agika912 2023 ápr. 08. - 14:01:46 Előzmény zuzuzu777
(818/898)
Szia!
Igen,és hűségesen olvaslak benneteket! Ti vagytok a fordítóim. 😀
Ez a 168.rész annyira nem hozott lázba,de a 169.már igen😀
zuzuzu777 2023 ápr. 07. - 17:27:23 Előzmény mihenike
(817/898)

Úgy látszik, hogy már mindenki unja (Ágikát kivéve), mert már alig van látogatója az oldalunknak! :-( Jelentem: rögtön vége! :-)

Túl sok a félbemaradt történés, pl.:
az öreg, a két lökött és a börtön,
D. és a „koldusfiú”,
mi lett pontosan az „ENGIN” vagyonnal,
Aysel férje végül is van – nincs,
azt legalább tudjuk, hogy a wellnessbeli testvérek nem folytatják, mert nincsenek a további bölümök szereplő listáján.
Nem mint hogyha különösebben érdekelne, de rend a lelke mindennek!

1 Ez a Julis tényleg rosszabb, mint Sahika, de E. ördögi kacajától már a hideg ráz! Ugye az ujjairól már rég nem beszélünk, csak már unalmas, hogy mindig egy és ugyanaz!
Julis a fogadott fiának: - Meg kell szabadulnunk Handantól, de semmi feltűnés, természetesnek látszódjon (meg akarják őt is ölni?) Miért? A doki miatt? Valahogy ez nekem kimaradt. :-(
Emlékszem, hogy egyszer már skorpió, de az félresikerült. Nem figyeltem oda!

2. Nem értem D. bácsit vagy tényleg van ilyen szerelem (vagy csak a filmekben). Juliska (függetlenül a sátáni szemeitől) még mindig jobb nő, mint Y. szerintem.

4. Amit a két testvérpár (jobban mondva a két nő) művel, hát nem igaz, egy idegen előtt kiteregeted a szennyes múltadat csak azért, hogy túllicitáld a másikat gonoszságban…….
Nyilvánosan bevallod, hogy 4 férjedet ölted meg, ……nem semmi., ráadásul hetvenkedsz, hogy más ülte le a börtönbüntetést helyetted, míg E. dicsekszik, hogy ő már börtönben is volt.

8. Emir és Tugcse tényleg csak dísznek, no meg a pletykák átadása és a kavarás miatt vannak csak ott.

9. Seday sérülése, hm. Képzeld el, hogy életedbe nem ugrottál ejtőernyővel, de egyszer csak lelöknek a repülőről.

10. H.C. : A gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni:
- H.C., te melyik apukádat hozod el az apák napjára?
Y. azannya: -Amikor cukkolják, akkor miért nem mondja: -Igen, sok apukám volt, de mind gazdag!
-Tudjátok, hogy mit csináltam, amikor ti voltatok iskolások?
Aki szemtelenkedett veletek, annak kitéptem a haját!

14. Történt-e valami törpi és a doki között, azt vagy megtudjuk, vagy nem, de egy halvány sejtésem van: egy szál pólóban, mezítelenül, korán reggel……

Most már tényleg nincs hová : ki van írva: 6. évad 178. bölüm!!!!!!! HURRÁ :-)

OFFTOPIK
A YASAK „csak” 120 perc/ bölüm, a YARGI pedig 150 ! Az sem mindegy, hogy kettő vagy két és fél óra.
A tartalomjegyzék szerint érdekes, de ha ez is lesz 170-180 bölüm??????? :-)
Jól láttam, hogy ez a színész is szemhibás?
VÁRLAK!


zuzuzu777 2023 ápr. 06. - 22:52:41 Előzmény mihenike
(816/898)

[spoilerspoiler]Megőrjítesz! Csöbörből vödörbe?
YARGI: most tartanak a 60. bölümnél/150 perc, még forgatják! 2019-ben kezdték!
Kell ez nekünk?
Van arra garancia, hogy mire utolérnénk, addigra be is fejezik?
Amennyiben választasz valamit, én benne vagyok, de látszódjon az alagút vége!
Remélem, hogy holnap már megnézem a 168. bölümöt és akkor írok!

[/spoiler][/spoiler]
10/10
offtopic
mihenike 2023 ápr. 06. - 22:03:53 10/10 Előzmény zuzuzu777
(815/898)

Szia! Képzeld a Dunán vagy Izaurán, nem tudom pontosan, megy egy sorozat „Mirankával“ Borzalmas az a puffogó feje :-)
Illetve valamelyik este szintén egy ùj török sorozat jött velem szemben, olyan „nekemvaló“… Yargi a török címe. de most nincs idöm ùj sorozatba kezdeni. Kellenne egy ùj közös sorozat ha véget érnek Yildiz kalandjai :-)


[spoiler]
zuzuzu777 2023 ápr. 05. - 22:56:01 Előzmény mihenike
(814/898)

Szia! köszönöm, tegnap nagyon időben voltam és nem tudtam többet írni.
Nem láttam a 168. bölümöt, de hétvégére be lett tervezve a 168. és 169.
Mivel különösebb kérdés nincs, a 4. pontra fókuszálok, hátha valami új van, mert sajnos a többi már eléggé elcsépelt. Mármint a cselekmény, majdnem egy és ugyanaz. Lehet, most egy új színfolt, habár E. már nem nagyon tud újat mutatni. Persze már senki, de az új arcok hátha.....:-(


10/10
mihenike 2023 ápr. 05. - 10:54:56 10/10 Előzmény zuzuzu777
(813/898)

9. Törpi és Engin parkjàban nagy a káosz, szemét stb és Seday kitalálja, h tartsanak szabadtéri yógát és azzal csaljanak oda normälis embereket. Az órán résztvesz Asuman, Seday és Aysel is! Ismét Tragikomédia! Mivel magam is yógázok+pilatesezek így nem tudom értelmezni Seday sérülését! de jót nevettem rajta!!!
10. HalitCant el kezdték piszkálni amiatt, hogy az anyja kb100x házasodott ezért sírva ment haza, amiröl Seday számolt be Y-nek! Y és HalitC között volt egy megható jelenet a jàtszótéren, ahol megkérdezi a kisgyerek, hogy neki hàny apukája van… :-( szegény gyerek!!!!
11. Törpit kiborítja az anyja és Seday beszervez neki egy ál-pszichológust… lényegtelen idöhùzás, de ismét jót nevettem :-) Asum engem is kiborít :-)
12. Y-t behívjäk az iskolába, mert HC verekedett azokkal akik az apukäja miatt piszkältäk. az ajtóban összefut Kumruval, aki leadja a drótot D-nak
13. D. megjelenik az iskoläban, h. kiálljon HC és Y. mellett és ùgy làtom, h. Y. ennek hatásàra fog meglágyulni!
14. Kumrunak volt annyi esze, h elment dokihoz is mielött bejelentené, h terhes! mivel meglepinek szánja így nem mondja el Selimnek hogy hol járt, így S. azt hiszi, h megint átveri és áthív magához vkit estére… másnap reggel jön Fufru a színes lufikkal…, de Törpi nyit ajtót! ahogy megláttam a kis tömzsi lábakat máris tudtam, hogy ö az :-) Na ennyit a meglepetésröl :-) Gondolom nem történt köztük semmi, mert Zeino nem olyan lány!!!! de Kumru sokkot kapott :-)
15. Y. és Su àtmennek D-hez, h megköszönjék, h D. kiállt HC mellett. Majd vigyorognak, mint a vadalma és szól a romantikus YasakElmás zene, szóval gondolom most fognak kibékülni! de majd a 169-ben kiderül :)

+1 Zeynepre borzalmas ruhákat adnak rá, a haja is elönytelen és szinte semmi kapcsolata Emīrrel, pedig a sorozat elejen ök ketten legjobb baràtok voltak!

A teljesség igénye nélkül ennyire emlékszem :-) A youtube-n már lättam jó néhäny hajmeresztö elözetest :-)

Várlak :-)


10/10
mihenike 2023 ápr. 05. - 10:28:27 10/10 Előzmény zuzuzu777
(812/898)

168. bölüm
Ha Allah is ùgy akarja, akkor tényleg már csak 8-10 bölüm van hátra! Tragikomédia és infantilitás :-)
1. Julia+Ender törbecsalták D-t és persze Y. is a nyomukban volt és az étteremben együtt találta J+D-t! Ender is befut késöbb, hogy Dogan papa ne fogjon gyanùt, de Y. addigra sértödötten távozik :-) D. persze nem is feltételez rosszat Julisról, mert Ö egy Szent, de Enderre gyanakszik :-) E+J tehát megegyeztek, h. J. szponzorálja E. ékszer businessét, cserébe E. elhívta D-t, h borsot törjenek Y. orra alá.
2. D. màsnap elmegy Y-hez, h. magyarázza a bizonyítványát…, ezért Y. felkeresi E-t, hogy adjon magyarázatot. E. mondja, h. ö bizony ott volt és ez csak egy félreértés :-) és h. ezt el lehetett volna kerülni, ha Törpi ad neki pénzt :-) haha :-)
3. Befut Cenar és mondjäk Y-nek, h mennek wellnesselni, mert E. utál mindenkit és elfáradt és ki kell kapcsolódnia :-) erre Y: Engem nem is hívtatok? :-) pedig még 5 perce ellenségek voltak :-) Imádom öket együtt!!!
4. C+E elutaznak, bechekkolnak a hotelbe és mondja C, h. kíväncsi meddig bírja a növére intrika nélkül :) erre E: én ártatlan vagyok és a körülmények áldozata :-) haha. Sokat nem kell várni a cirkuszra, az egyik kezelésröl kitùrja öket egy màsik testvérpár … a vacsoránál egymäs mellett ülnek és a két nö elöbb veszekszik majd kiderül, hogy a másik nö rosszabb mint Ender és hogy E. sokat tanulhatna töle, így végül barátnök lesznek a két fivér pedig csak fogja a fejét :-) a nö gyakorlatilag kinyírta az összes férjét :-) idèzni már nem tudok mert mùlt héten lättam de nagyon vicces volt!!!!!
5. DrSelim
ùjra randizik Fufruval, de csak titokban és rájön, h. szerelmes belé és nem akarja bántani. ezt közli Juliával is, akinek persze nem tetszik, de nagy nehezen elfogadja, de a szülei ellenni bosszùt folytatniuk kell!!!! Ámen :-)
6. Kumru is boldog, persze mindenki elött titkolja, h ùjra talälkozgatnak! és làss csodàt! Kumru ismét terhes!!!!! egy ùjabb tiltott kapcsolatbòl…
7. E+C 1 nappal hamarabb érnek haza a Wellnesböl és otthon rajtakapják Handant egy fiatal fiùval :-) ez is vicces volt! föleg Ender reakciója!!!! az a sátáni kacaj és ahogy feldobta a lábait a kanapén :-)
8. Emír és Tungce hol összevesznek hol kibékülnek Y+J miatt… ök annyira nem izgatnak, ùgyhogy annyira nem is figyelek rájuk :-)
folytköv


zuzuzu777 2023 ápr. 04. - 22:54:45 Előzmény mihenike
(811/898)
Már vártalak! :-)
10/10
mihenike 2023 ápr. 04. - 22:37:57 10/10 Előzmény zuzuzu777
(810/898)
Szia!
A port napokig nem engedett belépni … de megnéztem a 168. bölümöt, igaz 5 részletben :-) de talán még emlékszem valamire :-) holnap írok :-)
zuzuzu777 2023 márc. 26. - 18:28:29 Előzmény mihenike
(809/898)


Y.-nek D. bácsi a 4. vagy az 5., mert azt is elképzeltem, hogy összegyűlik mindegyik és neki választani kellene, de ő nem tud választani (ha azannyát kérdeznéd, akkor a leggazdagabbat)

offtopik

Kezdem sajnálni, hogy "nemsokára" vége lesz és elválunk.
A YEMINNÉL úgy váltunk el SHELA-val, hogy koccintottunk és ittunk DOM PERIGNONt SWAROVSKI kristálypohárból , de ez már el lenne csépelve!
Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 márc. 26. - 13:27:15 10/10 Előzmény zuzuzu777
(808/898)

ja azt kifelejtettem, hogy Halit feltámad és mindenét visszaszerzi és a nöket elküldi Bursába, viszont a fiát nem engedi, Halit Cant. De Y. nem akarja, h SU nyomorban nöjjön fel, így Su-t is ott hagyja Halitnál! és 7végente fogja öket látogatni! na így teljes a kép :-)


10/10
mihenike 2023 márc. 26. - 13:21:23 10/10 Előzmény zuzuzu777
(807/898)


Szia! Szerintem doki ùr szerelmes Kumruba, de Dzsulia tele beszélte a fejét és amit a kórház illetve az anyja ellen elkövettek azt muszáj megbosszùlni! :-)

Memóra nekem is van elméletem

Azannyja mondta, hogy van vki a nyomortelepen, aki rettegésben tartja öket. Na sztem ez a pasi Yildiz börtöntöltelék apukája :-) Dogan ugye mondta Metének, h figyelje/örizze Memó családját. Mete kideríti, h Yildiz apja a gonosz, azapja is rájön, h Dogan a veje, megzsarolja öket, D. véletlenül megöli az apósát, de elötte még ùjra összehäzasodnak
Y-vel. D. ismét börtönbe vonul. tönkre megy a cég. mindent elveszít Y. és mehetnek vissza azannyával Bursába és viszik magukkal Endert, Cenart, Emírt, Sedayt és Ayselt is. Törpi visszamegy az USA-ba méghozzá Selimmel :-)
Dzsuliát pszichiátriára zárják.

Kumru és Handan is elszegényednek Dogan nélkül és beköltöznek Ezgihez!


Itt a vége fuss el véle


zuzuzu777 2023 márc. 25. - 17:26:22 Előzmény mihenike
(806/898)


E. borzalmas rúzsa már megint előkerült! ? :-(

A doki jól játszik frufruval, már kezdtem neki hinni, hogy tényleg igazi, de amikor átölelte, azt a sunyi, undorral teli nézést....beleborzongott a hátam!

3. Allah, Allah, Oszmán már az éttermi asztalra fektette volna E.-t!
A sárga hajú se volt kutya, de ez viszi a pálmát! Lehet, meglátta, hogy E.-t nem kapja meg, ezért táncolt vissza?

5. Igen, jól értetted!
Y. meg azannya hozta a formáját!
Emlékszel, hogy a park helyére bevásárló központot akartak építeni és akkor Engin és törpi összefogott és sikerült megmenteni, el is nevezték szerelem parknak vagy valami ilyesmi.
Nos ennek a parknak akarja törpi odaajándékozni az örökség felét, a másik felét pedig frufru azannyának, aki fel van háborodva, mert
- „ a testvérem egész életében ezért a vagyonért dolgozott, most pedig egy kis taknyos fog rendelkezni felette.” Neki is az ölébe pottyant, nem?
Nyugalom, azannya tesz róla, hogy az összest törpi kapja meg !

16. A papírzsepi árus kisfiú aranyos, azt kérdezed lesz-e jelentősége vagy időhúzás, nos előszedtem a fkírói vénámat és a következő fog történni:
Memo kitűnő tanuló lesz, elvégzi az egyetemet (1-2-3-at), nagyon szép fiatalember lesz és szerelmesek lesznek Ysue-val egymásba. D. papa boldogságtól duzzadó pocakja felrobban!!! :-) , de még akkor se lesz vége! :-)
Gondolod, hogy mernék jósolni? Emlékszel a HERCAIra!
„Szegény” Memó, nincs pénzük ételre, de a kristály cukortartó az ott van az asztalon (huh, rosszmájú vagy Zuzu), persze a továbbiakban még ennek is lehet jelentősége, mert kiderül, hogy ők nem is szegények, csak száműzte őket a gonosz testvér (no elég, mert nagyon beindult a fantáziám!)

Várlak az esetleges további fantáziálásra, mert, ahogy írtad : hiszi a piszi, hogy egyszer vége lesz!


zuzuzu777 2023 márc. 23. - 22:58:01 Előzmény mihenike
(805/898)

Köszönöm!!! Ez azt jelenti, hogy az 5. pontot jobban meghallgatom! Már megint hoztad a formádat :-)
Szombat, de inkább vasárnap várj!
Szerintem azért a vége jön 10 bölüm után, mert - gondolom én - már nincs tovább hová folytatni!


10/10
mihenike 2023 márc. 23. - 15:29:07 10/10 Előzmény zuzuzu777
(804/898)



[spoiler] Hogy is mondjam?! hiszi a piszi 😝
A youtube nekem is feldobta. de vajon ebböl az évadból maradt 10 bölüm vagy összesen?! és vége?!

1. Ahhoz képes h az elözö bölüm „drámaian“ ért véget, miszerint Dogan belefáradt Y. viselkedésébe, ennek ellenére is fut Y. után és Y. folytatja az óvodás viselkedést! én sem bírtam sosem Y-t, de azért megértem, h nem tud bízni D-ban! Bár ö meg feljelentette és miatta ült börtönben… szóval se füle se farka.

2. Y. megtudja, h D-nak ûj titkárnöje van, aki nem mellesleg Miss Törökország volt! ezt Y. nem hagyhatja annyiban és máris bemegy a céghez! a csajt rábeszéli, h mondjon fel és legyen blogger, így Yildiz lesz 1 napra D. titkárnöje/asszisztense, mint a régi szép idökben Halit mellett… haha 🙂




Ide írd a spoileres tartalmat



3. Ender és Cenarka talàlkoznak Miszter Oszmánnal, aki undorítóbb, mint Hassan Ali volt 🙂 dehát muszáj, hiszen Engin halála után kell vki, aki szponzorálja Ender észker kollekcióját 🙂 Osman és Cenar 2 perc alatt „tesók“ leszek és Osman felajánlja neki, hogy az ö neve alatt menjen el a haverokkal bulizni és csajozzanak 🙂 juhu Tesó :-)

4. Megérkezik az ügyvéd Törpihez, aki nem akarja elfogadni az örökséget, erre Asuman szívrohamot színlel és Zeynep nem írja alá a papírokat… haha! Asuman és a pénz!!!!! örület!!!! nem elég neki, hogy Yildizen élösködik, neki Engin öröksége is kell!!!!

5. Zeynep és Yildiz elmennek Handanhoz + E-hez, hogy Z. elmondja, hogy van 2 függöben lévö projekt illetve, h a pénz feléböl jótékonykodni akar, a másik felét meg Handannak adná…. (ezt jól értettem????)

6. Dzsulia közben kever-kavar /talán rosszabb mint Yildizke/ ugye Tunce és Emír között is. T. adja a drótot a fönökasszonynak, E. pedig Y-nek 🙂

7. Emír+Cenar+Seday elmennek bulizni a helyre, ahova Osman beprotezsálta öket 🙂 azt hittem rendörség lesz a vége, de csak annyi volt, h Tunce megjelent és jelenetet rendezett, hiszen Emír betegséget színlelt elötte!

8. Selim doki megvallja érzéseit Zeynepnek, hogyha nem most találkoztak volna, akkor jó páros lehettek volna. Törpike biztosítja róla, hogy ö még így is lát esélyt a közös jövöre! No de Dzsuliának más tervei vannak!!!! Selimnek el kell csábítania Kumrut!!!! Selim talàlkozik Handannal is, h számon kérje, miután azannyát megalázza a médiában a volt-soför!!!! Szóval mostmàr Selim doki is teljesen bepöccen, ùgyh találkozóra hívja Kumrut, h bosszùt àlljon. Persze EzgiKumru semmit sem tud a szülei mesterkedéséröl, ùgyh most megint szenvedni fog.
Selim doki pedig màsnap hívja Zeynepet, hogy neki idöre van szüksége és elbùcsùzik töle.

9. MiszterOszmán hívja Endert, hogy nem tudja szponzorálni, mert a hatóság a nyakában lohol és el kell tünnie… na Ender feje, amikor ezt meghallotta és kinyomta a telefont!!!!! minden pénzt megér!!! Nincs szponzor, de azért még fedél van a fejük felett, mert olyan jól tudnak együtt dolgozni=ármánykodni Handannal 😀 Ezt sem értem sosem, hogy ha Endernek nincs egy gazdag férje, akkor pénze sincs… semmennyi?!?!? pedig ö mindig dolgozik vmit, nem ùgy mint Yildiz!

10. Tehát nincs szponzor, akkor szaladjunk Törpihez!!!! 🙂 persze Törpike nem paktál le az ördöggel 🙂 /Amikor Ender találkozott HalitCannal szinte ùjra meglágyult az arca! Én még emlékszem, hogy mennyire kereste, amikor Sahika elcserélte a gyereket születése után/

11. Yildizhez befut Dogan is, persze éppen akkor, amikor DJ Ata és a kislánya is náluk vannak! Ùjabb cirkusz! Te a lányom anyja vagy! nem jöhet ide idegen férfi stb! Yildiz megint marhaságokat beszél, Dogan elrohan. Csak a szokásos 🙂

12. Yildiz visszaemlékszik, h miért nem tud D-ban megbízni - Ügyvédnö, Ender, Dzsulia… szegényt még majdnem meg is sajnáltam!

13. Julia a farmon sem tétlenkedik, hol Tuncének, hol a kifutó fiùjának duruzsol, de a legvégén még Enderrel is lepaktál 🙂

14. Yildiz bemegy a Kórházba, ahol meghallja, hogy Selimet kereste telefonon egy bizonyos Dzsulia! Mivel szerinte másik ilyen nevü nö nincs Isztambulban, így ráállítja Emírt a dologra. Tungcétol meg kell tudnia, hogy Julis ismer-e egy Selim nevü pasit! T. természetesen hazudik Emírnek 🙂 /mert itt mindenki beteges hazudozó/ és azt mondja, h J-nak egy másik pasi van az életében, akivel D. hoteljében találkozik aznap este!

15. Ender is találkozóra hívja D-t, de helyette Julist találja ott Dogan és nyomukban a kíváncsi-fáncsi Yildiz, aki természetesen félreérthetö helyzetben találja öket! Köszönjük Ender! a terved ismét bevált 🙂

16. majdnem megfeledkeztem a kolduló gyerekröl, akinek enni adott Dogan, majd felkereste a családját, hogy biztosítsa öket a támogatásáról! Ennek nem tudom lesz-e még jelentösége, vagy csak idöhùzás volt?!?

Várom a kiegészítést 🙂 Jò szórakozást 🙂


[/spoiler]
zuzuzu777 2023 márc. 21. - 22:50:35 Előzmény mihenike
(803/898)

Biztosan tudom, hogy Te jobban tudsz angolul, mint én! :-)
Engin - ezek szerint összeveszhetett valakivel és kirúgták vagy nem! Allah tudja, de mi nem!
Padlizsán receptet néztem és elém ugrott Y. és bejelentette, hogy már csak 10 bölüm maradt, de megnyugtatott, hogy összeházasodtak D. bácsival! :-(
Elhiszed?


10/10
mihenike 2023 márc. 21. - 22:14:03 10/10 Előzmény zuzuzu777
(802/898)
ui. Allah, Allah, ennek sosem lesz vége!
10/10
mihenike 2023 márc. 21. - 22:12:27 10/10 Előzmény zuzuzu777
(801/898)

Köszi szépen a kiegészítést! làtod, làtod, te sokkal jobban tudsz angolul! :-) Így még jobbat szórakoztam, föleg a Cenarkás részen!!!!

A kisvízönztö szerintem még a hasamban megkedvelte ezeket a bolondokat, mert ma hagyta, hogy végig nézzem a 167. bölümöt. holnap remélem lesz idöm kielemezni!!!! nem volt tùl érdekes, csak a szokásos bolondok háza!!!


A wikipédia szerint az Engint játszó színész él és virul…


10/10
mihenike 2023 márc. 21. - 22:05:08 10/10 Előzmény zuzuzu777
(800/898)
:-) ez nagyon jó :-)
utána néztem és én tavaly áprilisban kezdtem el nézni :-) szerencsére! különben miböl maradtam volna ki :-) ilyen nincs!!!! és mégis van :-)
zuzuzu777 2023 márc. 20. - 22:48:05
(799/898)
Köszöntök mindenkit, aki ma 5 éve kezdte nézni a sorozatot!
Hajrá, elkezdődött a 6. naptári év és még nem tudjuk mennyi van hátra!