10/10
laza_kivi 2013 jan. 26. - 17:05:27 10/10
(1559/1599)
Ez igaz. Köszi, megnyugodtam. :))
10/10
laza_kivi 2013 jan. 26. - 17:05:05 10/10
(1558/1599)
Ja, de úgy értettem ütöttet, hogy egy félpercig csak bámultam magam elé, fõleg azért,mert hogy megették...
:)---> ez meg csak úgy kijött belõlem, és inkább ahhoz tartozott, hogy most olvastam a kommenteket.
+ ezekre is ment:
"Miért pont medve issza azt a nyavalyás Coca Colát? :-)"
"Na igen, meg a Balu is jó fej, és az a medve, amelyik A medvében játszott... Arról is láttam a filmet, hogy mennyire szuper jó fej volt..."
"Egyedül a Micimackóval vagyok hajlandó szóba állni, vagy haverkodni.:-)"

Hát pont azért tetszett sokaknak ;) Nekem is az volt az érzésem, hogy nagyon elnyomták, és tényleg nem hallatszódott. De voltak akiknek bejött a zene, még én is élveztem :D :D De nem a Dávid miatt :D
10/10
laza_kivi 2013 jan. 26. - 16:43:27 10/10
(1557/1599)
És a végén hiányoltam, hogy bemondják, hogy lehet jelentkezni a következõ Voice-ra. No nem azért,mert jelentkeznék, de így biztosítottak volna afelõl, hogy lesz...
Crystal 62 2013 jan. 26. - 16:41:47
(1556/1599)
Bocsi de nem érek rá órákig írogatni hogy minden pont,vesszõt,figyelgessek ahogy láttam más sem..
De köszönöm a felvilágosítást,már hiányzott...
Nem mindenben van igazatok ,ha nem ismeritek el sajnálom talán majd egyszer..
Szóval legyen nektek Karácsony...pusssz
10/10
laza_kivi 2013 jan. 26. - 16:40:48 10/10
(1555/1599)
Ugye, ahogy Bálinttól Bublé számokat vártunk, én úgy vártam a Dénestõl egy Tom Jones számot. :))

(ja, és a medvés sztorid ütött,most olvastam vissza a kommenteket :))
10/10
laza_kivi 2013 jan. 26. - 16:37:23 10/10
(1554/1599)
Én jobban örülök, amikor egy szériában nemcsak 1-2 hang van. Bár akiket említettél, lehet szegényes vagyok, és az ízlésem is rossz, de nem hagytak mély nyomot.
10/10
laza_kivi 2013 jan. 26. - 16:34:40 10/10
(1553/1599)
Én nem bántom a Dénest, különleges hangja van. Felismerhetõ, így megérdemli Magyarország hangja címét. Végül is errõl szólt, az mellékes hogy szép szemei vannak, és errõl õ nem tehet. De mint mondtam válogatón elõször el volt sötétítve az elején, és engem a hangjával már akkor megfogott. Kevesen voltak így...

Nagy meglepetés, hogy akinek a döntõben sem kellett volna lenni Dávid harmadik helyre futott be, megelõzve Viktort. Bár lehet a sikere a Bangó Margit duetthez köze... És újabb szavazóréteget akart szerezni magának a rokonság bedobásával... ;) :D

Bálint szintén megérdemelte volna a gyõzelmet. De ez már elõre lejátszott döntõ volt.

Mesterekkel való duett... Mindenki saját slágerrel + Andi egy örökzöld duettel. De nem bántásból, de így kilógott.
+ Elég parasztok voltak, már elnézést! Döntõben beszólni a versenyzõknek, gyerekek hol élünk?! Nem így kell fényezni a sajátunkat. Nevetséges volt. Meg, hogy csak 1-2-t tisztelek meg azzal, hogy felállok végén... példát venni az angoloktól, akik végig állva mondtak véleményt róluk. Mégiscsak bejutottak a döntõbe...

Mondjuk Dénest egy picit a Szécsi lányokhoz lehet hasonlítani, bár elõrébb jár,mint õk, és talán ezért is juthatott a döntõbe. (Mert mindhármuknak különleges hangszínük van)
7/10
Árpi Nagy 2013 jan. 26. - 16:02:14 7/10
(1552/1599)
Ha nem érted a te problémád..

Lehet hogy Bálint itt a kiskirály ÉS IGEN TEHETSÉGES elismerem de aki ismeri az elõéletét az tudja hogy egy agyonképzett szvingkirály,és ahhoz képest nem mutatott olyan sokat amitõl itt el kellene ájulni,ezt a végén is megjegyezték neki a mesterek hogy ami igazán megy neki az a szving akkor mirõl beszélünk.Mi újat tud õ mutatni mert már semmit, nagyrészt kiforrta magát..
Ha valaki rendelkezik egy jó alaphanggal egy bizonyos idõ után ,bármikor ilyenné tudja magát képezni ez tanulható,ahogy más is ,nem újdonság ,hangilag meg igenis vannak ilyen kaliberek Magyarországon sõt igenis jobbak..
nem csak a tehetség kutatókból de van ilyen hang mint õ õk,,,nem egy
Szóval bocs de nem borulok térdre elõtte..
Caramel eltúlzott hozzászólásait meg hagyjuk,ennyi tapasztalattal ami neki van a zsûribe sem raknám be ,Hendersont is szenté avatta õ volt a favorit most meg sehol sincs,,
Nem azt mondtam hogy Dénesnek kellet volna nyerni mert nem de kicsit túlzásba estek vele kapcsolatban.
Az hogy zöld a szeme nem bûn és nem tehet róla,, ilyen hang meg igenis 1-2 ha van ezt a nagy Caramella is elismerte anno,ahogy idõsebb lesz a hangja csak jobb lesz,a mély tónus miatt ,és még akkor is egyedi lesz ez a hangszín és 100 közül is felismerném majd.Na ezért nem kéne vele szemben ilyen megjegyzéseket tenni ,mert nem fer,,Ebben pedig igenis van igazság ha fáj akkor is..
Viktornak szurkoltam mert õ megérdemelte volna és igen csalódtam az õ hangja megfogott mert szenvedéllyel énekelt inkább mint Bálint...
Viszont ha Nádor nyerte volna meg sem jöttem volna ide fel a nyertest ócsárolni ,kritikát is lehet írni bunkóság nélkül.
De nem fogok vitázni senkivel,mert felesleges a saját igazatokon kívül mást úgysem tudtok szajkózni hát legyetek vele boldogok...:D:D
tompika74 2013 jan. 26. - 14:41:32
(1551/1599)
Nálam Weisz Viktor nyert. Õ volt a legjobb énekes. Tisztára ciki, hogy csak negyedik lett.

A Malek Andi mekkora hamis hangot sikított be a számuk végén! :) És ezt vagy ötször megismételték. :)
Mezõ Misi nullára énekelte le a Dénest a Vidéki sanzonban.

Összességében nézve a Voice sokkal színvonalasabb volt szakmailag, mint az utóbbi évek énekes tehetségkutatói. Mégsem érte el nézettségben az X-faktort.
A legutóbbi X-faktor és a Megasztár viszont édes utóízt hagyott a számban: Radics Gigit és Oláh Gergõt, akik messze a legjobbak voltak a saját mûsorukban, és megérdemelten nyertek.
Igaz, hogy a Voice-ban is a többség kedvence gyõzött. Végülis 55 százalék örül a Pál Dénes gyõzelmének. Csak én nem, meg még páran :)
Van ebben egy kis irónia: színvonaltalan, hamis versenyzõkkel letetömött mûsorokban (Megasztár, X-faktor) jobb énekesek nyertek, mint egy színvonalas, jó hangú énekesekkel teli mûsorban (The Voice).
mulao 2013 jan. 26. - 14:33:22
(1550/1599)
Én örülök Dénes gyõzelmének, végre tényleg olyan hang nyert, amire lehet mondani, hogy "az év hangja" vagy "Magyarország hangja" vagy "a hang" illetve hasonlók. Szóval végre volt egy jó tehetségkutató.
Towner 2013 jan. 26. - 12:12:39
(1549/1599)
"De ne felejtsd el, hogy Móninak volt 60%-a..., és errõl úgy fordított Dénes, hogy még 90-10 is volt az arány..."
A 90-10 kizárólag a nézõi szavazetokra vonatkozott..(így kijön hogy Pál 75-25-re nyert)
Towner 2013 jan. 26. - 12:10:08
(1548/1599)
Ez jó lett. mennyit agyaltál rajta?
Nekem Bálint volt a hang, de egyetértek veled: Nádor Dávid csúcsformába került. Ehhez lehet az édesanyjára volt szüksége aki Argentínából érkezett a mûsorba. Zenészként te tudod igazán hogy valószínû milyen nem egyszerû dolog dobolás közben énekelni. Phil Collinst választott (óriási elõadó) aki ezt rendszeresen ûzi, nagyon tetszett. (Collins Párizsi koncertjét néztem meg két hete /DVD/. Döbbenet mit mûvelt a csarnok közepén a kõrszinpadon, ahol folyamatosan menni /futni??/ kell hogy mindenki lásson. Hamis hangnak viszont nyomát sem hallottam pedig jónéhányszor dobolt is a sok rohangálás mellett)

Dénesnek gratulálok.
4/10
kazsagx 2013 jan. 26. - 11:23:07 4/10
(1547/1599)
Sziasztok... Elég jó volt a tegnapi müsor... Olvasom itt a véleményeket es kicsit meglepödtem. A ket kedvencem Denes es Balint volt.Szerintem elgge lealazta itt mindenki Denest,könnyen ítélkeztek.Bálintól sem sajnáltam volna a gyõzelmet,de nagyon örülök hogy Denes nyert.. es üzennem azoknak,akik szerint Denes búg meg hasonló,hogy jelentkezzenek egy ilyen egyedi hananggal a müsorba. Szerintem a Mesterek között is Misi volt a legnormalisabb... A Caramell Balint duettnagyon gaz volt,Caramell a sajat dalat akarta nepszerüsiteni es Balint eneklese eröltetett volt.Eangjaz a szemes tema meg mar uncsi A Denes fele. Sohansem erdekelt a külseje mindig a hangja fogott meg. Ami meg nem tetszett a müsorban az Malek nagykepüsege,es hat bekell vallanom,hogy Somlo sem nyujtott szamomra semmi különöset a müsor alatt ami nyomott hagyott vopna bennem. A Denesnek pedig minden jot kivanok!
Akosh 2013 jan. 26. - 09:30:53
(1546/1599)
Nálad a pont, a hang helyett a szem nyert.
10/10
-csengõzoli-- 2013 jan. 26. - 09:02:19 10/10
(1545/1599)
Áhá, akkor nem hanghiba volt.
Látod nem volt nehéz megjósolni Dénes gyõzelmét, több szavazatot kapott, mint a másik 3 eggyüttvéve.
Bár nem neki drukkoltam, remélem nem kallódik el és ki tudja majd használni a különleges hangját.
A Misivel énekelt duettben azért Mezõ úr is megmutatta, hogy nagyon jó hangja van.
Összességében marhajó volt a tegnapi mûsor, nem?
werti20100 2013 jan. 26. - 08:28:32
(1544/1599)
Valaki szólhatott volna hogy rossz mûsort nézek..én azt hittem hogy a Voice-t nézem, pedig ez a The Face volt...
Nevetséges hogy ez a Dénes nyerte a mûsort, az a srác aki még a döntõben is hamisan énekelt. Ilyen is csak nálunk fordulhat elõ. Hétrõl hétre ugyanazt csinálta, nem nyújtott semmi újjat, és még azt sem tudta normálisan elénekelni. Azért mert olyan "cuki, meg szép a szeme". Gratulálok Magyarország!!::S
Szerintem Gájer Bálintnak kellett volna megnyernie, messze õ volt a legjobb!
10/10
rajongo1 2013 jan. 26. - 07:46:07 10/10
(1543/1599)
Pál Dénes nem érdemelte meg a gyõzelmet. Ma is és a korábbi adásokban is hamis volt. Nem mozog a színpadon, unalmas. Ezt Viktornak kellett volna megnyernie.
olahmiki1959 2013 jan. 26. - 06:05:03
(1542/1599)
Filmcímek jutottak eszembe a mai napról, és az elõadókról:

Nádor Dávid - Csúcsformában
Weisz Viktor - Elveszett illúziók
Gájer Bálint - Jófiú
Pál Dénes - A mélység titka

Caramel - A medve
Malek Andrea - Aranyoskám
Somló Tamás - Nem vénnek való vidék
Mezõ Misi - Idõzített bomba

Dukai Regina - Ki ez a lány?
Bangó Margit - Féktelenül
Szinetár Dóra - Hófehérke
Szulák Andrea - Túl a csúcson

Szabó Kimmel Tamás - A profi

A zenekar - A szupercsapat

A közönség - Csajok a csúcson

A mûsor - Jövõre, veled, ugyanitt...
olahmiki1959 2013 jan. 26. - 05:28:12 Előzmény -csengõzoli--
(1541/1599)
"Más is hallotta, hogy Mezõ Misi duettjében volt egy bazinagy búgás ?"

Én hallottam.
Mezõ Misi véletlenül - miután akkordokat fogdosott a gitárján, - belekapott egy üres húrba, aminek a hangja nem illett bele a nótába, és így azonnal ki lehetett szúrni.
Ilyen elõfordul, (persze nálam nem, hihi!), az ember keze akkordváltásnál véletlenül félrecsúszik, vagy a pengetõvel belekap egy oda nem illõ hangba.
Ez az élõben való zenélésnek a varázsa...
Crystal 62 2013 jan. 26. - 02:18:57
(1540/1599)
Nos egy õszinte vélemény elfogultság nélkül:

Dénes nyert,bár Viktorra voksoltam volna a 4.helyet nem õ érdemelte..
Ha összességében nézem a teljesítményeket nem csak ma,akkor azt Nádornak kellett volna kapnia a 4. helyezést.
Én nem sajnálom Dénestõl ,kap õ ezért hideget -meleget ,ahogy láttam rajta eddig is kapott,és nagyon izgult talán e miatt volt most rosszabb ,eddig sosem volt hamis ,ahogy Caramel is mondta.
Dénest a mûsor alatt Somló mindig dicsérte nem egyszer a különös hangjáért .
Attól mert idõs vagy furán beszél ,van hozzáértése ,több mint 1-2 emberkének,,ennyi tapasztalattal a háta mögött ,ha annyira 0 lett volna Dénes ,nem fordult volna meg sem anno neki, nem dicsérte volna ,igenis értékelte a fiú hangját.,
Egy ilyen embertõl ez dicséretnek számít ,mint ahogy Viktor megtisztelõnek érezte hogy vele énekelhetett.
Ha jó kezekbe kerül õt csak képezni kell,formálják,ki tudja használni a lehetõséget és a hangszínét,nem biztos hogy eltûnik a süllyesztõben,de ha mégis ,megy utána a többi is mint általában.A válogatón igenis sokan felkapták a fejüket mikor megszólalt a sötétben ,pedig nem látták,,,mert újat mutatott..
Ezért nem kéne õt ennyire lealázni ebben igazuk van az elõttem szólóknak ,vagy gúnyolódni mert azért nem ezt érdemli akárhogy is alakult.
A szvinget sem sokan kedvelik,ha nyert volna Bálint akkor sem és nyilván ezen a stíluson maradt volna ha nem marad a szvingnél ,akkor meg semmi extra csak egy jó hang akinél már vannak jobbak, õ is menne a süllyesztõbe,ahogy Viktor hangja sem alkotott maradandót bár neki szurkoltam.

Ezért kár háborogni, ,,,voltak jó hangok ,de olyan nem aki elõtt megemelem a kalapom és azt mondom ez igen egy tökéletes hang.
Talán legközelebb,,:)