sexykex 2018 márc. 23. - 15:07:27
(26/66)
Gyűlölöm a zenés filmeket. Pontosítok: gyűlölöm a rossz zenés filmeket. Márpedig ez borzalmasan rossz. Nem kifejezetten zeneileg, inkább maga a történet árnyalatlan primitívsége az, ami bosszantó.
(Off: Ettől jobban már csak a születési arisztokráciát gyűlölöm. Ha van, amit szerettem a szocializmusban, akkor az az, hogy a méltóságos urakat eltakarították és leelvtársozhattam az összes kegyelmest és tekintetest.) Na, persze ez is a filmről jutott eszembe.
offtopic
Filmgusztália 2018 febr. 24. - 19:12:21
(25/66)
Te amúgy le kéne állni a droggal, durva haluid vannak...vagy csak szimplán skizofrén vagy mondtammá...hiszen ezek a kamunick haluid kezdenek nagyon ijesztõ méreteket ölteni. Nyugi belõlem csak egy van, nincs több nickem, nincs más nickem, relax!
offtopic
Filmgusztália 2018 febr. 24. - 17:31:21
(24/66)
jaj te féreg még nem vittek el a mosolygós bácsik? vagy onnan írsz? mikor tiltják már be a kommunikációd?
offtopic
Filmgusztália 2018 febr. 24. - 17:23:21 Előzmény botta-melinda
(23/66)
Nos, te tényleg hülye vagy és vitát is provokálsz. Remélem mindenre válaszoltam!
9/10
botta-melinda 2018 febr. 19. - 00:16:45 9/10 Előzmény Filmgusztália
(22/66)
Te most vitát provokálsz, vagy tényleg hülye vagy?
9/10
botta-melinda 2018 febr. 19. - 00:11:59 9/10
(21/66)
Kicsit Buster Moon-os volt (Énekelj!), véletlen?
Zac Efron végre játszik is a filmjében, a Megint 17 óta megnézem, amit csak tudok vele, de a többi filmjében alig játszik, inkább csak \"néz\". Hugh Jackman döglesztõ, nekem bejött :)
Ezüstliliom 2018 febr. 07. - 09:12:35
(20/66)
Végre van idõm, hogy leírjam a saját benyomásaimat errõl a filmrõl.
Rendben, aláírom, hogy a történet nem hoz sok újat, de zenés filmként szerintem lehengerlõ! A dalok a helyükön vannak, és csodálkozva tapasztaltam, hogy a sokadik X után is tetszenek, pedig általában nem bírom azokat a zenéket, amik a rádióból mostanság ömlenek. Ez a zene mégis úgy volt mai, hogy közben jó volt hallgatni, sõt fantasztikus!:) Számomra nagyon fontos a jó ritmus és a szenvedély, és ezekben a dalokban ezeket maximálisan megtaláltam. Ciki vagy sem, együtt tapsoltam a szereplõkkel, és doboltam a lábammal, egyszerûen nem bírtam megállni.
A koreográfiák ötletesek, frissek, látványosak voltak, leginkább a légtornász lány és a szerelme dalánál. Ilyet még sosem láttam.
Jackman sármos volt, nagyon jól hozta a nagyszívû szélhámost. Nem gondoltam volna, hogy az ilyen szerepek is jól állnak neki, bár hallottam, hogy kezdetben musicalszínész volt.

SPOILER

Külön örültem, hogy a forgatókönyvíró úgy döntött, Barnum hûséges marad a feleségéhez. Manapság ritka az ilyen történet.

SPOILER vége

Egy szó, mint száz: háromszor néztem meg a filmet, és még meg tudnám nézni párszor.:) A dalokat pedig azóta is sokszor hallgatom.
offtopic
Ezüstliliom 2018 jan. 13. - 15:55:45
(19/66)
Szerintem szépen bemutatkoztál az itteni hozzászólásaiddal.:) Én nem sértegettelek, Te viszont ezt tetted.
Filmgusztália 2018 jan. 09. - 15:59:20
(18/66)
Még szerencse, h te rólam írsz véleményt, pedig nem is ismersz. Hm? Ciki mi, magad ellen beszélni, barom.
10/10
casztor30 2018 jan. 09. - 14:40:41 10/10
(17/66)
Bitang nagy film! Oscar-t az éneklõ Farkasnak!!!! Én tudtam, hogy jó színész, de ez már nem jó, ez zseniális! Minden nagyon jól össze van rakva. Sztori, látvány, zene, színészek. Ilyet nem láttam már nagyon régen. Vagy lehet, hogy sohasem. Legalábbis mozifilmben. Egyértelmû 10-es
Anastasia Koltai 2018 jan. 09. - 11:03:09
(16/66)
Wow, ez mekkora film. 2szer kellett megnéznem annyira JÓ! Sõt, még egy vélemény videót is készítettem, biztos, ami biztos :) https://youtu.be/BvWSfSklMHQ

Ha láttad, ha nem. Idén januárban ez a leglátványosabb film a mozikban.
10/10
Greta21 2018 jan. 09. - 10:35:46 10/10
(15/66)
Mesteri munka, mind a színészi játékot, mind a zenét/zenei szöveget beleértve. Már kétszer megnéztem a moziban! De bármikor újra nézném!
Ezüstliliom 2018 jan. 09. - 09:57:55 Előzmény Filmgusztália
(14/66)
Az a k. gáz, hogy nem is tudod, hogy rossz-e, mert nem nézted meg, de azért ócsárolod. Az ember csak olyan dolgokról mondjon véleményt, amit ismer. Ha nem akarod megnézni, jogod van hozzá, de akkor miért nem más topikokba irogatsz? Egyáltalán nem hiteles az errõl a filmrõl leírt véleményed.
Filmgusztália 2018 jan. 08. - 15:29:03
(13/66)
Az kurva nagy gáz lenne, ha azért néznék meg rossz filmeket, h szerinted joggal mondhassam el róla, h rossz.
Ezüstliliom 2018 jan. 08. - 13:02:55
(12/66)
Magyarul: úgy fanyalogsz ezen a filmen, hogy nem is láttad. Gratulálok!:)
Filmgusztália 2018 jan. 07. - 12:52:47
(11/66)
#Sohamegnemnézõs
Mivel itt csak pozitívan nyáladzó kommenteket lehet olvasni, ideje helyrebillenteni a mérleget. Horror, h Hugh Jackman elvállalt egy ilyen szerepet. A cirkusz mindannak a megtestesítõje, amitõl az embernek éjszakánként rémálmai vannak, pl. törzszülöttek. Az rendben van, h az amcsik imádják a musicaleket, de a magyarok mióta? Ez soha nem volt a mi mûfajunk egy-két nagy klasszikustól eltekintve Hair, Grease. A filmben nem tudom vannak-e állatok, de ha igen, az végképp a legalja, mert ahogy a cirkuszokban bánnak az állatokkal, az állatkínzás.

Valaki elmagyarázhatná pl. a levegõben ugráló akrobaták sikerét, az tetszik nektek, ahogy kinéz egy ugrás vagy attól ámultok el, h valaki pénzért kockáztatja a testi épségét?
Lindibudapest 2018 jan. 07. - 12:40:20
(10/66)
Nagyon jó a film, lendületes, magával ragadó. Legszívesebben táncra perdültem volna a moziban.Már kétszer megnéztem!!! A zenéje egyszerûen csodálatos, az egész film igényes. Jó a rendezés, jók a színészek, és érdekessége hogy Rebecca Ferguson kivételével az összes színész maga énekli a dalokat. A mai világban nagyon is szükség van az ilyen filmekre, az életrõl szól mindezt könnyed hangnemben tálalva.Ajánlom mindenkinek aki szereti ezt a mûfajt, de annak is aki nem. Olvastam olyan kommenteket, hogy valaki nem tudta mire ül be,nem szerette a musicaleket de nem bánta meg sõt, boldogan jött ki a moziból miután megnézte. A savanyú uborkáknak nem ajánlom, biztos nem fogják élvezni és csak a hibákat keresik ebben a filmben is, mint valószínûleg az élet más területein is...
10/10
Moretti 2018 jan. 02. - 13:12:48 10/10
(9/66)
Nekem nagyon tetszett, teljesen elvarázsolt. A dalok fülbemászók, a színészek remeük játszanak, Hugh Jackman pedig zseniális. Ezek bõven feledtetik a hiányosságokat, bátran ajánlom azoknak, akik kicsit szeretnének kikapcsolódni, és elegük van a szuperhõsökbõl meg idióta alhasi poénokból.
mozitekercs 2018 jan. 01. - 22:08:29
(8/66)
Meglehetõsen fake ez a három.
10/10
KunMate 2017 dec. 31. - 13:38:01 10/10
(7/66)
az év filmje! a zenék tökéletesek! megnézzük még egyszer moziban