10/10
mihenike 2023 márc. 06. - 18:38:55 10/10 Előzmény zuzuzu777
(778/898)

szia! képzeld a f.írók olvassák a fórumot, mert az elmùlt 5 hétben csak 1 bölüm ment le!!!! legalábbis az oldalunkon csak a 165. bölüm van fent. Tudták, hogy nem lesz idönk nèzni :-)


10/10
mihenike 2023 febr. 13. - 10:52:10 10/10 Előzmény zuzuzu777
(777/898)

Szia! Remélem szerencsésen megérkeztél és nem nagyon hiànyoznak Yildizék, csak 1 kicsit :-) nos én megnéztem a 164. részt, de màr regényt nem volt idöm írni, mert a kis Vízöntö is megérkezett közénk :-) Szóval megjegyeztem, h. a 164-nél tartok és onnan folytatom majd egyszer :) Mivel kb 10 napja láttam, így csak halvàny emlékeim vannak róla :)

De a lényeg talàn, hogy
1. Ender rátukmálta magát Enginre és „együtt“ indítottak egy ékszer màrkát!!!!! persze teljes egészében Engin pénzéböl!
2. Selim a mi kis törpikénknek önti ki a szívét és bíztatja a dokit h. adjon esélyt K-nak a magyaràzatra!
3. A városba jön Dogan egy màsik bnöje, akinek olyan idös gyereke van, mint Su és összeismerteti öt Y-vel … - kabaré! làtni kell! no komment :-)
4. Kumrunak adott a doki kb 5x esélyt, h. bevallja a hazugságát, de ö nem élt vele, így az epizód végén szépen megalázta/leleplezte mindenki elött.
5. mivel D. nem tudja elviselni Endert, így hotelbe költözik és itt megint (déjavu) próbálja E. lebuktatni D-t+Y-t, de Y. helyett csak Sedayt találja és egy rakás zenészt! - haha - Ez a Dogan hogy bírja ezeket elviselni….?!? ott van az a normális nö- Julia Roberts- inkább vegye el öt és nyugodt lesz az élete :)

Allah legyen veled!!!!! Majd jövök!!!!!


10/10
mihenike 2023 febr. 02. - 07:38:38 10/10 Előzmény zuzuzu777
(776/898)

Szép jó reggelt!
Allah kísérjen utadon, kerüljön el a „rossz szem“ és várlak vissza :-) Jó utat


zuzuzu777 2023 febr. 01. - 22:01:49 Előzmény mihenike
(775/898)

100/100! Ez a rész nem volt olyan briliáns, mint az előző! Szerintem!
Vége? Ezek –gondolom- már a következő évadra gondolnak, hisz azokat a tényezőket, amik miatt be kellett volna fejezni, egyszerűen kihagyták, maradt a szerelem és a bosszú!
Emlékszel még a YEMIN-re? 506 bölümöt élt meg, de nélkülem!

4. Igen, a lovász fia!

7. Igen, nem aprózza el, de ott nincsenek törvények, nem írtak házassági szerződést?
Mi az, hogy egy hónap házasság után le akarja nullázni?

8. Altató és allergia cseppek, amikből egy embernek 1-1- csepp kell és akkor lesz jó a hatása, de VIGYÁZZ, MERT VAN MELLÉKHATÁSA! Y. azannya beleöntötte az egész üveggel, mert miért ne? Szőke! (elnézést nem minden szőkétől)

10. Az unokahúg éneke:

„Ez a sorsom! Több az ellenségem, mint a barátom!”

Y. – hallottátok, ezt el fogom énekelni D.-nak

„Rossz a kedvem, nem vagyok magamnál, nem tudom, hogy kik az ellenségeim, de fogsz még te könyörögni, leszel a rabszolgám”

12. E. hallott a dokiról és meg akarja nézni magának, közben Dzsenár attól fél, hogy össze fognak futni és lelepleződik! Úgy is lett!

+1.Adós maradtam tegnapról, kérdezted, hogy frufru azannya miből fizeti a szállodát, ugye kaptak nagy nyereségrészesedést!

+ 2. Majd add át a „druszámnak” a szívből jövő popsi puszimat!

A jó Isten, Allah, a párt, a kormány, a légitársaság segítségével március 9-én itt vagyok!

Írni írhatsz, csak nem tudok válaszolni, mert nem tudom nézni!

Köszönöm a jókívánságokat és jó nézést!


10/10
mihenike 2023 febr. 01. - 19:49:42 10/10 Előzmény zuzuzu777
(774/898)

11. Tehát Yildiz, azannya, a gyerekek és Seday elmennek a farmra. Tügce màris felismeri a „tehenekkel suttogót“… haha :-) Y és azannya semmit nem tudnak felhozni Julie ellen, a nö maga egy angyal :-) Mit ad Allah, „kilyukad“ a kocsijuk kereke és ott kell tölteniük az éjszakát a farmon :-) ejnye bejnye Yildiz Yilmaz Argun Kuyucu Yildirim … :-) Azannya belekeveri az altatót a levesbe, amitöl Julie elalszik kb2 percre (de mivel Asuman nem jól adagolta a cseppet), így J. 2 perc mùlva felébred és alvás helyett egész éjjel pörög ezerrel és Yildiznek magyaráz marhaságokat, miközben Seday és Asumán édesen alszanak!!!! sírtam a röhögéstöl!!!!

12. Endernek orvoshoz kell mennie (persze, hogy Selimhez) és Cenar is kénytelen elkísérni… mivelEnder nem tud semmiröl, így szépen lebukik Cenar Selim elött, hiszen Ender nem tud róla, h. lenne egy Ezgi nevü testvérük… Szegény Góliát2!!!!

13. Kumru elhatározza, hogy véget vet a hazugságoknak és levélben leír mindent Selimnek… de mär tùl késö, mert S. el kezd nyomozni és szépen lassan összeáll neki, hogy minden hazugság volt, amit Ezgi mondott neki!

14. szóval megtörténik a „4“-es randi.. Cenar*Selena szakítanak Seday miatt - haha - és C. kéri T-t, hogy menjenek el a farmra, mert a „szakít äs“ miatt depis és a farmon jobb kedve lenne :-) Itt készít képet Julieról és Aslanról, miközben megölelik egymàst… Ezt az ördögi növére pedig arra hasznàlja, h ismét keresztbe tegyen Y-nek (is)!!!! Felhívja Juliet, hogy közölje vele, h. Y. nem véletlenül töltötte nála az éjszakát és egy képet küld a sajtónak, mivel le akarja jàratni J-t, h. fiatal fiùkkal folytat viszonyt a farmon!!!!!
Szegény kis butus Yildiz lesz megint a fekete bäräny!!!!

15. Selim és Zeino találkoznak Yildiz villàja elött, amikor Kumru is elindul. Selim meglätja és megkerdezi Z-t, h „Whos that girl?“
-Ö Kumru, D. Yildirim länya …
Selim arcra fagy a mosoly… K. indul a vallomässal, de mär tùl késö




jó utat :-)



10/10
mihenike 2023 febr. 01. - 19:15:16 10/10 Előzmény zuzuzu777
(773/898)

Szia!!!! háttal nem kezdünk mondatot… örök klasszikus…. de amikor az ember lánya azt hiszi, h. már mindent látott, akkor a forgatókönyvīrók megint csavarnak jó néhányat a sztorin… tehát 163. bölüm… és én szerintem ennek sosem lesz vége!!!!!

1. Handant meglepö módon nagyon megràzzàk a Kumruval és Selimmel történtek… sajnálja a lányát és meg is érti, hogy miért tette (a mùltbéli csalódásik miatt). Fel is hívja Dogant, h. találkozniuk kell. Az sem érdekli, h. lebukik, h. nem ment el Londoba, hiszen a lányáról van szó!!!!!D-vel megbeszélik, hogy az ügynek köztük kell maradnia és h. Dogan majd elrendezi a dolgokat!

2. Seday bolond kuzinja megkapja a munkát a klubban és hálája jeléül meghívja a villa lakóit az esti elöadàsra!

3. Emír randevùzik Tügcével, amikor megjelenik Selena és szokás szerint nagyon közönségeswn viselkedik és T. félre érti a helyzetet, de Emír biztosítja, h. nincs köztük semmi, mert Selena pasija Cenar :-) itt mindenki csak hazudik :-) Mivel ezt be kell bizonyítaniuk, így megbeszélnek egy 4-es randit, ahol Sedaynak vàratlanul fel kell bukkannia és Selenànak+Cenarnak szakítaniuk kell… haha :-) erre Cenar: nem hiszem el, hogy körülöttem mindenki krónikus hazudozó! ez már betegség :-)

4. A farmon megjelenik egy fiatal srác, Aslan, a lovàsz (?) fia. Állítólag Julie ott volt a fiù születésénél is és nagyon jó a kapcsolatuk … - persze ennek késöbb lesz még jelentösége

5. Yildizt és bandájàt nem hagyja nyugodni, hogy nem tudja mi van Rómeó és Jùlia között, így
(azannya javaslatára-tartsd közel az ellenséget) felhívja J-t, hogy a gyerekekkel elmennének a farmra, hiszen Ö Dogan legjobb barátja, akkor miért is ne lehetnének jóban?!? oh Allah-Allah :-) Julie leadja a drótot D-nak, az meg megy számonkéri Y-t. Y. kezdi a szokásos félrebeszélést, de végülis csak elmennek majd a farmra.

6. Ender örjöng amiért Yildiz találkozik Julieval! szerinte Y. nagyon hàlàtlan, hiszen Ender segítsége nélkül azt sem tudná, hogy Jùlie létezik :-)

7. Ender mostmàr elvàlna, de 2 feltétele van. Kell neki Yildiz villája (???? ezt jól értettem???? azt hittem az az egyetlen, amit Sàtàntòl örökölt) illetve a cég fele :-) Ö nem aprózza el :-)

8. Yildizék kitalálják, hogy egy csellel ott töltik majd az éjszakát a farmon és Sedaynak szereznie kell valamilyen altatót, hogy a farmon aludjon el mindenki, föleg Julie, amíg ök kutakodnak és kiderïtik, hogy mi van J+D. között :-)

9. Zeynep próbál beszélni Enginnel a válásról, de E. kéri, hogy adjon neki még egy esélyt mielött elmegy… Zeynep mesél Selimnek (egy ebéd mellett) is a kényszer házasságról és a férfi nagyon intelligensen fogadja. Z. teljesen oda van a dokiért :-) ezt elmeséli Y-nek, aki támogatja a hùgàt. Aszumán kihallgatja öket és megint kiborul…, bezzeg, ha tudná, hogy Selim a kórház tulaja, akkor nem lenne ilyen zsémbes :-)
Ja igen, Z és Góliát2 a szegény beteg kislány miatt találkoztak, aki rosszabbul lett és Selim ingyen kezeli, ezért cserébe hívta meg Z. ebédre.

10. A nagy banda elmegy megnézni Selena fellépését, ami botrànyba fullad. a rendörség razziázik, ugyanis a hely tulajdonosàt prostitùcióval vádolják … jaaaaaj!!!!! déjavue!!!!! Emir hívja C-t, Cenar értesíti Dogant és mennek megmenteni öket :-) Ezek megint olyan jelenetek voltak, amit látni, szavakba nem lehet önteni :-)

Folytköv.


10/10
mihenike 2023 febr. 01. - 13:38:53 10/10 Előzmény zuzuzu777
(772/898)

Szia! jelentem megnéztem!!! most van néhány dolgom, aztán írok!
PS ma feltették a 164-et :-) szóval, tudod, ha a kis Vízöntö és Allah is ùgy akarja, akkor holnap megnézem.


10/10
mihenike 2023 febr. 01. - 08:32:55 10/10 Előzmény zuzuzu777
(771/898)

Jó reggelt! Tyüha, köszi a kimerítö írást :-) volt 1-2 sötét pont, de így minden világos :-) Ma nézem a következöt és írok idöben!!!!!


Maggixx 2023 febr. 01. - 08:32:16
(770/898)
Nem tudjátok, megvette a tévé a folytatást?
zuzuzu777 2023 jan. 31. - 22:53:18 Előzmény mihenike
(769/898)


Így nagyon jó, mert utána tudok nézni a kérdéseknek!
Ne haragudj, hogy egy kicsit sürgettelek, de közbeszólt az utazásom és bizony 1 hónap az nem kevés idő! 4 bölüm :-)
Nem merem megígérni, de ha holnap is tudnád a mai formádat hozni, akkor még beleférne a 163. Kb. 90 % az esély, ha akarod, megpróbálhatjuk. Csütörtökön reggel indulok! Azt szeretném kérni, ha megnyitod, jelezd, hogy hányadika van, hogy úgy tervezzem a délutánomat!

1. Vissza tudtam nézni, hogy Y. azannya kutyulta össze a dolgokat és törpi lemondta a dokit, a „férje” szuper vacsorája miatt, viszont a doki pont találkozott a proffal, akit meghívott törpi helyett. Frufru azannya viszont még az első változatot hallgatta ki (törpi+doki) és azért ment az étterembe, hogy rajtakapja törpit és dokit.

4. Szegény Seday tényleg úgy nézett ki, mint egy hulla, jól átverték Ayselt!

5. Ez a Júlia jobb keze Tugcse nem is olyan naiv,(ki tudta szúrni, hogy Seday nem állatorvos) csak nagyon bejött neki Emír!
Már nem tudom eldönteni, hogy ki a legnagyobb hazudozó, mert ezeknek mintha a vérükbe lenne!

6. Emlékszel, frufru nemrég mondta, hogy Y. haragudtam rád, de már én is egy hazudozó lettem!

7. Min csodálkozol? Reggel fodrásszal kezded és kösztűmben v. estélyiben főzöd a krumplit-rizst!

8. Ami a hajukat illeti, azért frufru azannya néha be van bodorítva!

9. Frufru azannya gyanút fog, hogy vajon miért küldi el őt D.? E. miatt nem lehet, mert válnak, Y. miatt nem lehet, mert összejönnek, tehát utána kell nézni, hogy mi is van a zöldleveles bokorban? Eszébe se jutna, hogy a lánya van benne, mert D. tudja, hogy ő a doki „másik” szeretője. Tehát marad kémkedni!

13. A doki azannya tényleg egy boszorkány, de frufru jól állta a sarat!

14. Y. levele Júlia akármilyén:

- Ne azt nézzék , hogy milyen kifinomult vagyok, én csak egy szerető vagyok!
Ne gondold, hogy problémát tudsz nekem okozni, ahogy krumplit és paprikát ültetek
Házasságokat tudok szétszakítani!
Ezt a verset az én kertészemnek ajánlom: Dogan Yildirimnek!

15. E.-ről nem beszélnek, itt Júlia és Emír a tét! D. átlát Y. próbálkozásain, ezért megengedi Emírnek, hogy ott lakhat náluk egy ideig. (tudja, hogy úgyis vissza fog menni Y.-hez.

17. frufru azannya azért hívja el a dokit, mert búcsúajándékot szeretne neki adni (ad is valamit, de nem láttam, pedig visszatekertem, mindegy, lehet később még lesz szerepe)
-Az se lehetetlen, hogy lehallgató van benne!- ezektől minden kitelik!!!
Mondtam, hogy biztos cseréltek fk. írót, mert ez sokkal tehetségesebb, ill. kombinatívabb.

18. Csak barátok, de titkos barátok – állítólag, mert ugye J. azt mondta Y.-nek, hogy nekem olyan helyem van D. szívében, hogy onnan senki nem tud kiszakítani. Még nem világos, de majd csak megtudjuk egyszer! (vagy nem)
Ezek még összefognak E. ellen, mert Y.-től minden kitelik.

19. Szerintem rossz anya lesz, mert egyszer írtam, hogy láttam hármukat egy autó ajtajában, ahol megrökönyödnek, no azt a jelenetet várom már vagy…nem is tudom mióta!


10/10
mihenike 2023 jan. 31. - 20:00:19 10/10 Előzmény zuzuzu777
(768/898)

folyt.köv.
7. Majdnem megfeledkeztem Yildiz új frizurájáról! Ha az előző részben olyan volt, mint Britney Spears, akkor ebben olyan volt, mint Barbie baba ... de könyörgöm, miért járnak otthon is csizmában???? nem bííííírooom :-)

8. Handan és Zeynep otthon ismét virágnyelven beszélnek egymással, nagyon viccesek együtt. És ha minden igaz, akkor ugyanaz a fodrászuk, mert mindkettőjüknek borzalmas a hajuk :-)

9. Dogan, hogy megvédje a lányát a nagyon nagy csalódástól, behívatja magához Handant és közli vele, hogy elküldi Londoban, ugyanis az ottani cégnek az ügyvezetője elmegy GYES-re és ő fogja fél évre átvenni a helyét. Lesz jól fizető munkája, kap lakást és autót ... pesze Handan nem érti az egészet, hiszen hónapokkal ezelőtt kihajította az isztumbali cégből... de úgy dönt, hogy látszólag elfogadja az ajánlatot és úgy tesz, mint, aki elutazik, de közben mégsem fog elutazni ... oh Allah Allah

10. A nagy semmiből megjelentik Seday unokahuga Adanából... ahogy S. mondta "már csak Ő hiányzott ide" ... mivel a kuzinnak nincs hol laknia (de munkája van ... énekel vagy táncol vagy mindkettő?) így egy darabig lakhat Yildiz villájában ... oh Allah!!!!! folytatódik a kabaré a köbön :-) amit ez a nő ott leművelt... de nagyon tetszett a villa népének, hiszen ők is ilyen egyszerű származásuak, csak éppen Yildiz kiásta az aranyat Halit oldalán :-) Érdemes megnézni, amikor Selena (a kuzin), Asuman és Aysel hastáncolnak!!!!! ennyi marhaságot egy részben!

11. Ender kézhez kapja Dogantól a válási papírokat, de még nem írja alá,mert bizonyítékot kell találnia D ellen, hogy megcsalta. Persze megint Cenarkámat terheli a nyomozással, akinek nem elég a nővére ördögi terveit követni, még ott vannak neki Kumru hazugságai is :-)

12. Ender azt is gyanúsnak tartja, hogy Handannak hirtelen pozíciót adott Dogan, pedig hónapokkal ezelőtt kidobta a cégtől..., ahogy az ujjait tekergette és számolgatta, hogy 1. tőlem elválik 2. Handant elküldi 3. Yildizt újra megkéri és 4. előhozta Juliát ... itt valami nagyon nem stimmel ... :-) erre Cenarkám, igen ő a helyi Casanova, rosszabb mint Halit ... :-) haha :-) - szóval félelmetes egy nő.

13. EzgiKumru megint Cenartól kér segítséget, hogy mit vigyen Selim szüleinek ... C. felvilágosítja, hogy mivel ő "csak" egy virágáruslány, így drágább ajándékot nem vihet,mint egy csokorvirág :-) - így is lett. A virágáruslány megjelent egy csokorvirággal és az "anyósa" teljesen kiakadt. EzgiKumru nagyon intelligensen viselkedett, nem fedte fel magát, viszont anyós pajti elszólta magát, hogy a kedves fia a kórház tulajdonosa. EzgiKumru csak nézett, mint Rozi a moziban, hogy Selim hazudott...???? ooo anyám, nehogy már neki "álljon feljebb", hogy ezt elhallgatta előle Selim :-) :-) :-)

14. Yildiz tehát miután meghackkelték Julia instáját kiírt valami bődületes nagy baromságot a nő oldalára ... tisztára, mint egy féltékeny tini ... :-) Julia és Tünce gyorsan összerakják a képet és Julia máris hívja Rómeot, hogy szóljon neki, hogy Yildiz feltörte az oldált és kiírt egy verset az üzenőfalára, amiben Dogan neve is szerepel illetve észrevették, hogy egy fotós garázdálkodik a farm körül, akit pedig Ender anyánk küldött :-) Dogan ki is akad, mondja, hogy Yildizzel beszélni fog, de Enderrel inkább nem, mert nem akar vele konfliktust, mert azt akarja, hogy gyorsan elváljon tőle, úgyhogy inkább nem bosszantaná fel :-)

15. Dogan felkeresi Y-t (avagy Barbiet). Y. tulajdonképpen bevallja, hogy nyomoztak Julie után. D. csak azt hajtogatja, hogy Julie és Ő csak barátok és, hogy menjenek el hármasban vacsorázni, mert neki ugyan semmi titkolni valója sincs. Ő csak Yildizt szereti :-) Y. azt kéri, hogy szakítsa meg a kapcsolatot J-vel, erre D. - oké, de te meg szakítsd meg a kapcsolatot Emírrel és Enderrel is ... haha :-) megy az adok-kapok. D. távozik, Y. "kidobja" Emírt, aki a szomszéd villába "menekül" haha :-) teljesen bolondok :-) viszont Y. és Ender ismét ellenségek lesznek, mert Y. inkább D-t válassza és nem Endert ...

16. közben volt egy mély beszélgetés Zeynep és Engin között is. Engin talán már bele is szeretett Z-be, de Z.-nek Selimen jár az esze ... na majd kiderül mi lesz ebből. Viszont mindketten nagyon örülnek, hogy Handan távozik Londonba :-)

17. Handan tehát elindul (látszólag) Londonba és felhívja Selimet, hogy vigye ki a reptérre ... de miért???? :-) nem baj, Selim ki is viszi, de közben Kumru is ki akarja vinni, de elkerülik egymást. Ahogy Selim elhajt a reptérről, úgy Handan beszáll az autójába és a jobb-balkezével elmennek egy hotelbe, ott fog bújkálni. - apropó, honnan van neki pénze hotelre???? :-) Mivel út közben hívta Ezgi Selimet, így megint eszébe jut a lány Handannak és az asszisztensét elküldi a virágboltba, hogy nézze meg magának a lányt ... hát mit ad Allah, ki van a boltban???? az igazi Ezgiiiiiii :-) folytatódnak a félreértések :-) Micsoda??? Selimnek jobban tetszik a bejárónő Ezgi, mint Én??? :-) na neeeeeee :-)

18. Sor kerül a vacsorára édes hármasban, D+J+Y, de Ender is befut, aki gyűjti a bizonyítékokat D. ellen a váláshoz :-) én a bölüm végén sem értettem, hogy mi a kapcsolat Rómeó és Júlia között :-)

19. Handant nem hagyja nyugodni, hogy mi van Ezgi, a bejárónő és Selim között, így elmennek Ezgi házához, ahova egyszerre érkeznek meg Selimmel, aki oda beszélt meg randit EzgiKumruval és végre valahára Kumru lebukik az anyja előtt!!!! nem tudom, hogy mit fog lépni Handan ... hagyja, hogy a lánya boldog legyen Selimmel és lelép vagy rossz azannya lesz és lebuktatja a lányát ... ???????

itt a vége fuss el véle és jó utat :-)



10/10
mihenike 2023 jan. 31. - 19:23:48 10/10 Előzmény zuzuzu777
(767/898)


szia! nos sikerült 3-részletben megnézni, de remélem most még jókor írok :-) Holnap utazol?

1. Ott hagytuk abba, hogy Handan "véletlenül" megcsókolja Selimet és Mete leadja a drótot Dogannak! Pár perc múlva megjelent Selim professzora az étteremben és Handan távozott, de ezt már nem látta Mete .... Viszont, ezt nem értem ... Nem úgy volt, hogy Selim és Zeynep vacsoráznak együtt??? hogy került oda
a Prof??? HELP :-)!!!!!!

2. Selimnek bűntudta van a csók miatt... szegény Góliát2 :-) Viszont annyira szerelmes EzgiKumruba, hogy be akarja mutatni a szüleinek. Kumrut éppen masszírozzák, amikor Selim hívja és a masszőrnője ismeri Selim anyját, aki állítólag egy boszorkány :-) Persze Kumrut nem érdekli, csak éppen abba nem gondol bele, hogy Ő mint egy "szegény virágárúslány" lesz bemutatva a szülőknek ...

3. Kumrunak mindig van vmi fontosabb dolga, mint a "munka" és a fönöke ezt nem nézni jó szemmel ... olyankor mindig felvásárolja az egész virágkészletet es elküldi a villába ... Valamit beszólt neki a fönök erre Ő: na várj csak, amíg megveszem magamnak az egész boltot ... haha :-)


4. Yilidz és Ender nem tudják továbbra sem, hogy mi a kapcsolat Julia és Rómeó (ez a Dogan itt a legnagyobb Casanova, senkinek sem volt ennyi nője a korábbi főszereplő pasik közül) között, és őszintén szólva még én sem tudom és nagyon bosszant engem is!!!!!!! Bezzeg Yildiz nem tétlenkedik és ismét a közösségi médiát hívja segítségül. Rákeres Julia instagramjára, látja, hogy nem túl aktív, csak annyit lát, hogy szeret jótékonykodni és kitalálják, hogy Sedaynak csinálnak egy hamis oldalt, ahol Sedaynak, mint betegnek lehet adományokat gyűjteni.

5. Emír elhívja randizni Tüncét, a lány olyan kis naív, hogy nem igazán esik le neki, hogy Emír meg a másik két bohóc mit csináltak ott náluk a farmon. Pont akkor kapja Tünce az értesítőt Seday betegségéről, amikor együtt vannak Emirrel,. a lány elöszőr törölni akarja az üzit, de Emír biztosítja róla, hogy létezik ez a beteg... így a lány megnyitja a linket és ezzel Yildiz+Seday meghacckelték Julia instagramját ... hát őrület :-)


6. K. megint nem megy be dolgozni és megkéri az igazi Ezgit, hogy ugorjon be helyette ... na kérem szépen ez a szöveg ... Ha jön a fönök, akkor mond azt, hogy Te vagy Ezgi, Ezginek a rokona, jöttél segíteni nekem és mond azt, hogy a családban nálunk mindenkit Ezginek hívnak ... hát megőrülök!!!!! Már nem csak Yildiz beszél ilyen baromságokat, hanem Kumru is ...

folytköv


10/10
mihenike 2023 jan. 31. - 11:15:09 10/10 Előzmény zuzuzu777
(766/898)
Igeeeeeen :-) a pipiskedés nagyon vicces volt! és a rózsaszín crocsss papucs is!
El kezdem nézni és igyekszem hamarabb megírni a regényt!
zuzuzu777 2023 jan. 31. - 10:02:28 Előzmény agika912
(765/898)
Örülök, hogy Mihivel így kollaborálva Neked is élvezetes ez a "MŰ"
Nyugodtan kérdezz, látod még párbeszédeket is képes vagyok fordítani :-)
Igen, van nagyon sok rész, amit: "szavak nélkül is megértem én!" - ez valami operett részlet, nem saját kútfő
Kérdezz bátran!
zuzuzu777 2023 jan. 31. - 09:57:08 Előzmény mihenike
(764/898)
Megvan az, amikor pipiskedve ment a piacon? Amennyiben nincs, ki kellene találni. Állítólag most megint egymás ellen fognak fordulni!
Tényleg átment 100 % komédiába, de még mindig jobb, mint a sok fegyver, kés, bajusz, szakáll, elnyomott, mazochista nő!
Igazam van vagy igazam van?
Tehát a mai napra be van állítva a 162, de ha legalább 15 perccel előbb tudnál jelentkezni, (tudom, hogy nem mindig lehetséges,) de akkor tartalmasabban tudnék válaszolni. Én előre hoztam fél órával a nézést!
Ma meg kell, hogy legyen a 162., mert sok választ kaphatunk.
10/10
mihenike 2023 jan. 31. - 09:10:44 10/10 Előzmény zuzuzu777
(763/898)

Köszi :-) jó mesterem volt/van :-)
na de làtod, làtod, az nem esett le, hogy az egy másik tehén volt :-)
Be van màra tervezve a 162!!!!! ha Allah is ùgy akarja :-)
PS. remélem nem fognak eltörni Ender ujjai :-) ez màr szörnyü, amit az ujjaival müvel!!!!!


agika912 2023 jan. 31. - 08:32:49 Előzmény zuzuzu777
(762/898)
Szia!
Igen,rá utaltam.😊
Megnéztem a 161.részt,természetesen semmit nem értettem,de van,amin szöveg nélkül is jót lehet nevetni.
Elolvastam a részletes tartalmat hozzá,és valóban lefedte az egész részt! Nagyon köszönöm!
zuzuzu777 2023 jan. 30. - 22:51:57 Előzmény mihenike
(761/898)

100 csillag! Egyre jobb vagy! Most már nem is tudok semmit hozzáfűzni!
Esetleg a
3. Igen, drágámnak hívja, de mást szoktunk így nevezni? Testvérünket esetleg? Még az is benne van a pakliban.
4.. Júlia jobbkeze úgy buktatta le Sedayt, hogy egy nem vemhes tehénhez vitte, amit elmondott Júliának!
Kérdés nem volt, tehát KITŰNŐ!
A 162, ha holnap jössz, akkor még bőven belefér!


10/10
mihenike 2023 jan. 30. - 21:23:58 10/10 Előzmény zuzuzu777
(760/898)

Yildiz kalandjainak sosem lesz vége…
161. bölüm :-)

1. Kumru lányom nem bukik le Selim elött, mert, amikor az apja oda ér az asztalukhoz, éppen megszòlal a telefonja és Kumru kisírja az apjánál, hogy ne buktassa le, mert a partnere nem tudja, hogy Ö Kumru Yildirim :-) Dogan nagy duzzogva belemegy, de rövid idön belül magyarázatot vár a lányától!

2. Dogan ráállítja Metét Selimre, mert nagyon kïváncsi, hogy kivel randizik a lánya… - amùgy én azt hittem, hogy D. és Selim ismerik egymást a kórházból-

3. Ender és Yildiz egyesítik erejüket, hogy kinyomozzák, hogy ki ez a Jùlia/Julie… J. pedig ùgy jött képbe, h. E. kutatott D. telefonjában és J. ùgy szólt bele, h. „darling“, szóval, akkor E. szerint tuti D. szeretöje… illetve aztán kinyomozta, h. D. el akarta venni J-t, de J. visszautasította … (ezt honnan is szedte…?! hm)

4. E+Y. azt is tudják, hogy Julie gazdag és van egy farmja, így nincs más hátra, mint a 3 bohócot elküldeni nyomozni :-) Tehàt Emír&Cenar&Seday elindulnak! mit ad Allah összefutnak Julie jobb kezével, Tuncével, akinek azt hazudják, h. Seday állatorvos/tehénekkel suttogó/ és kérik, hogy vezesse el öket a farmra :-) Így is lesz… nahàt-nahàt… Az egyik tehenük vemhes és depressziós és öt kell megvizsgálnia Sedaynak… na mindegy! nem ragozom tovább!!!! kész KABARÉ!!!! làtni kell!!!!
Emír elsö látásra szerelmes lesz Tüncébe, de a cèljukat nem érik el, mert Julie nem veszi fel a „doktor ùrat“, Sedayt, így nem lesz a farmon beépített emberük :-)

5. Kumrut behívatja az apja az irodába, ahol Kumru mindent elmesél neki! Dogan elég jól fogadja, de figyelmezteti a lányt, hogy mondjon el a pasinak mindent, mert ha tényleg olyan rendes ember, akkor ennyi hazugságot nem fog megbocsátani, de ha mégis megbocsát, akkor menjen hozzá máris feleségül :-) haha!!!!

6. Dogan és Julie talàlkoznak a farmon. Na egyelöre nem tudom, h. mi van köztük, inkàbb „barátsàgnak“ tünik, mint szerelmi kapcsolatnak, de gondolom a 162-ben kiderül, hogy mi van köztük. Én azt mondom, hogy Dogan papa a bolondos Yildizt szereti…

7. Handan ki akarja szedni Törpiböl, hogy van-e közte és Selim között valami, Törpi pedig Yildiztöl azt a feladatot kapja, h. szedje ki H-ból, hogy ismeri-e Juliet… Handan „csak“ Julia Robertset ismeri… haha… Ennek a párbeszédnek sem volt se füle, se farka! jókat nevettem!

8. Zeynep hívja Selimet a közös projektjük miatt, aminek keretein belül Selim szegényeket kezel ingyen. Z. el van ájulva, nem csoda, bejönnek neki az óriások! Mivel EzgiKumru lerázza Selimet, így Selim meghívja Z-t vacsizni, h. megünnepeljék a közös munkát :-)

9. A közös vacsoráról tudomàst szerez Handan is és Asuman is! Handan eljátsza, h beteg. Bemegy a Kórházba, de másik orvoshoz megy, nem Selimhez… jaj nagyon cseles :-) Dogan is bemegy ellenörzésre, de ö direkt Selimhez és nagyon szimpatikus neki! Itt derül ki, h. Dogan a doki apját ismeri.

10. Közben Engin kezd beleszeretni Zeynepbe, mindenhol Z-t látja :-) Asumán hívja Engint, hogy lepje meg egy romantikus vacsorával Z-t, pedig Z. éppen a válásról szeretne beszélni Enginnel …
Itt megjegyezném, h. Z. elég rosszul néz ki. A haja nagyon idétlen és borzalmas ruhákat adnak rá!!!! Milyen volt már az a fekete ruha/haspòlò, amiben lement vacsorázni?!?!

11. Emír szerzett egy gyógyítót a „halálos beteg“ Kumrunak… a gyógyító megállapítja, hogy K. nem beteg… haha! ezen kívül megjósolja, hogy a szobában hamarosan mindenki meg fog hàzasodni… Ez is tiszta KABARÉ volt!!!!

12. Ender és Yildiz fö attrakciója a részben, hogy elmentek a piacra, ahol Julie árulja a zöldségeit+a gyümölcseit! Mivel a két nö „celeb“, így vetetnek Cenarral otthonkát és kendöt, hogy ne ismerjék fel öket!!!! Imádom öket, amikor együtt garázdálkodnak :-) Na persze hozzák a formájukat. Ender pedig megszervez egy hívást miszerint Dogant vissza kell hívnia Juliának! Julia eldobja a paprikáit és elrohan telefonálni!!!! és kész, Ender szerint ez már elég bizonyíték, hogy ezek ketten szeretök :-) :-) :-)

13. Dogan elmegy megint Suért, de Yildiz játsza a sértödöttet és D. nem érti, h mi baja van :-) Y. elöadja, h. az a baja, h. Ender még mindig a villában él :-)

14. A virágboltban felùjïtás van, így Kumru ráér és elviszi Su-t sétálni. Természetesen Selim észre veszi öket és egy ûjabb hazugsággal áll elö, hogy szabadidejében gyerekekre vigyáz :-) Ooooo Allah!!!! ennyit hazudni :-)

15. Végül tehàt a vacsorára nem ér oda Zeynep (de miért nem szólt Selimnek?) de Handan jelenik meg, aki elöadja, h. egy barátját várja, de az késni fog. Iszogatnak, majd egy „véletlen“ következtében megcsókolja Selimet! persze S-nek egy cseppet sem tetszik, de késö bánat, mert Mete kémkedik utánuk és máris leadja a drótot Dogannak!!!!!
És pàrhuzamosan mutatják anyját+lányàt, akik 1 pasiba szerelmesek… :-)

+1 Asuman olyan kövér, h. lassan nem fér bele a kamerába… :-)


zuzuzu777 2023 jan. 29. - 21:32:17 Előzmény mihenike
(759/898)

Hétfőn lesz a 164. Amennyiben jössz, a 161. bölümmel, akkor még a 162 beleférhet indulásig, lehet a 163. is, csak tőlünk, víz(bor)öntőktől függ!!!
OFF
Írtam, hogy nagyon lerövidítve láttam, nem sajnálom, ill. nem nézném meg a teljes verziót, hisz azért ajánlottam Neked, de tényleg ez a műfaj nem nekem való!
Én tudom a végét, de nem árulom el!
köszönöm a sok 10/10-et!