CACA 2006 dec. 01. - 09:46:54
(16/196)
Sziasztok! 2 éves fiam is odavan a vonatért. Õ még csak így hívja, de állandóan lemaradunk a Minimaxnál. Sajna nem tartják be a mûsortervet, így vagy kimarad a film, vagy a végét csípjük el.
Marky, azt hiszem te írtad, hogy most felveszed videóra a gyerekeknek. Sajna nálunk úgy van bekötve a mûhold, hogy nem tudom felvenni. Tudnál a végén egy másolatot csinálni a videóból. Természetesen fizetném a postaktg-et, és a kazetta árát.
Böngészem a letöltõ lapokat is, de nem látom sehol. (Az Rtl-en adott Micimackókat így gyûjtöm neki). Azt pl. cserébe avi fájlként tudnám küldeni.
tszkata 2006 nov. 29. - 14:26:18 Előzmény marky
(15/196)
Szai!Meg tudnád adni a boltok nevét és címét,ahol az általad említett Thomas-os cuccokat be lehet szerezni, mert a kisfiaim(4 és 1,5 évesek) nagy Thomas rajongók és ezt kérték karira!
Köszi, Kata
rkata 2006 nov. 28. - 10:41:03
(14/196)
Sziasztok!

Egy-két jó tanács aki úgy gondoltja, hogy Thomas és barátaival lepi meg gyerkõceit: A jatek-makett üzletben személyesen jártunk, ott kiderült, hogy nem kompatibilisek a különfélek szettek egymással, vagyis eltérõ a sínek méretezése, érdemes tehát ebben az üzletben kérdezõsködni és vásárolni, ellentétben a multikkal, mert itt hozzáértõ eladókkal találkozhattok.

Árakban is ott vannak az elsõ helyek egyikén, sok helyen megnéztem ezekhez viszonyitottam.
Itt viszont elõre kell jelezni, ha valakinek konkrét elképzelése van, mert nem biztos, hogy van nekik készleten.

Remélem segítettem.....

ui. nagyon jó a játék <a target="_blank" href="http://www.thomasandfriends.com" title="www.thomasandfriends.com">www.thomasandfriends.com</a> oldaon, nekem csak egy gondom van, hogy a net otthon, ahol a gyerkõceim is tudnának játszani vele, nem igazán gyors és elég kellemetlen használni.., (ha esetleg letöltve lesz vkinek lécciiii szóljon...)

Köszi.
Kerry 2006 nov. 25. - 15:25:25 Előzmény tothal
(13/196)
Szia :)

Az én kisfiam is odavan érte, már a legonak is van Thomas vonata 4féle Ausztriában beszerezhetõk.
<a target="_blank" href="http://www.toysrus.at" title="www.toysrus.at">www.toysrus.at</a> az összes fent van.
A könyvesboltban lehet könyvet is kapni ha kifogod :)
10/10
attec 2006 nov. 20. - 16:50:14 10/10
(11/196)
Sziasztok!Tud valaki olyan oldolt ahol rajt vannak a vonatok képei?
Mihalik Zsuzsa 2006 nov. 14. - 08:29:09
(10/196)
Ha elmúlt már a gyerek 3 éves, jobb az 1600 Ft-os,a milyénk már landolt az emeletrõl a nappaliba de azt is kibírta.A fiam kezében álltalában ott van.Este pedig a párnája alatt
marky 2006 nov. 13. - 21:16:55
(9/196)
3-4 boltot tudok ahol 1590-1690 Ft-ért adják a Thomas vonatokat. Véleményem szerint nagyon jó minôség? a játék,másgneses, nehéz összetörni, stb. A 6900-as egy táska amibe a vonatokat lehet rakni.
kovitimcsi 2006 nov. 10. - 20:17:48
(8/196)
2000 párszáz forintért öklömnyi kis Thomas-os gõzmozdonyok vannak a metroban (tolvajlás). A 6900-as legalább elég nagy.
csicsóka1 2006 nov. 06. - 07:01:24 Előzmény rkata
(7/196)
Szi rkata!

Az én kicsim is alapvetõen imádja a vonatokat. Fõleg ami gõzös. Nyáron el kellet vinni Nagycenkre a kisvonathoz, mert ott vannak napok amikor gõzõs húzza. A vasút történetiben is jól érzete magát, de ott csak hideg gõzös volt azért kellett "tovább menni".

Köszi a tippet. Akkor hamarosan felkeresem a Metrot.

sziasztok
marky 2006 nov. 02. - 15:43:19
(6/196)
Magyarul nem jött ki még a dvd, a Minimax letol egy csomó részt, talán utána. Addigis videóra veszem a 3 éves fiamnak, minden részt 5-6x is megnéztünk már :))))))
Egyébként zseniálisan jó mese, tanító célzatú, jó szocializációs példázatú. A gyerekkel kívülrõl fújjuk az összes vonat nevét és most hogy bejöttek az országba a modellek is egyre csúnyábban kell a zsebembe nyúljak :)))))
bár meg kell mondjam, hogy nagyságrendekkel barátibb áron van mint a Playmobil cuccok. Míg ott egy Playmobil vonat 4500-6000, addig egy Thomas vonat 1600 Ft.
Ha vki venni akar vonatokat, kellékeket:
<a target="_blank" href="http://www.jatek-makett.hu/" title="http://www.jatek-makett.hu/">www.jatek-makett.hu</a>
Netes rendelés is van, de a boltban annyira jó fejek és annyira képben vannak hogy teljesen megfeküdtünk a gyerekkel.
Érdemes rámenni az alábbi linkre, nagyon nagyon jóóó!!
<a target="_blank" href="http://www.thomasandfriends.com" title="www.thomasandfriends.com">www.thomasandfriends.com</a>
tothal 2006 nov. 02. - 15:02:56
(5/196)
Sziasztok! Csatlakoznék az "alattam" szólóhoz, én is szeretném meglepni a kisfiamat. Értesítsetek! Köszönöm!
tothal@hotmail.com
rkata 2006 nov. 02. - 11:26:28
(4/196)
Sziasztok!

Nagyon tetszik ez a mese a 4 éves fiaimnak, Õk egyébként is rajonganak a vonatokért. Bárhol kerestem eddíg, de nem találtam DVD-t, CD vagy könyvet Thomas és barátairól, ha valakinek sikerül legyen szíves értesítsem, mert szeretném meglepni a srácokat.

Köszike..... (e-mail: rkata@index.hu)
kovitimcsi 2006 okt. 25. - 13:08:12
(3/196)
Kedves Csicsóka!
Nem régen kb 1-1,5 hónapja láttam a metróban Thomas gõzmozdonyt elég nagy méretben 6900 ft körül volt az ára.
Én is imádom ezt a mesét az én kisfiam még csak másfél éves, de már most is nagyon szereti nézni.
csicsóka1 2006 okt. 25. - 06:50:41
(2/196)
Helo

Az én 3 vs kisfiamnál is most ez a favorit. Nem is csodálom, mert szerintem is egy édes kis mese. Én már most elkezdtem neki karácsonyra keresni valami kis Thomas-os játékot.
dabo 2006 okt. 22. - 08:41:19
(1/196)
A kétéves kislányom kedvence.