Téma: Testvérek

mulao 2010 júl. 30. - 07:20:37
(571/711)
Naná! :)
mulao 2010 júl. 29. - 14:14:51
(570/711)
Szerintem is nagyon jó kis sorozat, csak sajna én nem sok részt láttam eddig. :( A szereposztás is nagyon jó, Sally Field-det pl nagyon bírom.
arkcsiga 2010 júl. 26. - 13:23:03
(569/711)
a karácsonyi rész nálam kiverte a biztosítékot.. nincs olyan sorozat, amibe ne kéne beletenni a zsidó vallást?? Addig szó sem volt róla, hogy zsidók, aztán hopp a 10. rész után hirtelen hú de jó, hogy azok vagyunk.. nevetséges. töredéke a világ vallásainak, még is olyan PR van mögöttük, hogy hihetetlen.. pénz-pénz-pénz
amúgy sorozat nagyon jó, teljesen függõ vagyok:)
Susanne 2010 júl. 26. - 10:53:13
(568/711)
Én most néztem bele elõször, ez a 13. rész, egész jó. Parádés a szereposztás. Na, de miért délelõtt megy??
arkcsiga 2010 júl. 16. - 22:26:33 Előzmény b.luca
(567/711)
vagy csak más fogalmaink vannak a nyálasról..
b.luca 2010 júl. 13. - 18:14:27 Előzmény arkcsiga
(566/711)
Ha most látod elõször, akkor nem mondhatod, hogy nem nyálás, igenis vannak benne csögögõs részek, de ennek ellenére kifejezetten vicces.csak adják már le az egészet.
arkcsiga 2010 júl. 12. - 09:03:59
(565/711)
Szerintem nem nyálas, sõt a saját családunkból kiindulva szerintem nagyon is átérezhetõ a helyzetük.
Mivel elõször látom, így nekem tetszik, de nagyon sok sorozatot így adnak le és azt utálom én is.. Álladóan ugyanaz.. Lassan kívülrõl tudunk mindent.. Ha ennyit nézném a spektrumot vagy ng-t azt hiszem tudósok lennénk:)

Sajnálom, hogy az apa halt meg, mert szerettem azt a színészt... De a nagybácsi vagy nem tudom ki..huu utálom.. fõleg hogy az Aliasban õ Sloan..
b.luca 2010 júl. 12. - 08:56:27 Előzmény arkcsiga
(564/711)
csak most adják már tovább, mert én szerettem ezt a sorozatot, kicsit nyálas, de igazán vicces, és uncsi, ha mindig csak az elsõ évadot nyomják le, engem érdekel a többi rész is!
arkcsiga 2010 júl. 08. - 21:14:47
(563/711)
Eddig nem láttam ezt a sorozatot, de az elsõ rész után, na erre is rákapok:)
offtopic
advertigo81 2010 júl. 04. - 10:57:26 Előzmény advertigo81
(562/711)
Most olvastam, hogy Emily VanCamp elhagyja a sorozatot. 2-3 részben még szerepelni fog, de aztán búcsút int.

Bõvebben itt olvashattok róla: http://ausiellofiles.ew.com/2010/06/30/emily-vancamp-brothers-sisters-exit/
advertigo81 2010 júl. 02. - 15:14:04 Előzmény alanis
(561/711)
Igen, errõl már én is olvastam több helyen, de hát a remnény hal meg utoljára...

A TV2 most adta harmadszor az Út a vadonba c. filmet. Mindhárom alkalommal munkaidõben, úgyhogy mikor megláttam, hogy most mikor lesz, már meg sem lepõdtem. A mai modern technikának hála azonban a filmet sikerült megszereznem szinkronizált formában. :-)
alanis 2010 jún. 28. - 20:35:30 Előzmény advertigo81
(560/711)
már többször említettük, hogy a Viasat csak az 1. évadot vette meg és a többit már nem áll szándékában. a döntés pedig végleges. így kár várni a többi évadot. :(

viszont gratula minden csatornának. az emberek többsége hétköznap dolgozik. okos döntés mindent munkaidõbe berakni. na én ezért tudok gratulálni mind a Viasatnak mind a TV2-nek. ;)
advertigo81 2010 jún. 22. - 21:17:18 Előzmény advertigo81
(559/711)
Hát ez röhejes. A Viasat3 ahelyett, hogy a 2. évaddal folytatná, újra levetíti az 1. évadot. Immáron sokadszorra. Gratulálok, csak így tovább!
advertigo81 2010 jún. 08. - 18:06:09
(558/711)
És mégegy hír. 2010. június 22-én 11:30 órakor a TV2 levetíti az Út a vadonba (Iron road) c. filmet, melyben Scotty (Luke Macfarlane) is szerepel. Korábban, feliratos verzióban volt szerencsém megtekinteni a filmet. Fantasztikus film!!! - röviden, tömören ennyit tudok hozzáfûzni. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
advertigo81 2010 jún. 08. - 17:49:23 Előzmény alanis
(557/711)
Sziasztok!
Egy kedves ismerõsöm elkészítette a sorozat eddigi négy ávadához tartozó DVD borítókat. Akit érdekel, keressen meg e-mailben, vagy itt. Szívesen elküdlöm.
alanis 2010 jún. 06. - 18:54:35 Előzmény David191
(556/711)
Szia!

egyetértek a következõ évadra vonatkozó elvárásaiddal. én is nagyon szeretném, ha Tommy visszajönni. abban a pár epizódban, amikben újra láthattuk, egyértelmûen kiderült, mennyire hiányzik és vele együtt teljes a kör.

ha végül elhagyják a time jump ötletet, akkor az elején tuti több lesz a dráma, mint a fun. Rob halálán nem léphetnek túl egyik részrõl a másikra. csak remélem az a 18 rész elég lesz mindenre.

tudom, sokan nem szeretik Saul SL-ját, feleslegesnek tartják. sajna, ahogy meg van írva, valóban annak is tûnik. a 2. évadban bedobták, hogy meleg, de azzal nem kezdtek semmit az egész 3. évadban. egyedül egy rész erejéig kapott egy társat, utána említés szintjén sem került elõ Henry neve többé. a 4. évad során meg már arról beszéltek, hogy single.
viszont most ez az AIDS dolog elég komoly ahhoz, amit nem kezelhetnek olyan semmilyen módon, ahogy a homoszexualitásával tették.
és ahogy megírták a párbeszédet közte és Kevin között (+ Scotty), az maga volt a tökély az utolsó részben. remekül rávilágítottak, milyen volt Saul és Kevin korosztálya számára melegként felnõni, élni, létezni. és vhogy Ron Rifkin is többet érdemelne.

viszont egyre több nyilatkozat kerül elõ a színészek részérõl, ami arra utal, hogy valóban a következõ évad lesz az utolsó. csak reménykedhetünk, hogy az írók kellõ-illõ lezárást fognak kitalálni.
10/10
David191 2010 máj. 26. - 11:12:37 10/10
(555/711)
Sziasztok,
Nekem meg mindig egyik kedvenc sorozatom marad a B&S, annak ellenere hogy egy kicsit tulmelodramatikus volt, de meg is ertem ilyen tehetseges szinesz gardaval tiszta kar lenne ne irni ilyen storykat.
- Ryant kihagytak az 100%, hianyozni nem fog.
- Luc marad allando szereplo es most pedig Saraht fogjuk stabil kapcsolatban latni (ezenkivul remelem kap remek storykat, nem masert de o a legtehetsegesebb es annyira termeszetesn jatsza szerepeit h az valami elkepezto)
- Megszoktam a Rebecca & Justin parost, remelem hogy az 1 eves time jump alatt fejlodni fognak mert mar unom a folytonos vitakat.
- Kevinbol minel tobbet, o a sorozat lelke.
- Saul story-ja annyira nem erdekel.
- Kitty az 5. evadban single lesz ugy hogy az vicces kell hogy legyen!

Meg van a magyarazat a 18 reszes 5. evadra is. 2004-ben midseasonban a Desperate Housewives vezette fe es hozta meg a Grey's Anatomy sikeret. Epp ezert az ABC nagyon bizik abban hogy a sorozat pont igy fel fogja tudni majd vezetni Shonda Rimes uj orvosos dramajat az Off The Map-et, de ezert le kell roviditeni egy kicsit Walkereket, az nem gond kevesebb epizod, koncentraltabb energikusabb reszek!

Elvarasaim az 5. evadtol
- Kerem vissza Tommyt !!!
- Kevesebb drama es tobb friss viccces helyzetet (mint pl. 2 evadban)

Es meg valami nagyon nagyon fontos, ha iden Calista Flockhart (Kitty) nem kap legalabb egy Emmy jelolest akkor az nagy igazsagtalansag lesz. Meg nem lattam senkit ennyire hihetoen eljatszani egy rakos ember kuzkodeseit!
alanis 2010 máj. 18. - 18:12:33
(554/711)
:) volt már hasonló commentembõl máshol probléma, ezért volt a kérdés vagy 'aggodalom'.

igen, végre!!! az alkotók nyilatkozataiból egyértelmûen kivehetõ volt, hogy lesz, de azért jó, hogy az ABC ezt hivalosan meg is erõsítette. így a biztos. :)

a 18 rész úgy néz ki pedig, hogy biztos. még most. de ez persze változhat. a 4. évadbõl sem 24 részt rendelt a csatorna tavaly ilyenkor, hanem év közben rendelt még be pár részt. azért azt tudni kell, hogy nagy vsz az 5. évad lesz az utolsó. a színészekkel a csatorna 5 éves szerzõdést kötött. legalábbis a fõszereplõkkel. de jelen pillanatban inkább emésszük a 4. évadot. :)

Rebecca-Justin páros nehéz dió. a színészek régebben egy párt alkottak az életben és ez átjött a képernyõn is. vagyis ahogy megformálták a karaktereiket. így nem is volt csoda, hogy sokszor többnek látszott a testvéri kapcsolat és az egyre bõvülõ fanbázisuk többet szeretett volna látni kettõjük között. az írók pedig vsz úgy gondolták, hogy akkor jöjjön egy twist és végre lehessenek egy pár. csak sajna azóta vmi megtört és nem mûködik annyira jól. tény az írók sem könnyítik meg a dolgukat, mert a SL-uk folyton nyûglõdésrõl, szenvedésrõl és drámáról szól. persze ez egy dráma sorozat, de másoknak képesek nyugodtabb, boldogabb szakaszokat is írni, nekik vhogy nonstop dráma az életük. és bevallom ez engem már nem nagyon érdekel és halálosan idegesít is.
advertigo81 2010 máj. 18. - 17:16:25 Előzmény alanis
(553/711)
Még csak meg sem fordult a fejemben, hogy kioktatásnak vegyem mindazt, amit írtál. Éppen ezért is írtam, hogy köszönöm az infókat és a helyreigazítást. Szóval, nincs semmi baj. :)

Az imént olvastam egy oldalon, hogy az ABC berendelte a Testvérek 5. évadát, viszont csak 18 epizódra. Remélem, csak kacsa a hír... :(

Justin és Rebecca kapcsolatával, és azzal, ahogy látod, egyet kell, hogy értsek. Ryan behozatala a sorozatba, aztán gyors kiírása valamint Justin és Rebecca gyors összeboronálása kicsit elsietett lépés volt. Gondolom, úgy vélték, kell egy szerelmespár, akik szerethetõk és jól mutatnak együtt. Valószínûleg az is közrejátszott, hogy elég sokat foglalkoztak a Kevin és Scotty közti kapcsolat alakulásának bemutatásával, s bizonyára nem mindenki hozzáállása pozitív ehhez a témához. Igy próbálhatták meg kompenzálni az erõviszonyokat. Persze, ez csak az én véleményem. Számomra eddig a 2. évad volt az abszolút befutó. :)
alanis 2010 máj. 18. - 09:16:25
(552/711)
Szia!

nem akartam kioktató lenni. ha az voltam, bocsi. :)))

ha jól emlékszem Rob Lowe akart végleges kiírást, mégpedig elég drámait. na ez összejött neki. flashbackben még visszajöhet, de erre minimális ha nem nulla az esély. Rob-nak más elképzelései vannak. olyan show-ra vágyik, ahol õ az abszolut fõszereplõ és nem kell osztoznia a képernyõn. fura egy pasi tény. uilyen okból hagyta ott állítólag a West Wing-et is anno. nem az okos döntések híve. ;)

Ryan-nel nekem alapból egy nagy bajom volt, az ok, amiért 'létrehozták' a karakterét. hogy Rebecca és Justin egy pár lehessen. néha tényleg nagyon aranyosak együtt, de közel két évadig azt láttuk testvérek, ami sztem nagyon jól mûködött, és utána jött a csavar, hogy mégsem és azonnal egy pár, szerelem. sajna nekem továbbra is többször tûnnek testvéreknek, mint egy párnak. ;)