10/10
Sonic8 2012 júl. 10. - 20:30:24 10/10
(125/485)
Retro poszter.
offtopic
Sz. Péter 2012 júl. 08. - 10:30:54
(124/485)
És Piszkos Harry? :)
7/10
offtopic
_Freddy_ 2012 júl. 08. - 07:23:49 7/10 Előzmény m.kaladze
(123/485)
Azért van ebbe pár Expendables-be nem illõ ember. :D Expendablesbe nagy akcióhõsöket kéne csak belerakni akik néhány filmbe össze vissza lövöldöztek. xd

Nicolas Cage: benne lett volna ebben a másodikban is, csak mégsem került bele, már nemtudom miért.
John Travolta: azért nem olyan nagy akcióhõs, de el tudom képzelni 1 kisebb szerepben a 3. részben
Clint Eastwood? nem hiszem hogy õt bele kéne rakni egy ilyen filmbe, túl idõs már...meg õ inkább westernekbe szerepelt...sosem volt az a nagy lövöldözõs akcióhõsös figura...
-Cyrus- 2012 júl. 07. - 07:11:46
(122/485)
Seagal azért nem játszik a kettöben mert nincsen jóban van damme-al.
A háromban már játszani fog és akik már aláirták:Wesley Snipes,Kurt Russel és Donnie Yen
7/10
somersby 2012 jún. 29. - 19:39:45 7/10
(121/485)
Ebbõl meg mért hagyják ki Seagal Pistát? Így hiányos lesz a csapat.
m.kaladze 2012 jún. 25. - 19:06:58 Előzmény magnumbond
(120/485)
Jókis listát hoztál föl ide nekünk, bár kis tulzás Clint Eastwood meg Tom Cruise,nameg Harrison Ford nemhiszem illenének a filmbe,de pl Vinni Jonest kárlenne kihagyni :) És kifelejtetted pl Jean Renót is,nagy bün :) Fantasztikus szinész, erõsitené a stábot,bát nem tartozik õ abba a Hallywoodi bandába,bár számomra van õ olyan karakteres!
Jackie Chan -.áh nem jo õ oda !
pl.
Bud Spencer,mint valami nagyfõnök :)
Jim Carrey?
Vinnie Jones!!!!!!!!!!!!! õ kell oda!

Szia :-) Hát elõsször is tisztában voltam vele hogy nem mindenki fog egyett érteni velem, nem is ez volt a célom. A cél az volt hogy megemlítsek pár akcióhõst, akik eszembe jutottak. Clint Eastwooddal és Harrison Fordal egyett is értek töbnyire, viszont õket azért említettem meg mert akciófilmekben játszottak õk is (Piszkos Harry, Indiana Jones) de mint mondtam csak mint valami öreg detektíveket tudom õket max. elképzelni. Tom Cruise még a Mission Impossible-rõl jutott eszembe csak, az amolyan kémes akciófilm, de említettem hogy nem amolyan (verekedõs sztár) hanem max. lövöldözõs és nagyon sokat kérne, akkor már inkább Charlie Sheen :-) Jean Renót nagyon bírom én is, igazad van nem tartozik bele abba a Hollywoodi bandába, vagyis ma már lehet, de nagyon erõs színész, fõleg a Leon a profi c. alakításban. Nem mindenki szereti Jackie Chant - viszont marha ügyes, bár igaz ma már egész másfajta filmeket forgat, ezért is van benne szerintem Jet li és nem õ. Bud Spencer valamikor a komolytalan ám nagyon jó vígjátékjai végett csak nevettem volna, bár így idõs színészként valami keresztapa szerepre illik (amolyan Brando-keresztapa szerep) Jim Carrey.. hát ebben a filmben nem nagyon tudnám elképzelni, mert õ ugye komédiás nem akcióhõs, esetleg valami vicces kis jelenetben. És Vinnie Jones egy nagyon remek színész, de nekem speciel azért nem jutott eszembe mert akárcsak Stattham nem olyan régóta játszik filmekben 98 ami azért nem a 80nas évek... és sokan nem ismerik, sokan igen..és itt jön a kérdés Cynthia Rothrock-ra, és Don The Dragon Wilson-ra a B. kategóriás akciófilmek sztárjai miért akkor. Nekem csak azért mert amikor gyerek voltam a 80nas évek végén a 90nes évek elején tele voltak a videotékák velük csomó filmel, csak õk el lettek feledve... Várom a reakciódat :-) üdv. addig is :-)
magnumbond 2012 jún. 24. - 21:10:05 Előzmény m.kaladze
(119/485)
Jókis listát hoztál föl ide nekünk, bár kis tulzás Clint Eastwood meg Tom Cruise,nameg Harrison Ford nemhiszem illenének a filmbe,de pl Vinni Jonest kárlenne kihagyni :) És kifelejtetted pl Jean Renót is,nagy bün :) Fantasztikus szinész, erõsitené a stábot,bát nem tartozik õ abba a Hallywoodi bandába,bár számomra van õ olyan karakteres!
Jackie Chan -.áh nem jo õ oda !
pl.
Bud Spencer,mint valami nagyfõnök :)
Jim Carrey?
Vinnie Jones!!!!!!!!!!!!! õ kell oda!
sdt 2012 jún. 21. - 20:29:50
(118/485)
Az egyes egyáltalán nem jó film de nagyon nézhetõ volt és ez nekem elég.
m.kaladze 2012 jún. 21. - 13:36:36
(117/485)
Hát a 3masban szerepelhetne még: AKIK EDDIG NEM VOLTAK

1. Steven Seagal (akárcsak Chuck Norris az összes filmet végig verekszi, hogy 1 karcolás sincs rajta) :-D
2. Wesley Snipes (Blade, Demolation man)
3. Jackie Chan (Valaki ügyes karate színésznek tartja, valaki jó kaszkadõrnek..játszatná Jet Li rokonát pld.)
4. Michael Dudikoff (Amerikai ninja, szakaszvezetõ... azok a 80nas évek, legalább kis szerepet neki)
5. Nicolas Cage (nem az a tipikus verekedõs akcióhõs, de akcióhõs... ál-arc Travoltával)
6. John Travolta (nem rossz színész, bár nem is a legnagyobb akció színész de Ponyvaregény, Ál arc)
7. Don Dragon Wilson (ha B. kategóriás filmekbe is játszott akkor kicsi szerep)
8. Cynthia Rothrock (a 80nas, 90nes évek egyik legjobb nõi harcmûvésze, igaz B. kategóriás filmekben játszott)
9. Harrison Ford (amolyan idõsebb bölcs vagy fõnök szerepe)
10. Clint Eastwood (detto mint a 9snél)
11. Michael Madsen (Ponyvaregény, Kutyaszorítóban, Kill Bill, Sin City - olyan Willis tipus el tudnám képzelni rosszfiú szerepben)
12. Mel Gibson ESETLEG... (õ tõle ami az akciófilmeket illeti csak Mad Max és a Halálos fegyver)
13. Kurt Russel (Tango és Cash
14. Tom Cruise (SZUBJEKTIV vélemény, színésznek jó, csak mivel a legjobban keresett színész már nem olyan mint a 80nas években volt, és ha szerepelne õ többet kérne mint a film költségvetése és az egész stáb). Picit talán már nagyképû is szubjektív vélemény
ha már az öregeket említette a 9est és a 10est
11. Al Pacino (még mindig jol jönne neki egy drog kartel fõnök szerep vagy ügyvéd aki segít a fiúknak)
12. Robert De Niro (mint detektív pld... )
13. Pierce Brosnan (tudom õ bondos volt de õ vagy Tom Cruise is játszhatna hasonló szerepet a 3masban mint pld a Mission Imposible vagy James Bond) egy ügyes kém is jól jöhet a csapatba

EZEK SZUBJEKTÍV AJÁNLATOK KÉREM A VÉLEMÉNYEKET :-DDD

p.s. valakinek ez a színész jön be, valakinek amaz, csak ajánlatokat tettem akik nem voltak és lehetnének mit szóltok hozzá???
tom991 2012 jún. 20. - 19:49:33
(116/485)
Ford Mustangg 2012 jún. 18. - 09:30:18
(115/485)
...
10/10
Sonic8 2012 jún. 18. - 08:53:56 10/10
(114/485)
Jó,nagyon jó lenne de nem nem küldte el.:D
8/10
Atis88 2012 jún. 18. - 08:32:41 8/10
(113/485)
Én nem értem meg az embereket itt. Még ki se jött a film de már 58 szavazat alapján 8.8 pontos. Mi a franc van veletek? Stallone nektek már elküldte a nyers változatot vagy mi?
Csonger 2012 jún. 12. - 18:57:22
(112/485)
Csodakapitány 2012 jún. 06. - 15:18:32 Előzmény Meklód fia
(111/485)
Néha vannak jó filmötletek, ami rosszul sikerülnek. Mert jobban is meglehetne csinálni, és a nézõ csalódottan távozik, mert nem azt kapja amit várt. A film nem is lenne rossz. Ingyen nézve kifogástalan. Valahogy eszembe se jutott moziba megnézni, a másodikat se. Azért van ez a nagy reklámozás, akár a tv-ben reklámozott termékeknél hogy a végén mondják meg az árat, hogy az legyen, hogy amikor megtudod-vagy kijön akkor a kiverõs hatás lépjen fel, hogy megkönnyebbülsz. Ezt nehéz leírni, de egyfajta pszichés nyomást alkalmaznak, hogy van valami amirõl keveset tudsz és nem tudod megszerezni, és hirtelen rövid idõ alatt kell aztán megszerezned. Lényegében egy folyton megszakított orgazmus állapotban tartják akire hatással van. Aztán nem is azért szeretne, csak hogy szabaduljon.
7/10
_Freddy_ 2012 jún. 04. - 19:22:05 7/10
(110/485)
Meklód fia 2012 jún. 02. - 18:46:36
(109/485)
Bemutató dátuma: 2012. szeptember 20.
Akkor mi ez a nagy felhajtás? Év eleje óta ezzel tömik a Mozikat a filmek elõtt, hogy hamarosan jön.
Az elsõ rész is csak egy egyszer nézhetõ 200 Ft-os Tescós film lenne, de úgy látszik azzal is el lehet adni értelmetlen lövöldözõs filmeket, ha csak össze hívnak benne pár akciósztárt.
8/10
horipapa. 2012 jún. 01. - 18:52:56 8/10
(108/485)
Nagyon várom ezt a filmet, a Batman után a legjobban. Nagyon félek tõle, hogy elrontják, illetve, hogy koppintják az elsõ részt, ami hiba lenne.
Jean-Claude Van Damme-nak nagyon nem örülök, nem tartom annyira jó színésznek és szerintem nem illik a csapatba ahogyan Chuck Norris sem. De én mindent megtudok bocsájtani, csak legyen méltó folytatása az elsõ résznek!
Annak viszont nagyon örülök, hogy Arnold Schwarzenegger nagyobb szerepet fog kapni, mert az elsõ részben egy jelenetben szerepelt csak.
Csonger 2012 máj. 24. - 16:36:33
(107/485)
Jók ezek a spekulációk. :) Szerintem kár lenne, ha Jet Li lenne eltéve láb alól. Bár való igaz, hogy az újabb elõzetesben nem látni õt. Én legalábbis nem vettem észre.
10/10
mro26 2012 máj. 21. - 20:47:44 10/10
(106/485)
Én még jóval korábban úgy olvastam hogy Tool (Mickey Rourke karaktere) lesz az aki meghal és bosszút állnak és hogy csatlakozik a bosszúba törvénytelen lánya is (aki ázsiai is lehet akár). Na meg hogy Arnie karakterét is beteszik a "bosszúállásba" ahhoz is kapcsolódik, hiszen a filmben Barney említette hogy korábban egy csapatban voltak...és ott volt Tool is, tehát esélyes hogy ezt azóta is megtartották mint sztoriszálat ( Mickey Rourke karaktere nincs is benne a mostani részbe, szóval lehet csak említés képpen lesz)