8/10
Zajac 2010 nov. 22. - 06:08:19 8/10 Előzmény Thousand Lakes
(15/915)
Nem utolsósorban a történettel,sorozattal kapcsolatban ha elmondasz belõle valamit,vagy utalsz egy-egy jelenetre,történésre,kérlek a SPOILERT használd!
Itt még igen sokan nem látták!
Köszi
8/10
Zajac 2010 nov. 22. - 06:03:22 8/10 Előzmény Thousand Lakes
(14/915)
Ez, apám az év írása :))) Feldobtad a napom ,köszi :)
bitlisz 2010 nov. 21. - 20:56:25
(13/915)
Öcsém, ez nagyon durva amiket itt összehordasz. Ha meg csak kamuzol, akkor is gratula.
Ennek örömére megsasolom a sorozatot:)
6/10
Thousand Lakes 2010 nov. 21. - 20:04:05 6/10
(12/915)
Errõl a gyomorforgató filmrõl. Tiltsák be, mert nagyon véres és veszélyes! Rosszullétet okozhat ez a vérben tocsogó erkölcstelen borzadály! Nem láttad milyen szereplõk vannak benne és miket csinálnak teljesen gátlástalanul?
A rendõr kocsit lop, odabilincsel valakit egy csõhöz és otthagyja a tetõn a zombiknak vacsorára, a felesége házasságtörést követ el, az asszonyok mosás közben vibrátorokról társalognak, egy õket molesztáló fickónak a hirtelen haragú önbíráskodó házasságtörõ férfi az erkölcsi magaslatából véresre veri az arcát és utána még meg is fenyegeti... egy csomó ilyesmi bûnös, piszkos dolog van a filmben. Mint például ékszertolvajlás. Ami nagyon súlyos, mert az ékszer eléggé szentnek számít, és itt is volt a mi országunkban, Magyarországon, mondták a Híradóban, hogy bezártak fiatalkorú ékszertolvajokat napokra a börtönbe. Lehet még meg is bilincselték õket a zombiknak, de azt nem tudom biztosra.
Na, de visszatérve erre a förtelmes filmre: a járkáló hullák darabolásával ráadásul galádul kicselezik a Tízparancsolatot. Aki halott, azt már nem lehet megölni, és ezek így szabadon öldösik a hullákat, de ez csalás.

Ez bizony a színtiszta valóság. Egy hullaházban dolgozó haverom mondta, hogy megtörtént események alapján készítették, vagyis hogy volt már ilyesmi és ez mind hamarosan nagyban meg fog történni az amerikaiaknál vagy a Los Angelesben, nem tudom, ahol a Terminátor lakik, de lehet máshol is, lehet Afganisztánból se véletlenül vonulnak ki. Egy vírusos fertõzés fog a hullákból járókelõket csinálni. Tavaly volt a h1n1-gyel a fõpróba és nemsokára egy sokkal komolyabb, DIREKT erre kikísérletezett vírust vetnek be az új világrendet elõkészítendõ. A túlnépesedés miatt kell lehet vagy nem tudom. Azt is hallottam a zombik olcsóbbak a robotoknál, és azért. De én nem hiszem el teljesen, szerintem a hullák sose fognak járni. Vagy a madárinfluenza esetleg adhat ilyen NAGYON ERÕS képességeket, mint ami a Hibrid címû filmben volt, abban szárnyai nõttek az embernek. És vannak is ugye ezek a gen-etikai kísérletek, kólonozások meg mindenféle Czeizel Endrés hogyhívjákok, amiket nemzetközi vizeken is végeznek, csak nem verik olyan nagy dobra, nehogy megtudja a római pápa.

Szerintem a filmek és a sorozatok 100%-a valóságos. Csak valamikor eltussolják a történteket, úgy csinálnak, mintha nem lenne igazi, és néha pár igaz dolgot félrevezetésül, nehogy rájöjjél mi van, kicserélnek valami hazugságra.

Azt a jobbra mutató nyilat a hármas heggyel minek küldted? Tudom, hogy nyilaznak a filmben is, annak a szerencsétlennek a tesója egy ilyen nagy vadász, aki nyilakat lõ. Egy lába elõtt fekvõ levágott zombifejbe is belelõtt, hogy ne mozogjon annyira, és abban az üzletben, ahonnan az ékszert lopták, ott is bemutatta a nagyszerû vadásztudományát.

Igen, eddig néztem, de most már tovább nem nézem, mert végképp nagyon összezavart, és rosszul lettem annál a résznél, amikor az a jóravaló fiatalember levágta a saját kezét, csak hogy kiszabaduljon a suttyó rendõr csapdájából. Az Addams Familyben, ami egy jópofa humoros film, a levágott kéz még elfogadható, és mint a filmben azonképpen a valóságban se sikerül mindig az embereknek egymást vagy magukat feldarabolni, tehát a film megint csak a valóságot mutatja.

Ennél hogyan lehetne durvább valami? Ez nagyon durva. Na, jó, az Alkonyat-sorozat lehet durvább, abban ijesztõ véres vámpírok és félelmetes nagydarab harapós farkasemberek is vannak, és azok ölik egymást. A farkasok olyan óriási nagyok, amilyeneket más filmekben eddig nem láthattunk. A durvaságot illetõen ez sokat nyom a latban. Hogy melegek, az is, más filmekben nem forróak a farkasemberek, de ebben bemelegedtek. A vámpírok meg hidegek, azért mert hullák, de ha vér isznak felmelegszenek, és akkor le kell hûteniük magukat a szélben. Futkosnak, baseballoznak satöbbi.
Láttad, amint egy jelenetben egy templomba vagy hova az arisztokratikus vámpírok betereltek egy turistanyájat, és megitták õket? Milyen durva volt már, ugye? A nagyon okos filmrendezõ persze ezt nem mutatta, nehogy a nézõk rosszul legyenek. DE a nyers és nagyon-nagyon durva The Walking Deadben mutatnak mindent borzalmasan közelrõl.
Ja, amúgy én nem láttam az Alkonyatot, mert azt mondták, azt csak a totál idióták nézik, és nem akarok közéjük tartozni, meg hát amúgy se nem nézek ilyen vérengzõs tinihorrorokat, csak a haverom egyik haverjának az öccse mesélte el mik vannak benne. Szóval durvának az is naon durva. És valóságos.
Mondjuk abban a fõszereplõ vámpír nem szlopál vért, csak púderezi, sminkeli az arcát, mert egy terápiával sikeresen leszoktatták az ivásról, hogy tudjon kocsit vezetni és ne kelljen mindig a fákon nagyon gyorsan ugrálnia. Felteszem egy túlhajszolt, fáradt vámpír nem vette volna ki valami túl jól magát a filmben. A szerelemhez muszáj kipihentnek lenni, ez a szerelmes vámpír pedig amúgy is ilyen filozofikus lélek. Több mint 100 éves a vámpír, az de durva! A Walking Deadben nincsen szerelem, az is milyen durva már. Persze volt egy szép ló, akibe beleszeretett a rendõr, és meglovagolta, de nem tudott kibontakozni a kapcsolatuk, mert közbe szólt az élet, vagyis a halál. Az elõhalottak elköltötték ozsonnára a lovat. Ez durvább, érzéketlenebb, mint A fiú és a kutyája címû film, abban nem eszik meg a kutyát. Ahogyan bánnak ezzel a szerencsétlen lóval, az állatvédõknek is be kéne tiltatni a filmet. A másik a békák. A filmben békákra akarnak vadászni, de hát a békák mit ártottak nekik?
8/10
Zajac 2010 nov. 21. - 19:07:03 8/10
(11/915)
Igen,szerintem a magyar szinkron jó színvonalú. De most elegendõ feliratosan :)
Hát az a kép a pacival biztos ,hogy nem filmjelenet :)
sarahangel 2010 nov. 21. - 17:50:51
(10/915)
<- Ezt a képet 'muszáj' betenni: Andrew/Rick és a paci; ilyen kulisszák mögötti kép lehet, gondolom. :D;)

Ez pedig egy hír a sorozatjunkie-ról:

"A The Walking Dead 2. évad várhatóan októberben fog indulni. De legalább 13 résszel. És a hírek szerint Frank Darabont bevállalja egy rész megírását és rendezését."

Szóval a jó hír, hogy lesz 2. évad. A rossz, hogy sokat kell rá várni. És írtam már egy másik topicban is, hogy örülnék, ha Darabont nem csak egy részt rendezne. ;)
sarahangel 2010 nov. 21. - 17:44:14 Előzmény Zajac
(9/915)
Sajnos nem tudom, de remélem, eljut hozzánk is a sorozat. Egyébként én szinkron-párti vagyok, de tök jó eredetiben nézni (így pl. átjön, hogy Andrew Lincoln milyen szép érthetõen tud beszélni ;)). Mindenesetre kíváncsi lennék a szinkronra; ha nálunk is lesz, tuti begyûjtöm a részeket szinkronosan is. ;)
sarahangel 2010 nov. 21. - 17:38:22 Előzmény csevics
(8/915)
Nekem is nagyon tetszik, bár kiemelkedõnek eddig az elsõ részt tartom (de ha a 2. és 3. rész színvonalát fogja tartani a továbbiakban, már az is jó lesz ;)).
8/10
offtopic
Zajac 2010 nov. 21. - 08:21:09 8/10
(7/915)
Ugyan ne fáraszd magad :)
adott egy 6-os szavazatot és lehúzza a még szerintem általa nem látott sorozatot :) ..vicc
8/10
Zajac 2010 nov. 21. - 08:18:13 8/10
(6/915)
hmm az elsõ részen túl vagyok :) semmi új,de az általam elvárt színvonalat hozta,kevés beszéd volt :)) inkább csak hörgés :))
--Spoiler---
A legkomolyabb amikkor a pacival befordul egy utcába és ott vannak vagy 1000-en ,az mekkora komoly már :))--Spoiler vége--

Ma szerintem megnézem a 2. és 3. részt,de jónak tûnik eddig!
10/10
csevics 2010 nov. 20. - 23:07:46 10/10 Előzmény Thousand Lakes
(5/915)
Te mirõl beszélsz???
Ki mondta neked, hogy ez valóság?!
Szerinted a filmek/sorozatok hány százaléka valóságos?
Arra meg, hogy tiltsák be ---->>> szerintem te is nézed...
Van ennél sokkal durvább film...
10/10
csevics 2010 nov. 20. - 23:05:17 10/10 Előzmény Zajac
(4/915)
A kérdésedre válaszolva fogggggalmam sincs, de jobb lenne, ha nem szinkronizálnák le, ez így tökéletes, a szinkronnal csak elb....ák!
6/10
Thousand Lakes 2010 nov. 20. - 11:22:55 6/10
(3/915)
Tiltsák be! Extrém erõszakos-belezõs, értelmetlen hentelõs! A valóságban nincsenek is járkáló hullák, kivéve Jézust!
8/10
Zajac 2010 nov. 20. - 09:05:52 8/10
(2/915)
Vajon mikkor lesz látható nálunk és milyen lesz a szinkron..hmm ?
10/10
csevics 2010 nov. 16. - 20:32:11 10/10
(1/915)
Hattttalmas sorozat!!
10/10
A 3. részt kicsit drámaira fogták, nem volt benne annyi akció, de ettõl függetlenül nagyon jó!