loradyboy 2009 febr. 03. - 23:42:21
(220/4500)
Köszi a hozzászólást. Szerintem már valakinek helyre kéne rázni ezt a luwnyát
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 03. - 23:41:47 9/10
(219/4500)
Én a corporation-t néztem meg minap, és tökéletes magyarázatot adott arra, hogy hogy jöhet létre egy skynet. Azok az óriás cégek, amik semmi mással nem törödnek, csak a profittal, és mindent, és mindenkit a markukban tartanak, kormányoktól kezdve a katolikus anyaszentegyházon keresztül a médiáig.

A skynet egy abszolut lehetséges jövõkép, ha nem is ebben a formában, de valamilyen szinten bekövetkezhet :$
offtopic
neugassaman 2009 febr. 03. - 23:36:58
(218/4500)
Néha nézegetem a disco science-t, és nem is rég ment egy qrva jó, és teljességgel ámulatos sorozat, amiben ponty ezzel foglalkoznak!
Félelmetes! Szerintem sajnos igaz - vagy igaz lesz, vagyis a lehetõség erre nagyon is reálisnak ígérkezik, ha addíg Apophis be nem csapódik, de azt meg Bruce Willis úgyis felrobbantja...:D Ha él még addíg szegény. Majd a járókerettel lövik fel! :)
Komolyra fordítva, - engem aggaszt bizonyos technológiák fejlesztésének, fejlõdésének iránya! A génmanipulációt is egy ingoványnak tartom, szint ugy az antianyag, ill "negatív energia" kutatását.
A mestersége intelligencia létrjötte - az már szint itt is van. Mikor is csinálta meg a jó öreg Neumann J az elsõ "számító" gépet? (Háznyi, többtonnás monstrum) 1944?
88-ban még a basic és commodore 64 hõskorát értük, majd 90- ben a Doom nevû iszonytató fps elõdökkel bírkóztunk!!!
2000-ben a pentium 4 volt már a favorit, és ma már...
Naponta új fogalmakat kell megtanulni!
Akár a szárazelem gyártás technológia, vagy az autók ált felszereltsége, sorolhatnám!
Tehát nem kizárt, hogy ami ma rémálomnak tûnik, az emberi sötétség(gonoszság) miatt be is következzék!
9/10
wukovsky 2009 febr. 03. - 23:29:00 9/10
(217/4500)
Kyle Reese "a 101-eket még könnyü volt kiszúrni, mert gumibõrrel készültek. De ezeket az újakat elõ szövet veszi körül, ugyan úgy izadnak büdösek, meg minden"
A kiscsajról nem tudni milyen, mert egy tripla 8-as azonosíthatatlan cyborgnak lövi be :$ Valszeg valami újabb modell. Már csak azért is, mert színesben látja a világot, és nem a 84-es technologiával vörös monocrhomban :D
loradyboy 2009 febr. 03. - 23:27:36
(216/4500)
Jo lenne ha nem az emberek írásait elemeznéd ki!!!! Ha nem vennéd észre magad nem nyelvtan órán vagy.!!!
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 03. - 23:25:05 9/10
(215/4500)
Vannak mûfaj teremtõ filmek, ilyen a terminátor is. És Arnie vitathatatlanul ezzel futott be, ha ezt a szerepet nem kapja meg, akkor egy olyan bé kategoriás nagy darab emberke lett volt, mint Dolph Lundgren, vagy Lou Ferringo. Az igazi színészi karrierje ott indult, és nagyjából a két tûz közöttel zárult le. Utána is van még egy két jó filmje, de a batman az ..., az igazság nevében c filmrõl pedig nem is mondok semmit :$
loradyboy 2009 febr. 03. - 23:20:07
(214/4500)
Hát hogy eljön e? nem tudni.ez t csak a jövõben derülhet ki. De szerintem hamarabb fogjuk mi magunkat meg a természetet elpusztítani ezzel az önzõ önpusztító létezésünkel minthogy valaha is eljutnánk oda mi emberek hogy megteremtsük a mesterséges inteligenciát.
Tibi66 2009 febr. 03. - 23:20:00
(213/4500)
Csont az a bot,de ez teljesen lényegtelen!A film és a története minden másodperce zseniális,csak szeretni lehet!
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 03. - 23:15:04 9/10
(212/4500)
Az Ürodüsszeiában a kezdete a legütösebb. Arra a részre gondolok, amikor a botot mint fegyvert használva, az egyik ösösös ember horda, legyözte a másik ösember hordát. Sok találmánya van az embernek, de a legtöbbet a harcra, és a másik csoport elpusztítására akarja használni. Ahogy Arnie mondta a második részben, a vérünkben van az önpusztítás
offtopic
neugassaman 2009 febr. 03. - 23:14:39
(211/4500)
A LOST egy mestermû?! :) Pffffffff
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Nem komolyból montad?
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 03. - 23:12:57 9/10
(210/4500)
T-1000 Robert Patrick volt. Arnie T-800, vagy T-888, nem is tudom hirtelen, mert a sorozatban a Cromartie az tripla 8-as :$

Loken kisasszony pedig T-x volt, az anti terminátor terminátor :D

Valóban, inkább vicces, szorakoztató volt a 3 részt, mint mélyen elgondolkoztató. Kevesen néznek, látnak az akciók mögé, még a 2-ben is, pedig annak a filmnek azért van mondani valója is, igen komoly mondani való.

Vajon tényleg eljön majd a szingularitás, vagy hogy is mondta John valamelyik részben, amikor a gépek eljutnak arra a szintre, ahol már nélkülünk lesznek képesek jobb, és újabb verziókat készíteni önmagukból, vagyis már nem lesz szükségük ránk emberekre.

És vajon meg fogjuk tudni alkotni a mesterséges inteligenciát, azt a számítógépet, ami átmegy a piros lámpa ellenére ? :$
Tibi66 2009 febr. 03. - 23:12:07
(209/4500)
Tényleg vannak ízlések és pofonok,nem vitatom!De nagyon rossz példát hoztál fel az Ûrodüsszeia-val,hogy elmegy neked szódavízzel!
Mert:

Stanley Kubrick 1968-as filmje, melynek forgatókönyvét Arthur C. Clarke-kal közösen írták, minden idõk leghíresebb és legtöbbet vitatott sci-fije; nem csak a mûfajnak, de az egész filmmûvészetnek egyik alapmûve. A 2001 Ûrodüsszeia technikai megoldásait, és fõleg szemléletmódját sok tekintetben a mai napig sem sikerült túlhaladni.
Ez nem az Én véleményem,de 100% egyetértek vele!
offtopic
neugassaman 2009 febr. 03. - 23:07:00 Előzmény wukovsky
(208/4500)
Persze, igaz a 3-ra ami igaz, az volt a leggyengébb, de szórakoztató volt, és elment! Nagyon sok látvány-effekt és akció jelenet. Nekem a két "termesz" harca tetszett nagyon a klotyón, ahol a jó öreg T1000 modell belekínálta loken kisasszony álarcú modell fejét a W.C -csészébe, vagy amikor a mega-giga daruskocsival driftelték szét a várost...

Kíváncsi leszek mit tudnak egy sorozatból kihozni! Ez az elsõ rész nézhetõ volt, de mindenképp hasonulni akart, ami kicsit erõltetett, másrészt viszont talán pont az az amiért elfogadható... Viszont akkor is hülyeség sorozatnak ez a téma, így vélem.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 03. - 23:02:48 9/10
(207/4500)
De Õ-rá gondolsz, mint rendõrre, mert nem vágom, neki van az exfelesége, aki sept 11 után ..., és váltak. :$
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 03. - 22:58:28 9/10
(206/4500)
A szomszédok, és a dallas csak vicc volt.

De így vissza retrozva, amikor még kis segdugasz voltam, és két hetente csütörtökön szoszédok volt, B héten fridi show, péntek dallas, szombat magnum, vagy knight rider, vasárnap valami film, és elvoltunk :)

Most meg azt sem tudjuk mit nézzünk a bõség zavarában, és minden egy színvonaltalan vacak. De így nem is lehet jó filmeket, és jó sorozatokat csinálni, ha ennyi fele oszlanak szét az erõforrások. Túl sok a "b" kategoriás vacak.

Viszont a filmtörténelemben három igazán gonosz karakter van. Darth Vader, a John Connorra vadászó termintár, legyen az Arnie, vagy Robert Patrick, és Jockey Ewing :D
sandros5000 2009 febr. 03. - 22:53:36
(205/4500)
Alvás elõtt, már nincs erõm kutakodni, lehet mûveletlen vagyok de ki az a fordos gabika?

Lost-ról olvastam olyat hogy a vége felé már eléggé megcsappant a rajongótábora, a vége felé sok csavar és zavaros dolognak köszönhetõen már nem biztos hogy milliókat fog érdeklni a végsõ igazság.
7/10
kol3 2009 febr. 03. - 22:51:59 7/10
(204/4500)
Ez a sorozat olyasmi mint az ûrodüsszeia... szódával elmegy...7/10
offtopic
erroris 2009 febr. 03. - 22:50:54
(203/4500)
Válasz a 458-ra:Nyilván már túl vagy rajta de azért bocsánatot kérek...figyelmetlen voltam;)
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 03. - 22:49:44 9/10
(202/4500)
James Ellison különleges ügynökre gondolsz ? :)
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 03. - 22:44:46 9/10
(201/4500)
Nekem mindörökké a legjobb sorozat a twin peaks lesz, utána jön a szomszédok, aztán pedig a dallas. Sajnos a klinika a negyedik helyével lecsúszott a dobogóról :D

Azért a TSCC nem csak a látványról szól, eléggé meg van tekerve a történet, egyrészt azzal, hogy a vissza utazók különbözõ idõsíkból jönnek, és nem tudni, hogy ki milyen céllal. Az a baj, hogy itt most nem térhetek ki derek barátnõjére, mert azzal sok mindent lelönnék azoknak, akik csak most kezdték el nézni.

A lost egy nagyon jó sorozat, ezt bizonyítja a nagy rajongó tábora is.

A TSCC-vel az a baj, hogy mindenki filmet várt, illetve a filmhez hasonlítja, de egy sorozat soha sem lehet olyan, mint egy film. Szerintem egy jó sorozat, és remélem továbbra is ígényt tart rá a fox, mert szeretném tudni, hogy kapcsolódnak majd össze a szálak a végén.