zuzuzu777 2023 márc. 19. - 18:40:14 Előzmény mihenike
(798/898)

166.
Hoztad magad! 10/100!
Nem tudom, szerintem nem ők, hanem mi vagyunk a lököttek, hogy nézzük őket.
Meddig fajulhat el az emberi butaság(?) szerelem(?) bosszúvágy(?) stb. Ilyen nincs, nem lehet jellemző ez a törökökre! Netán lehet?

Engin végül is a való életben is meghalhatott, mert ugye az előző bölümben ezzel a felirattal kezdték?! :-(

1. Doki Julisnak: - Mi testvérek vagyunk, amikor az apánk tiltott szerelembe esett az anyámmal, a születésem után örökbe adott, de amikor megtudtad, rögtön felkerestél ……. Érted már miért vagy fontos nekem?
Julis + a doki szeme nagyon hasonló ?!

1.1 E. a doki azannyánál a vizsgálat előtti beszélgetésen:
E.- Fontos, hogy mielőtt behívja az öcsémet, tájékoztassam néhány dologról: Az öcsém sajnos bepisil, bekakil ezért pelenkázza magát, annyira tisztaságmániás, hogy máshol nem is tud könnyíteni magán.
Doki azannya: Mióta van ez így?
E.- Amióta rajtakapta a cselédlányt (aki gyereket is szült neki) az édes bátyjával az ágyban, azóta van ez a tisztaság mániája, mert cseléd nélkül maradtunk és nekünk kellett takarítani. (???)
Most pedig jön Dzsemálkánk a doki azannyához, és azt a cirkuszt amit fizikálisan és verbálisan művel, nem lehet leírni, normális emberi ésszel fel sem lehet fogni!

7. A fehér hajú úgy hagyta a részvényeket a fiára, hogy Y. addig kedvezményezett, amíg a fia nagykorú lesz. Lehet a többi férje után is kapott pénzt, de erről nem szól a fáma, nem úgy, mint most itt lesz gusztustalan háború a vagyon miatt.

8. Kérdezed, hogy hány évesek? Elfelejted, hogy a FEZ, TARBUS, TURBÁN hazájában élnek, ahol a férfiak jelmondata:
„A török nők emancipációja
A feminizmus gyökerei Törökországban:
Nálunk a feminizmus azt jelenti, hogy
a nők nyugodt otthont teremtenek a családnak,
és egészséges utódokat szülnek férjüknek és a hazának.”
Csak ülnek otthon, nevelik (neveltetik) a gyerekeket, a cselédek főznek, takarítanak, ők csak arra várnak, hogy mikor utazhatnak BiH-be és ismét szüljenek!

8.1 D. is azt mondja Y.-nek, neked nem szabad élned, nem szabad semmit csinálnod, mert te vagy a lányom aazannya!!!

8.2 Y. felhívja Julist és az orra alá dörgöli, hogy: - ugye azt mondtad, hogy D. soha nem hagy el! Látod, miattam elhagyott, eldobott!
Julis: - Majd én megmutatom neked!

17. Doki most tudja meg, hogy nem csak frufru, hanem azannya is a szertője volt. Hátas!
Julis:- Most a bosszúra gondoljunk. D. megsértett engem, Frufru és azannya téged, tehát hogy sikeres legyen a bosszú, most ki kell békülnöd frufruval, hisz ő kenyérre kenhető és hamar megbocsájt, amikor pedig mellette leszel, akkor D. nem mer szólni egy szót sem! No akkor, de csak akkor jöhet a bosszú!

17.1 Frufru elmegy a kórházba és beolvas a dokinak, jól odamondogatnak egymásnak, majd frufru búcsúszavai: -
amíg az ember nem kapja meg azt, amit megérdemel, addig nem hal meg!

21. Eddig se volt a szívem csücske Y., de ahogy most bánik D.-al, az már mindennek a teteje.
Elindult a pénzéhesek hada! Vajon ki győz: E? Frufru azannya? Netán Y. azannya?

Azt hiszem, hogy ennyi, de válaszolok természetesen, ha van kérdés! :-)

Ide írd a spoileres tartalmat


zuzuzu777 2023 márc. 19. - 18:30:25 Előzmény agika912
(797/898)

Az igazság az, hogy amit ebben a bölümben összegabalyítottak, annak a kibogozásához nem lesz elég 8 bölüm! Igazam van Mihi?


[/spoiler]
10/10
mihenike 2023 márc. 17. - 23:29:58 10/10 Előzmény zuzuzu777
(796/898)

166 folytköv
12. Ender az ékszerboltban fültanuja lesz egy kellemetlen szitunak (feleség vs. szeretö) aminek következtében félö h. egy nagyon gazdag ügyfelet veszítenek, így felhívja a mukit, h figyelmeztesse, h az asszony megtudta, h 2x vásárolta meg ugyanazt az ékszert! Mr-multimilliomosOsman-ùraság rettentöen hálás és meghívja E-t vacsizni! juhu!!!! ùj férj-jelölt a láthatáron :-)
13. igen Asuman nagyon képben van Shakiràról! de korábban volt egy Titanicos beszólása is, hogy senkiben sem lehet bïzni, mert Rose hagyta megfagyni Jacket, mert nem engedte fel az ajtóra!!!!!haha. Szegény Asuman mást sem csinál csak eszik meg fodrászhoz jár!!!!Máshova ne is menjen, mert mindenhol csak galibát csinál :-)
14. Julis fiatalfiùja lefizeti Engin bejärónöjét, megtudja, h egyik este Handan egyedül lesz otthon, így becsempésztet vele egy „apró meglepetést“ … Selim nem tud ròla, h Julisnak pszicho-hajlamai vannak….
15. Tehàt a dobozban egy skorpió volt, ami végül Engint öli meg, mert Handan elmegy otthonról, Engin pedig idö elött hazaér, mert megunja az estélyt, ahova Enderrel mentek … :-(
Szegény pasi :-( igazán sajnálom :-(
16. Màsnap reggel Julis halál nyugodtan kérdezi, h Handan meghalt-e… A fiùka mondja, h. nem Ö, hanem a bátyja… tiszta pszicho ez a nö!!!!
17. Kumru felkeresi Selimet, mert meg van róla gyözödve, h Zeyneppel megcsalta, miután látta a képeket, amin Z+S+Y+DJAta vannak :-) cirkusz a köbön
18. Szegény Engin halotti torán mindenkit az érdekel, h Z+E válási pere lezajlott-e… az örökség miatt :-( föleg Asumant és Endert érdekli! ugyan Ender meg Cenar megint hova költöznek ha Handan kidobja öket?!? ùgyhogy muszáj lesz MROsmannal vacsorázni!!!! haha
19. Handan viszont szomorù a testvére halála miatt és nem
érti hogyan került oda a skopió és nyomoztatni akar!!!
20. H. balkeze elökerítette Selimazannya régi soförjét, akivel a nö állïtólag kikezdett… ki tudja… itt mindenki hazudik :-)
21. Dogan felkeresi Y-t és közli vele, h belefáradt a jàtékaiba! elhïvja egy utolsó vacsorára! ha oda nem megy el, akkor ezennel vége mindennek! Y. elég szomorù fejet vágott! nem tudom mi lesz ebböl. de én D-t sem értem!!!! lehet h tényleg van vmi hátsó szándéka, h ennyire kell neki Y!!!
22. Cenarnak volt még1 jó beszòläsa - miutn tönkre tettek Selim csalädjt, Ender menjen hozzä Selim aplähoz felesrgül :) haha

PS. 1. én mèg nagyon várom vissza Alihant :-)
2. Ender már karikatùrája önmagának! akkor volt emberi amikor itt voltak a fiai meg Kaya
3. azt mär sosem tudjuk meg h. D mit müvelt olaszban????
4. Julis&D szerelmesek voltak aztán szakítottak és bartok maradtak, kb 20 évig. akkoriban Handan volt a felesége. Milyen romantikus :-)


ennyire emlekszem
ha van vmi fontos amit kihagytam majd ird meg


10/10
mihenike 2023 márc. 17. - 22:45:19 10/10 Előzmény zuzuzu777
(795/898)
Szia! sikerült a 166. bölüm végére érni és már fent van a 167. is! azt majd jövö héten nézem.

1. Tehát Selim és HoppJuliska féltestvérek és Selimet az orvos szülök örökbe fogadták! A bölüm végére pedig csak ki fog derülni, hogy Julis egy kicsit pszichopata 😉
2. Kumru valóban olyan idiótán viselkedik, mint anno Sátánkával!
3. Amikor Selim és Julis összerakják, hogy egyiküknek Dogan törte össze a szívét, másikuknak pedig a lánya, akkor ök is elhatározzák, hogy bosszùt állnak. Tehát Ender+Handan Selim ellen, Selim+Julis pedig a Yildirim család ellen.
4. Julis fiatal fiùja kideríti, hogy a kórház hanyatlása mögött Handan jobb-bal keze áll, így Julisék Handanon is bosszùt akarnak állni. Julis pedig dib egy hátast, h. az öcsikéje nem csak Kumruval, de azannyával is kavart :-)
5. Julis bekavar Tunce és Emír kapcsolatába is, mert nem tetszik neki, h. Emir ugyebár Yildiz és Aszumán pincsikutyája!
6. Seday jelentkezik egy párkeresö müsorba, ahova magával rángatja Cenarkát is és felkerülnek a netre, ahogy kiöltözve és táncolva keresik az igazit! ezen is nagyon jót röhögtem
7. Yildiz közben kéreti magát és nem adja be a derekát Dogannák! de miért is nem? azt csak Allah tudja! és azt sosem tudom, h. éppen honnan van pénze?!? a halott férjek utáni örökségböl netán?! vagy most D. pénzeli?!
8. Y. féltékennyé akarja tenni D-t, így elmennek Z-vel egy klubba. Elötte kijátszák Asumánt, mert szerintük A. nem engedné el öket.., haha… ezek hány évesek?!? 🤣
A buliba drSelim segítsègével jutnak be, hiába sorolta fel Y. mind a 4 vezetéknevét, egyik sem szerepelt a listán, így nem engedték be, de Selimet igent :-) A klubban 5 perc tánc után elfáradt és leült a DJ pulthoz, ahol megismerkedett a DJ-vel! juhu! ùj pasi a láthatáron!!!! DJ Ata!!! és legalább fiatal!!!! juhu!!!! Dogant így féltékennyé lehet tenni :-)
9. Másnap kiderül, hogy a gyerekeik ugyanazon szülinapi és nem-kitaláló babaváró partyra hivatalosak! micsoda véletlen! Y. majdnem tönkre teszi a bulit, de DJ Ata megmenti :-) haha!
10. Ender és Handan nem állnak le! E. bejelenti C-t, a doki anyjához, mint beteget! Cenar ismét sziporkázik és több karton ellop, majd a dokinéni pacienseiröl infókat szivárogtatnak ki, ezzel töbkre téve Selim anyját is!
11. Ender&H. kitaláljäk, h Engin vegye meg a kórházat 🤣🤣🤣🤣 ezek teljesen elmehäborodottak :-) ékszerbusiness után egy kórház!!!! persze Engin nem akar költeni :-)
folytköv


10/10
mihenike 2023 márc. 17. - 22:19:36 10/10 Előzmény agika912
(794/898)
Nagyon szépen köszönöm 🥰

Utolsó évad?!? Hiszem ha látom 😅😅😅😅
agika912 2023 márc. 17. - 21:56:10 Előzmény zuzuzu777
(793/898)
Köszönöm szépen!
Hogy lesz-e türelmünk kívárni?😄 Szerintem igen,hisz elvileg már ez az utolsó évad. Kíváncsi vagyok ezek alapján hogy lesz a lezárás.
Olvastam egy olyan cikket(nem tudom valós-e),hogy már csak 8 rész van hátra.
Na de addig is szorgalmasan nézem és a segítségetekkel érthetővé válik számomra is.😊
zuzuzu777 2023 márc. 16. - 22:47:50 Előzmény agika912
(792/898)

Köszönöm, hogy visszajeleztél!
1. Júlia meg D. ez nagy kérdés, de ki fog derülni (vagy nem), szerintem Mihi ma már adja a beszámolót és én is megnézem, akkor hozzáírok, de ahogy D. -t ismered, 1-2 szeretővel több vagy kevesebb, nála nem számít!
Az sem lehetetlen, hogy D. eddigi női, csak az ágyban kellettek neki és Y. az első nő, akibe szerelmes lett, de az sem biztos, mert az is lehet, hogy hátsó gondolatok vannak a fejében. Sajnos a fk. írók logikáját, nem lehet kiszámítani előre.

2. Y. nem verseng, hisz ő van a nyeregben, de azért ez egy kicsit bonyolultabb! Júlia megérzésem szerint legalább 20-30 éve lehet a szeretője, de az se biztos, mert lehet, hogy teljesen más kapcsolat van közöttük, ami miatt ő biztos benne, hogy D. soha nem fogja elhagyni. Ezt már sokszor a tudomásunkra hozta. Arra sem emlékszem, hogy csókolóztak volna, vagy indultak volna az ágy felé.
Az is lehet, hogy Y. felülbírálta a D.-hoz fűződő szerelmét, amikor látta, hogy E. könnyű prédájává vált és most az van, hogy se veled, se nélküled!
Az is lehet.....nagyon sok variáció van.
Türelem rózsát terem, de lesz-e türelmünk kivárni?



Ide írd a spoileres tartalmat


agika912 2023 márc. 16. - 12:39:38 Előzmény zuzuzu777
(791/898)
Szia!
Örömmel látlak ismét!! És szívből gratulálok mihenike a babádhoz!

Nézem a sorozatot,de -ahogy eddig is-semmit nem értek. Olvastam a 165.bölümöt,amit írtál. Köszönöm szépen ismét,így érthető volt számomra,kivéve:
1.Julia akkor a szeretője volt mindvégig Dogannak? Úgy,hogy D. elvileg Y-t szerette?
2.Yildiz és Julia versengenek D.kegyeiért?
zuzuzu777 2023 márc. 15. - 22:46:33
(790/898)
Ágika kedves, itt vagy még? Semmi kérdés? Visszajöttünk, amint látod, jelentkezz!
zuzuzu777 2023 márc. 15. - 22:44:55 Előzmény mihenike
(789/898)

Kedves angol királynő, nem nehéz a korona?
Látod, amíg a wordön matattam, elkerültük egymást! Nem baj, a lényeg, hogy megvan!


zuzuzu777 2023 márc. 15. - 22:37:08 Előzmény mihenike
(788/898)

165. bölüm.
Nem pontozok, mert nem!

Sokkolt az elején a felirat:
„Azt mondják, az élet megy tovább, de nem ugyanúgy” Részvétünk: Yasak Elma stábja.

Vártam, hogy ki hal meg, de ez már csak a 166. bölümben lesz világos (vagy nem)!!! :-(

Dupla spoiler: Megnéztem a wikit, Enginnek ez lesz az utolsó, de jön másik! Hú, ha ez így van, akkor kezdődik a hajsza a pénz után 1.E. 2. frufru azannya és 3. törpi

Frufru megérdemli (vagy nem), de a szerelmes viselkedése dettó, mint Sátánkával volt!
Ugyan az a viselkedés, ugyanaz a kötődés,

Nevettem E. kirohanásán, amikor megtudta, hogy nélküle akciózott frufru, meg is jegyezte, hogy nem ilyen lett volna a vége, ha belevonják a történésekbe (mármint a doki félrevezetésében)

Y. örömtánca se volt semmi, amikor megtudta, hogy frufrut elhagyta a doki, mert „kölcsön kenyér visszajár.”

Milyen jól informált Y. azannya, amikor lassacskán akarták beadni Y.-nek, hogy D. Júliával aludt, akkor példának még Shakirát és Piquét is felhozták!

K. azannya duplán fog bosszút fog állni – egyszer saját maga miatt, másodszor frufru miatt!

Seday nagyon jól nézett ki skótként!

Nem tudom, hogy D. mennyire szerelmes Y.-be, ez már gyanús (lehet valami más lesz a háttérben)

Nem tudom, hogy észrevetted-e, de Julisnak volt egy véletlen(?) elszólása Y. előtt, hogy D.-nak és nekem van gyerekünk (?!) Nem lepne meg, mert a továbbiakban ez is bejöhet.

Törpi szerintem nem olyan ártatlan, mint amilyennek mutatja magát. Emlékszel, hogy első látásra beleszeretett a dokiba, azannya pedig helyeselte, lehet, hogy frufru gyanújának lesz alapja??? Törpi saját malmára hajtotta és hajtja a vizet?

Julis és a doki vagy régi szeretők, vagy testvérek. Harmadik verzióval csak a fkírók szolgálhatnak :-):-):-)

Lehet én vagyok buta, de megmagyaráznád, hogy lehetséges egy egész kórház betegeit lemondatni arról, hogy bemenjenek vizsgálatra?

Igazad van, ennek se lesz vége soha, vagy összecsapják!

Arra alapozok, hogy általában áprilisban van évadváltás és nyári szünet, most már lement
21-22 bölüm, ……. neeeeeeem, nem tudom, mert ezeknél semmit sem lehet tudni!
Hétvégén nézem „esetleg” a következőt!
VÁRLAK!
Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 márc. 15. - 22:27:44 10/10 Előzmény zuzuzu777
(787/898)

szép jó estét :) a Fönökasszony elaludt, gondoltam
gyorsan megnézem, hogy irtál-e :-)
Igen, 1 hètre, 1 bölüm böven elég, mert a 166-ot hétfö óta nem sikerült végig néznem, még 25 perc van belöle és leszakadt az állam a doki és Julia Roberts miatt :-) ha a végére értem akkor írok, mert már megint eldobtam jó néhányszor az agyamat:-)

OFF
Ami a másik sorozatot illeti, jan-ban elkezdtem és valahol a magyar 60.résznél tartottam, amikor megérkezett a mini-vízöntö. Rettentöen unalmasan kezdödött, rengeteget tekergettem, aztán beindult egy kicsit a sztori, de eléggé rétes tészta… Elvileg igaz történet alapján készült… hát ha ez igaz történet, akkor én vagyok az angol királynö….🙈
Vagy pedig ennyire beteg a török társadalom?!? a föszereplö lánnyal valóban megtörtént mindez?!?

OFF


zuzuzu777 2023 márc. 13. - 22:50:51 Előzmény mihenike
(786/898)

Szia! Ma tudtam meg, hogy egy kicsit elfoglaltabb leszek, mint az elmúlt fél évben, de a heti 1 bölüm bőven bele fog férni. Gondolom Te is így vagy ezzel. :-) Nem fogok nézni semmi mást!
Mivel szerda szünnap, lehet, hogy belefér a 164 és a 165.
OFFTOPIK
Megnézted azt a DOGDUGUN-t? Kíváncsi vagyok, hogy mit szólsz hozzá!


zuzuzu777 2023 márc. 12. - 22:46:45 Előzmény mihenike
(785/898)

[spoiler]
Jaj, de jó, a PARANCSOLÓD hosszú pórázra engedett :-)
Köszönöm a beszámolót, jó volt, tehát kérdés nincs! :-(
Szereztem egy kis információt, olvastam kommenteket, de nem osztom most meg Veled, mert hétfő este úgyis dobsz egy-két hátast attól, ami történni fog. (pl. Júlia és a doki)
Miden esetre kinyomtattam amit a 164, és 165. bölümökről írtál és ha van valami, természetesen nem hagyom szó nélkül!
Ez most már magyar ötszázon túl van, tehát bőven túltesz majd a YEMINen (spoiler]


10/10
mihenike 2023 márc. 12. - 17:43:32 10/10 Előzmény zuzuzu777
(784/898)

7. Handan és Ender tüzszünetet kötnek és együtt fogják tönkre tenni Selimet. elöször is aláássàk a kórház hírnevét és így Selim pacienseket veszt.

8. Ender egy partyn találkozik a doki anyjával és az ö hírnevét is tönkre akarják tenni.

9. persze voltak ebben a részben is lényegtelen marhaságok Yildiz és azannya részéröl, de a legjobb az volt, hogy Su bekerüljön egy elit oviba azt adták elö, hogy Seday egy skót nanny!!!!! ezt nem lehet épp ésszel bírni!!!! persze ebbe is belebuktak :-)

10. közben Seday és Emír ùjra bogarat ültetnek Y. fülébe, miszerint Julia Roberts és Dogan szeretök. Ùgyhogy Y. ismét hisztizik, mint egy kislány! Julia szerint ez a nö nem mèltó Doganhoz és ö sem akar lecsùszni Y szintjére, de Dogan fülig szerelmes Barbie Babába … 🙈🙈🙈🙈 D. megkéri J-t, h beszéljen ùjra Y-vel, de a beszélgetés kudarcba fullad 🙈🙈🙈🙈

11. Tehát Y-nek nem elég hogy D+E. elváltak, ö azt akarja, h D. szakítson meg J-vel minden kapcsolatot…!!!! Így is lesz. D. felhívja J-t, hogy elbùcsùzzon töle és a nö arca ùgy eltorzul, hogy kíváncsi leszek, hogy a következö bölümben nem-e derül ki, hogy egy pszichopata, mert eddig tùl normális volt :-)

12. és a bölüm végén a csattanó, hogy Julia és Selim régröl ismerik egymàst és talàlkoznak.


Ennyit sikerült megjegyezni! A lényegtelen marhaságokra annyira nem koncenträltam. Ja és szerintem ennek a sorozatnak sosem lesz vége :-)


10/10
mihenike 2023 márc. 12. - 17:28:26 10/10 Előzmény zuzuzu777
(783/898)

Szóval lássuk mire emlékszem :) 165. bölüm.

1. Ender-ékszer-party-bemutatòja éppen abban a hotelben kerül megrendezésre, ahol Dogan apánk megszállt, miutän elmenekült otthonról Ender elöl :-) Kumru nyaggattására részt vesznek az esten- Cenarkára való tekintettel :-) Persze K. nem tudja, hogy a dokikánk nyilváson meg fogja alázni mindenki elött egy gyémántgyürü társasägäban :-) Mindenki csak néz mint az a bizonyos bárány vagy Rozi a moziban, hiszen csak Cenar és Dogan tudtak Kumru hazugságáról.

2. Másnap mindenki ezen csámcsog, hiszen minden felkerült a netre!!!! Yildiz+azannya is, de persze nyugodtan ül, hiszen ö már mindent tud, söt kiderül, h. ö mondta a dokinak, h. hol találja aznap este Kumrut.

3. Bili hajù azannya is hazarepül Londonból, hogy bosszùt álljon Selimen a kislánya miatt! Persze az nem baj, h. Kumru hazudott hónapokig…

4. Kumru próbál beszélni Selimmel, de a doki nem kíváncsi rá, így K. „beveti“ Cenart… C.+S. találkoznak és kiderül, h. Selim+Zeynep ismerik egymäst. Az étteremben Kumru is megjelenik, Cenat lelép, és Selim végleg szakít vele, mert ugyan nagyon szereti, de többet nem tud benne megbízni

5. Ender betegséget színlelve (felfogad egy ál-dokit) eléri, hogy a válás után beköltözhessennek Cenárkámmal Enginhez :-) amit még viccessebbé tesz, hogy Kumruazannya is visszaköltözik Enginhez :)

6. Kumru a fejébe veszi, h. Zeynep fordította ellenne Selimet és hogy viszonyuk van… itt mindenki teljesen bolond. még Enginnek is azt mondja h megcsalta Zeynep

folytköv


zuzuzu777 2023 márc. 12. - 16:35:47 Előzmény mihenike
(782/898)


Allah, Allah, de nem repülő szőnyegen, hanem repülő gépen jöttem! :-)
Valószínűség számításaim szerint kedd v. szerda, de inkább az előbbi a 164. bölüm nézési ideje. Amennyiben van kérdés, úgy írj, hogy jobban odafigyeljek. Lehet még a 165. is belefér az e heti programomba!
Az olvasottság már meghaladta a 111 ezret! :-)
Majd ha lesz időm, utánaolvasok egy kicsit, hátha megtudjuk mikor lesz vége? :-) Ezen már csak nevetni tudok!
Várlak!


10/10
mihenike 2023 márc. 11. - 22:43:58 10/10 Előzmény zuzuzu777
(781/898)

Allah hozott üdvözöllek :-)
Köszönjük a jókívánsàgokat! Mostmár a Mini-Vízöntö a fönök, akkor nézem, ha ö enged! 💕☺️

De làtod a regényre továbbra sem jutott idöm! A végén még elfelejtem mit müveltek a Futo Bolondok 🙈


zuzuzu777 2023 márc. 10. - 16:39:36 Előzmény mihenike
(780/898)

Szia!
Allah szeme velem volt, köszönöm!
Gratulálok a picurhoz, erőben, egészségben neveljétek fel!
Túl vagyok a születésnapon, névnapon, Nőnapon, marad a Mihi nap!
Nem hiányzott Y., de elintézted, hogy most nekem kelljen
Téged utolérni!!! :-), :-), :-) !
A 163. bölümöt beszéltük meg utoljára, tehát folytatom a 164. bölümmel, csak azt még nem tudom pontosan, hogy mikor.
Maradjunk abba, hogy ha kérdésed van, vagy nem teljesen világos valami, akkor megírod, hogy hányadik bölüm és kb. a percet és igyekszem legalább arra válaszolni!
Jó egészséget és türelmet!

Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 márc. 09. - 22:02:05 10/10 Előzmény zuzuzu777
(779/898)

Szia! ha jól emlékszem, akkor a hétvégén érkezel vissza :) Jelentem 4. nekifutásra sikerült megnézni a 165. bölümöt és idöközben felkerült a 166. bölüm is az oldalunkra :-) Ha a kis vízöntö engedi, akkor holnap írok regényt… bár szerintem vissza kell adnom neked a stafétát, mert nem hiszem, hogy lesz idöm olyan kimerítö beszámolòkat írni, mint korábban, mivel 4 nap alatt sikerült megnèzni 1 bölümöt 😀😀😀😀
Várlak