offtopic
Ezüstliliom 2018 jan. 13. - 15:55:45
(19/59)
Szerintem szépen bemutatkoztál az itteni hozzászólásaiddal.:) Én nem sértegettelek, Te viszont ezt tetted.
Filmgusztália 2018 jan. 09. - 15:59:20
(18/59)
Még szerencse, h te rólam írsz véleményt, pedig nem is ismersz. Hm? Ciki mi, magad ellen beszélni, barom.
10/10
casztor30 2018 jan. 09. - 14:40:41 10/10
(17/59)
Bitang nagy film! Oscar-t az éneklõ Farkasnak!!!! Én tudtam, hogy jó színész, de ez már nem jó, ez zseniális! Minden nagyon jól össze van rakva. Sztori, látvány, zene, színészek. Ilyet nem láttam már nagyon régen. Vagy lehet, hogy sohasem. Legalábbis mozifilmben. Egyértelmû 10-es
Anastasia Koltai 2018 jan. 09. - 11:03:09
(16/59)
Wow, ez mekkora film. 2szer kellett megnéznem annyira JÓ! Sõt, még egy vélemény videót is készítettem, biztos, ami biztos :) https://youtu.be/BvWSfSklMHQ

Ha láttad, ha nem. Idén januárban ez a leglátványosabb film a mozikban.
10/10
Greta21 2018 jan. 09. - 10:35:46 10/10
(15/59)
Mesteri munka, mind a színészi játékot, mind a zenét/zenei szöveget beleértve. Már kétszer megnéztem a moziban! De bármikor újra nézném!
Ezüstliliom 2018 jan. 09. - 09:57:55 Előzmény Filmgusztália
(14/59)
Az a k. gáz, hogy nem is tudod, hogy rossz-e, mert nem nézted meg, de azért ócsárolod. Az ember csak olyan dolgokról mondjon véleményt, amit ismer. Ha nem akarod megnézni, jogod van hozzá, de akkor miért nem más topikokba irogatsz? Egyáltalán nem hiteles az errõl a filmrõl leírt véleményed.
Filmgusztália 2018 jan. 08. - 15:29:03
(13/59)
Az kurva nagy gáz lenne, ha azért néznék meg rossz filmeket, h szerinted joggal mondhassam el róla, h rossz.
Ezüstliliom 2018 jan. 08. - 13:02:55
(12/59)
Magyarul: úgy fanyalogsz ezen a filmen, hogy nem is láttad. Gratulálok!:)
Filmgusztália 2018 jan. 07. - 12:52:47
(11/59)
#Sohamegnemnézõs
Mivel itt csak pozitívan nyáladzó kommenteket lehet olvasni, ideje helyrebillenteni a mérleget. Horror, h Hugh Jackman elvállalt egy ilyen szerepet. A cirkusz mindannak a megtestesítõje, amitõl az embernek éjszakánként rémálmai vannak, pl. törzszülöttek. Az rendben van, h az amcsik imádják a musicaleket, de a magyarok mióta? Ez soha nem volt a mi mûfajunk egy-két nagy klasszikustól eltekintve Hair, Grease. A filmben nem tudom vannak-e állatok, de ha igen, az végképp a legalja, mert ahogy a cirkuszokban bánnak az állatokkal, az állatkínzás.

Valaki elmagyarázhatná pl. a levegõben ugráló akrobaták sikerét, az tetszik nektek, ahogy kinéz egy ugrás vagy attól ámultok el, h valaki pénzért kockáztatja a testi épségét?
Lindibudapest 2018 jan. 07. - 12:40:20
(10/59)
Nagyon jó a film, lendületes, magával ragadó. Legszívesebben táncra perdültem volna a moziban.Már kétszer megnéztem!!! A zenéje egyszerûen csodálatos, az egész film igényes. Jó a rendezés, jók a színészek, és érdekessége hogy Rebecca Ferguson kivételével az összes színész maga énekli a dalokat. A mai világban nagyon is szükség van az ilyen filmekre, az életrõl szól mindezt könnyed hangnemben tálalva.Ajánlom mindenkinek aki szereti ezt a mûfajt, de annak is aki nem. Olvastam olyan kommenteket, hogy valaki nem tudta mire ül be,nem szerette a musicaleket de nem bánta meg sõt, boldogan jött ki a moziból miután megnézte. A savanyú uborkáknak nem ajánlom, biztos nem fogják élvezni és csak a hibákat keresik ebben a filmben is, mint valószínûleg az élet más területein is...
10/10
Moretti 2018 jan. 02. - 13:12:48 10/10
(9/59)
Nekem nagyon tetszett, teljesen elvarázsolt. A dalok fülbemászók, a színészek remeük játszanak, Hugh Jackman pedig zseniális. Ezek bõven feledtetik a hiányosságokat, bátran ajánlom azoknak, akik kicsit szeretnének kikapcsolódni, és elegük van a szuperhõsökbõl meg idióta alhasi poénokból.
mozitekercs 2018 jan. 01. - 22:08:29
(8/59)
Meglehetõsen fake ez a három.
10/10
KunMate 2017 dec. 31. - 13:38:01 10/10
(7/59)
az év filmje! a zenék tökéletesek! megnézzük még egyszer moziban
10/10
74Szixi 2017 dec. 30. - 19:54:54 10/10
(6/59)
Fantasztikus film. Nagyon jó történet, szenzációs színészek, dalok. Végre egy jó film, teljesen a hatása alatt voltunk. 20 éves fiam pont úgy élvezte, mint én.
10/10
SBarbi 2017 dec. 29. - 20:06:23 10/10
(5/59)
Imádtam! :)
8/10
Muya 2017 dec. 28. - 21:38:49 8/10
(4/59)
Megláttam a plakátját és tudtam, hogy jó lesz, de azért féltem a zenéktõl. Nem is gondoltam, hogy ennyire magával fog ragadni. Azért ez a Jackman egy igazi tehetség. Logan után ez a szerep, egy teljesen más stílus és mégis fantasztikusan adja el magát. Mondjuk az Efron gyerekrõl sem gondoltam volna, hogy a bugyuta izompacsirta szerepek után megállja a helyét egy ilyen filmben. Szerintem lehetett volna hosszabb is, mert túlságosan belezsúfolták a történéseket ebbe a játékidõbe. Ez a film az elfogadásról is szól, de nem ez az elsõdleges célja. Pl a fehérfiú-négercsaj szerelme egyáltalán nem volt terhelõ. És a jelenetük a kötéltánccal kifejezetten tetszett. A mai zenei stílussal megfûszerezve a dalok szerintem nagyon jók lettek. Élvezetes volt hallgatni, és nézni is. Bebizonyították, hogy van élet a cgi-s filmek után is, és igény is van az ilyenfajta filmekre.
9/10
Lee4444 2017 dec. 26. - 06:34:09 9/10
(3/59)
A musical-ektol kiraz a hideg, sot, mar azt is nehezen viselem el, ha van egy betetdal egy filmben.
Erdekes modon itt kifejezetten szorakoztattak a zenes reszek, valahogy
belesimultak a tortenetbe, ami egyebkent vegig lekoti a figyelmet. Csak ajanlani tudom.
9/10
orizatriznya 2017 dec. 26. - 01:56:33 9/10
(2/59)
Hasonló élmény volt, mint a Pappa Pia: a kritikusok erõbõl fanyalogtak, de igazából a film azt adja, amit ígér. Sodró ritmusú, fülbemászó dallamu zene, kedves történet, szép/csinos fõszereplõk. Nekem 9 pont.
sornersby 2017 júl. 22. - 13:52:22
(1/59)
Hugh Jackman színpadi musicalszínészként kezdte pályáját, és azután sem felejtette el a tánclépéseket, hogy Hollywood beszippantotta. A szuperhõsfilmek és durván drámai szerepek mellett is megõrizte ezt a vonulatot a pályáján, pár éve még Golden Globe-ot is kapott A nyomorultakban nyújtott alakításáért. Most, hogy a sötét és meglehetõsen nyers Loganben végleg eltemette Farkas figuráját, ismét színesebb visszatér a musicalek könnyedebb és színesebb díszletei közé.

A The Greatest Showman P.T. Barnumról, a Barnum and Bailey Circus alapítójáról szól, akit a kényszer vitt rá arra, hogy feltalálja a show bizniszt. Elbocsájtott bürokrataként villant be neki az ötlet, hogy saját társulatot kell verbuválnia a társadalom kitaszítottjaiból.
Mindenki különleges, és senki nem hasonlít a másikra. Ez a mûsorunk lényege - fejti ki Barnum a filozófiáját az elõzetesben.

A filmhez a Kaliforniai álomért Oscar-díjjal jutalmazott Benj Pasek és Justin Paul írt betétdalokat, de ezeket még nem hallhatjuk az elõzetesben. Legkésõbb karácsonykor azonban minden kiderül.

Official Trailer | 20th Century FOX - http://www.youtube.com/watch?v=AXCTMGYUg9A

Bemutató dátuma: 2017. december 28.