10/10
convar 2010 aug. 06. - 22:57:11 10/10
(4280/4500)
Én voltaképpen u.ezt mondtam. El sem hiszem, hogy vmiben egyetértünk :D
10/10
mro26 2010 aug. 06. - 21:34:46 10/10
(4279/4500)
ezek csak feltételezések, de figyelj:
1, Sarah megakarja akadályozni az ítélet napját, és ezt csak a jelenbe tudja megvalósítani.
2, Ha van lehetõsége elõbb látni az apját akkor biztos él vele, de inkább Cameron miatt ment a jövõbe, és mivel eléggé ragaszkodott hozzá ez is elég valós indok ;)
10/10
mro26 2010 aug. 06. - 21:19:48 10/10
(4278/4500)
Szerintem sok oka van arra hogy miért nem ment a jövõbe John-nal
pl: nem akart találkozni Kyle-al, nehogy megváltoztassa a múltat ha a visszaküldése elõtt megismeri Sarah-t lehet máshogy alakul a múlt, vagy nem akar abba a jövõbe élni amirõl mesélt neki Klye még az elsõ Terminator idején, ami ellen küzd hogy ne jöjjön el, és ezt csak a jelenbe tudja megakadályozni.
John-na kis megvoltak az okai
például visszaakarta szerezni Cameron-t, és találkozni akart végra az apjával
Kevin4 2010 aug. 06. - 19:48:20
(4277/4500)
Én még azt sajnálom, hogy Sarah és John nem maradtak egymás mellett!
Amúgy pontosan Sarah miért nem ment Johnnal? Mert nagyon látszott rajta, hogy vonakodik a jövõbe utazástól. Jó azt értem, nekem se lenne kedvem egy olyan jövõbe utazni amit ott várt rájuk, de miért is nem tartott John-nal?
Mert ezen még John is meglepõdött, ahogy én láttam rajta. Ehhez is köze lenne Sarah rákjához? Vagy telljesen más?

De meg is fordíthatom a dolgot, hogy még érdekesebb legyen, hogy John miért akart a jövõbe utazni? Ráadásul az anyja nélkül?

Ezeket csak azért kérdezem mert ezt se így tervezték el, csak néztek egymásra! Nem értették egymás szándékát, hogy az egyikük miért megy, a másik miért marad. Totális egyetnem értés volt. Én ezt vettem le errõl a jelenetrõl és ezért ködös nekem egy csöppet.:)
10/10
convar 2010 aug. 06. - 13:08:04 10/10
(4276/4500)
"Akkor most a jövõben JH fog harcolni a Skynet ellen Cam chipjével a fejében??"

Elvileg, talán, valószínûleg, feltételezhetõen :D De a fene tudja JH mit is akart ezzel a jövõbe meneküléssel. Mert az látszott Weavweren, hogy nem ez volt megbeszélve :D


"De nekem van egy olyan gondolatom is,hogy ugye Cam mondta John-nak hogy egyszer lehet megöli,és azért adta oda JH-nek a chipjét hogy belõle a jövõben ismét Cromartie legyen és megölje John-t."

A mondat elejében még van logika, ezt pl. Kevin is pedzeghette már, hogy igen, ez is belejátszhatott Cam döntésébe. De a vége... WTF ???


"Értem,hogy a jövõbe ment JH. De miért is?? Errõl a szándékáról szerintem nem tudott Weaver."

Hát ja. Nekem úgy tûnt, hogy JH félt, félt a testvérétõl, félt a haláltól, félt hogy újra megtámadják a hálózaton keresztül. Ezért neki nagyon kapóra jött Cam chipje, hiszen leválhatott róla, mobilis lett, és ezt kihasználva meg is pattant :D
10/10
convar 2010 aug. 06. - 12:55:13 10/10
(4275/4500)
Nem olyan biztos az :D Én pl. kutakodnék :D Ha embernek hiszem akkor azért, ha gépnek, akkor meg azért :D

De komolyra fordítva, ez egy jó kérdés, hogy a Skynet meddig akar elmenni a "másolásban". Elvileg érdeke lenne minél tovább, hiszen minél tovább megy ebben, annál teljesebb az álcázás, és így a beszivárgás.

Ott van pl. Vick, õ teljesen átvette a az origi férj szerepét, legalábbis nem utalt semmi arra, hogy nem. Mármint "olyan" szempontból sem :)

Szal lehet, hogy kívülrõl megvan mindenük, legfeljebb belül már kicsit elnagyoltabbak a dolgok :) Azt pl. már nem hinném, hogy Camnak lennének nehéz napjai :D
10/10
Mirababa 2010 aug. 06. - 12:53:30 10/10
(4274/4500)
Akkor most a jövõben JH fog harcolni a Skynet ellen Cam chipjével a fejében??
De nekem van egy olyan gondolatom is,hogy ugye Cam mondta John-nak hogy egyszer lehet megöli,és azért adta oda JH-nek a chipjét hogy belõle a jövõben ismét Cromartie legyen és megölje John-t.
Értem,hogy a jövõbe ment JH. De miért is?? Errõl a szándékáról szerintem nem tudott Weaver.
10/10
convar 2010 aug. 06. - 12:38:52 10/10
(4273/4500)
Ez igaz, mert Arnold mind2 meztelen jelenetben megjelent emberek elõtt, és gyanúsan senki sem kíváncsiskodott, hogy "tesó, mi lett a ceruzáddal?" :D
10/10
convar 2010 aug. 06. - 12:36:12 10/10
(4272/4500)
"Akkor most miért is adta oda Cameron JH-nek a chipjét?"

Ez benne van az 5324. hsz-emben.


"És aztán hova tûntek??"

A jövõbe, valszeg kb. 2027 környékére.


"És most mi volt Weawer célja JH-vel?"

Ne haragudj, de meg kell jegyezzem, neked úgy látom nem sok minden jött le :D JH-vel egy anti-Skynetet akart létrehozni. És ez pedig konkrétan el is hangzott Weaver szájából:

Sarah: Hazug szuka! Te hoztad létre a Skynetet!
Weaver: Tévedés! Én az ellenkezõjét, ami megállítja. (kb. ez hangzott el, pontosabban nem megy, mert most úgy 20 km-re vagyok a feliratfájltól :D)
mikonyitszki 2010 aug. 05. - 23:17:44 Előzmény convar
(4271/4500)
Ha az Arnold által játszott T-101-esnek volt 'arka,akkor neki miért ne lehetne 'inája?Úgy emberibb.Nagyot néznének,ha nem lenne alul semmi.
10/10
Mirababa 2010 aug. 05. - 21:37:28 10/10
(4270/4500)
Sziasztok!
Akkor most miért is adta oda Cameron JH-nek a chipjét?
És aztán hova tûntek??
És most mi volt Weawer célja JH-vel?
Kevin4 2010 aug. 05. - 14:11:29
(4269/4500)
Az is lehet! :)
De én maradok annál, hogy John-tól kért bocsánatot. :)
10/10
convar 2010 aug. 05. - 09:14:17 10/10
(4268/4500)
Nekem is :) Ha Cam még mindig Skynet gép lenne, majd biztos tõrödne John érzékeny lelkivilágával :D

Mint mondtam, én sem hiszek benne, csak mint érdekességet osztottam meg.
bgeryy 2010 aug. 04. - 23:39:31 Előzmény convar
(4267/4500)
Az " I'm sorry John " a monitoron csak egy bocsánatkérés volt, azért mert végig átverte õt."

Hát szerintem, ha Cam a "gonoszat" játsza, és tényleg azt akarja tenni J.h.-val amit mondtál, akkor nem kérne bocsánatot Johntol, mert tényleg csak egy érzelem nélküli gép, aki mindent azért tett, ahogy tette hogy megszerezze J.H-t
Kevin4 2010 aug. 04. - 18:05:19 Előzmény convar
(4266/4500)
"Jogos amiket írsz, ha esetleg 1x véget érne a háború és a Skynetnek annyi, Weavernek attól még meleg lenne a lába alatt a talaj, sõt egyre melegebb. De muszáj megpróbálnia, mert még mindig ez a legszerencsésebb alternatíva számára valszeg, hogy idézzek újra abból a szövegbõl:

"Viszont, ha összefog az emberekkel, akkor a háború végén szövetségesként jelenik meg, aki megkerülhetetlen lesz, akivel majd tárgyalni kell... a békérõl.""

Ok, értem, és továbbra is egyetértek veled.:)
Kevin4 2010 aug. 04. - 17:53:52
(4265/4500)
Hát hallod ez is igaz! :)
Szegény Skynet, jó soká jött rá erre! :)
De persze sajnálja a halál! :)
10/10
convar 2010 aug. 04. - 10:50:46 10/10
(4264/4500)
Meglep hogy mennyire rámentetek erre a "mi van ha Cam rossz kislány" vonalra :O Még akkor is, ha tök logikusak amiket írtok. Errõl egyébként már volt szó egy kinti fórumon is, megosztom (bár én nem hiszek benne):

"A TSCC olyan, mint egy kémregény, ahol a diplomata összejön egy nõvel aki a szeretõje lesz és aki valójában egy kém azzal a feladattal, hogy titkokat lopjon tõle. Ez volt Josh eredeti koncepciója, hogy a történetben ez a kém...Cameron.
Cam valódi küldetése az volt, hogy elrabolja J.H-t és átadja õt a skynet-nek. Az ok: a jövõben J.H. nagyobb fenyegetéssé vált, mint John Connor és az emberi ellenállás. Cam csak tettette a barátságot a Connorokkal, hogy elvezessék õt J.H.-hez. Ez a legjobb magyarázat a chip átadásra. Ugyanis Cam verte át J.H.-t mert a chip behelyezésekor Cam kódja vette át az irányítást a test felett, áttöltötte J.H. kódját rá és elvitte a jövõbe átadni skynetnek.
Tehát Cam végig a skynet-nek dolgozott, John-t csak manipulálta érzelmileg és minden mozdulata hazugság volt, ahogy Derek is állította. Az " I'm sorry John " a monitoron csak egy bocsánatkérés volt, azért mert végig átverte õt."
10/10
convar 2010 aug. 04. - 09:46:41 10/10
(4263/4500)
"Akkor végülis Weaver is gondolokodásban teljesen ugyanolyan mint Cam.
Mármint, hogy a saját feje után megy. Nem tudom, hogy Skynet-nek ez mennyire éri meg, de ez nagyon veszélyes módszer ilyen termiket kifejleszteni. Mert szerintem ezt neki is tudnia kell, hogy mit gyárt, és az mire lehet képes."

Na igen, de erre is jó SD múltkori párhuzama: az ember is elkövette ezt a hibát, magával a Skynettel.


"Amúgy különben egyetértek veled, csak az még egy érdekes dolog, hogy honnan tudta Weaver, hogy a háború vége után nem azt kapja az emberiségtõl amit a Skynet-tõl kapott volna!
Mert lehet, hogy nem tûrtek volna el, egy 10 m hosszú hegyes kezû termit aki tényleg csak a saját feje után megy.
Plusz az is eszükbe juthat az embereknek, hogy elõbb-utóbb lehet, hogy Weaver-nek meg velük lesz baja, úgy mint a Skynet-tel korábban!
Most én itt egy kicsit olyan Jeanne D' Arc-os fordulatra gondolok, mert az emberek egy része nem szereti azt, hogy egy különleges, náluk okosabb (vagy erõsebb, gyorsabb, sorolhatnám de ez itt most mindegy) ember (vagy termi) viszi õket gyõzelemre, mert az ilyentõl rettegnek."

Jogos amiket írsz, ha esetleg 1x véget érne a háború és a Skynetnek annyi, Weavernek attól még meleg lenne a lába alatt a talaj, sõt egyre melegebb. De muszáj megpróbálnia, mert még mindig ez a legszerencsésebb alternatíva számára valszeg, hogy idézzek újra abból a szövegbõl:

"Viszont, ha összefog az emberekkel, akkor a háború végén szövetségesként jelenik meg, aki megkerülhetetlen lesz, akivel majd tárgyalni kell... a békérõl."
10/10
convar 2010 aug. 04. - 09:33:23 10/10
(4262/4500)
"Meg gondolom elég égõ lett volna az anyja elõtt ha kiderül."

Ja, ez meg lol. Elképzelem a szitut ahogy Camék mutisat játszanak és Sarah benyit :D Meg ahogy utána mondja hogy "Ejnye bejnye kisfiam" :D John meg ahogy magyarázkodik, hogy "Anyuci hidd el, ez nem az aminek látszik. Szigorúan csak mint technológiai érdekességként voltam rá kíváncsi" :D
10/10
convar 2010 aug. 04. - 09:28:33 10/10
(4261/4500)
Igaz, és hamár úgy alakult, gondolom csak megskubizta :D