tomy88trance 2012 okt. 06. - 01:50:39
(345/485)
Jó film volt, jöhet a 3. :) Egyébként szerintem Statham joggal van a filmben, korunk egyik legnagyobb akció színésze :) Amúgy a film nagyon jó volt és jó volt látni a sok régi arcot :D Én Lundgenért sose voltam különösebben oda,de itt most odatette magát :D Lee meg szerintem azért nem került elõ,mert még mindig a pénzeszsákot õrizte :D
aricsys 2012 okt. 05. - 17:23:22
(344/485)
Valahogy Jackie Chan-t is be kellene paszírozni a 3. epizódba! :-D
9/10
kamisama 2012 szept. 30. - 19:14:36 9/10
(343/485)
Most jöttünk haza a moziból. Nagyon jó volt, tényleg nem a részletekre kell koncentrálni, hiszen azok nem nagyon vannak a filmben. Tömör lényeg az egész, sok poénnal, és irtó látványos akciókkal. Nagyin tetszett, totálisan kikapcsolt minket.
7/10
MaszlagMorton 2012 szept. 30. - 19:11:21 7/10
(342/485)
Ettõl a filmtõl, bevallom, kevesebbet vártam, mint amit végül nyújtott. Mivel a szereplõgárda java részére és az általuk képviselt stílusra vevõ vagyok, az elsõ filmet is láttam és hát ugyanezért ültem be a másodikra is. Arra gondoltam, hogy szinte teljesen ugyanazt kapom és amolyan "második bõr lehúzása" benyomással távozom majd, de nem! Chuck Norris felbukkanása (beleértve a legendás képességeire való utalásokat is), valamint a film - olykor apró részleteiben - elejétõl felbukkanó humor (a faltörõ kos "knock" felirattal ellátása, stb.), néha önirónia, nagyon jó kis moziélményt biztosított. Maga a történet szinte szóra sem érdemes, de ebben a filmben nem is az a lényeg. Erre a filmre sokaknak érdemes lehet másodszor is beülni.
10/10
Sherlock20 2012 szept. 29. - 22:30:17 10/10
(341/485)
Gyerekek, ez kegyetlen jó! :D Minden perce élvezet, szórakoztató, és tényleg nem kell komolyan venni, nem a realitás a cél. Hanem a nagy durranás. Az meg pipa. Humor dettó.
1/10
Kaktuszné Cserepes Virág 2012 szept. 29. - 18:00:33 1/10
(340/485)
az elsõ rész is katasztrófa volt, hatalmas csalódás, de az én hiobám, túl sokat vártam...nem tudom minek ebbõl kettõ és az elõttem szóló már ijeszteget a harmadikkal...vááááá
10/10
Babilon 2012 szept. 28. - 22:15:26 10/10
(339/485)
Ezt a filmet egy percig nem szabad komolyan venni és épp ettõl annyira élvezhetõ! Nagy poénok, kemény harc, ahogy tõlük elvárható! Az elsõ rész is tetszett, de a második magasan veri! Mindenkinek nagyon ajánlom, kötelezõ mozi! :)
10/10
9/10
Dyrtyho 2012 szept. 25. - 22:47:31 9/10
(338/485)
Én is ma néztem meg, csak én a Sugár moziba, ráadásul ingyen jeggyel. Szóval aki teheti az mindenképp nézze meg ezt a filmet, mert kikurt nagy, én konkrétan szarrá röhögtem magam rajta, annyira el vannak találva benne a helyzeti poénok, és aranyköpések, és azért ennyi nagy akciósztárt nem mindennap lát az ember egy ilyen pörgõs, és dübörgõ akciófilmben, mellesleg sokkal jobb lett mint az elõzõ része. Ráadásul Chuck Norris megjelenése eléggé epic. Szóval jöhet a következõ rész :)
9/10
jackasszoli 2012 szept. 22. - 09:45:43 9/10
(337/485)
Antal Nimródnak van egy filmje a Szállítmány, abba is sok nagy színész van és még se õk a fõszereplõk hanem csak Cameóznak szinte, ott is sokan háborogtak ez miatt.
offtopic
Kenshitora 2012 szept. 21. - 20:25:08 Előzmény Pannonicus
(336/485)
Jaj, igazán nem akarlak letarolni, de ezt a filmet - és az elsõ részt - nem úgy kell nézni, mint egy véresen komoly mély gondolatokat szántó akciófilmet. :-)
Az egész egy nagy poén - a színészek, a szituációk, a színészek által játszott karakterek. Ismered a mondást: 2 dudás nem fér meg egy csárdában. Itt viszont sok "nagy dudás" van és mind a forgatókönyv író/k, mind a rendezõ/k nagyszerûen alakították úgy a 2 filmet, hogy ne a nagy színészek rivalizálása legyen - szerintem amúgy sem rivalizálnának egymással - a film kimenetele, hanem sokkal inkább egy szatirikusan poénos film. A "nagy dudásoknak" már nem kell bizonyítaniuk, mert mindenki ismeri õket. :-)
9/10
jackasszoli 2012 szept. 20. - 20:03:08 9/10 Előzmény Pannonicus
(335/485)
Tegnap megnézte, és egész jó volt a film.
Ami negatív benne talán pont Bruce Willies és Arnold Swarci, az elsõbe jó volt a Cameójuk de itt csak rohangálnak a háttérbe, és hülyeségeket dumálnak, talán ezek a film gyengepontjai amiket ha kivágtak volna akkor rögtön kicsit komolyabb lenne a film.
A John Rambo-nak sincs nagy története mégis kemény film, szóval történet nélkül is lehet jó filmet csinálni, de akkor ne mennyen át ökörködésbe.
Vagy a B. verzió írjanak egy jó forgatókönyvet, és ha jó a történet plusz jók a színészek akkor talán még az évtized filmje is lehetne a Feláldozhatók 3. majd, de majd kiderül mit alkot Stallone. :)
Szerintem kicsit törõdjenek jobban a filmel és a forgatókönyvel, aztán szedjenek majd sztárokat.
Banderas, Segal, stb.
Pannonicus 2012 szept. 20. - 14:06:19
(334/485)
Dicsõség és kondi! (Pont, mint a filmben... :-) )
Sokan írták már, hogy de jó a régi nagyokat együtt látni, és sokan írták azt is, hogy de rossz film, pedig együtt látni a régi nagyokat. Ennek mentén "törik" a vélemény is: jó film - tartalmatlan, rossz film.
Mivel a filmet -még- nem láttam, így csak az azt követõ, itteni jelenségeket szeretném kommentálni.
A lényeg: a régi nagy színészek együtt szereplése ajándék - nekik is és nekünk is. Sokunk vágya volt ezeket a fickókat egy filmben látni (már kettõben, mindig egy-egy "új" plusszal), ezért beülünk. Mivel beülünk, nekik -ebbõl is- jó lóvéjuk van. Innentõl a sztori -nekik is és nekünk is- gyakorlatilag egy majdnem érdektelen dolog... Jól elviccelõdnek, hihetetlen (és teljesíthetetlen) kalandokat csinálnak. De úgysem ezért ülünk be, ez tényleg csak ráadás. Persze lehet kifogásolni a színészi eszközöket, a jelenteket, de nem érdemes. Nem azért született a film, hogy hiteles és tökéletes legyen ezekbõl a szempontokból... Végül is a benne játszók (sokáig gondolkoztam, írhatom-e azt, hogy színészek, végül nem mertem...:-) ) miatt választjuk kikapcsolódásul, nem a történet miatt... A filmhez további jó szórakozást! (Magamnak is... :-) )
7/10
beo71 2012 szept. 20. - 09:53:39 7/10 Előzmény JohnnyCash
(333/485)
Igen, õ mindenképpen kell, azokkal is egyetértek, akik Wesley Snipes nevét is emlegették. neki úgy is kell a pénz!
Stallone, Schwarzenegger, Willis, Lundgren, J C Van Damme, Jet Li, Couture, Terry Crews, Statham...na és Seagal, Snipes, Danny Trejo, Jackie Chan...és a jóisten bátyja:Chuck Norris!!!(Én tutira rá építeném a köv.részt, amíg él az internetõrület.
Ha nem látod Chuck Norrist, másodpercekre vagy a haláltól!!!
10/10
Viktor6665 2012 szept. 19. - 16:09:08 10/10
(332/485)
Akkor már Jackie Chant is berakhatnák:D

Komolytalan film volt, de jót szórakoztam rajta.
JohnnyCash 2012 szept. 18. - 23:32:07 Előzmény beo71
(331/485)
Nagyon reménykedem benne, hogy Steven Seagal sem fog kimaradni a 3. részbõl. Én már csak õt hiányolom belõle:D
7/10
beo71 2012 szept. 18. - 17:55:07 7/10
(330/485)
Filmtörténeti jelenet, amikor a 3 testõr(Stallone, Willis, Schwarzenegger)egymás mellett osztja az ellent.Hej, ha ez jó pár évvel ezelõtt létre jött volna, talán nem fuccsol be a híres étteremlánc.
Komolyan venni szigorúan tilos, bajusz alatt nagyokat mosolyogni:kötelezõ.7/10.
Az elsõ jobban tetszett, de abban meg nem volt Chuck Norris.No, pont ezért kell elkészíteni a 3.részt, Danny Trejo részvételével
U.I.
Chuck Norrist a nagynénje szülte....mivel senki sem merte megkuffantani az anyját!
Marcipáncica_ 2012 szept. 17. - 23:06:39 Előzmény ghost_rider
(329/485)
simán megnézheti õ is!
kompikotró 2012 szept. 17. - 20:49:27
(328/485)
Megnéztem és összességében tetszett! :)
Bár az elején úgy indult,hogy komolyan fogom venni a filmet,inkább lemondtam errõl a szándékomról! :D
A mostani akciófilmeknél (bár szinte ez minden akciófilmre igaz) egyszerûen elhitetik az emberekkel,hogy a lehetetlen az igen is lehetséges és ha reálisan gondolkodunk,akkor minden ilyen film akár önmaga paródiája is lehetne!
Szóval ha úgy ülünk be a moziba,hogy látni szeretnénk a gyerekkori akcióhõseinket egy közös "eksönökörködésben" :D ,akkor nem fogunk csalódni!
Szinte kivétel nélkül mindenki rommá van plasztikázva (aki elmúlt 50) és ha a nyitó akció jelenetet a maga valóságában kellene végrehajtaniuk hõseinknek,már a második percben pépesebben néznének ki mint egy puding! :)
A film tele van hülyeséggel és f.szsággal és ha ezen valaki fennakad,akkor annak csak azt tudom mondani,hogy volt gyerekszobája,csak egy gond volt vele,keresztül járt rajta a gyorsvonat! :D

Spoiler!

Kedves Sly,ha meg szeretnél csendben szerezni valamit,akkor kérlek ne két pisztolylövéssel zavard el az éppen embert csemegézõ farkasokat az erdõben,mert észre vesz a VÁNDÁM! :D
Kedves Hõsök a látszerészetek számát plíz,mert én is meg szeretnék tanulni úgy lõni gépfegyverrel pásztázva,hogy csak a gonoszokat találom el és az ártatlanokat nem (bánya,reptér)! :D
A repülõvel zuhanást is oktathatnátok,mert akkor a légi balesetekben nem lennének áldozatok,mert ahogyan azt ti csináljátok példa értékû!!! :D

Ugyan már....jól nyomjátok,ha lesz folytatás arra is beülök! :D

Spoiler end!
9/10
jackasszoli 2012 szept. 17. - 20:14:39 9/10
(327/485)
9/10
jackasszoli 2012 szept. 17. - 20:14:03 9/10 Előzmény HDani88
(326/485)
Spoiler lehet:

Amúgy Chuck norris hirtelen feltûnésének is meg van az oka, kivágták a jelenetbõl.

Ha megnézitek ezt a kis film elõzetest 0:4 másodpercnél ott van õ is a reptéren lõ a többiekkel tehát már nem a semmibõl tûnik fel újra, de ezt a filmbõl kivágták csak a többi szereplõ fut és lõ, õ nincs ott.