9/10
Kosaagnes89 2023 okt. 14. - 11:20:40 9/10
(12/12)
Tény,hogy az eleje elég hiányos. Valós történet alapján csinálták , ám a filmben sok dolog kimaradt,helyette raktak bele valótlan dolgokat. Ennek ellenére szerintem jó film, adja amit kell. Nagyon bírom az ilyen filmeket, de valahogy ez elborzasztott...mit kellett át élnie ennek a lánynak. Letaglózó és elgondolkodtató😱
Péterrrrrr 2023 máj. 02. - 21:16:10 Előzmény Jägermeister
(11/12)
"Nem lehet együtt érezni a fõszereplõ lánnyal, mert nem tudunk meg róla abszolút semmit. " Elképesztő, hogy ezt le tudtad írni, főleg annak fényében, hogy ez a film megtörtént esetet dolgoz fel. Ez tényleg elképesztő!
7/10
bubuska17 2019 okt. 06. - 22:41:11 7/10
(10/12)
Huh. Rengeteg jobb film van,de az összes eddigi filmélmény közül ez hatott rám legerősebben.
7/10
nikato 2018 aug. 16. - 18:30:46 7/10
(9/12)
Eszméletlen, gyomorforgató és igaz történet! Bár az An American Crime: Bűnök-ben ennyire nem volt durva. Nem tudom mindegyik kínzás megtörtént-e, de elvileg ugye a jegyző könyvek alapján készültek a filmek. Kár volt megnézni, rosszul vagyok.
2/10
Jägermeister 2015 ápr. 30. - 22:00:15 2/10 Előzmény Eviee
(8/12)
Az állítólag valós történet kivált érzelmi reakciót, de a film az nem, mert rossz.
Itt sokan elfelejtitek, hogy nem az állítólag a valóságban is megtörtént eseményt kell értékelnünk, vagy véleményeznünk, hanem a FILMET! És ez a film érdektelen selejt, hogy miért azt lásd az elsõ kommentemben.
10/10
Eviee 2014 júl. 27. - 18:30:56 10/10 Előzmény Jägermeister
(7/12)
Ilyen megnyilvánulással akár te is ott ülhettél volna a pincében, csak lekésted 60 évvel... Már ha belõled ez film/történet érzelmileg semmit nem váltott ki...
Én egyáltalán nem szerettem volna, ha ez a film ennél durvább lesz. Köszönöm, de az én érzéseimnek elég volt ennyi durvaság bõven, és kurvára nem kellett hozzá jobban megismerjem a fõszereplõ lányt, hogy együtt tudjak vele érezni. Ha netán kurva lett volna, akkor megérdemli???
piky 2012 dec. 11. - 15:34:53
(6/12)
Sziasztok! Sokkoló a történet, könyvben olvastam, illetve láttam az An american crime-t. Ezt a változatot honnan lehetne letölteni? Érdekelne ez a feldolgozás is. Sajnos a linkek közül egyik sem élt, amit találtam. Elõre is köszi.
2/10
Jägermeister 2012 nov. 08. - 18:41:40 2/10
(5/12)
1. Tanuld meg tiszteletben tartani más véleményét!
2. El vagy tévedve, mivel itt a filmet kell véleményezni és nem azokat bírálni, akik rendeltetésszerûen használják az oldalt ellentétben veled!

Ennyit errõl ;)
mehdi 2012 szept. 13. - 01:27:01
(4/12)
Nem fogom azt mondani, hogy jó vagy rossz film, mert nem tudtam így felfogni. Mérhetetlenül felborzolt. Szomorú, hogy ilyen dolgok elõfordulhatnak. 5 percenként mondtam, hogy én ezt abbahagyom nem nézem tovább, de mégis... Uramisten.
pillangókisasszony 2012 júl. 02. - 22:12:56 Előzmény Jägermeister
(3/12)
Igaz történet,hasonlóan történtek az események.Szerintem nem baj,hogy nem színezték ki.Ez a nõ valóban minden ok nélkül tette ezt a lányokkal.Én nagyon is tudtam sajnálni.A nõn látszott,hogy pszichopata.
Túlzásnak éreztem azt,hogy egy csomó szomszéd gyerek,és a sajátjai is mind beszálltak ebbe,vagy végignézték.Épp ezért néztem utána,de még ez is így történt...hihetetlen.Hogy lehet ez a sok gyerek mint ilyen romlott és beteg?Nem is lehet õket embernek nevezni,de még állatnak se.A testvérének milyen borzalmas lehetett így felnõni.És ezt a pszichopatát még ki is engedték a börtönbõl...Engem sokkolt.Szegény lány,borzalmas lehetett.
Akit érdekel,wikin elolvashatja.
2/10
Jägermeister 2012 máj. 14. - 15:35:42 2/10
(2/12)
Nem lehet együtt érezni a fõszereplõ lánnyal, mert nem tudunk meg róla abszolút semmit. Az egész film olyan, mintha a film közepén kapcsolódtam volna be és csak a legfõbb jeleneteket néztem volna meg belõle, semmi körítés, ami révén megismerhetnénk bármelyik szereplõt is, így együtt érezni sem lehet velük, csak sajnálni, mint amennyire azt is sajnálja az ember ha Szlovákiában lezuhan egy repülõ. Ez a film egyszerûen nem lett kidolgozva, rettentõen felszínes, a nézõ idegennek érzi magát. Ahogy vége a filmnek és bezárod a lejátszó programot, azzal véget is ér minden hatása a filmnek. Semmi durva dolog nincs benne fizikailag, lélektanilag meg határozottan közömbös és lapos.
10/10
Black Orchid 2012 jan. 25. - 14:43:57 10/10
(1/12)
Brutális. Erõs idegzetû vagyok, de ez még engem is sokkolt. A legszörnyûbb az egészben, hogy megtörtént. Hihetetlen mikre képes az emberi faj...
Nagyon jó film, ajánlom mindenkinek, de aki gyenge idegzetû, az jól gondolja meg hogy megnézi-e vagy sem.
10/10