7/10
offtopic
_Freddy_ 2014 febr. 13. - 15:55:39 7/10
(441/481)
és most került fel a magyar felirat hozzá! :D meg kéne nézni
7/10
cardas 2014 febr. 06. - 19:30:57 7/10
(440/481)
Most szedem le kickass-rõl :D
7/10
offtopic
_Freddy_ 2014 febr. 03. - 16:56:59 7/10
(439/481)
February 25 - USA a megjelenés idõpontja
nálunk szerintem márciusban jelenik meg :D
10/10
filmimádóó 2014 jan. 17. - 22:10:16 10/10
(438/481)
7/10
cardas 2014 jan. 13. - 00:37:30 7/10
(437/481)
Amúgy javítsa ki valaki itt a leírást a TDW-nél, hogy "fel kell áldoznia mindent, hogy megmentse a világot", mert ezt inkább arról szól, hogy két testvér hogyan osztja a verbális pofonokat, a világmentés másodlagos. Vagy harmadlagos. :D
7/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jan. 12. - 16:31:21 7/10
(436/481)
úgy olvastam, hogy a februárban érkezõ elsõ részben, szóval a 15-ben vagy ha abban nem akkor 16-17-18. közül valamelyikben biztos
7/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jan. 12. - 14:49:02 7/10
(435/481)
õ szerintem Stan Lee lesz, aki mint tudjuk februártól tagja lesz a sorozatnak, és nagy szerepet fog játszani
7/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jan. 12. - 14:44:13 7/10
(434/481)
Azok közül amiket írtál sorozatok, teljesen más témájú mindhárom. Kapásból tudnék mondani 50 sorozatot ami jobb a SHIELD-nél. De a saját maga kategóriájában nézzük csak akkor is alulmúlta azt a szintet amit elvártunk tõle. Az Arrow-ot én is nagyon tudom neked ajánlani. Az elsõ évad-nak fõleg a második fele jó, a 2. évad meg részrõl-részre magasabbra teszi a lécet, legjobb képregénykarakteres sorozat most. De többet nem offolok.
7/10
cardas 2014 jan. 12. - 12:56:34 7/10
(433/481)
Remélem a Mandarint nem alacsonyítják le az AoS szintjére. Az a sorozat szánalmas. Eddig két rész volt értékelhetõ, azok, amiket Joss Whedon rendezett. Amekkora hátterük van a készítõknek, csomó jó dolgot lehetne beletenni, erre olyan gyenge dolgokat írnak bele, hogy fájdalmas. A FRINGE, Teen Wolf és Grimm sokkal összeszedettebb sorozat, sokkal több akcióval és történettel, pedig nekik nem áll a hátuk mögött az egész marvel és egy világsikerû film. Ennek ellenére nézem, mert reménykedek benne, hogy lesz valami lendülete, és felbátorodik, de eddig egy középszintû Fringe szintjén mozog, pár aprócska Marvel elemmel, ami nem oszt vagy szoroz a sorozaton. Lehet, hogy átpártolok az Arrowra, mert az sokkal hûbb a képregényes múltjához.
7/10
cardas 2014 jan. 12. - 12:34:51 7/10
(432/481)
Úgy értettem, hogy ha nincs Vasember, akkor egyik ellensége sem születik meg. Az elsõ részben a társigazgató Tony kütyüjére kattan rá, és neki hála tudja megalkotni a páncélt - õ ihlette a saját szupergonoszát. A másodikban Vanko azért lesz pipa, mert Tony képes volt megalkotni a reaktort, és így, hogy versenyre keljen vele, õ is megalkotja a sajátját. A harmadik részben meg velejéig õ alkotja meg a saját gonoszát, mivel az elsõ kettõben õ csak a szuper részükért felelt.
Egyedül azért a pitiáner másik fegyvergyártóért nem felel, aki a 2-ben kiszabadítja Vankót a börtönbõl, de õ igazából olyan mellékszereplõ, mert gonosznak elég gyatra.
És ha Ultronért is õ felelne, akkor már két szupergonosz létrejötte, egy terrorista szupergonosz, és egy világhódító robot megteremtése is a számlájára írható.
7/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jan. 12. - 11:52:40 7/10
(431/481)
ja igen, akkor a Bosszúállók 3-ra, de utána már több szerepe nem lesz, még a 2-3. rész között sem, mert Vasember 4-re nem írt alá
7/10
_Freddy_ 2014 jan. 12. - 11:28:18 7/10
(430/481)
Elvileg a Föld-re Thor az Avengers alatt valami boszorkánynõ segítségével került, aki a Thor 2-ben lett volna, aztán mégsem így lett. Én szerintem Thor meghalhat, és akkor a 3. részben hoznák õt vissza valahogy, és e körül lenne a bonyodalom.
Whedon azt nyilatkozta, hogy Sólyomszem több szerepet kap, ahogy Hulk is. De a legjelentõsebb szerepet War machine (Hadigép) fogja játszani. Õ is nagyon esélyes a halálra, Iron Man is valamennyire...mert ugye Robert szerzõdése csak az Avengers 2-re szól. Ha tippelni kéne akkor szerintem Thor és Hawkeye hal meg.
Ultron-t viszont nem hiszem, hogy Vasember hozná létre, mert semmi köze hozzá. Az amerikai kormány hozza létre, azon belül pedig Hank Pym (Hangya),aki 2015-ben különfilmet kap, maga Whedon nyilatkozta, hogy ha a Bosszúállóknak nem is tagja, ettõl még kaphat említést a filmben. Egyébként az olyanok ellen hozza létre mint Loki, csak öntudatra ébred késõbb. (ha valaki nem tudná)
7/10
cardas 2014 jan. 11. - 19:37:49 7/10
(429/481)
Thot kétlem hogy meghalna. Elõbb szerintem trilógiát akarnak vele, és elég nagy cliffhangerrel ért véget a kettõ. Vagy ha meghal, visszahozzák. Egyébként rajtam kívül van valakinek hiányérzete, hogy meg sem válaszolták, hogyan jutott a Földre az Avengers alatt?

A haláloknál meg merem kockáztatni, hogy az újak közül is megölnének egyet, mert pl. Higanyszálnak nem sok értelmét látom. A Boszi elég jó sztoriszálat hoz magával, õ túléli, de nem tudom, hogy akarnak-e két nõi hõst a csapatba, lehet hogy az Özvegyet elteszik láb alól, vagy kiszorul a csapatból, mert már nincs haszna így. Vagy a Kapi 2-ben kiderül már, hogy mi is lesz vele.
Sólyomszemrõl azt hallottam, hogy fontosabb szerepe lesz. El sem tudom képzelni, mi lehet az, de ha a halála lesz fontos, és õ felel a drámáért, nekem oké. Rühellem a filmes változatát, a képregényben sokkal jobb a stílusa.
Még - tudom hogy kb 0% körüli az esély rá - de én Vasembert is szívesen látnám meghalni. Volt 3 filmje, két Avengers-e, és már unom. Folyton õ okozza a gonoszok létrejöttét, ahogy most is õ fogja. Fizessen meg végre érte :D
7/10
_Freddy_ 2014 jan. 11. - 17:35:03 7/10
(428/481)
Na majd a Thor 3-ban Surtur...:D Loki csak egy ripacs, semmit se ér a jogar nélkül. Nála csak durvább gonoszok vannak. Ultron az egyik, B kateges meg biztos nem lesz, mert õ lesz a fõgonosz ez 100%. Azért kíváncsi vagyok az adamantium páncélján stb-n mi vagy ki tud majd áthatolni, és hogyan. Plusz 2 Avengers tag is meg fog halni és a helyükre jön Quicksilver és Scarlet Witch. Kíváncsi vagyok Scarlet-bõl kihozzák e a maximumot és tényleg olyan lesz mint a kérpegényekben. Szóval nyugi, Ultron nagyon adni fogja. De ha tippelni kéne, szerintem War machine és Hawkeye vagy Thor fog meghalni (igen õ a képregényben is meghalt csak késõbb feltámasztották)
7/10
cardas 2014 jan. 11. - 17:28:06 7/10
(427/481)
Ha nem rontják el, mint Malekithet :D Mert könnyen lehet belõle B kategóriás gonosz is. Mindenesetre bízok Whedonban, és remélem hogy emlékezetes ellenfél lesz. Olyan eddig Lokin kívül nem sok akadt.
7/10
cardas 2014 jan. 11. - 17:26:09 7/10 Előzmény missLady
(426/481)
Én nem bárom. Tény, hogy fantasztikus karakter, de nem szabad hagyni, hogy az egész Marvel univerzum az õ jelenléte miatt ne tudjon haladni. Mellette is vannak jó dolgok, csak nem akarják megmozdítani a feneküket a készítõk. "Van egy bevált kari, akkor most minek újat kitalálni?"
10/10
antiszudorika 2014 jan. 02. - 17:39:47 10/10
(425/481)
Loki a legjobb arc!Kedvenc jelenet amikor felszállnak a repülõvel, az az ostoba fivére meg csapkodja a gombokat, õ meg halálos nyugalommal mondja az instrukciókat :)
10/10
missLady 2013 dec. 26. - 13:42:24 10/10
(424/481)
Teljesen egyetértek, a második rész siralmasan unalmas lett volna Loki nélkül, bár szerintem több Lokis jelenetet elbírt volna a film. Valójában minden szál oda vezethetõ vissza, hogy Loki kinek a kije, mikor milyen intrikákat okoz, Thor meg csak úgy ott van és hõsködik, mert hát ugye õ a nagy király és védelmeznie kell a birodalmakat. Uncsi. Nagyobb fókusz kéne Lokinak, végülis a nézõk nagyobb része õ miatta nézi eme mûveket, nem a paprikajancsi izgalommal dús magánélete miatt.

Egyébként, ha jól emlékszem, azt olvastam valahol, hogy az Avengers második részében nem fog szerepet kapni Loki karaktere. :(
8/10
beo71 2013 dec. 21. - 15:33:03 8/10
(423/481)
Ja, Vasembert valahogy kifelejtettem, pedig õ is nagyon ott van. Szerintem maga Vasember, nem egy izgalmas figura, de Robert Downey sármja és az írók ötletes és szellemes karakter rajza miatt Vasember az egyik legszerethetõbb képregényfigura lett. Viszont más színésszel szerintem csak egy pléhpofa lehetne, bízzunk benne, hogy Rob nem únja meg és a producerek sem váltják le õt, ameddig csak lehetséges.
7/10
cardas 2013 dec. 15. - 23:56:19 7/10
(422/481)
Thor történetei számomra nem Thor miatt érdekesek, ahogy a Star Wars sem Luke miatt, hanem a világ miatt, amiben él, és az õt körülvevõ karakterek miatt. Vannak jó történetei, és amit ebben a filmben láthattunk, harmatgyenge ahhoz képest, hogy mik veszik körül, milyen lehetõségek rejlenek a világban. Épp ezért tartom rossz filmnek, mert semmit sem húz elõ abból a tarsolyból, amit a képregények már telitömtek, hanem ehelyett elõáll a világ legsablonosabb ellenfelével és veszélyével, a legsablonosabb szerelemmel, és csak Loki az, aki minõséget produkál. És hogy ezt még jobban elrontsák, képesek voltak a "DARK world" cím mellé egy akcióvígjátékot rendezni, és igazából semmit sem ismerünk meg Thor világából. Mert hát az az erdõszéli csatajelent és az ott lévõ idegenek nagyon tágították ám az univerzumról szerzett tudásunkat...