ebbõl, én csak azt mondom, hogy Cro váza valamilyen módon befog kavarni!

Jól tetted, hogy nem olvastad el, így megmarad az élmény, persze nálam is volt csábítás ahol egyszer azt olvastam:"2x22 bõvebb leírásához katt ide"
De persze nem kattintottam rá, inkább mást néztem!

Persze, így van, van az internetnek jó és rossz oldala is!
10/10
convar 2010 ápr. 30. - 12:56:42 10/10
(3594/4500)
"Apropó Cro váza:Most John-éknak most egy marha nagy hiányérzetének kellene lennie mert nem találták meg a "sírásót"! Jó, gyanakodtak Ellison-ra, de õ váltig állította, hogy nem õ volt (ahogy mentegetõzött, neki még én is elhittem volna, még Cameron szorítása se törte meg), akkor most végülis nem tudják, hogy ki volt! Gondolom, hogy ezt nem hagyják annyiban!

Pedig 5-en voltak ott! (az ásásnál)
Sarah, John, Cameron és Derek kilõve, akkor már csak egy van, és akárhogy nézem az Ellison!
Jó lenne ha Sarah-ék mégegyszer átgondolnák ezt, mert az nem ártana!"

Ebben tök igazad van, Sarahék ezt nem hagyhatják annyiban, hogy csak úgy nincs meg a váz és kész.

Nem is értettem Johnt, miért engedte el Ellisont, mikor tudta pedig, hog csak õ lehetett. Cam nemhiába mondta, hogy meg kell bizonyosodnunk.

Ilyenkor úgy utálom, hogy Cam nem állhat a sarkára amiatt a k.rva program miatt :)
10/10
duckshoot 2010 ápr. 30. - 12:32:33 10/10
(3593/4500)
Ez annyira tetszik mint amelyiken szembe sétál.
De nagyobban jobb lenne.
10/10
duckshoot 2010 ápr. 30. - 10:58:19 10/10
(3592/4500)
Vázat muszáj volt Ellison-nak oda adnia Weaver-nek. Csak vele tudja megfelelõen megvizsgálni.
Bajt sejtesz? Mondjuk Cro ,,feltámad" :)
Sarah-ék meg nem hinném, hogy annyiban hagynák, hogy Cro-nak lába kelt.
De nem igazán akarok találgatni had jöjjön csak minden full frontal az arcomba :)

Bár múltkor sikerült majdnem bele olvasnom az utolsó rész kielemzett leírásába. Sztem lezsibbadtam vagy mi, mer olvasom közben meg tudom, hogy nem szabad. Szerencse pár mondat után abbahagytam abban meg csak az okoskodás ment bevezetõnek.
Így is láttam egy képet amin egy mondat ismétlõdöt egy kijelzõn újra és újra. Sokatmondó volt.

Amennyire szeretem az Internetet annyira UTÁLOM is.
Kevin4 2010 ápr. 30. - 09:49:24
(3591/4500)
Hát hallod én is!:) Bonyolódik a történet most már nagyon! (Ha már csak Ellison-t nézzük is)
Tényleg még volt a liftes jelenet is, jó hogy mondod! Azt hiszem, most így visszaemlékezve többször is megtörtént vele, hogy ki kellett szálnia a liftbõl! (kb. 2-3.szor)
Ez már kicsit se feltûnõ!
Igen, nyilván nem bízik meg 100%-san Weawer-ben (nagyon jól teszi), habár õ úgy mutakozik Ellison-nak mint Tereza nõvér, a segítõkész nõ, aki támogatja Ellisont, csak bánt, hogy Ellison szállította Cro vázát Weawer-nek!
A legutóbbi rész után ez az ami most bánt engem, mert nincs az az Úristen, hogy ebbõl ne legyen baj!

Apropó Cro váza:Most John-éknak most egy marha nagy hiányérzetének kellene lennie mert nem találták meg a "sírásót"! Jó, gyanakodtak Ellison-ra, de õ váltig állította, hogy nem õ volt (ahogy mentegetõzött, neki még én is elhittem volna, még Cameron szorítása se törte meg), akkor most végülis nem tudják, hogy ki volt! Gondolom, hogy ezt nem hagyják annyiban!

Pedig 5-en voltak ott! (az ásásnál)
Sarah, John, Cameron és Derek kilõve, akkor már csak egy van, és akárhogy nézem az Ellison!
Jó lenne ha Sarah-ék mégegyszer átgondolnák ezt, mert az nem ártana!
Még szerintem az is Ellison ellen szól, hogy még "újfiú a csapatban" még bármit megtehet, mert nem ismerik eléggé, és csak úgy feltûnt Mexikóban!
(ahol õk is voltak)
10/10
duckshoot 2010 ápr. 29. - 20:25:22 10/10
(3590/4500)
Igen azok a jelek árulkodók. De nem hinném, hogy vakon megbízik Weaver-ben. A liftes jelenet mikor Ellison be akart szállni de azt mondták a lift tele van.
Tudja, hogy nem osztanak meg vele minden információt.
Egyedül nem tudna ilyen szintre kerülni, Weaver a magasabb kapcsolat.

Az történések fényében már nagyon várom a következõ részt.
Kevin4 2010 ápr. 29. - 20:12:44
(3589/4500)
Hát nem is tudom, mondjuk a segítõkészségére, mármint hogycsak úgy felkereste Ellisont minden elõzmény nélkül!
Habár akkor a halott kommandósokra hivatkozott Ellisonnak, hogy segít megoldani ezt az ügyet, na dehát tudjuk mennyire érdekli Weawer-t a halott kommandósok! (Azt hiszem ezt hozta fel elõször Ellisonnak, de majd megint megnézem a 2.évad 1.részt)
És szerintem az elején túl erõszakos volt vele, fõleg amikor felhívta Ellisont és elhívta magához ebédelni (vagy egy kávéra, nem tudom), Ellison azt hozta fel, hogy sok a dolga, erre Weawer:Nincs semmi dolga!

Egy kicsit túl erõszakos ahhoz képest, hogy egy vadidegen!
Jó tudom, hogy most nagyon visszanyúltam, de voltak ilyenek is!
Szerintem a kezdethez képest gyanús volt!
De Ellison mellett szól az, hogy nagyon a padlón volt a 20 kommandós kollégája miatt!
Ezt írtam convar-nak is:Innentõl kezdve Ellison-on tartom a szemem, mert kíváncsi vagyok, hogy mi lesz vele ezek után, és két okból is:
1. Weawer-rel való kapcsolatának a "megfejtésére". Szóval, hogy mi is lesz ebbõl.
2.Cro-s ügy. Sarah-ék ráönnek e, hogy õ volt a hunyó, és mit kezd Weawer (és Ellison) Cro vázával.
10/10
convar 2010 ápr. 29. - 20:04:44 10/10
(3588/4500)
"Az biztos, hogy minél többet szeretne megtudni a gépekrõl, hogy a korábbi incidens(ek) ne ismétlõdhessenek meg újra."

Miközben a tudtán kívül éppen ezeket segíti elõ :)
Kevin4 2010 ápr. 29. - 19:59:00
(3587/4500)
Ahogy mondod, a lényegre tapintottál!
Én egyenesen nem merem az ilyesmit elolvasni! Nagyon elrontaná az egészet!
10/10
duckshoot 2010 ápr. 29. - 18:38:06 10/10
(3586/4500)
Mondjuk honnan is gyanakodna Weaver-re? Nem feltételezheti mindenkirõl, hogy veszélyes.
De nem hinném, hogy teljes egészében megbízik benne. Ez inkább kölcsönös érdek kapcsolat. Ezzel viszont nem mondtam újat :)
Az biztos, hogy minél többet szeretne megtudni a gépekrõl, hogy a korábbi incidens(ek) ne ismétlõdhessenek meg újra.
10/10
duckshoot 2010 ápr. 29. - 18:32:43 10/10
(3585/4500)
Nem tudom mit jelenthethek a pontok. Erre ötletem sincs. Korábbról nincs konkrét utalás, elõre meg nem látok.
Eddig még egyszer sem olvastam el az épp soron következõ rész(ek) tartalmát.
Így az igazi.
Kevin4 2010 ápr. 29. - 17:50:45 Előzmény convar
(3584/4500)
"Ez az Ellison se semmi: Cam keze a torkán, de van lélekjelenléte hazudni Croról. Miközben tisztában van vele, hogy egy szavába kerül Johnnak, és törik a giga :)"
Na ez az amit én se értek, de az elkövetkezendõ részekben Ellisonon fogom tartani a szemem, mert az elõbbi tette, hogy óvatosan fogalmazzak nem semmi!
Kevin4 2010 ápr. 29. - 15:24:46 Előzmény duckshoot
(3583/4500)
"Az meg milyen irónikus, hogy Ellison segíteni akar azzal, hogy Cro vázát odavitte Weaver-nek és nem is sejti a bajt."

Hát ez az! Rossz oldalon van! Sarah-éknak kellene segítenie!
Most nem jól használja az agytekervényét Ellison, pedig sokszor okos tud lenni de most nem az!
Úgy üzletel Weawer-el, hogy közben nem is tud semmit róla, nem tudja a céljait és az érdekeit az üzletben!
Jó tudom, Ellison most egy bosszúszomjas ex-FBI-os aki 20 kollégáját vesztette el, és meg akarja érteni ezt az egészet stb.
De ilyenkor tudja elkövetni a legtöbb hibát, ezért is nem jó ez a bosszúállósdi, Sarah-éknál már más lenne a dolog!
Különben Ellison még mindig nem érti teljesen ezt az egészet fogadni mernék rá!
Igaz, az 1.évad óta nyomozott az ügyben, rengeteg dologra rájött, látott egy Termit lövöldözni, majd azt késõbb elásni, de még mindig nem kerek neki az egész, lehet látni rajta!
Legalábbis szerintem!
Pedig nagyon bírom Ellisont, de most nem igazán hozza a formáját!
Remélem ez megváltozik!
Kevin4 2010 ápr. 29. - 15:13:58 Előzmény duckshoot
(3582/4500)
Ez is igaz!:)
Már akartam kérdezni, hogy a soriban a legutóbbi részben, neked van valami ötleted arról, hogy mit akarnak ezzel a "három ponttal"?
A pszichológusnál ez a három pont Sarah-John-Cameron hármasa lenne, de kétlem, hogy az elvérzéstõl haldokló ember erre célzott volna!
Úgy értem, hogy a legvégén (ezzel lett vége), Sarah meglátta a falon azt a három pontot. Na innentõl kezdem nem érteni!
Jelzem, hogy én is a cool-lal haladok azért tûnök ilyen hülyyének, szóval nem láttam a többi részt!
De amúgy meg tök jó, mert bonyolódnak a dolgok, a 2.évad nagyon is hozza az elvárásaimat!:)
10/10
duckshoot 2010 ápr. 28. - 21:09:53 10/10
(3581/4500)
Igen kicsit elkanyarodtam, nem is akartam ezt a témát túl pörgetni, nem ide való.

Miért tennéd? És ha igen engem miért zavarna :)
Leírtam, az elsõ mondat volt a lényeg.