goodboy 2012 szept. 08. - 13:02:50
(305/485)
Méltó folytatása az elsõ résznek, sõt nekem egy picit jobban is tetszett. Van Damme, mint fõgonosz remek volt, a másik alakítás illetve cameo, ami még nagyon átjött az pedig Norrisé volt.
Marcipáncica_ 2012 szept. 07. - 22:41:50
(304/485)
Igazi "közösségi mozi" volt. :(((
A nézõk egy emberként nevettek, és ho-ho-ho-hóóó-ztak bizonyos részeknél. :D
A film azt adta kb. amit vártam tõle, se többet se kevesebbet. Összességében tetszett.
CTU 2012 szept. 07. - 17:03:21
(303/485)
Itt a saját elképzelésem:

http://www.youtube.com/watch?v=-k-J0rE9n6o
CTU 2012 szept. 06. - 23:50:02
(302/485)
Az 1. rész nagyot szólt, a 2. rész ütõs lett, akkor mi lesz a 3. részben ha õk benne lesznek....?:)
Megremegek még az égbolt is!:)

http://www.youtube.com/watch?v=-k-J0rE9n6o
3/10
Bozótharcos 2012 szept. 06. - 21:35:07 3/10
(301/485)
Az elsõ tetszett ez a második már nem. Hiába jött Chuck, meg Van Damme, valahogy az elsõ életszagúbb volt. A szokásos poénok megvoltak, ami Norrisnál nagyon ütött, Swarzi fejét is bírtam, de mégegyszer nem nézném meg. Pedig így együtt nagyon bírom a csapatot. De valahogy a helyszínek, a bugyuta lövöldözések, a semmitmondó történet nekem nagyon nem jött be. Az elsõben legalább volt valami minimál sztori, amire épített. A helyszíneket is jól eltalálták. A fegyveres harcok is hitelesebbek voltak. De ez a második ebbõl a szempontból katasztrófálisan gyenge volt. Hiába bírom a nagy öregeket, alig vártam hogy vége legyen a filmnek. Ha lesz 3. rész, azt remélem Stallone rendezi majd, mert ez siralmas volt. 3/10
luigipietro 2012 szept. 06. - 19:50:27
(300/485)
nekem kifejezetten tetszett

spoiler

szerintem Jet Li vonala rendesen meg volt "magyarázva"...lehet, hogy visszatér még a 3. részben, de lehet így fejezte be ezzel a filmmel...
9/10
jackasszoli 2012 szept. 06. - 19:37:03 9/10
(299/485)
Húú jó is lenne ilyen lenne, még Travolta meg Banderas kéne bele max, The Rockot meg Vin Dieselt kivenném a listából.
Van Damme reméllem visszatér egy pár percre a 3 ik részbe.
CTU 2012 szept. 06. - 19:18:48
(298/485)
Ha az 1. rész új és ötletes volt, a 2. rész ütõs, akkor lessétek meg a talán 3. részt!:) Nagyon durva lenne így...

https://www.youtube.com/watch?v=YZq8gpS4GWw
Bigpapa 2012 szept. 06. - 17:31:26
(297/485)
Chuck Norris már rég meghalt,csak a halál nem meri elvinni :))) Amúgy remélem,még jó sokáig félni fog tõle :)
Hú dejó a habos sütemény 2012 szept. 06. - 01:13:16 Előzmény 23levi
(296/485)
Ja ez bennem is felmerült hogy most akkor most Albániában járunk??
Na de tökk mindegy, QÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRUA JÓÓÓÓÓÓÓÓÓ VOLT A FILM!!!!!!
húúúú nagyon teccett!!!
Amúgy az egy dolog hogy oké megöregedtek a színészek, de a Van Damme na azon látszik hogy valami nagyon-nagyon nem okés vele, iszonyú beteg lehet, egy totális roncs lehet belül szegény, borzalmas a szeme, nem csoda hogy a bányában is napszemüvegben volt.
Most meg is néztem az életrajzát, bipoláris zavara van ami egy lelki betegség és szétgyógyszerezte magát, na ezért néz ki ilyen borzalmasan a szeme, totál roncs, jaj nem lennék a helyében :( pedig még csak 52 éves és úgy néz ki mint egy beteg szörny.
Na ellenben a Chuck Norris, már 72 éves és látszik hogy kutya baja, ö nagyon jól néz ki!
6/10
Zoli9898 2012 szept. 05. - 20:34:19 6/10
(295/485)
(esetleg)SPOILER
Nagyon tetszett nem is részletezném, az volt benne ami kellet: a régi fiúk újratöltve....Akinek meg nem tetszik, annak mondanám itt nem a logika, meg a bonyolult történetszál és gidolgozott akciójelenetek elosztott szerepekkel a lényeg. Ez nem a Bourne-trilógia(már Quadrológia) ami amúgy piszok jó. Itt az kell évezni mint régen: a jók pár trükkel kiirtják a rosszakat és ez a lényeg nem a Puzsér féle magas szintû kritikának való megfelelés, nem mondom hogy még 5 ször megnézem de elsõre 7,5/10(csak azért mert nem ez a fõ mûfajom) amúgy nagyon állat volt.......

KIS ÍZELÍTÕ(azonak akik szerint nem volt elég poén,ha ez nem poén akkor nem értettétek,persze akinek tetszett az is elolvashatja :D)

JÓ SZÓRAKOZÁST:

!!!SPOILER!!!
Willis kontra Arnold csevej film és filmtörténet ever legnagyobb póénja Forewer(mindörökké)!!!
Schwarzi: Majdnem kifogytam, visszajövök
Willis: Eleget jöttél visszav én jövök vissza(elmegy)
Schwarzi:DRÁGÁN ADD AZ ÉLETED!(közben jön Norris)
Schwarzi.Ki jön még Rambo?.......
SPOILER
:D
offtopic
Kenshitora 2012 szept. 05. - 15:31:24 Előzmény domo.robi
(294/485)
Egyébként ez egy szójáték, mert az angol "peace" (béke) egy amolyan humoros asszociációja a "piece" (darab) - angol többesszámba "pieces" (darabok) - kifejezésnek.
offtopic
Kenshitora 2012 szept. 05. - 15:26:36 Előzmény domo.robi
(293/485)
A "rest in pieces" angol kifejezés szó szerint azt jelenti, hogy: nyugodjék darabokban. ;-)
Bigpapa 2012 szept. 04. - 17:46:24
(292/485)
Nah,tegnap én is megnéztem végre a filmet MOZIBAN. A lurdy 2-es terme még most is félig volt. Ennek örültem.
Pár napja felirattal elkezdtem nézni a filmet és pl. a harckocsikon lévõ feliratokat lefordította a feliratot készítõ, a szinkronos moziban ezeket kihagyták,pedig jó poénok voltak(lettek volna). Sok szófordulatos viccet nem fordítottak le,amit szintén hiányoltam,pedig maga a szinkron zseniális,hiszen mindenki a megszokott hangját kapta.
Hogy szar a történet? Alig tudok olyan akciófilmet,amit ha levetkõztetünk,és kivesszük belõle a piff puff részt, a monológokat és a jövök-megyek részeket, egy értelmes célt találunk. Ráadásul a Feláldozhatók nem is erre megy. Nem azt mondom,hogy jutalomjáték a nagyoknak,de ha megnézitek a mostani Hollywoodot és ezeket a manusokat kiveszitek, mondjatok 5,nem!Mondjatok 1 olyan akciósztárt, akinek a most készülõ akciófilmjei meghatározzák majd az elkövetkezendõ 20-30 évet és az ezen filmeken felnövõ generációt. Én nem tudok ilyet. Mondom ezt úgy,hogy van egy Vin Diesel,aki elmegy az infantilis filmek felé, van egy Dwayne The Rock Johnson, aki nem akciófilmezik,hanem bevállal ilyen fos elveszett szigetes,meg bébicsõszös Disneys filmeket.Oké,Arnold is csinált vígjátékot,de az mind jó lett (Hull a pelyhes,Ovizsaru,Ikrek),és Stallone is bevállalta az Oscart,ami az egyik kedvencem tõle és az Állj,vagy lõ a mamám filmet,amit szintén imádok. Nicholas Cage sem új generáció,de õ is fosokat forgat,Keanu Reeves meg nem akciósztár.

Schwarzie kicsit gyûrött ebben a filmben,de hát mit várunk, egy ex kormányzótól,aki még nem rázódott vissza a filmezésbe.Kihagyott 8 évet,ezt ne feledjük el.Igazából 9 évet,mert a 80 nap alatt filmet ne nevezzük számára filmforgatásnak.
Stallone kegyetlenül jól néz ki.Látszik a sok edzés és miegymás :))) Van Damme szeme elég tré már,de maga a pali még mindig ott van a top-on. Remélem,ennek köszönhetõen kicsit visszajön a ZSÉ kategóriából,mert nagyon beette magát oda. Mondjuk meglepett az egyik utolsó filmje,amiben szintén Scott Adkins-szel szerepel.Ha abba picit több pénzt pakolnak,egy qrva jó film lehetett volna.Fõleg,hogy Árpa Attila elhalálozik benne :DDDD

Willis még az, aki közölük a legjobban néz ki.Oké, egy tízessel fiatalabb,de akkor is.Viszont akin a mozi felröhögött és imádott az CHUCK NORRIS, az isten :)))))) Minden poén,amiben benne volt ütött. Olyan jó volt látni.Na meg az, hogy 70-en felül van a pali.

Az érezhetõ,hogy nem Stallone írta és rendezte.Tény,hogy utánzása az elsõnek.És az is, hogy nem életem legnagyobb filmje lenne, ha nem ezek az emberek játszanának benne.De õk játszanak,így ez többször nézõs lesz. Az összes poén jó benne, nagyon jóízû,nem alpári.Szívatják egymást benne kegyetlenül és annyi jó utalás van a régi filmjeikre,hogy az nem igaz.Paródia? Lehet.Akció?100% Jó film? Az.Ajánlom? KÖTELEZÕ :))))

10/10
offtopic
23levi 2012 szept. 04. - 16:55:41 Előzmény _Freddy_
(291/485)
Freddy én is sok hibát találtam a filmben de megbocsátottam...Tudod miért? Mert egyszerûen jó nézni ezt a filmet!
Kedvenc akciósztájaim (még így öregen is) remekül játszották a szerepüket-bár több nyilatkozat szerint majdhogynem magukat alakították- ÉS A POÉNOKON SZÉTRÖHÖGTE MAGÁT MINDENKI A MEGTELT MOZITEREMBEN!!! Legalábbis Debrecenbe...
De a lényeg: Betartották az ígéretüket-Remek akciók, sok vér A NAGY CHUCK NORRIS és szerethetõ zsoldosok akik segítenek (egy Albán???) falun és bosszút állnak barátjukért! És az I'm back! Swarcitól meg :)))))
7/10
offtopic
_Freddy_ 2012 szept. 04. - 16:00:30 7/10 Előzmény CTU
(290/485)
ennyi...
domo.robi 2012 szept. 04. - 01:00:47 Előzmény Csonger
(289/485)
*** SPOILER!!! ***

"Rest in pieces, nagyon jó! :D
Arra azért kíváncsi leszek, hogy ezt hogy fordítják magyarra."

Béke lõporaidra.
fszubjektiv 2012 szept. 03. - 22:57:50
(288/485)
Akkora siker nem lesz ez a rész, mint az elsõ, de az én korosztályom férfi tagjainak (már akik nem csak Fellinit és Jancsót néztek gyermekkoruk óta) kötelezõ. Õszintén szórakoztatott, és ebben a részben már van annyi poén (amit persze sokan hátrányként emlegetnek, szerintem ez hülyeség), hogy a másodikat akár többször is újra lehet majd nézni.

Csak spoilermentesen : http://ow.ly/dqUQ7
CTU 2012 szept. 03. - 22:31:56
(287/485)
Van Damme kifejezetten jó a gonosz szerepben, csak vajmi keveset bunyózott benne.

SPOILER
Az egész filmben jó ha 2 percet mutatta meg tehetségét.
A Stallone-Van Damme összecsapás is nagyon gyenge és rövid volt!!
Külön-külön nagyobb csatákat is láttunk már tõlük a saját filmjeikbe!!

Itt valami földet megrengetõ küzdelem kellett volna hogy legyen, több harci mutatvánnyal!!!

Hiányoltam egy nagyon klasszis fejelõs jelenetet Van Damme-tól.
Stallonétól meg nagyon jól jött volna egy torokverés, mint a Tango és Cashbe!!

Szóval a lényeg hogy az egész film gyenge, és a végén a nagy csata sajnos kiaknázatlan maradt!!!:(:(
Amennyire vártam a filmet, szerintem én csalódtam a legnagyobbat ezen a földön!
Gab98 2012 szept. 03. - 22:09:35
(286/485)
Nekem tetszett. Nem nagy szám, de ha lenne egy Feláldozhatók trilógia, az is olyan lenne mint a Jason Statham filmek 90%-a. Nem a történet a lényeg, csak az akciójelenetek és a lövöldözés.