Téma: The Mummy

2/10
nikato 2017 aug. 29. - 15:52:50 2/10
(22/62)
Annyira se fogott meg, hogy nagyon emlékezzem rá.. fuhh.. rossz!
7/10
Hanyasvagy_teDiszno 2017 aug. 12. - 19:39:30 7/10
(21/62)
A múmia punetti a turbószemöldöke ellenére is módfelett vonzó. A film az 5.9 imdb értékelesnél szerintem jobb, nálam 6,6-ot ér. Ebbõl 1 pont Crowe alakításáért jár.
k11zoltan 2017 júl. 22. - 23:46:34
(20/62)
Közép. Pár poénnal.
proklima@freemail.hu 2017 jún. 26. - 20:38:13
(19/62)
Húúú! Ez nagyon gyenge. 3/10.
1/10
tesz-vesz 2017 jún. 25. - 00:03:33 1/10
(18/62)
semmi köze hozzá, én nem tudom miért utalgatnak a buta emberek a Brendan, Rachel-féle Múmiára
1/10
tesz-vesz 2017 jún. 24. - 23:59:18 1/10
(17/62)
semmi értelme a filmnek, de azt mondjuk nem értem miért bukott meg a mozikban, a mai filmek mind ilyen sz***k
Oh jajj 2017 jún. 23. - 08:26:20
(16/62)
Jól értem, ez az "eredeti" Múmia remake-je?
1/10
fr33 2017 jún. 22. - 23:35:06 1/10
(15/62)
1/10
Bugyuta, gagyi, nulla, unalmas, vicces amator jelenetek...
4/10
beo71 2017 jún. 19. - 13:33:55 4/10
(14/62)
Kritikán aluli.
Semmi bajom Tom Cruise-al, az Universal-al sem, sõt, drukkoltam nekik, hogy összejöjjön valami jó dolog. Hát nem jött össze!! Ilyen még nem volt, hogy egy blockbusternek szánt filmrõl ki szeretnék menekülni. Nem hasonlítom a régi filmhez, nem is vártam semmi különöset, gondoltam szórakozom egy jót. Ja, egy szombat délutáni tv-film szintjén. 125 millió dollárból!? Katasztrófa. Esküszöm ennél még a trippla x harmadik része is nézhetõbb.
4/10.
Kíváncsian várom nagyra becsült kritikusaink véleményét : Ha az Öngyilkos osztag sz@r filmvolt, akkor EZ micsoda???????
7/10
osw 2017 jún. 16. - 00:01:26 7/10
(13/62)
Egy héttel a premier után, csütörtök este sikerült idõt szakítanom a filmre. 30-an egy 200 fõs teremben, egy vidéki moziban, ahhoz képest hogy egy hete vetítik és holnap munkanap nem is rossz arány. A nézõk szinte kizárólag 20-30 év közöttiek, amibõl nekem az jön le hogy azok adtak pénzt érte akik gyermekkoruk legendás kalandfilmjét szerették volna a vásznon viszontlátni, de ha úgy ülünk be a filmre hogy hasonlítjuk az 1999-es verzióhoz, csalódni fogunk, ez nem az a film, bár pozitívumként említhetõ hogy egyes jelenetek utalnak rá. Mivel ez egy \"sötét\" univerzum elsõ része, sokkal kevésbé vicces, sokkal kevésbé kaland, sokkal inkább horror, de nem a szó hagyományos értelmében. Ahmanet csak egy újabb literally gonosz, a szerepe üres, háttértörténete kidolgozatlan, szerintem belõle sokkal többet ki lehetett volna hozni. Több kritikus szerint Tom Cruise nem illik ebbe a filmbe, én ezt nem éreztem. Maga a történet (szigorúan csak önmagában nézve a filmet) nem rossz, nem akartam közben egyszer sem bealudni, bár lehet azért volt mert kapkodtam a fejem hogy ki, mit, miért, csinál, a végére összeáll egy kép, amit a befejezés teljesen lerombol, igazán csak azután lehet majd véleményt mondani ha rendesen kibontakozik ez az egész univerzum. Összességében egy mozijegy árát megérte.
7/10
8/10
Latzzz 2017 jún. 13. - 20:41:39 8/10
(12/62)
Csatlakozom az elõttem szólóhoz: persze, nem a nyár legnagyobb blockbustere, de szórakoztató, látványos film. Ha el tudunk szakadni Tom Cruise korábbi filmjeitõl, valamint az eredeti Múmia filmtõl, akkor sokkal élvezhetõbb. Én úgy érzem a stúdiónak sikerült valami egyedit és jót alkotni, amibõl késõbb építik a szörnyuniverzumot. A filmben persze nem kapunk - valószínû szándékosan - mindenre magyarázatot, épp ezért is tûnhet sok minden gagyinak vagy logikátlannak, és a \"befejezés\" is megfelelõen gondolkodtathatja el az embert. Most a Wonder Woman 8,2 IMDB-n, Guy Ritchie Arthur királya 7,3, az Alien Covenant pedig 6,8. Akkor ez a film miért csak 5,9??? Engem speciel a Wonder Woman nem szórakoztatott jobban mint ez a film...
8/10
jmisi31 2017 jún. 13. - 14:33:34 8/10
(11/62)
Szerintem ez egy jó kis akciókaland, mely nem akar az \"eredeti\" fölé kerekedni és még hasonló sem akar lenni! Én nem is nevezném ezt rebootnak, még ha a Universal úgy is gondolta. Kaptunk egy teljesen más sztorit, egy szörnyuniverzum bevezetését... ennyi és nem több! 8-ast adok rá, mert azért jóval 6-os átlag felettinek kéne ennek lennie, de mint minden hasonló reboot vagy sokadik rész hasonlítva van az eredetihez vagy az elsõhöz, pedig nem ez a film célja! Ennek a filmnek a célja a szórakoztatás, aminek maximálisan eleget tett!
10/10
Attila Sasvári 2017 jún. 11. - 00:07:37 10/10
(10/62)
Egész nézhetõ film ez, nem értem miért húzzátok le ennyire :)
1/10
mimzy 2017 jún. 10. - 23:43:29 1/10
(9/62)
Vígjáték zombikkal / Múmia paródia, pedig az elsõ film jó volt.
A filmbe más szörnyeket is behoztak sokat rontott rajta.
Kár a színészekért.
Széth mióta a halottak istene?!
2/10
Trevor Belmont 2017 jún. 10. - 15:36:23 2/10
(8/62)
Mellesleg egy vicceset találtam benne! A haláluk után is dolgoztak/régészkedik mind a kettõ, mintha mi se történt volna.
2/10
Trevor Belmont 2017 jún. 10. - 15:32:57 2/10
(7/62)
Csak azért adtam rá 2 pontot, mert a vége tetszett! Jó jönne ez a feltámasztás képesség. Összességében egy, hogy is mondjam sz@r volt. A másikhoz nem kell hasonlítani a 99-es filmhez csak egy utalás volt benne rá az aranykönyv, amivel leveri a csaj a komát kb a közepe felé.
1/10
mozitekercs 2017 jún. 08. - 23:01:08 1/10
(6/62)
Bemutató alapján nem néztem volna meg, de bíztam, hogy az elõzõekhez képest csak nem lesz sokkal rosszabb.
Ja és zs kategóriás zombi film, nulla történettel, ez milyen... Onnantól, hogy felszállnak a repülõvél, vége a laposan, kicsit,de élvezhetõ résznek.
Jönnek a béna zombik, a béna csavarok, hát a múmia gondolom csak azért járt kézre támaszkodva, hogy valami félelmetes béna gonosz hatást keltsen.
A nulla filmet, nevetséges milyen katarktikus beállítással nulla sablonokkal zárták, úgy beállítva, hogy a következõ rész milyen jó lesz.
Sofia tényleg jól néz ki, érthetetlen, hogy miért végig múmia fecnik vannak rajta, egy múmia bugyival, és múmia melltartóval,biztos a történelmi hûség miatt úgy gondolták.
Vagy film nemlétezõ valamilye miatt.
Ezen kívül van sok vísítás, zombi és múmia morgás, zene viszont nincs.
Egy félresikerült film.
10/10
Csumbi 2017 jún. 08. - 22:18:51 10/10
(5/62)
Az elsõ kritikák miatt erõs elõítéletekkel ültem be a filmre, azonban azt kell hogy mondjam, kellemesen csalódtam! A sok hiba amit a kritikusok mondtak, abszolút nem jött át nekem (pedig majdhogynem direkt figyeltem ezekre), ellenben én magam felfedeztem pár hibát, amit nem láttam szinte egyik kritikusnál sem. *spoiler* Az elsõ hiba, amit ki szeretnék emelni az Russell Crowe Dr Jekyl-ével nem volt semmi baj (sztem nagyon jól eltalálta a karaktert), de Mr Hyde-al már gondjaim voltak. Elõször is sokkal gyengébbnek állították be, mint amilyen (Tom Cruise karaktere, mint közönséges halandó elbánt vele), de azért reménykedem, hogy ez nem a teljesen átváltozott formája volt (a kinézete is túl satnya volt egy igazi Mr Hyde-hoz). A másik dolog ami erõsen irritált, az Jake Johnson karaktere volt. Ennél idegesítõbb és fölöslegesebb karaktert a Star Wars elõzmény trilógia óta nem láttam. A komoly jeleneteket nagyon elrontotta a cringey beszólásaival, és még igazán szerepe sem volt a történetben. Amikor Tom Cruise le lõtte, akkor halottnak is kellett volna maradnia... *spoiler vége* Ettõl a két hibától függetlenül nekem nagyon tetszett a film! Ahoz képest, hogy ez az elsõ film a Dark Cinematic Univerzumban, egyáltalán nem érzõdött sûrítettnek/erõltetettnek, sõt, az utóbbi években szerintem ennek a filmnek volt idáig a legjobb érzéke az idõbeosztáshoz, ami nálam nagy + pont! Összefoglalva nekem ez a film 10/7-es, de mivel ennyire alulértékelt jelenleg a film (6 szavazat alapján 1-es átlag), ezért adok neki egy 10-est!
Karl800110 2017 jún. 08. - 21:50:39
(4/62)
kolcielemer 2017 ápr. 16. - 20:33:41
(3/62)
\"Az ókori királynõ, kinek életét igazságtalanul oltották ki\" - hát, az elõzetesbõl nekem nem úgy tûnik... :D Napi Port.hu :D
Azt meg a filmmel kapcsolatban nem értem, hogy lehetett 2000 évvel ezelõtt Egyiptom fáraója ez a nõ, mikor már bekebelezte Róma. Legalább ennyi történelmi hitelességre futotta volna... mondhattak volna kétezer helyett háromezret...